Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Relacjka live z Sosnowca!!

Relacjka live z Sosnowca!!

Wszystkich, którym nie dane było pojawić się w Sosnowcu zapraszamy na relację live z meczu naszej Stalówki z Zagłębiem: live.sportowefakty.pl/pilka.htm

Komentarze (42)

Rejdioł | 2009-10-27 17:26

wygramy i trafimy na Legie ;D
i bedzie mecz i rewanz i pojedziemy do Warszawy na nowy stadion ;D

Koko | 2009-10-27 17:38

będzie 1-1 w drugiej połowie 2-2 a potem dogrywka i 3-2 dla STALÓWKI lub 3-3 i rzuty karne ja tak widze dzisiejsze spotkanie :)

Koco | 2009-10-27 17:43

Mam nową piosenke jak wam sie spodoba to ja zaśpiewamy nie jest długa i jest prosta
Stalówko Ma !!! Spiewamy ci bedziemy z toba az do końca naszych dni
Stalówko Ma !!! Kochamy Cie bedziemy z toba i na dobre i na złe
Ole ole Ole ola tylko Stalówka nasza kochana Ole ole Ole Ol Tylko Stalówka nasza kochana
i Znowu
Stalówko Ma !!! Spiewamy ci bedziemy z toba az do końca naszych dni
Stalówko Ma !!! Kochamy Cie bedziemy z toba i na dobre i na złe
Ole ole Ole ola tylko Stalówka nasza kochana Ole ole Ole Ol Tylko Stalówka nasza kochana

DZISIAJ WYGRANA !!!

Złotówa | 2009-10-27 17:50

Gramy 6 obrońców + 7 defensywny Krawiec.....a w przodzie Trela, Olszewski i Salami

Trochę za bardzo ofensywnie :)

Atak marzeń nie ma co :)

Puczkin | 2009-10-27 18:18

ile chłopaków pojechało na mecz?

Przekula | 2009-10-27 18:20

Brambor | 2009-10-27 18:31

» http://www.zaglebie.sosnowiec.pl/live.php?match_id=336 tutaj chyba relacja najbardziej szczegółowa

Jacek1449 | 2009-10-27 18:31

25 Po starciu w polu karnym Salamiego z Markiem arbiter wskazał na "wapno". Po chwili jednak skonsultował się z sędzią liniowym i odwołał jedenastkę dla Stali.


ale sedzia zminny jest i by było po meczu

Jacek1449 | 2009-10-27 18:31

25 Po starciu w polu karnym Salamiego z Markiem arbiter wskazał na "wapno". Po chwili jednak skonsultował się z sędzią liniowym i odwołał jedenastkę dla Stali.


ale sedzia zminny jest i by było po meczu

Łukasz | 2009-10-27 18:34

yychy gości zero

Bartek9412 | 2009-10-27 18:37

I czerwona dla maciora

Lubelak | 2009-10-27 18:39

cudo miód, już czerwo, a do końca meczu ponad godzina. Kurna w każdym meczu ktoś odstawia amatorkę.

a co do kibiców gości skoro wyjechali to i dojadą...

Bartek9412 | 2009-10-27 18:39

i 1:0 dla zagłębia

Jacek1449 | 2009-10-27 18:41

spoko spoko nic sie nie stało ze czerwo na boisku przeciez mamy 5 jeszcze obroncow 3 pomocnokow i 1 atakujacego i 1:0 tak trzymac

Lubelak | 2009-10-27 18:43

No i mozna sobie dac spokój z pucharem i oszczędzac siły na Wartę.
qw... mać

Demon87 | 2009-10-27 18:45

Białek tez jest dobry..wystawił 6 obrońców :
Jaro,Teresa,Drozdu ,Macior, Lebioda i Piszczu buahahhaha

Forever stal | 2009-10-27 18:52

no dobra moze nie wina , ale nie zmienia sie tak decyzji i jeszcze na kożyść gospodarza :/ potem czerwona kartka i jeszcze gol dla zagłebia :/

Twój tata | 2009-10-27 18:55

Białka wywalili na trybuny, gramy w osłabieniu, przegrywamy. Bye Bye Pucharze Polski

Kamil | 2009-10-27 18:59

sedzia strasznie drukuje. najpierw karny dla nas ktory byl, potem czerwona z kapelusza. obrona jak zwykle fatalnie. zbyt duzo bledow

Karpaciarz | 2009-10-27 19:19

Według mnie Białek jest jeszcze gorszym trenerem od Cecherza.Zobaczcie ile punktów zdobył cecherz w lidze , a ile Białek... masakra... 6 obrońców,drozd w pierwszym oraz abel salami. coś jest nie tak.

Damians1938 | 2009-10-27 19:19

Zagłębie - Stal 2:0 zobaczycie :)
niestety nie mamy składu ...

Dobrzeciradze | 2009-10-27 19:19

2:0 dla Sosnowca . Żegnaj 1 ligo, żegnaj pucharze - miło było.

Mexyk | 2009-10-27 19:23

po 1
przegrywamy 2:0 sklad miazdzacy
po 2
gramy w 10 ;/
a po 3
bialek na trybunach < panu podziekujemy !!

Kamil | 2009-10-27 19:23

zrozumcie w koncu ze w klubie nikt nie chce 1 ligi i dlatego wszystko tak wyglada

Jacek1449 | 2009-10-27 19:23

WITAJ 2 LIGO SIE MASZ BEDZIEMY GRAC Z REZOVIA CHOPAKI NIE JEST ŻLE UHHHAHAHA JA PIERDZIELE TAK MAIŁO WIDOCZNIE BYĆ 2:0 DLA ZAGŁEBIA A A LE WIDAC ZE BIAŁEK DAŁ REZERWY
I NIE DAŁ GWIAZD TZN :MIGALESKIGO CZPAKA WASYLA ITP BO ZOSTAWIŁ ICH NA WARTE POZDRO
2LIGA 2LIGA 2IGA 2LIGA 2LIGA HEJ WITAJ

Dead | 2009-10-27 19:31

kibice sukcesu ogarnijcie sie zaraz bedziecie plakac jeszcze

Sbmz | 2009-10-27 19:37

nie widze innego wyjscia jak podanie sie calego zarzadu do dymisji przejecie klubu przez konsorcjum na czas ustalenia nowego zarzadu, podziekowanie nie potrzebnym pilkarzom i stworzenie nowego sklady na mlodych grajkach ktorzy beda walczyc. Przykro pisac ale nie da sie uratowac klubu przed spadkiem ale trzeba cos zrobic zeby klub nie przestal istniec, bo do tego wszystko zmierza. Dopoki w zarzadzie beda zasiadac te same glowy, nic nie zmieni sie w Stalowowolskiej pilce. Pan trener Lach wypowiadal sie w kilku wywiadach w tej kwesti. W klubie jest zla polityka i nalezy ja zmienic. Podobnie jest w wielu innych klubow z tym, ze tam w zarzadach sa wlasciciele tych klubow, tu jest zbieranina gosci ktorzy zaczela traktowac klub jak wlasny interes i powiewa im to co sie dzieje z pilka.

Dobrzeciradze | 2009-10-27 19:38

Wierzymy w klub, a nie w pseudograjków.

Ad_stalowka | 2009-10-27 19:40

Trener Bialek zbawiciel zadzialal.Wystawiaja c 8 obroncow na 2-goligowca.I jak tu nie kochac trenera i zarzad.Brawo.

Rave | 2009-10-27 19:40

@Dobrzeciradze
Nie ośmieszaj się z takimi tekstami , bo widocznie nie możesz zauważyć , że w obecnej chwili jak ty to nazywasz "pseudograjkowie" w znacznej mierze tworzą ten klub w który ty wierzysz , więc takimi głupim gadaniem wykluczasz sam siebie ....

Zielono-czarny | 2009-10-27 19:41

3-0 piłkarzyki pajacyki!

Wyjechany1 | 2009-10-27 19:43

trzeba cieszyć się,że wylosowali Zagłębie.W Bytowie,czy Otwocku też by przegrali i byłby rozgłos na całą Polskę...

Złotówa | 2009-10-27 19:44

Utrzymanie jest w zasięgu.

Obecnie mamy 8 punktów, nie ma baraży - zazwyczaj do znalezienia się "nad kreską" na koniec sezonu wystarczało mieć powyżej 30 pkt (rok emu chyba 32)

Musimy zdobyć przynajmniej 25 punktów, na wiosnę zdobyliśmy w tamtym sezonie 24, a teraz mamy jeszcze 3 dodatkowe mecze.

Przy obecnym stanie punktowym by myśleć o utrzymaniu trzeba powtórzyć wiosnę, a jeżeli zdobędziemy jeszcze na jesieni kilka punkcików to będzie wystarczało się zbliżyć do tego wyniku.

Więc nie mówcie mi, że to jest niemożliwe bo jest !

Będzie cholernie ciężko, ciężej niż w ostatnich latach ale uda się !

Ad_stalowka | 2009-10-27 19:45

I teraz 3 mecze wyjazdowe zostaly.Nie chce nawet myslec co bedzie z Widzewem czy Dolcanem.Szkoda tylko kibicow.

Stal_1938 | 2009-10-27 19:47

Kazdy wie, ze utrzymanie jest mozliwe, ale nie z taka gra, potrzebne sa zmiany, a w tym klubie nie ma tak owych. Tutaj tkwi problem jest zle, ale nic nie zostaje zmieniane na lepsze. Z taka gra spadek murowany.

Tom435 | 2009-10-27 19:50

WPAD Z BOISKA NIE RÓBCIE Z NAS POŚMIEWISKA
WPAD Z BOISKA NIE RÓBCIE Z NAS POŚMIEWISKA
WPAD Z BOISKA NIE RÓBCIE Z NAS POŚMIEWISKA
WPAD Z BOISKA NIE RÓBCIE Z NAS POŚMIEWISKA

Złotówa | 2009-10-27 19:51

Z obecną grą się zgodzę ale trzeba myśleć pozytywnie.

Obecnie nie ma zmian bo nie ma okienka transferowego, poczekajmy na przerwę....niektórym piłkarzom kończą się kontrakty - w ich miejsce mam taką chichą nadzieję, że wrócą Karcz, Szwajdych, Cebula, którzy obecnie nie grają.

No i może ktoś jeszcze :), a moze wreszcei sponsor ?
Wiem, może marzenia ale przerwa "zimowa" jest znacznei dłuższa od tej wakacyjnej i można więcej zrobić. Wtedy rozwalili dobrze sprawujący się kolektyw, teraz jest szansa by to naprawić

Zuzek | 2009-10-27 19:53

Kibice Stali apeluja do swoich pilkarzy aby zeszli z boiska i nie robili z nich posmiewiska......... ..ehhhh

Marc | 2009-10-27 19:53

WSTYD, ŻENADA,KATASTROFA.BR AK SŁÓW. BOISKO ZAORAĆ A CAŁĄ RESZTE WYKOPAĆ NA ZBITY PYSK.ŻEBY TAK DOSTAĆ OD DRUGOLIGOWCA ,KLUCZBORKA DOLKANU,NAWET OD PYSZNICY BY DOSTALI.I BIORĄ ZA TO PIENIĘDZE PYTAM ZA CO.

Zkstal | 2009-10-27 19:55

Nie dawno pisałem że będzie tak samo jak z Sanokiem a wy się sraliście do mnie ? i Co pytam się i Co ?

II liga II liga stalowa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 5 613 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 630 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 10 603 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 36 676 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03599