Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 1/8 PP ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- STAL.Video

1/8 PP ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- STAL.Video

W zakończonym meczu 1/8 Remes Cup "Stalówka" przegrała w Sosonowcu z tamtejszym Zagłębiem 0:3.

Wiele kontrowersji wywołała sytaucja  z 25 miinuty kiedy to Abel Salami był faulowany w polu karnym Zagłębia sędzia głowny odwigzdał rzut karny po chwili zmieniając swoja decyzję odwołując karnego.

 

Czy faktycznie wg Was był karny możecie zobaczyć i ocenic  poniżej - oraz bramki z tego spotkania:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=sa3t0ZDrlJU

 

 

 

Na ten mecz wybrała się grupa kibiców "Stalówki" która w miarę możliwości dopingowała  swój zespół, żal tylko ze musieli oglądac tak słabą grę naszych piłkarzy .

 

http://www.youtube.com/watch?v=RXtnPiiL3nE

 

 

Tym kibicom co byli w Sosnowcu należą się słowa uznania za to ze znależli czas w środku tygodnia  i wybrali się na mecz.

WIELKIE BRAWA !

Komentarze (21)

Slim1938 | 2009-10-28 21:14

Karny jak byk Salami wypuszcza piłkę do przodu a gość z Sosnowca trafia go w nogi dziwny jakiś ten sędzia widać że z Lublina !

Stal_1938 | 2009-10-28 21:14

Juz mobilizowac sie na wyjazd do Łodzi, nie patrzymy na wyniki tylko jedziemy, pokazmy ze potrafimy powtorzyc ta liczbe z zeszlego roku. Stalowka to my.

Fcstalówki | 2009-10-28 21:27

panowie przypominam o nowych przyspiewkach... Spiewajmy to bo nigdy sie nie nauczymy i znowu pojdzie w zapomnienie!... Poza tym nie spiewamy ostatnio
Hej w Stalowej gdzie kominy....
To my! to my! to my! Rowery!

Wprowadzcie to :)

Woody | 2009-10-29 07:19

ktos tu napisal ze plakaty i transparenty nic nie daja.

NIC?!

a ostatni wyjazd na Widzew czy nawet nie doszly wyjazd do Lublina (zainteresowanie bylo wielkie)

jeszcze to ze widzisz plakaty na miescie, czujesz to cisnienie przed meczem. Widzisz ze miasto zyje tym wyjazdem. Ludzie o tym mowia. Choc czasami nie wiedza o co chodzi;D

Chlopak widzi ze to nie jest zwykly wyjazd. Moze odpowiedni na pierwszy ;P

Gdy jest to cisnienie, mobilka jest zainteresowanie meczem. Wszystko Ci mowi ze masz jechac to jedziesz ;D

Powtorzmy mobilizacje z wyjazdu na Motor.
Transparent na kazdym osiedlu, plakaty, zapowiedzi...

Pozdro.

Cristo82 | 2009-10-29 07:59

Sędzia ładnie się obsrał hehe. Samo to, że najpierw na pewniaka gwiżdże i pokazuje na karnego a jak go dopadli piłkarze Zagłębia to zamiast wlepic ze dwie żółte za dyskusje to sie biedny wystraszył i zmienił zdanie. Masakra co za amatorszczyzna! Powinien byc dyscyplinarnie ukarany karą finansową najlepiej! Ale oczywiście nic takiego się nie stanie....Aż żal dupę ściska!

Złotówa | 2009-10-29 09:56

aż tak nie można się pomylić. On to zrobił specjalnie.

Takie wejście z tyłu na nogi zawodnika to żólta kartka, a w polu karnym nawet i czerwona + karny

Zagwizdał, a potem pewnie liniowy mu przypomnial ile mają kasy po meczu do podziału za wygraną Zaglębia.......

Chociaż to nie usprawiedliwa późniejszej gry ale mecz mógł potoczyć się inaczej

Nie dość, że mamy słaby skład, nie mamy szczęścia to jeszcze w każdym meczu muszą nam przeszkadzać, takie ch**e

Rif_sc | 2009-10-29 10:55

Witam
Czytam wasze komentarze i postanowilem sie nawet zalogowac zeby napisac jak sedziowanie wygladalo z perspektywy drugiej strony. Karny oczywiscie byl i trudno sie z tym nie zgodzic, ale ciezko się przyczepic do wszystkich pozniejszych niekorzystnych dla Was decyzji tego nieudacznika. Poziom sedziowania byl slaby, fakt, stanowczosc sedziego na poziomie kaleson, fakt, ale juz chociazby czerwona kartka, to zasluga malego mozgu Waszego stopera, decyzja jak najbardziej prawidlowa i latwa do oceny. Wiadomo, ze karny na poczatku meczu moglby wszystko ustawic i rozumiem Wasze rozgoryczenie, ale swoja droga, to ci Wasi pilkarze graja naprawde kalesoniade. Pozdrawiam kibicow Stali i Rakowa-szacunek!

John | 2009-10-29 11:18

Zgadzam Sie, To Jest Wstyd ! jedyna drozyna na Podkarpaciu grajaca w 1 lidze ale jak dlugo jeszcze ?! Tego sie nie da ogladac co to sie dzieje.
Jezeli nie bedzie zadnych natychmiastowych zmian to bedize Po Nas ( zreszta juz jest )

Pozdro!

Adamjcf | 2009-10-29 12:26

W sumie nie powinniśmy zająć ostatniego miejsca.

Znicz Cecherza dostał w dupe 7-0 od widzewa więc jeszcze trochę i Cecherz powinien rozdupczyć ten zespół i spuścić go na ostatnie miejsce w tabeli tak jak nas. No to mamy 17 miejsce.

Motor Lublin gra taki sam syf jak my i podobny dorobek punktowy więc wygrywając derby w lublinie jakimś cudem to powinniśmy ich wyprzedzić. No to mamy 16 miejsce.

Trzeba tylko wyprzedzić Kluczbork i Płock, które są na spadkowych miejscach. Rewanże będziemy grać u siebie tylko czy to coś da?

Cichy | 2009-10-29 12:44

A w Zniczu juz pija! Czy ktos jest zdziwiony? Jeszcze troche to Cecherz bedzie mial ksywke "MONOPOL".

Misio | 2009-10-29 14:56

Rif_sc
Jeżeli uważasz, że druga żółta kartka dla Maciora była słuszna, to powiedz mi który mecz zostałby dograny do końca, gdyby za takie faule zawsze była kartka? Faul jakich w każdym meczu pełno!
Pomyśl, gdyby sędziował tak jak napisałem wcześniej sędzia piłkarski, to prawdopodobnie (karnego trzeba jeszcze strzelić) od 25min Stal prowadziłaby 1-0 i grała z przewagą co najmniej jednego zawodnika (bramkarz Bensz musiał dostać czerwień za naruszenie nietykalności cielesnej "sędziego") i co było by potem? Pewnie ze 3-0, ale w drugą stronę i wszystko wyglądałoby inaczej!!!!!!!!!!!

Johnyy | 2009-10-29 14:57

Dobrze zrobil bo juz mnei wk_ialy te linki tu

Johnyy | 2009-10-29 15:19

Misio chyba byles na innym meczu :)

gosc wjechal od tylu w nogi i mu sie kartka nie nalezala?? typie ogarnij

Misio | 2009-10-29 15:46

Mówię o drugiej kartce! Pierwsza jak najbardziej zasłużona. Oglądnij sobie na stronie Zagłębia skrót i zobacz czy to był faul na kartkę? Jeśli nadal uważasz, że tak, to zobacz sobie chwilę później faul chyba na Treli, po którym nie było kartki, a Białek wylądował na trybunach! I sam się ogarnij, bo w piłkę gram baaaardzo długo i wiem kiedy kartka się należy.

Volzerex | 2009-10-29 15:51

Wasze biadolenie i tak tego nie zmieni, tego co się stało już nie cofnie, potraficie tylko wylewać żale i wrzucać na siebie na stronce.Każdy sędzia kartkuje inaczej i żaden ale to żaden pewnie nie trzyma się trwardej reguły kiedy ma pokazać kartke !

Johnyy | 2009-10-29 18:43

widzalem ten faul idealnie we wtorek i sedzia spokojnie mogl dac kartke, nie musial ale mogl no i dał

Lalo | 2009-10-29 20:10

» http://ww1.wisla.plock.pl/art,News,2008.htm

Wisła 15pkt my 8!
u nich sie coś dzieje u Nas nic!

Kibic1938 | 2009-10-29 20:58

do Volzerex
Ty jesteś chyba najgłupszą osoba która się to wpisuje.
Poco piszesz durne komentarze ze ktoś coś "biadoli"
ja ci powiem prosto nie wpierd... się do nie swoich spraw
tak samo w kilku poprzednich postach przeszkadzało Ci ze dzieci chodzą po mieście w koszulkach Stalówki. A sam Bóg wie na ilu wyjazdach byleś pewnie sam uważasz się za wiernego kibica a tak nie jest. Po niektórych twoich błędach w pisowni widać ze nie jesteś za mądry, jesteś dzieckiem a może w ogóle chodzisz do szkoły 8.

Pozdrowienia i ogarnij się chłopie.

Crusader | 2009-10-30 21:14

Witam. "Do przejscia"--napisal ktorys z Was po losowaniu.Prawda okazala sie inna.Co do karnego to moze i byl,choc zapewne gdyby byla odwrotna sytuacja to zarzekali byscie sie ze nie bylo.Wasz obronca na bank zasluzyl sobie na czerwien.Gdyby Zaglebie wygralo 1-0 to mogli byście biadolic ze sedzia Was oszukal ale bylo 3-0.W opinii bukow tez nie byliscie faworytem(1.90 na ZS i okolo 3 na SSW).Jest to o tyle dziwne ze to w koncu Wy gracie w wyzszej lidze(nawet jesli tylko jako "czerwona latarnia").Ktos tu napisal ze boczny przypomnial glownemu ile kasy dostali.Hahahaha!!!! Dziecinne podejscie do sprawy.Choc i tak wg.mnie mieliscie w meczu z nami wiecej z gry niz Gornik.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1792) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1105) » Vielitz44 (1077)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (602)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 42 824 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 098 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 19 392 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 122 847 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03688