Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz Pruszków 2:1 Stal Stalowa Wola - komentarze trenerów.

Znicz Pruszków 2:1 Stal Stalowa Wola - komentarze trenerów.

Znicz Pruszków wygrał na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola 2:1. Konfrontacja ta miała szczególne znaczenie dla aktualnego opiekuna gospodarzy, który wcześniej pracował właśnie w Stalowej Woli.


Janusz Białek (opiekun Stali):
Był to na pewno wyrównany mecz, a w takich nie potrafimy zdobywać punktów. Przy większej koncentracji moglibyśmy uniknąć straty co najmniej jednej bramki i pokusić się o wywiezienie punktu. Determinacji dużo, walki dużo, ale składnych akcji bardzo mało. Znicz miał ich więcej. Nam zabrakło trochę szczęścia, gdyż Bieniek fantastycznie obronił strzał Wasilewskiego. Z naszej perspektywy ta piłka musiała wejść do bramki. Nas z jednej strony można pochwalić za walkę, ambicję, zaangażowanie, ale niestety za frajerstwo przy stracie bramek nie można chwalić. To kolejny mecz, w którym tracimy bramki jak na treningu. Niby mieliśmy przewagę obrońców w polu karnym, ale nikt napastnikom Znicza nie przeszkadzał. Uważam, iż sami oddaliśmy to zwycięstwo gospodarzom, gdyż remis był w naszym zasięgu.

wypowiedź trenera Znicza znajdziecie na stronie: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/10/21/spotkanie-bylo-wyrownane-komentarze-trenerow-po-meczu-znicz-/

 

źródło : SportoweFakty.pl

fot. : zniczpruszkow.com.pl

Komentarze (19)

Adam | 2009-10-22 14:09

W PS piszą, że Łks do nas najpewniej przyjedzie.

Woody | 2009-10-22 14:17

Patrzac na filmiki nalezy sie cieszyc ze doping sie poprawia.

nalepiej wychodzi nam chyba na 2 strony.

Woody | 2009-10-22 14:25

» http://www.youtube.com/user/Brygada8.....

uczmy sie od braci dopingowac!

Iksyz | 2009-10-22 15:04

Niektorzy moze odwiedzaja strone koniecpzpn( mysle ze nawet sporo osob). Czy u nas bedzie cos organizowane w zwiaku z akcja znicz?

Ssw\'38 | 2009-10-22 15:47

Zapisy na wyjazd do Sosnowca do poniedziałku do godz. 13:00 !

1938-ssw | 2009-10-22 16:06

Dlaczego nie ma zapisów na stronce głównej?Nie każdy wchodzi na forum.Powinien być na głównej stronie duzy baner odnośnie wyjazdu.

Fryty | 2009-10-22 16:19

do poprzednik sw-1938
Teraz to jest mecz z ŁKS-em knypku a ty tu gadasz o Sosnowcu.I masz wielki problem zalogowac sie na forum. no ale jak sie ma 13 lat a taki tok myslenia przedstawiasz wiec sie nie dziwie.W Sonsowcu dostaną w d... z 4:0.Wielu tutejszych geniuszych gada tez o postepie ktorego ja nie widze,szpece trzeba sie pogodzic ze spadkiem do 2-giej ligi.W tym skladzie i tam bylibysmy na dnie, gdzie widzicie ten postep? Jak dalej nie ma wynikow, z ta gra to maja szanse wygrać conajwyżej z Turbią albo Pysznicą.A i z Sokołem Nisko mieli by problemy.

Fryty | 2009-10-22 16:21

Aha i ten Michalczuk to by sie nie łapał nawet do wspominaej Turbii, jego fascynująca skutecznosc poraża.

Stalowiak1938 | 2009-10-22 16:26

na telegazecie pisze ze mecz z ŁKS-em jest w niedziele 25.10. Kiedy jest w końcu ten mecz?? w Sobotę czy Niedzielę? pozdro i bez napinki:)

Rocky | 2009-10-22 16:52

Mala prosba : baner na stronce glownej lub osobny news o zapisach do Sosnowca, ja od dawna chcialem tam jechac a gdybym nie przeczytal komentarzy tutaj to bym nie wiedzial od kiedy sa zapisy.
Nakrecamy wszystkich!
NIE DO PRACY NIE NA BROWCA WE WTOREK WSZYSCY DO SOSNOWCA@

1938-ssw | 2009-10-22 16:52

Frytkownic cieciu malinowy jeszcze słowo i jedno wyzwisko na kogokolwiek czy z kibiców czy grajków a zostaniesz sprowadzony do parteru leszczu,ekspercie od młodych wychowanków typu:Drozd czy Ożóg.Nie wiem czy ty naprawdę jestes tak poje..bany czy takiego udajesz,ale każdy ma cię tu dosć ,tego twojego biadolenia.I uważaj na słowa,bo że ty skończyłes 15 lat to nie znaczy że masz do czynienia z podobnymi tobie,kibicu sukcesu.Tobie to nikt nie dogodzi nawet jakby Stalówka zdobywała majstra to i tak będziesz pieprzył farmazony dzieciaku.Skoro nie jeżdzisz na wyjazdy to nie zabieraj głosu ,mącenie to twoja specjalność widzę.Są osoby które chcą się zapisać,a zawsze to robiły na stronce i nie chodzi tu o mnie lecz innych,którzy nie wchodzą na forum.

Cichy | 2009-10-22 18:11

Pomimo tego, ze w wielu sprawach nie zgadzam sie z 1938-ssw czy tez z jego poprzednia ksywka, to wiem, ze gosc chce dobrze dla Stali, a ty "Fryty" dostales to na co ciezko pracowales mimo faktu, ze w czesci masz racje (ocena naszej druzyny). "Fryty" wiecej szacunku dla innych uztkownikow tej stronki!

Sineva | 2009-10-22 18:57

Ogólnie wypowiadam sie bardzo rzadko w komentarzach, czesto nawet boje sie wejść i czytać tych wypocin... wszystko wam nie pasuje, że doping nie tak, że piłkarze nie tak graja, że to, że tamto - Jeb...i Komformiści!

Do "Fryty" (człowiek pokroju jaki opisałem wyżej) - porównując jak to napisałeś, "że Stalówka przegrałaby nawet z Sokołem" obraziłeś tym samym mój klub który także bardzo kocham bałwanie jeden!

S jak Sokół, S jak Stal.

Poland1938 | 2009-10-22 20:03

CECHERZ nas pojechal ale wstyd:( goscie ktorzy zrobili strone koniec pzpn to karierowicze nie majacy pojecia o polskiej pilce klubowej! Karierowicze z sld !!Precz z KOMUNA! polecam link » http://www.niezalezna.pl/article/sho.....

Dobrzeciradze | 2009-10-22 21:17

Do Woody

Patrz jak im to wszystko ładnie, głośno i do tego czysto wychodzi. Słowa podziwu.

Old fan | 2009-10-23 08:23

Ponawiam pytanie. Kiedy mecz z ŁKS ??

Złotówa | 2009-10-23 08:31

Pisze po prawej stronie, w komentarzach już kilka osób się pytało i kilka razy padła odpowiedź.

Mecz jest w sobotę, jutro o 15:00

Ad_stalowka | 2009-10-23 11:53

@Sineva
To co moze kibice maja sie cieszyc z porazek druzyny ktora ni rusz nie moze sie odbic od dna? Odpowiedz sobie sam.Dziwisz sie ze narzekaja.Jak przy takim dopingu kopacze nic nie graja, dalej przegrywaja albo remisuja ze slabiakami pokorju Motór to co sie dziwisz.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2019-04-24, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola

Olimpia Grudziądz             Stal Stalowa Wola

2 : 0

Tiago Alves 11,
Germán Ruiz 50 (k)     
Sędzia: Maciej Pelka (Piła)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 29 16-6-7 54
2 Olimpia Grudziądz 29 15-5-9 50
3 Widzew Łódź 29 12-14-3 50
4 GKS Bełchatów 29 13-11-5 50
5 Elana Toruń 29 12-11-6 47
6 Górnik Łęczna 29 11-10-8 43
7 Pogoń Siedlce 29 11-8-10 41
8 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
9 Resovia Rzeszów 29 11-7-11 40
10 Znicz Pruszków 29 11-7-11 40
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Olimpia Elbląg 29 8-9-12 33
13 Siarka Tarnobrzeg 29 9-6-14 33
14 Ruch Chorzów 29 7-10-12 31
15 Błękitni Stargard Szcz. 29 8-6-15 30
16 Gryf Wejherowo 29 8-6-15 30
17 ROW 1964 Rybnik 29 5-14-10 29
18 Rozwój Katowice 29 6-9-14 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 839 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 609 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 120 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 18 811 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04307