Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W Stali Stalowa Wola szykują się zmiany w składzie zespołu piłkarzy.

W Stali Stalowa Wola szykują się zmiany w składzie zespołu piłkarzy.

Kibice pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola mają dość. Po porażce w 1/8 finału Pucharu Polski z Zagłębiem w Sosnowcu przelała się czara goryczy. Nie chodzi o to, by pognębić do reszty zespół, ale po zakończeniu rozgrywek jesiennych musi dojść do dużych zmian w składzie.

 

W pierwszej lidze nasza drużyna uzbierała po 16 kolejkach zaledwie 8 punktów i jest na ostatnim miejscu w tabeli, teraz odpadła w Pucharze Polski w pojedynku z rywalem z drugiej ligi, przegrywając w Sosnowcu 0:3. Bardzo źle dzieje się ze "Stalówką”…


- Zostały jeszcze trzy ligowe mecze jesienią. Po nich będziemy podejmować decyzje co do zmian w składzie. Dajmy czas trenerowi Januszowi Białkowi, by też mógł przemyśleć kilka spraw – mówi Dariusz Schlage, dyrektor Stali. Ale dopytywany, czy gdyby już teraz któryś ze słabo spisujących się od dłuższego czasu zawodników chciał złożyć rezygnację, przyznaje, że "byłoby to mile widziane”.

- Niektórzy piłkarze nie grają w ogóle w meczach nie tylko od kilku tygodni, ale nawet i od pół roku – przyznaje dyrektor klubu. – Jest taka możliwość, by z zawodnikami, którzy się na to by zdecydowali, rozwiązać umowę w każdej chwili, za porozumieniem stron.

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (72)

Zuch | 2009-10-30 10:21

Pogonic tych co nie graja a biorą pieniądze i to nie małe. Zrobić wszystko, aby wrócili Cebula i Karcz. Sprowadzić jeszcze 2- 3 zawodników i bedzie dziu.

Złotówa | 2009-10-30 10:31

Marzeniem jest powrót Cebuli, Karcza i Szwajdycha, którzy obecnie nie grają i raczej nei ma takiej możliwości w Cracovii.

Może Hajduka - raczej Resovia go nie puści.

Może powrót Iwanickiego, Gęśli - W Plocku raczej na pewno powinni ich puścić bo nie grają ostatnio, a u nas by się odnaleźli.

Aleksander | 2009-10-30 12:20

KOLEGO IWANICKIEGO JUZ POL ROKU NIE MA W PLOCKU,POGONILI GO TAKIM BYL DOBRY.SIEDZI W DOMU W LEZAJSKU I ODPOCZYWA I LICZY PIENIADZE...a co do wzmocnien MUSZA BYC SOLIDNE BY NIE POWIEDZIEC SENSACYJNE!!!!MAM TU NA MYSLI ZEBY SPROWADZIC PILKARZY Z EKSTRAKLASY I TO NIE SLABYCH TYLKO WTEDY URATUJEMY LIGE DLA STALOWEJ WOLI!!!!!!!

Adamjcf | 2009-10-30 12:31

Jaki piłkarz z ekstraklasy chciałby grać w Stalowej!? No chyba, że miałeś na myśli młodą ekstraklasę. Stalowa Wola nigdy wysokością zarobków na kolana nie rzucała i raczej długo się to nie zmieni niestety. Na razie to trzeba się pozbyć zaciągu Pęcherza z Tura żeby mieć za co sprowadzić nowych piłkarzy.
Dajmy Białkowi czas. W połowie rundy przyszedł na zaklepany skład, teraz będzie miał w przerwie możliwość poszukania nowych piłkarzy według własnego zdania.

Adamjcf | 2009-10-30 12:37

Poza tym z trójki Cebula - Karcz - Szwajdych to już tylko pierwszych dwóch wchodzi w rachubę bo Szwajdych już gra w Kmicie Zabierzów.

Adam | 2009-10-30 13:19

Ty byś chciał grać na poziomie okręgówki?? Cała trójka do nas i wzmocnić obrone.

Aleksander | 2009-10-30 14:33

ZA odpowiednie pieniazki,znalazlo by sie chetnych nawet z ekstraklasy mowa tu o pieniazkach rzedu 20-30 tys na miesiac.NO ALE JESLI DZIALACZE WOLA BAZOWAC NA WYCHOWANKACH PO 30 STCE,I SPROWADZANIU PILKARZY Z 3 LUB 4 LIGI .no TO MAMY TO CO MAMY!!!!.....moja noga juz nie postanie na stadionie...i wielu innych tez....w ten sposob pieniazki uciekaja przez palce DZIALACZOIM I KLUBOWI....OBY TAK DALEJ PANIE DYREKTORZE SCHLAGE I PREZESIE KACZMARSKI....

Forever stal | 2009-10-30 14:43

co wy gadacie caly czas karcz szwajdych i cebula prawda atak bendzie git :) ale trzeba wyjeb..ć cała obrone oprocz piszczka bo ten cos tam sie stara , i wtedy mozna myslec o rundzie wiosennej i znalesc dobrego napastnika ... jakiegos mlodego i szybkiego , ale my tak tu mowimy a ZARZAD NIEROBY nic nie zrobia przez przerwe na 100%

Karcz cebula szwajdych nie maja klubow , !!!! niech ich nieroby ,ściągna :/

Koko | 2009-10-30 14:43

pierdzi dziadkom z zarządu nie chce sie nawet poszukać sponsora a nawet jak by były wyniki to by i wtedy sie sponsor znalaz ale nie ma nic za darmo:)

Rave | 2009-10-30 14:47

I tym właśnie okazujecie swój stosunek do klubu .
Wszyscy śpiewacie : "Czy wygrywasz czy nie , ja i tak kocham Cię , W moim sercu jest Stal na dobre i na złe "

A w internecie płaczecie , że nie pójdziecie na mecz itd .
Ja na mecze chodziłem , chodzę i będę chodził . Nawet jak Stalówka spadnie do 2 ligi czy do 3 jak wy to piszecie , to niczego nie zmienia . Jeszcze Wam przypomnę kawałek tekstu z transparentu , który pojawił się dość niedawno " Kibicem się jest , a nie bywa" .
Więc zastanówcie się o czym piszecie . Skoro Wasza noga już nie postanie , macie gdzieś klub , to po prostu wypad z tego forum , bo tutaj nikt nie chce czytać komentarzy sezonowców , którzy cały czas płaczą jak to mogłoby być .
Sytuacja jest taka jaka jest , zarząd również jest taki jaki jest i w chwili obecnej nic nie można z tym zrobić . Na takie zmiany trzeba czasu .

Heja | 2009-10-30 14:51

SŁUCHAJCIE CO WY PIERD**** O GOSCIACH Z EKSTRAKLASY ZEBY SCIAGNAC 20-30TYŚ ? CHŁOPIE JEDEN Z DRUGIM ZAPOMNIJ !!! SPROWADZIĆ NAPASTNIKA I KLAROWNEGO OBORŃCE , BO W OBRONIE JEST TRAGEDIA POZATYM NIEJEST ŹLE . I SŁUCHAJCIE W KAZDEJ DRUZYNIE W KTOREJ NIEIDZIE I SĄ FATALNE WYNIKI TO MROŻĄ PENSJE , CZEMU U NAS TAK NIEZROBIĄ ZAMROZIĆ PENSJE DAĆ TE 960ZŁ BO TYLE MAJA W KONTRAKCIE I KAZDY DOSTAJE TYLE OD KLUBU BO RESZTE PLACI VODEX I PO SPRAWIE JEDEN Z DRUGIM SIE OGARNIE JAK DOSTANĄ PO 960ZŁ NA MIESIAC I ZACZNA BIEGAC , WALCZYĆ I ZAPIER *** :] TAKA JEST MOJA OPINIA I TAK POWINNO BYC ALE CZY SZLAGE MA JAJA I TAK ZROBI? SIE OKARZE :-)

Stal 1938 | 2009-10-30 15:10

mam pytanie do osob ktore zamawiaja gazete TO MY KIBICE gdzie to sie kupuje??? czy zamawia bo jak by ktos zamawial to bym dal pieniadze i by mi tez zamowil pozdro

Koko | 2009-10-30 15:19

» http://www.tomykibice.pl/index.php?dzial=prenumerata tam na tej stronie możesz zamówić prenumerate To my kibice:)

Kk-k | 2009-10-30 15:33

ta gazeta jest we Frac-a w tym kolo centrum 4 ;-)

Zatorze | 2009-10-30 15:42

Większość z Was nawet nie wie co się dzieje w klubie i szczerze nawet i lepiej bo z Waszym zapałem nic się nieda zrobić. Kolejna sprawa to taka że w szeregi Stowarzyszenia doszły może dwie lub 3 osoby ładna pomoc z Waszej strony, a do klubu deklaracje członkowskie złożyło 6 osób. Wy chcecie obróćić klub do góry nogami jak ?? może ktoś mi poda przykład !! Żeby coś zmienić trzeba działać a jak narazie większość myśli żeby z tego klubu czerpać korzyśći i nic więcej. Byłem w klubie na 5 rozmowach z Zarządem, na spotkaniach z piłkarzami i trenerem szczerze o klub walczą te same osoby co zwykle czyli Najwierniejsi Ci którzy byli 5 czy 10 lat temu albo i nawet Ci co kiedyś razem ze mną zaczynali jezdzić na mecze. Niema nowych twarzy tych które tak bardzo się mienią kibicami Stalówki. Nie wystarczy siedzieć z założonymi rękami trzeba działać. Wam zostawiam polityke prasową naszego klubu bo jesteście w tym najlepsi i jak reprezentujecie klub każdy z Nas widzi. Do tych co już nie postawią nogi na stadionie Bardzo Dziękuje może wkońcu wróci normalność !!!

~ | 2009-10-30 19:12

koleszka z zatorza 100 procent racji juz było tak ze byliśmy w 3 lidze i wtedy tez większość zapomniała o stalówce teraz pewnie tez tak będzie .zostaną tylko ci co zawsze sa ze stalówką a ze zalezy nam na tym by stalówka została w tej lidze co jest to normalne ale jeśli spadnie to tez będziemy a ci co filozofują ze nie będa chdzić i takie tam pierdoły to juz teraz niech sobie zadaja pytanie kim wy wogule krr;;a jesteście jakimiś wielbicielami dobrej piłki jedz jeden z drugim do hiszpanii,angli zcy hu;;;j wie gdzie i sobie tam komentuj czy dobrze graja czy nie bo tu hodzi o cos wiecej niz tych kopaczy co mienia sie piłkarzami stalówki oni przychodza i odchodza a my będziemy tu zawsze

~ | 2009-10-30 20:25

I co ustaliliście na tych spotkaniach z dyrektorkiem,jakies nowe wątki?A czy coś Wam wiadomo dlaczego Szlage podziękował M. za współpracę?

Volzerex | 2009-10-30 20:57

eŁKSa wygrała pewnie z Motorem aż 5:1 ale za to Kluczbork wygrał 0:1 z GieKSą ;/ ehh więc Kluczbork nam odskakuje ale za to Paprykarze wygrali wyjazdowe zwycięstwo 1:0 z Wisłą Płock

Volzerex | 2009-10-30 20:57

wyjazdowe spotkanie* sorry za błąd ;)

Edek38 | 2009-10-30 21:05

Sa spotkania na ktorych mozna sie wiele dowiedziec ale jak widac sporo osob ma to "gdzies".Wolicie sobie anonimowo wszystko komentowac, narzekac i wyzywac wszystkich.Jednoczes nie wysypujecie sie z roznymi pomyslami,zlotymi myslami typu :
Cecherz won,
zarzad won,
pilkarze won,
kibice be bo dopinguja zle grajacych zawodnikow ,
kibice be bo protestuja przeciwko zle grajacym zawodnikom, ITP,ITD.
PARANOJA!!!!
Przy tym uwazacie siebie za jedynych majacych racje, wszystko wiedzacych.
Malo wiecie !!!!
Najgorsze jest to ,ze jeszcze mniej robicie!!!
PRZEPRASZAM, NIC NIE ROBICIE poza klikaniem w klawiature!!!!!
Kibice rzadajacy zmian i chcacy ratowac klub!!heh
Nie wiadomo czy smiac sie czy plakac.
Wirtualna rzeczywistosc przyslonila wam swiat.
TEORETYCY. KTORZY BOJA SIE UJAWNIAC SWOJE POGLADY, MOCNI BO ANONIMOWI!!!
BEZ POZDROWIEN DLA WAS.

Lubelak | 2009-10-30 22:08

Że tak nie śmiało wtrącę nie każdy ma możliwość angażowania się w klub. I niestety nie każdy będzie mógł to zrobić w najbliższej przyszłości. Zatem krótkie info co i jak w naszym klubie mile widziane. Nawet na forum.

Stalex | 2009-10-30 22:38

Edek38 odezwij się na pv. bo mam wrażenie że tłumaczenie wszystkiego tutaj robi się podobne do kopania z koniem.
Przy niektórych komentarzach opadają ręce...

Fcstalówki | 2009-10-30 22:51

kolega Zatorze 100% racji. Gdybym był z stw napewno bym sie zapisal. I zapisze sie jak odbiore prawko.

Niektorzy mówią zeby sie nie udzielac jesli chca narzekac... Mowic o problemach trzeba, ale niech robią cos tez w tym kierunku. Zorganizujcie spotkania kibiców po meczu i można zrobic cos razem. I dajcie sie innym wypowiedziec, pytajcie o zdanie i pomysły. Bo znając zycie kilku panów z Bandy nie dopusci innych do słowa i nikt nie bedzie mogl podwazyc ich zdania... po wpi.... :)

Woody | 2009-10-31 07:45

DWA TYGODNIE DO WYJAZDU NA WIDZEW!

NA FORUM TEMAT ZAMKNIETY, NIE MA PODANEJ GODZINY ZBIORKI, CO ZA TYM IDZIE NIE DA SIE ROBIC PLAKATÓW...

Woody | 2009-10-31 08:52

Przed nami ostatni wyjazdowy mecz w roku, ostatni wyjazd...

Z takimi firmami jak Widzew nie gra się na co dzień w naszej lidze.

W tych ciężkich chwilach dla naszego klubu tylko MY - kibice, jesteśmy w stanie godnie reprezentować Zielono-Czarne barwy.

14 LISTOPADA
-ŁÓDŹ-
POKAŻMY ŻE STALÓWKA TO MY!
WIERNI DO KOŃCA!
NA DOBRE I ZŁE!

JUZ W SUMIE NIE CAŁE 2 TYGODNIE NA TO BY ZASTANOWIĆ SIĘ CZY JEST SIE KIBICEM I JADZIE SIE DO ŁODZI CZY ZWYKŁYM SEZONOWCEM KTÓRY JEST Z KLUBEM TYLKO GDY JEST DOBRZE...

Volzerex | 2009-10-31 09:35

Ehh Woody to nie takie mecze pokazują czy jest się kibicem czy nie... ktoś może nie mieć kasy, nie jechać na Widzew a pojedzie do Ząbek i on jest sezonowcem? heh ;)

Woody | 2009-10-31 10:46

dobrze wiesz o co mi chodzi...


Czy jest juz decyzja w sprawie biletow, kiedy beda wlaczone zapisy i kiedy bedzie dokladna godzina zbiorki...?

Adamjcf | 2009-10-31 11:22

Na razie jest sobota i mecz z Wartą więc myślę, że od poniedziałku wszystko już zaczną organizować. Chyba, że będzie organizowany wyjazd na dolcan ale nie wiem czy warto tam jechać.

Ssw\'38 | 2009-10-31 11:47

#################### #############

WYJAZD DO ŁODZI !!! ZAPEŁNIAMY TYM OBRAZKIEM N-K I USTAWIAMY LINKA W OPISIE NA GG !!!

» http://img21.imageshack.us/img21/5746/lodz144.jpg

################## ###############

Woody | 2009-10-31 11:58

14. 11 . ;D

Ssw1938 | 2009-10-31 12:20

Jesli bys mogl to porwa na plakaccie date bo jest bledna ma byc 14 11 i zmien adres strony na stalowka.pl bo wiekszasc bedzie znowu zagubiona bo co to nowy adres czy co? a tak to po straemu i nie ma problemy bo i tak otwiera ze starego linku

Kumar | 2009-10-31 12:28

A najlepiej to nic nie rob narazie bo data zla, po drugie nie wiadomo ani o ktorej zbiorka ani ile wyjazd ani dokladnie od kiedy mozna sie zapisywac na liste wiec poczekaj moze z plakatem kiedy bedzie wiecej informacji oraz stosowny news na stronie.

Ssw\'38 | 2009-10-31 12:31

#################### #################

JUŻ BŁĄD ZOSTAŁ POPRAWIONY !

» http://img255.imageshack.us/img255/5746/lodz144.jpg

A z adresem myślę że musi być taki jaki jest przy zapisach na wyjazdy czyli ten nowy, z nowego serweru.

DODAWAĆ OBRAZEK NA N-K I WKLEJAĆ LINKA NA GG !!!

################## ###################

Ssw\'38 | 2009-10-31 12:33

JAK BĘDZIE INFO TO I BĘDZIE ODPOWIEDNI OBRAZEK ! WIĘC WRZUCAĆ OBRAZEK WSZĘDZIE GDZIE SIĘ DA, A PÓŹNIEJ JAK BĘDZIE PODANE WSZYSTKO BĘDZIEMY DODAWAĆ Z WSZYSTKIMI SZCZEGÓŁAMI !!!

» http://img255.imageshack.us/img255/5746/lodz144.jpg

Stalowiak1938 | 2009-10-31 12:34

Nie ma co czekac!! zostało tylko 2 tygodnie do meczu!! teraz mozna dodac takie ogólne plakaty a potem z dokładnymi danymi!! Musimy pokazać się z jak najlepszej strony!! tak jak na ostatnim wyjezdzie do Łodzi!! zapisy powinny być już dostepne bo wszyscy wiedzą jakie problemy robią w na Widzewie z listami imiennymi(siedzi tam pewna pani która kazdej ekipie za wszelką cene utrudnia życie) !! Stowarzyszenie powinno zadbac o to aby uzyskac pisemne zapewnienie ze zostaną wpuszczeni wszyscy kibice którzy pojadą zeby uniknąc sytuacji z tamtego roku!! MEGA MOBILIZACJA NA OSIEDLACH!! JUZ ROBIĆ WIELKIE HALO!! i prośba do osób decyzyjnych aby juz w poniedziałek było dokładne info na temat godziny zbiórki i kosztów wyjazdu!! trzeba wszystko dobrze zorganizowac tak zebysmy wszyscy weszli na mecz i pomogli dopingiem piłkarzom i pokazali całej polsce jak sie bawi ZIELONO-CZARNA ARMIA!!! WSZYSCY NA WIDZEW!!!

Rejdioł | 2009-10-31 12:54

ZATORZE,
MŁODYNIE,
PORĘBY,
ŚRÓDMIEŚCIE,
HUTNIK,
PŁAWO,
SKARPA,
ROZWADÓW,
CENTRALNE,

OKULICKIEGO,
PONIATOWSKIEGO,
ŻWIRKI I WIGURY,
SIEDLANOWSKIEGO.

NIE WIEM CZY WSZYSTKIE WYMIENIONE REJONY DZIAŁAJĄ. JESLI O KIMS ZAPOMNIALEM, SORRY.

NA KAZDYM OSIEDLU MAJA BYC PLAKATY, TRANSARENTY! RUSZAMY Z TYM OD PONIEDZIAŁKU!

ZOBACZYMY KTORE OSIEDLE SIE NAJLEPIEJ ZMOBILIZUJE!

Stw12 | 2009-10-31 14:04

jest jakas transmisja live ?

Tom435 | 2009-10-31 14:10

juz piłka w siatce była, powinni dać obstawiac jak nam szybko strzela!!!!!

Adamjcf | 2009-10-31 14:11

Reiss już w 3 minucie strzelił gola ale sędzia uznał ,że był na spalonym - niezle się zaczyna.

Adamjcf | 2009-10-31 14:25

W Warcie w wyjściowej jedenastce gra nasz były obrońca z poprzedniego sezonu Adrian Bartkowiak.

Johnyy | 2009-10-31 14:37

Adam skancz komentowac z łaski swojej kazdy kto chce wlaczy sobie sam relacje :)

Adamjcf | 2009-10-31 14:39

OK

Bartek9412 | 2009-10-31 14:41

Doskonała okazja dla Stali! Dośrodkowanie z lewej strony, piłka minęła już Radlińskiego i zmierzała prosto do bramki, z której wybił ją... piłkarz Stali - Gilar.

Rysiek120891 | 2009-10-31 14:47

hej zna ktos wynik oks olsztyn - swit nowy dwor??
z gory dzieki

Koko | 2009-10-31 14:55

Wigry Suwałki -Resovia 0-0 dobrze jest Resovia za rok 1 liga wita i mecz ze Stalówką będzie ligowy mecz przyjaźni:)AVE STALÓWKA

Forever stal | 2009-10-31 15:11

co prawda wybil ja ale niewiadomo czy czasem ona w niego nie trafila :D ale moim zdaniem gilar zasluguje zeby grac co mecz w pierwszym bo widac ze chlopak bardzo sie stara! :)

Szymon_koch1999 | 2009-10-31 15:20

Proponuję nową piosenkę dla stalówki
zagraj zagraj jak za dawnych lat jak zadawnych lat
jak zadawnych lat
jak zadawnych lat
napiszcie co o tym sądzicie??

Sztomek1 | 2009-10-31 15:25

Stojący na linii bramkowej Warty Gilar wybił piłkę zmierzającą do siatki rywali po strzale partnera z narożnika pola karnego.

Ciekawe czy będzie jakiś filmik ?

Jacek1449 | 2009-10-31 15:27

Stojący na linii bramkowej Warty Gilar wybił piłkę zmierzającą do siatki rywali po strzale partnera z narożnika pola karnego.

Sztomek1 | 2009-10-31 15:28

Podbeskidzie przegrało, Łęczna dostaje baty.Więc dobry i remis - jeden punk odrobiony

Damians1938 | 2009-10-31 15:39

ale nas cisną ;/ dobry i 1 pkt by był ..

Stalówek | 2009-10-31 15:40

tak sobie przypomniale te wszytskie komentarze na temat Balona i ogladajac np. mecz Realu z Milanem i jesli bramkarze z pierwszej dziesiatki na swiecie popelniaja takie bledy na takim poziomie rozgrywek to wypada poklepac Balona i zyczyc Jemu i druzynie jak najlepiej...tym bardziej sledzac dzisiejsza relacje z meczu z Warta spisuje sie bardzo dobrze.

Stalowiak1938 | 2009-10-31 15:40

zagraj zagraj... dobra przayspiewka tylko szkoda ze Górnik już ją spiewa...

Damians1938 | 2009-10-31 15:43

Wietecha nam remis ratuje :)

John | 2009-10-31 15:44

Jak by nie Wietecha bylo by juz 5;0 patrzac na relacje

Brawo Tomek !

Jacek1449 | 2009-10-31 15:53

WIELKI SZACUM BALON

Forever stal | 2009-10-31 15:54

brawo od 17 meczow dopiero drugi mecz gramy na 0 z tylu ... :) moze to poczatek dobrej gry w obronie :) . trudno gilu wybil , ale moim zzdaniem to pilka w niego trafila . i nie mogl sie odsunąc ...

Woody | 2009-10-31 15:55

ja z innej beczki.
sporo buduje nowe stadiony.
moze by odkupic od ktoregos jupitery poki jeszcze mozna tanio...
ile by to kosztowalo?
ok 2 mln?

Pokal | 2009-10-31 15:56

Brawo Balon ale nie podniecajcie sie tak chłopaki.Jeden wspaniały mecz a ilość szmat duża patrząc przez pryzmat ostatniego roku niestety ale trzeba szukać bramkarza.Balon nie będzie grał dobrze do 40 stki jak Gienek C. :)

John | 2009-10-31 15:58




Tomek Zremisowal Mecz ! Dziekujemy

Stalowiak1938 | 2009-10-31 15:59

0-0 dobry wynik! Brawo Tomek i gratulacje dla całego zespołu! uwazam ze teraz będzie tylko lepiej i w pozostałych 2 meczach Stalówka nie przegra! z Dolcanem zremisują a z Widzewem licze na niespodzianke!! Tak trzymac chłopaki WIERZE W WAS CAŁY CZAS!!! STALÓWKA!! NIGDY NIE SPADNIE!!

Stal\'prb | 2009-10-31 16:01

bedzie jak w tamtym sezonie zapewne przespana pierwsza runda i w drugiej sie obudza oby nie zapozno a i brawo dla tomka bardzo wazny ten punkt i to na bardzo trudnym terenie

Mystery69 | 2009-10-31 16:13

Ważny i cenny remis na bardzo trudnym terenie w Poznaniu. Szkoda tylko, że tak poźno ten remis na wyjezdzie. Nie ma się co oszukiwać tak czy siak jesteśmy już w 2 lidze. Żeby się utrzymać trzeba zdobyć z 38-40 pkt a chyba nikt tu nie wierzy, że się nam to uda. CZas zacząć budowę druzyny na 2 lige. Pozbyć się cieniasów i troszkę odmłodzić skład, niech walczą. Trzeba zacząć napewno od bramkarza, bo Panie Wietecha szacun za dzisiejszy mecz, ale biorąc po uwagę całą rundę to lepiej nie bede mówił. Tak więc dobry bramkarz mile widziany

Koko | 2009-10-31 16:25

można utrzymać Stalówke w 1 lidze i tak będzie tylko w przerwie zimowej trzeba zmiany w składzie zrobić dojdą nowi ale żeby byli na poziomie 1 ligi i przed przerwą niech wygrają z Dolcanem i niespodzianka z Widzewem lub remis

Rejdioł | 2009-10-31 16:49

Takie ostatnio zbieramy recenzje na podkarpaccykibice.pl

Rok temu kazdy post byl w stylu;
"Stal Stalowa Wola- nr.1 Podkarpacia"

"Stal Stalowa Wola-Troszke gorzej niz w ostanich latach.[...]"

"Stal Stalowa Wola - Ja ich porównuję do Lecha w Wielkopolsce. Chcą ogarnąć na Podkarpaciu jak największą ilość FC. Jak na razie wychodzi im to nie najgorzej. Chociaż niektóre osoby z tych FC jeszcze niedawno jeździły na Siarkę..."

"Stal Stalowa Wola- Dobre liczby wyjazdowe, liga robi swoje, ciekawi mnie jedno czy po spadku nadal będą wieść prym na podkarpaciu. "

"Ultras w ich wykonaniu słaby"

"Stal Stalowa Wola- nr 1 na podkarpaciu bezdyskusyjnie ..."



Adam | 2009-10-31 16:58

Centralnie nie istnieje jako kibice, ale Okulickiego już tak ;]

Przekula | 2009-10-31 18:33

Odwróć tabelę!!!
Stalowa będzie na czele!!!

PS. Podziwiam Was prawdziwych kibiców, że chce Wam się jechać do Łodzi. Tylko niepoprawni optymiści mogą wierzyć, że od lidera uda się wywieźć choćby punkt. Z przykrością muszę stwierdzić, że tylko zmarzniecie, dacie Widzewowi zarobić na biletach i będziecie wracać ze spuszczonymi głowami po kolejnej porażce w tym sezonie. No chyba, że któryś postai na Widzew u booka.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 320 razy
STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 653 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 916 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 9 875 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03815