Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz dla zmrałych sportowów Stalowej Woli.

Znicz dla zmrałych sportowów Stalowej Woli.

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola po raz kolejny organizuje ,,Znicz dla zmrałych sportowów Stalowej Woli”. Planujemy odwiedzić groby sportowców i działaczy, którzy dumnie reprezentowali nasze miasto. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tej symblicznej akcji. W dniu 1 listopada 2009r. spotykamy się pod bramą główną Cmentarza Komunalnego w Stalowej Woli przy ulicy Ofiar Katynia o godz. 19:00.

 

Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim.

 


Prosimy o zabranie ze sobą barw oraz zniczy.

 

skssw.pl

Komentarze (14)

Edek38 | 2009-10-28 09:10

Panie,Panowie i chlopcy .Czas "stonowac" wypowiedzi na internecie.
Wiele juz zostalo powiedziane pilkarzom prosto w oczy zarowno po meczu z LKS-em,jak i podczas powrotu z Sosnowca.Wiedza co myslimy i czego oczekujemy.
Wasze wszystkie "odwazne" i "glosne" [bo anonimowe ] sugestie ,uwagi itp,itd smialo mozecie wyrzucic z siebie na kazdym z treningow, osobiscie ,prosto do zainteresowanych osob.
Meczace staje sie czytanie od kilku miesiecy "biadolenia" co raz to wiekszej ilosci niezadowolonych kibicow,ktorzy jedyne co potrafia zrobic to zamienic miejsce na stadionie na miejsce przed kompem i w swojej wirtualnej rzeczywistosci wyglaszaja "zlote mysli", plany i poglady.
Ilosc komentujacych "znawcow problemu "rosnie 10 razy szybciej niz ilosc osob w "stowarzyszeniu kibicow" na trybunach, wyjazdach a szkoda bo wlasnie w realu mozna zrobic najwiecej.
Zamiast nabijac posty zacznijcie "zaliczac" spotkania stowarzyszenia i wyjazdy.

Pokazcie prosze choc raz,ze potraficie wpisac komentarz odnoszacy sie wylacznie do tematu artykulu, bez bluzgania.
To ciekawa inicjatywa.Chwila refleksji i wyciszenia napewno wielu z Nas sie przyda.
Zwlaszcza,ze trzeba bedzie pozniej glosno i energicznie dzialac aby za rok 1 listopada nie byl swietem stalowowolskiej pilki kopanej.

Zatorze | 2009-10-28 12:22

Słuszne stwierdzenie że za dużo biadolenia a za mało odważnych kroków w ratowaniu piłki nożnej w naszym mieście. Ja oficjalnie sie staram pomóc w Stowarzyszeniu i złozyłem wniosek do klubu. Chce być prawnym członkiem i mieć swój głos w zebraniach zarządu. Śmieszne jest to że taki krok uczyniły jednostki a na mecz chodzi po pare tysiecy ludzi.

Woody | 2009-10-28 15:20

na ile biletow mozemy liczyc na widzew?
450 jak Gieksa?

Stal_1938 | 2009-10-28 15:30

Nie martw sie ile, nawet jesli to tych 450 nie pojedzie wiec w czym problem. Byly wyniki to jezdziliscie, wynikow nie ma to odpuszczacie.

Woody | 2009-10-28 15:38

Przy wiekszej mobilizacji na osiedlach (plakaty, transy itd) spokojnie te 500 os by pojechalo.
Ale nikomu juz sie nie chce wieszac niczego!

Tylko Srodmiescie wiesza!!!
A Zatorze, Mlodynie, Poreby i inne "wielkie dzielnice" to co?! Nie zalezy wam?!

Woody | 2009-10-28 16:01

Jakby kazde osiedle rozkleilo te 150 plakatow i wywiesilo transparent to by sie cos stalo?!

ZRÓBMY KONKRETNĄ MOBILKE NA WIDZEW!

Wars | 2009-10-28 17:06

do Woody :)


Odnosnie Poreb to sie nie martw bo my wieszamy i to bardzo czesto w miejscach w ktorych przechodzi badz przebywa bardzo duzo osob z znaszego osiedla narazie nie wieszamy od strony ulicy poniewaz uznajemy to za zbedne plawo wywiesza kolo hotelu Stal a wiec nasz jest nie potrzebny natomiast kolo carrefoura rowniez nie ma sensu gdyz nie jest wogole widoczny. jezeli wszystko dobrze pojdzie wszyscy ujrzycie mega transparent na widzew spuszczany z bloku poki co to sa tylko plany ktore zaleza od tego czy kumpel zmota plotno.Pozdro



P.S Ma ktos troche plotna zeby dac??

Cisse | 2009-10-28 17:14

Kiedy bedzie jakies info odnosnie kosztu wyjazdu i godziny zbiorki?
Do plakatow potrzebne ;D

Iksss | 2009-10-28 17:28

Edek - no i co z tego ze powiedzieliscie im co was(nas) boli. Myslisz ze ich to obchodzi? To jestes w bledzie. Pamietam kiedys wracajac z N.Sacza tez z nimi rozmawialiscie i znow powraca to samo i za kilka miesiecy sytuacja sie powtorzy. Trzeba wywalic na zbity pysk starych miejscowych zawodnikow !!! Przyjdzie kolejny trener z checia wygrywania , z nowymi pomyslami i karze im zapier.... i co zobaczymy ? Znow taki W. zbuntuje innych bo- im nie zalezy - oni maja pensje i daleko gdzies nas kibicow i dobro klubu. Nadal uwazasz ze oni graja aby cos osiagnac ? To emeryci , patrzacy tylko na kase !!! Zmieni sie kadra personalnie, przyjda mlodzi wtedy mozemy miec nadzieje , ze cos sie zmieni. Teraz niestety nie....

Edek38 | 2009-10-28 17:37

Jedyne co Wam [ czesci z Was] pozostaje to nauczyc sie czytac ze zrozumieniem i troszke wiecej myslec.Po co komentujesz moj post jeden z drugim .Zastanowcie sie co robicie osobiscie by wprowadzic wasze wielkie zmiany.
Milczenie oznacza zgode. jak my bedziemy milczec i to kto im to powie? Zak??Szkoda pisac bo jakos widze dalekosiezne plany a krotkowzrocznych "wykonawcow"-bardz iej w teorii

Woody | 2009-10-28 19:18

Jesli grajki nie wygraja do konca roku to mysle ze wiekszosc pilkarzy powinna zostac zwolniona! Bo i tak lepiej grac juz nie beda!

Dac szanse mlodym perspektywicznym graczom dla ktorych gra dla naszej kochanej Stalówki bedzie zaszczytem. Ktorzy beda grali z sercem. Beda grali napewno z wiekszym zaangazowaniem niz obecni gracze. A o to przeciez w tym wszystkim chodzi.

Mam nadzieje ze to nie ostatni sezon na zapleczu ekstraklasy. Wierze w utrzymanie. Ciagle. mimo wszystko/

Zielono-czarny | 2009-10-28 20:10

kto ma pojechac ten pojedzie i plakaty mu niepotrzebne.

John | 2009-10-28 20:14

Na poczatek to niech Ci Pseudopilkarze zaczna grac !
bo to co sie dzieje w Stalowej to przechodzi ludzkie pojecie !

Pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 310 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 20 457 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 5 764 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 29 202 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.028