Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejna porażka piłkarzy Stali w tym sezonie!

Kolejna porażka piłkarzy Stali w tym sezonie!

Piłkarze Stali po raz kolejny dali popis swoich umiejętności i przegrali w Pucharze Polski z  II ligowym Zagłębie Sosnowiec. Ostatecznie podopieczni Janusza Białka przegrali w Sosnowcu 3:0 i to piłkarze Zagłębia zagrają w ćwierćfinale PP. Stal kończyła mecz w 10 po tym jak w 35 minucie spotkania drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał obrońca Stalówki - Jacek Maciorowski.

 

To już kolejna 11 porażka piłkarzy Stalówki w tym sezonie.

Pierwszą bramkę strzelił w 36 minucie meczu Hubert Jaromin który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i głową umieścił piłkę w siatce Stali. Druga bramka również była autorstwa Jaromina który tym razem wykończył kombinacyjną akcję z Adrianem Pajączkowskim i Michałem Filipowiczem. Wynik ustalił w 77 minucie meczu Konrad Koźmiński. Po prostopadłym podaniu Sławomira Pacha, Koźmiński, popisał się technicznym strzałem i przerzucił piłkę nad Wietechą.

 

W końcówce spotkania Piotr Gilar kilka razy próbował pokonać bramkarza gości, jednak bez efektu.

Komentarze (55)

Zielono-czarny | 2009-10-27 20:07

wstyd nam przynoszą, aż żal mi d.upę ściska jak widzę jak nasi pseudograjkowie kaleczą! koniec z tym! musza byc jakies konsekwencje! niech sie wstydza swojej postawy! zero honoru! Amen

Tom435 | 2009-10-27 20:07

PROPONUJE BOJKOT TYCH PAJACY!!!!!
MOGLIŚMY REPREZENTACJE MOŻNA I NASZYCH !!!!
STALÓWKA TO MY A NIE WY BOJKOT TEGO DZIADOSTWA TO DNO I WODOROSTY!!!!!!!1
WON Z TEGO KLUBU!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Zielono-czarny | 2009-10-27 20:09

mam nadzieje ze beda to czytac. niech wkoncu zrozumieja ze nikomu to sie nie podoba! WSTYD I HAŃBA!

Wsad | 2009-10-27 20:11

Nie oszukujmy się. DNO i nic więcej!!! I nie brońmy piłkarzy bo przepraszam bardzo, samymi ambicjami nie da się wygrywać. Jeżeli ktoś ma umiejętności na poziomie 2-3 ligi niech gra w 2 lub 3 lidze, a nie 1(bez urazy oczywiście dla piłkarzy ale niestety 80% składu ma umiejętności na 2 i 3 ligę). To też oczywiście wina pseudo-włodarzy tego klubu, którzy nie potrafią pozyskać sponsorów i zatrudnić dobrych piłkarzy, którzy z powodzeniem radziliby sobie w 1. lidze. Zamiast tego dbają tylko o własne interesy. Legalna mafia! Zbierzmy się lepiej w siłę i wywieźmy ten zarząd na taczkach. Vox populi Vox Dei!

Cichy | 2009-10-27 20:11

Ale wiocha na cala Polske. Kopacze, chyba przyszla pora aby zmienic zawod na: uliczna gape - nic nie robic, tylko sie gapic! I niech zaden polglowek nie mowi, ze to wina zarzadu! Z takim podejciem to by przegrali z Turbia.

Adm.t. | 2009-10-27 20:16

powstrzymajcie się od wyzywania kogokolwiek. Takie komentarze bd usuwane.

Iksss | 2009-10-27 20:19

Chyba juz czas na koniecdziadostwa.pl . Pora abyscie patałachy cały wstyd i posmiewisko przejeli na swoje barki - my juz mamy dosc. Wieprzecie, Krawce i inne Lebiody - wy......

Józek | 2009-10-27 20:19

Lepiej popatrzeć na nich » http://stalowka95.futbolowo.pl/ AVE STALÓWKA !

Spawn | 2009-10-27 20:22

Trzeba wywiesić transparent że żądamy zmian tych grajków.
skład musi się zmienić
muszą w okienku zimowym zakupić nowych zawodników a starych sprzedać

Ad_stalowka | 2009-10-27 20:22

Proponuje sparing z Pysznica albo Bukowa Jastkowice.W koncu z kims trzeba wygrac.Widac ze nawet 2-ga liga to zawysokie dla nas progi.Choc super snajper Michalczuk mialby problem z trafieniem do bramki nawet na LZS-owskim klepisku.

Spawn | 2009-10-27 20:24

ON by nawet nie trafił w słonia jak by stal przed nim

Zbychu | 2009-10-27 20:25

brawo dla Pawełka;))

Daro15 | 2009-10-27 20:31

kurde ... tu musi byc cos nie tak ... w klubie ;/ napewno sa jakies nie dociagniecia miedzy pilkarzami albo trenerem ;/ niema mozliwosci zeby oni tak slabo grali .. musza miec swoj powod to jest parodia wstyd i tak dalej ;/ trzeba czlowieka ktory ogarnie tez klub ;/ ...

Ukaniu | 2009-10-27 20:39

Kolejna porazka Nic tylko czekac na lepsze czasy... lige nizej

Tepam | 2009-10-27 20:55

WYNOCHA ZE STALÓWKI DZIADY - JAK SIĘ NIE CHCE GRAC TO LIŚCIE ZAMIATAC NA ULICY TYLE MECZY JEDNA WYGRANA AMBITNE CHŁOPY

Dantes | 2009-10-27 21:01

Trzeba wpuszczac juniorów niech chłopaki gryza trawe, ogrywaliby sie na przyszłosc by byli...

Manuel | 2009-10-27 21:14

Szanowni kibice chodzimy na mecze oglądamy te tandetne wypociny tych gówniarzy którzy mianują się piłkarzami stalówki i związani są z naszym klubem od lat. Popatrzcie sami jaki mają szacunek do nas kibiców nasi najstarsi wychowankowie którzy sami ustalają składy w jakich występują więc czas najwyższy aby takie gwiazdy jak panowie J. W. -- K.L. -- T.W. -- T.K i ostatni któremu zaczyna odpie.....ć J.M. po tym ostatnim na pewno bym się tego nie spodziewał i obym się mylił w mojej ocenie.
Według mnie chodzi tym gwiazdom o to aby była w Stalowej Woli 2 liga a później 3 i tym sposobem pewnie chcą zabezpieczyć swoją starość i grę na kilka lat gry w niższych ligach bo na pierwszą ligę są H..A warci i dobrze o tym wiedzą. Jeśli ktoś nie zgadza się z moją opinią to niech sobie przypomni ile w tym sezonie bramek zawalił Wietecha, Lebioda, Wieprzęć, przecież nie mogli zapomnieć w tak krótkim czasie jak gra się w piłkę skoro zapomnieli to znaczy że szykują sobie na hutniczej dom starców.

Dobrzeciradze | 2009-10-27 21:28

Ciul z idiotami mianującymi się piłkarzami. Mnie jest potwornie szkoda chłopaków którzy pojechali kibicować, może im dobra atmosfera w czasie podróży tylko wynagrodzi poświęcony czas.

Tomas20 | 2009-10-27 21:38

Teraz z Warta która zajmuje 6 miejsce ... lipa ! ale ja wierze w stalówke nie w tych kopaczy

Mario_stw | 2009-10-27 21:41

Ludzie jak to jest że na tym szceblu PP mecz nam sędziuje jakiś ku...as z Lublina,oni w tym pezetpenie to całkiem są pojeb..aaaa....a...! !ni
A reszte to szkoda komentować!!!

Marc | 2009-10-27 21:42

znowu porażka a kasa na konto a jak małe opóżnienie to znowu przegramy "PO CO GRAĆ LEPIEJ KASE BRAĆ".MYŚLE ZE TYCH KOPACZY OPRUCZ TRELI NIKT NIE ZATRUDNI CHYBA ŻE W KAMIENIOŁOMACH A TAM TRZEBA ZAPIE.........AĆ.

Mario_stw | 2009-10-27 21:42

Kurteczka......Miało być szczeblu!!!:))))

Wyjechany1 | 2009-10-27 21:43

dograć do końca rundy tym składem i podziękować WSZYSTKIM którzy nie dają z siebie 100% i nie patrzeć jakie kto ma zasługi dla Stali bo liczy się tu i teraz, a jak sie ktoś wypalił to jest jeszcze IV liga albo okręgówka.Jeśli nie ma pieniędzy sklad uzupełnić juniorami,na pewno dadzą z siebie wszystko

Cichy | 2009-10-27 21:46

Do Bujaj_garba

Gosciu, czys ty z choinki sie urwal? To co napisal Manuel to szczera do bolu prawda. Nic dodac nic ujac!

Poland1938 | 2009-10-27 21:54

Nie wyzywamy ich. Oni swoja postawa na boisku nie okazuja nam szacunku. Jak sie nie chce biegac niech wypier.ją. Powinni miec placone stawki w zaleznosci od zwyciestwa, remisu czy porazki.Ty idziesz, jedziesz - placisz za bilety sponsorujesz to cale szambo liczac, ze zobaczysz ze strony swoich zawodnikow AMBICJE ZAANGAZOWANIE SERCE W GRZE ! Nic bardziej mylnego - trwa uklad wzajemnej adoracji i robienie cie (nas w ch.uja).

Tater | 2009-10-27 22:01

nie miejcie już nadziei na pozostanie w unibet lidze. Ja wiedziałem to już po meczu z kluczborkiem ale mimo to chodziłem na mecze. Teraz moja noga długo na hutniczej nie postanie. ZAL ZAl ZAL

Tadek280 | 2009-10-27 22:02

Co ten BIALEK robi?!!

Dobrzeciradze | 2009-10-27 22:03

Białek jak Białek, co te patałachy robią ?

Tadek280 | 2009-10-27 22:04

Bialek wytrenowal Mielec a teraz zrobil 3 punkty w 6 meczach

Skssw | 2009-10-27 22:06

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola po raz kolejny organizuje ,,Znicz dla zmrałych sportowów Stalowej Woli”.

» http://www.skssw.pl

Alleluja | 2009-10-27 22:16

robcie tak jak ja , postawilem na stal-lks 2 za 200 zlotych 450 zysku i teraz za 100 zlotych sosnowiec -stal i wygralem 210 prosta kalkulacja wygralem na nich 350 ;) zlotych , ale zal sciska ze porazki to takie pewniaki..

Dantes | 2009-10-27 22:17

To oczywista oczywistosc, Manuel ma racje. Gdybysmy sie utrzymali w 1 lidze, w nastepnym sezonie nie zagraja juz u nas: Jaro, Wietecha, Krawiec, Piszczek, Drozd, Macior, Treściński, Lebioda, Trela. Wszyscy z nich za rok beda mieli 33lata a niektorzy nawet 36'. W chwili kiedy spadamy z ligi kilku z nich ma szanse zostac. To logiczne. Gdy spadamy jeszcze nizej, niektorzy maja szanse zostac nawet "grającymy trenerami"... zenada

Spawn | 2009-10-27 22:22

Zgadzam się w 100% z Manuelem niech ta mieszanka Rasiaka i Inwalidy zagra do końca jesieni i adios żegnamy was
Najwyższa pora na świeżą krew i nowe twarze,
Outsaiderom DZiękujemy !!!

Ad_stalowka | 2009-10-27 22:24

Stal 03 Stalowa Wola.3 stracone bramki w meczach staja sie juz regula.Ciekawe czy powtorza ten wyczyn z Dolcanem.A jest to wielce prawdopodobne.Trzeba sie pozbyc niekorych dziadow plus oklapow z Tura.Jesli chodzi o dziadow czyli tych ktorzy nagle zapomnieli jak sie gra w pilke w tym sezonie, nazwiska ich zostaly tutaj wspomniane.Przypomin am ze te same nazwiska z obrony w poprzedniej rundzie stracily na wlasnym boisku tylko JEDNĄ bramke, a teraz srednio traca po 3 w kazdym meczu.Wiec naprawde jest cos tu nie tak, dziady cos kreca bo zapomniec o grze w pilke tak szybko sie nie da.Doszedl tylko slaby Szymiczek, a tak to te same nazwiska na obronie!

Tater | 2009-10-27 22:51

tego zespołu nikt już nie odratuje. W drugiej lidzie jak ktoś wyżej zauważył nie będą grać te dziadki ale chyba mi sie wydawało ze obowiązkiem jest miec w składzie wyjsciowym min 2 juniorów? a i na ławie ktoś musi z juniorów siedzieć? jeśli sie myle to poprawcie. W takim razie będą musieli pozyskać ponad 10 zawodników????

1938-ssw | 2009-10-28 01:39

Co się tak spinacie nie byliście na meczu,aq ekspertów całe gremium.Co chcecie od Białka,trener jest ok,nic nie zrobi z tymi pseudograjkami,jak im się wprost grac nie chce.Na powrocie dorwalismy ich na Orlenie koło Krk i mieli z Nami "rozmowę wychowawczą"Na naszą prośbę jutro czyli w sumie dzisiaj rezygnację ma złożyć w klubie Drozdinho i Olszewski.Zo0baczymy czy będą mieli jaja by to zrobić,ten drugi obiecał pierwszy nie.Inni tez dostali surową lekcję,Białek się nie wtrącał,sam nas popierał.Widocznie nikt i nic nie ma wplywu na ich grę ,po prostu gwiazdy są obrażone na cały świat i dupie mają czy My za nimi pojedziemy na mecz czy nie.ich nie obchodzi wydana kasa i czas,ważne by sami sakwie napełnili.Z tego wszystkiego chyba Bartek Piszczek zasługuje na szacun,bo widać po Nim że bardzo to przeżywa i jako jedyny zachowuje się inaczej niż inni,nie gwiazdorzy i sam twierdzi,ze jest to tak jak widzimy,za co przepraszał, inni mieli w dupie.Jeżeli chodzi o mecz wyrażnie był ustawiony,sędzie zadbał o to by nie wpadła bramka dla Nas,wywalił za nic Maciora,poczekał aż Sosnowiec coś strzeli i w 2 połówce przy 0-3 wchodził Nam w dupę jak było już po pierogach.Widać wszędzie Nas nie lubią,pzpn i nawet sędziowie chcą Nas uje...bać,brak słów.

19seed38 | 2009-10-28 01:53

jak zwykle w godzinach meczu najwiecej maja do powiedzenia internetowi kibice! ale tego sie nie zmieni oni byli sa i beda ! jedyne co mozna zrobic to nasteonym razem admin niech wylaczy mozliwosc dodawania komentarzy jak bedzie mecz to MOZE nastepnym razem pojada i udziela sie na meczu dopingujac STALOWKE a nie klawiature!
a to co bylo powiedziane w rozmowie z grajkami to czysta prawda bo dobrze powiedzial pilkarzykom!
pozdro dla tych co byli!

Fcstalówki | 2009-10-28 02:03

Koledzy wyżej mają racje. I koniec internetowej napinki... Jak chcecie zbojkotowac drużynę to pozniej sami bedziecie chyba grac...


Baden! co? 2zł:D!

Maxell87 | 2009-10-28 02:41

Odkupie szal STALOWKA THE FIRM gg2716421

Fryty | 2009-10-28 08:22

» http://forum.pilkanozna.pl/viewtopic.....
Dla mądrali ktorzy twierdza ze przez sedziego przegrali mecz.Przeczytajcie sobie trafne podsumowanie meczu uzytkownika PISTOLET.

Gonzo76 | 2009-10-28 08:46

Do Fryty
Opis jak dla mnie bardzo stronniczy. Żadnego słowa złego na piłkarzy Zagłębia a do tego zdanie:
"w której sędzia ze sobie tylko znanych powodów zagwizdał karnego dla Stali po starciu obrońcy Zagłębia i napastnika Stali, które absolutnie faulem nie było" wyraż "obiektywizm" autora, który widział lepiej jak sędzia.

Edek38 | 2009-10-28 08:57

Panie,Panowie i chlopcy .Czas "stonowac" wypowiedzi na internecie.
Wiele juz zostalo powiedziane pilkarzom prosto w oczy zarowno po meczu z LKS-em,jak i podczas powrotu z Sosnowca.Wiedza co myslimy i czego oczekujemy.
Wasze wszystkie "odwazne" i "glosne" [bo anonimowe ] sugestie ,uwagi itp,itd smialo mozecie wyrzucic z siebie na kazdym z treningow, osobiscie ,prosto do zainteresowanych osob.
Meczace staje sie czytanie od kilku miesiecy "biadolenia" co raz to wiekszej ilosci niezadowolonych kibicow,ktorzy jedyne co potrafia zrobic to zamienic miejsce na stadionie na miejsce przed kompem i w swojej wirtualnej rzeczywistosci wyglaszaja "zlote mysli", plany i poglady.
Ilosc komentujacych "znawcow problemu "rosnie 10 razy szybciej niz ilosc osob w "stowarzyszeniu kibicow" na trybunach, wyjazdach a szkoda bo wlasnie w realu mozna zrobic najwiecej.
Zamiast nabijac posty zacznijcie "zaliczac" spotkania stowarzyszenia i wyjazdy.

Ramzes | 2009-10-28 09:20

Edek.Wszystko zostalo powiedziane pilkarzom, tylko ciekawe, ktory z nich wzial to sobie do serca!
mi osobiscie wydaje sie ze po wejsciu do autokaru mieli na nasz temat wiele do powiedzenia i te patalachy dalej beda wypelniac swoj plan spadkowy,to co napisla wczessniej jeden z kibicow, ze chca sobie w klubie stworzyc dom starcow jest swieta prawda!

Edek38 | 2009-10-28 09:44

To czy nas olewaja ,czy nie to ich "broszka".Oni wczesniej czy pozniej odejda.My pozostaniemy.My musimy trzymac poziom, ktory wspolnie budowalismy.Oni sa pilkarzami i maja grac.My jestesmy od kibicowania.
Teraz musimy sie trzymac razem bo trzeba kontrolowac wydarzenia w klubie ,zebrac jak najwiecej osob chcacych dzialac dla dobra pilki w naszym miescie.Ale dzialac realnie , nie tylko piszac co komu "slina na klawiature przyniesie".
Odwaznych w sieci jest od groma.Wyjdzmy z domu i pokazmy ta sile na treningu pilkarzy, spotkaniu kibicow,treningu dopingu, wyjezdzie.
Mamy sporo do zrobienia a wielu z nas konczy swoj wklad na napisaniu posta.Na dodatek pozniej majac pretensje do calego swiata,ze "to" jest zle a "tamto" jeszce bardziej bee.
Mniej pisania "pustych postow". wiecej zorganizowanego dzialania.O to apeluje sie nie od dzis.Odzew niestety jest mizerny a zalogowanych niedowiarkow i niezadowolnonych coraz wiecej.

H.w.d.p | 2009-10-28 11:18

Hahahahahahah to mi sie podoba !!!!!!! :))

Kamil | 2009-10-28 11:44

» http://www.zaglebie.eu/skrot-wygrane.....

to sobie zobaczcie czy nie bylo karnego.

Zuch | 2009-10-28 13:27

Przecież to jest parodia. Obrońca nie trafia w piłkę, a w nogi Salamiego. No kqwa dramat. Co za debil sedziował ten mecz? Pierwsza bramka to Wietechy jak zloto. Wychodzi do piłki i nagle sie cofa. Nie po raz pierwszy popełnia taki błąd. Zreszta same ogromne błędy w obronie. Piszczek tez powinien dostać czerwien za do uderzenie w reke sedziego.

Cichy | 2009-10-28 16:38

Jak by to powiedziec, aby nikogo nie urazic? Za wysokie progi ta I liga dla naszego zespolu. II -go ligowiec gral lepiej od naszych, lepsze umiejetnosci, bardziej waleczni, glodni walki, celniej podawali, w gruncie rzeczy bardziej pasuja do Unibet niz my. Jezeli w zimie nie bedzie czegosc bardzo drastycznego to nic z tego nie bedzie. Czy powinien byc karny czy nie, to nic nie zmienia. Panowie 3 do 0!

Poland1938 | 2009-10-28 16:54

EDEK38 - pogielo cie? Czy potrzebujesz pomocy specjalisty? buhahhahahah

Edek38 | 2009-10-28 17:31

Kolego wyzej, chcesz podyskutowac to dawaj na PW.Twoj post widac bardzo przemyslany a moj tekst przeczytany ze zrozumieniem.Gratula cje.
Jak swoje informacje na temat wydarzen wokol pilki i kibicow czerpiesz wylacznie z komentarzy na tej stronie to zmien zrodlo.
Co zrobiles dla sprawy jezeli nawet pomoc przy odsniezaniu uwazasz za wykorzystywanie nieletnich ;]
Jak masz odpisac podobnie do poprzedniego posta to juz lepiej zamilcz na moj temat.Dzieki.

Stal_stal | 2009-10-28 19:19

jaki fstyd
żal

Rambo163 | 2009-10-28 19:43

będą wpuszczać za darmo bo powinni

Sędzia | 2009-10-28 20:35

ale plama panowie ... pseudopiłkarze

Poland1938 | 2009-10-28 22:37

no i wlasnie tak ci sie moj drogi edku odwdzieczyli za odsniezanie boiska remisem z marnym motorem porazka z lks ze zniczem i zaglebiem - trzeba bylo ich zagonic do lopaty bo to im ma zalezec zeby moc grac i zarabiac;) pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 40 229 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 55 710 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 21 044 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 31 843 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.0404