Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bezbramkowy remis w Poznaniu.

Bezbramkowy remis w Poznaniu.

Zawodnicy Stali Stalowa Wola zremisowali bezbramkowo wyjazdowe spotkanie z Wartą Poznań. Bardzo dobre spotkanie rozegrał bramkarz Stalówki który kilkakrotnie ratował zespół przed utratą bramki.

 

Najlepsza okazję do objęcia prowadzenia przez Stalowców zmarnował Piotr Gilar w 31 minucie spotkania. Stojący na linii bramkowej Warty Gilar wybił piłkę zmierzającą do siatki rywali po strzale partnera z narożnika pola karnego.

Trzy minuty później Tomasz Magdziarz dograł z prawej strony do Tomasza Bekasa, ten głową uderzył na bramkę Stali, ale świetną interwencją popisał się Tomasz Wietecha. Z dobitką pośpieszył jeszcze Piotr Reiss, ale został zablokowany.

 

Ostatecznie piłkarze Stali wywieźli 1 punkt z Poznania.

 

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 0:0

 

Składy:

Warta Poznań:
Radliński - Ngamayama, Przybyszewski, Bartkowiak, Ignasiński, Bekas, Wojciechowski (67' Loliga), Magdziarz, Reiss, Iwanicki (74' Pawlak), Klatt.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Piszczek, Maciorowski, Szymiczek, Gilar (66' Drozd), Krawiec, Migalewski (55' Mychalczuk), Czpak, Wasilewski, Salami (60' Myszka).
 

Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec).

Komentarze (29)

Mexyk | 2009-10-31 17:50

wielki sukces ^^

Slim1938 | 2009-10-31 18:05

fajnie by było jakby na wyjazdach każdy miał zieloną koszulke ostatnio Zagłębie było tak na meczu ze Sląskiem i Wisła na meczu z Koroną:) fajny daje to efekt;)

Alleluja | 2009-10-31 18:29

komentujcie powyższy artykuł zamiast przedstawiać informacje na temat innej dyscypliny.

Mexyk | 2009-10-31 18:30

byli kibice?

Koko | 2009-10-31 18:35

teraz trzeba pokonać Dolcan i jakaś niespodzianka w Łodzi i zrobić wzmocnienia dobre w zimie i grać o utrzymanie bo zasługujemy na 1 lige

Koko | 2009-10-31 22:46

» http://allegro.pl/item799933149_bluz..... czy wie ktoś gdzie można takie bluzy w Stalowej kupić?

Zielono-czarny | 2009-10-31 22:49

a skad wiesz ze sa takie bluzy Stalówki w sprzedazy?

Koko | 2009-10-31 23:01

wiem że można by takie bluzy zamówić z napisem i herbem STALÓWKI bo takie bluzy na mecze by sie rozchodziły prędzej a nadruki na bluzach robią przy zamówienu min 15 bluz :)

Rejdioł | 2009-11-1 08:36

mam propozycje piosenki wyjazdowej.

do rytmu piosenki tyle słonca w calym miescie;)


Za Stalówka zawsze jezdze!
Byłem z Nią już prawie wszedzie!
Słuchaj! Po-Słuchaj!

Szerokimi ulicami!
Jedzie Stal autokarami! (albo- Jada juz kibice Stali)
Popatrz! O popatrz!

Sektor juz zielono-czarny!
Kazdy z nas kocha te barwy! Hej!

Lalalalalalalalala !
Lalalalalalalalaal !
Lalalalala
Lalalalalaaaa!

Cdn.... | 2009-11-1 09:19

Stalówka ma brzydkie barwy.Ciepme ,szare ,malo widoczne na trybunach.Nawet gdyby caly stadion byl ubrany w barwy stali to bylby to widok smutny.Niestety taka jest prawda.Co to za kolory hahha zielony i czarny.Jakas zaloba????czas na zmiany.Wiem wiem..tradycj ale nie takie rzeczy sie zmienialo.przydalby sie jakis zywsy jaskrawszy kolor.

Adamjcf | 2009-11-1 10:36

Człowieku odwal się od barw klubowych! Jakie kolory byś chciał - różowy?

Daddy88 | 2009-11-1 11:06

Rejdiol dobra robota pozdrawiam ;)

Jotes | 2009-11-1 11:09

Można by było zrobić jakieś fajne jednolite koszulki w których byli byśmy na młynie/wyjazdach.

Stal zks | 2009-11-1 11:42

gdzie to info o widzewie tzn cena wyjazdu itp...

Zielono-czarny | 2009-11-1 11:49

jeszcze raczej nie ma

Woody | 2009-11-1 12:27

to na widzew mozna tak jak do lublina na niedoszly wyjazd (+ 3 zł zielona koszulka)
moze udalo by sie do zorganizowac, jeszcze sporo czasu.

Fcstalówki | 2009-11-1 13:14

popieram Woodyego ;]

3 zł to nie pieniadze tym bardziej jesli ktos uzbiera 40 na wyjazd 20 na picie to i 5 zł znajdzie :).

Piosenka tez fajna;) No to Panowie ogarniacze my dajemy pomysły, żeby nie było ze nic nie robimy. A teraz sprawa w waszych rękach;)

Rysiek120891 | 2009-11-1 14:21

z tymi koszulkami dobry pomysl :) a komu placi sie kase jak chce na widzew jechac? nie wiem jeszcze nigdy nie bylem na wyjezdzie a na widzew chcialbym pojechac pozdro:)

Woody | 2009-11-1 14:23

przy wejsciu do autokaru sie placi.

Rysiek120891 | 2009-11-1 14:30

dzieki a bilet na mecz??

Stal_1938 | 2009-11-1 14:36

A za bilet przed stadionem

Rysiek120891 | 2009-11-1 14:40

ale ten pomysł z koszulkami jest dobry fajnie by to wygladało:)

Rocky | 2009-11-1 15:07

Rejdioł - takiego czegos nam bylo trzeba, strzal w 10!

Koszulki tez :)

Pazimieh | 2009-11-1 15:58

jak jest z lista wyjazdowa na Widzew ? bo ostatnio Sandecja miala problemy bo nie wyslali listy tydzien(!) przed meczem........

a chyba nikt z Nas nie chce powtorki z tamtego sezonu

Spawn | 2009-11-1 18:22

» http://www.youtube.com/watch?v=ZnO2vgZIF1M

Z koszulkami to juz kiedyś był temat zeby je dawać na wejscie na sektor B kto niedał symbolicznej kasy za koszulke to by nie wszedł. Mam nadzieje że teraz na Widzew będą koszulki, najlepiej jeszcze jasno zielone i wszyscy tak sie pokażemy u nich jak np. falbauz po prawej stronie gdzie wszyscy są na zielono

M-plw | 2009-11-1 18:45

a jak wy chcecie te koszulki założyć na siebie,ciepło to już raczej nie będzie a jak naciągniesz jeden z drugim taką koszulke na kurtke to jak pajace będziemy wyglądać,także pomysł raczej na cieplejsze dnimoże tak koło wiosny.Zresztą jest sens podnosić koszty wyjazdu i nabijać chajs jakiemuś leszczowi,pozdrawiam

Fannn | 2009-11-1 19:31

Siemanko ja się Zajmuje Trochę Graffiti Jak By Były Pieniądze To Można Coś Pomyśleć Jak Coś Pisać Na gg
13404106

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 127 115 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 601 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 632 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 872 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03764