Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL STALOWA WOLA- ŁKS ŁÓDZ. Video

STAL STALOWA WOLA- ŁKS ŁÓDZ. Video

W zakończonym spotkaniu Stal Stalowa Wola przegrała na własnym boisku z ŁKS Łódz 2:3 (1:1).

 

"Stalówka  " rozegrała słabe spotkanie chociaż nie brakowało sytuacji strzeleckich do zdobycia kolejnych bramek , niestety nasi napastnicy nie umieli wykorzystac dogodnych okazji.

 

 

 

 

 

Bramki z tego spotkania możecie zobaczyć tutaj :

 

http://www.youtube.com/watch?v=sRkOIupAEdc

 

natomiast poniżej doping kibiców "Stalówki" z tego spotkania:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4UbFOU0y9aQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=YKGz6mMRdzk

 

 

W przerwie meczu licytowana była piłka firmy Puma z autografami naszych piłkarzy oraz trenera , ktora została wylicytowana  za 500 zł przez  jednego z biznesmenów z Gorzyc który piłkę przekazał dla dzieci z Domu Dziecka,natomiast cała kwota pieniężna zostanie przeznaczona na zakup artykułów potrzebnych dla dzieci.

 

Organizatorem licytacji było SKSSW .

 

Po spotkaniu kolejny raz popis dała rzeszowska ochrona, która zaatakowała pałkami bezbronnego kibica Stali. To już nie pierwszy taki akt agresji wobec miejscowych fanów ze strony firmy ochroniarskiej, która obstawia wydarzenia sportowe w naszym mieście.

 

Komentarze (19)

Tom435 | 2009-10-25 13:44

Piłkarzyki pajacyki. !!!! Wiara w Stalówke, nie w piłkarzy!!!!!!!!!

Lolq | 2009-10-25 14:35

"Po spotkaniu kolejny raz popis dała rzeszowska ochrona, która zaatakowała pałkami bezbronnego kibica Stali. To już nie pierwszy taki akt agresji wobec miejscowych fanów ze strony firmy ochroniarskiej, która obstawia wydarzenia sportowe w naszym mieście."

...A wy po raz kolejny piszecie o tym wydarzeniu ale nie podajecie przypuszczalnego powodu tego ataku!. Sami z du..y nie wymyślili powodu żeby tłuć jakiegoś kibica, tylko zawsze cos wcześniej musiało się wydarzyc. Jeśli chcecie żeby zaszły jakieś zmiany w tym temacie, opisujcie dokładnie sytuacje i podawajcie konkretne powody dla których ochrona nie powinna się w taki sposób zachować. Chyba, że poprostu mają powód i o tym już trudno jest niestety napisać.

Ramzes | 2009-10-25 16:00

beda zdjecia z wczorajszego meczu?

Cichy | 2009-10-25 16:08

Cieple kluchy a nie pilkarze! Zero zaangazowania, jeden liczy na to, ze drugi cos za niego zrobi, biegac sie nie chce, walczyc sie nie chce i za co Dziadki maja im placic? ZAAAA COOOO?!!!!!!!

Rocky | 2009-10-25 16:10

Wiecie moze dlaczego w tym meczu nie wystapil Uwakwe i czy bedzie gotowy na mecz z Zaglebiem?

Stal_1938 | 2009-10-25 19:41

Ten klub to jedno wielke dno, zainwestowali w kosza, to maja. Korzykarze przegrywaja mecze jak leci, podobnie jak piłkarze, zapowiada sie na to, ze obie sekcje poleca nizej. Brawa.

Krakus | 2009-10-25 19:58

jako iz o zarzadzie, kibicach powiedziano juz wszystko, a o wyczynach naszych pilkarzy szkoda klawiarury na komentowanie, wiec takie news:
rener Marcin Dorna powołał zawodników rocznika 1995 na konsultację szkoleniową, która odbędzie się od 2 do 6 listopada 2009 w Dzierżoniowie.

Na konsultację powołani zostali zawodnicy:

Artur Anusik (SEMP Ursynów), Przemysław Czaczkowski (MOSP Jagiellonia Białystok), Rafał Czerniawski (MOSP Jagiellonia Białystok), Przemysław Czerwiński (Lechia Gdańsk), Tomasz Czogała (Gwarek Zabrze), Adam Dźwigała (KS Wesoła), Wojciech Fabisiak (UKP Zielona Góra), Robert Galanek (ŁKS Łomża), Dominik Głowiński (UKS SMS Łódź), Karol Izdebski (Salos Szczecin), Bartosz Jachowicz-Wróblewski (Mazur Karczew), Łukasz Kijańczuk (Dystans Chełm), Michael Komor (Silesius Kotórz Mały), Jakub Kupczyk (Warta Poznań), Piotr Majerczyk (Polonia Słubice), Artur Merchut (Pogoń Staszów), Patryk Stępiński (UKS SMS Łódź), Tomasz Stachewicz (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Świder (Stal Rzeszów), Michał Sztandar (Arka Gdynia), Jakub Ufnalewski (Stal Stalowa Wola), Alan Wilczewski (Bałtyk Gdynia), Wojciech Zawistowski (UKP Zielona Góra), Robert Żurowski (Ina Goleniów).

Kolejny czlowiek od nas, po Gesli, Gilarze, Chamerze, Kowalu...

Ad_stalowka | 2009-10-25 20:43

Pan gwiazda na murawe narzeka he? a pan gwiazda nie wie jaka jest teraz pora roku i ze polowa druzyn ma taka murawe a nie inna.W tej naszej szarej 1-szej lidze.Koszykarze pokonali ledwo ledwo dzis najslabszy zespol ekstraklasy wiec jeden malutki pozytyw a tak to co sie dzieje tu to parodia.Lecimy do 2giej ligi na leb na szyje majac wcale nie najgorszy jak na ta lige sklad, chodzi tez o to ze niektorym kopaczom sie niechce grac, to widac jak byk komu sie chce zap_ierdalac za pilka a komu nie.Panom ktorzy osiedli na laurach trzeba powiedziec dowidzenia.Michalczu k mimo ze ma nedzna skutecznosc zapieprza za 3-ch to samo Czpak bardzo pracowity grajek, ci sa godni stawiania na nich jako nielicznich z ataku na dalsza gre w Stali, moze jeszcze Wasyla bym dodal,o obronie ktos tu pisal juz kto widac ze chce a komu lata i powiewa wiec nie bede powtarzal.

Tater | 2009-10-25 22:54

koleżko adminie jeśli już kasujesz komentarze bo chcesz mieć porządek więc proponuje kasować dodatkowo wszystkie komentarze które nie są związane z tematem

Sineva | 2009-10-26 11:13

Szykować się już na jutro wszyscy, zobaczymy ilu zostalo tych prawdziwych kibiców.

Omen | 2009-10-26 12:37

I to było ostatnie spotkanie ligowe na hutniczej w tym roku
Teraz jeszcze wyjazd na Wartę,Dolcan i Widzew.
No i pucharowy wyjazd do Sosnowca
Też pierwszy mecz wiosenny zaczynamy od derbowego pojedynku w Ostrowcu z Klubem Sportowym Zakładów Ostrowieckich. Czyli 5 wyjazdów z rzędu ja osobiście nie pamiętam takiego terminarzu.

Volzerex | 2009-10-26 16:09

Jaki wyjazd na Dolcan teraz? z Dolcanem przegraliśmy inauguracje 1:4
Warta ma zamknięty sektor gości o ile dobrze wiem
Pozostaje nam Sosnowiec i Widzew

Adamjcf | 2009-10-26 17:12

Zdjęć z meczu z Łks to już chyba nie będzie?

Tater | 2009-10-26 17:28

Omen a nie pamiętasz jak na początku tej rundy były trzy z rzędu mecze u siebie? Wtedy pewnie nie byłeś zdziwiony więc teraz trzeba to odrobić

Ramzes | 2009-10-26 19:43

odnosnie zdjec,to sa one robione tylko w tedy jak w mlynie jest 1000osob i sa fajne flagi:D

Omen | 2009-10-26 20:12

Do Tater ;Pewnie pamiętam początek rundy,ale 3 mecze ,a 5 to jest różnica

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 455 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 269 906 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 11 571 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 993 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03703