Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bezbramkowy remis w Poznaniu.

Bezbramkowy remis w Poznaniu.

Zawodnicy Stali Stalowa Wola zremisowali bezbramkowo wyjazdowe spotkanie z Wartą Poznań. Bardzo dobre spotkanie rozegrał bramkarz Stalówki który kilkakrotnie ratował zespół przed utratą bramki.

 

Najlepsza okazję do objęcia prowadzenia przez Stalowców zmarnował Piotr Gilar w 31 minucie spotkania. Stojący na linii bramkowej Warty Gilar wybił piłkę zmierzającą do siatki rywali po strzale partnera z narożnika pola karnego.

Trzy minuty później Tomasz Magdziarz dograł z prawej strony do Tomasza Bekasa, ten głową uderzył na bramkę Stali, ale świetną interwencją popisał się Tomasz Wietecha. Z dobitką pośpieszył jeszcze Piotr Reiss, ale został zablokowany.

 

Ostatecznie piłkarze Stali wywieźli 1 punkt z Poznania.

 

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 0:0

 

Składy:

Warta Poznań:
Radliński - Ngamayama, Przybyszewski, Bartkowiak, Ignasiński, Bekas, Wojciechowski (67' Loliga), Magdziarz, Reiss, Iwanicki (74' Pawlak), Klatt.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Piszczek, Maciorowski, Szymiczek, Gilar (66' Drozd), Krawiec, Migalewski (55' Mychalczuk), Czpak, Wasilewski, Salami (60' Myszka).
 

Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec).

Komentarze (29)

Mexyk | 2009-10-31 17:50

wielki sukces ^^

Slim1938 | 2009-10-31 18:05

fajnie by było jakby na wyjazdach każdy miał zieloną koszulke ostatnio Zagłębie było tak na meczu ze Sląskiem i Wisła na meczu z Koroną:) fajny daje to efekt;)

Alleluja | 2009-10-31 18:29

komentujcie powyższy artykuł zamiast przedstawiać informacje na temat innej dyscypliny.

Mexyk | 2009-10-31 18:30

byli kibice?

Koko | 2009-10-31 18:35

teraz trzeba pokonać Dolcan i jakaś niespodzianka w Łodzi i zrobić wzmocnienia dobre w zimie i grać o utrzymanie bo zasługujemy na 1 lige

Koko | 2009-10-31 22:46

» http://allegro.pl/item799933149_bluz..... czy wie ktoś gdzie można takie bluzy w Stalowej kupić?

Zielono-czarny | 2009-10-31 22:49

a skad wiesz ze sa takie bluzy Stalówki w sprzedazy?

Koko | 2009-10-31 23:01

wiem że można by takie bluzy zamówić z napisem i herbem STALÓWKI bo takie bluzy na mecze by sie rozchodziły prędzej a nadruki na bluzach robią przy zamówienu min 15 bluz :)

Rejdioł | 2009-11-1 08:36

mam propozycje piosenki wyjazdowej.

do rytmu piosenki tyle słonca w calym miescie;)


Za Stalówka zawsze jezdze!
Byłem z Nią już prawie wszedzie!
Słuchaj! Po-Słuchaj!

Szerokimi ulicami!
Jedzie Stal autokarami! (albo- Jada juz kibice Stali)
Popatrz! O popatrz!

Sektor juz zielono-czarny!
Kazdy z nas kocha te barwy! Hej!

Lalalalalalalalala !
Lalalalalalalalaal !
Lalalalala
Lalalalalaaaa!

Cdn.... | 2009-11-1 09:19

Stalówka ma brzydkie barwy.Ciepme ,szare ,malo widoczne na trybunach.Nawet gdyby caly stadion byl ubrany w barwy stali to bylby to widok smutny.Niestety taka jest prawda.Co to za kolory hahha zielony i czarny.Jakas zaloba????czas na zmiany.Wiem wiem..tradycj ale nie takie rzeczy sie zmienialo.przydalby sie jakis zywsy jaskrawszy kolor.

Adamjcf | 2009-11-1 10:36

Człowieku odwal się od barw klubowych! Jakie kolory byś chciał - różowy?

Daddy88 | 2009-11-1 11:06

Rejdiol dobra robota pozdrawiam ;)

Jotes | 2009-11-1 11:09

Można by było zrobić jakieś fajne jednolite koszulki w których byli byśmy na młynie/wyjazdach.

Stal zks | 2009-11-1 11:42

gdzie to info o widzewie tzn cena wyjazdu itp...

Zielono-czarny | 2009-11-1 11:49

jeszcze raczej nie ma

Woody | 2009-11-1 12:27

to na widzew mozna tak jak do lublina na niedoszly wyjazd (+ 3 zł zielona koszulka)
moze udalo by sie do zorganizowac, jeszcze sporo czasu.

Fcstalówki | 2009-11-1 13:14

popieram Woodyego ;]

3 zł to nie pieniadze tym bardziej jesli ktos uzbiera 40 na wyjazd 20 na picie to i 5 zł znajdzie :).

Piosenka tez fajna;) No to Panowie ogarniacze my dajemy pomysły, żeby nie było ze nic nie robimy. A teraz sprawa w waszych rękach;)

Rysiek120891 | 2009-11-1 14:21

z tymi koszulkami dobry pomysl :) a komu placi sie kase jak chce na widzew jechac? nie wiem jeszcze nigdy nie bylem na wyjezdzie a na widzew chcialbym pojechac pozdro:)

Woody | 2009-11-1 14:23

przy wejsciu do autokaru sie placi.

Rysiek120891 | 2009-11-1 14:30

dzieki a bilet na mecz??

Stal_1938 | 2009-11-1 14:36

A za bilet przed stadionem

Rysiek120891 | 2009-11-1 14:40

ale ten pomysł z koszulkami jest dobry fajnie by to wygladało:)

Rocky | 2009-11-1 15:07

Rejdioł - takiego czegos nam bylo trzeba, strzal w 10!

Koszulki tez :)

Pazimieh | 2009-11-1 15:58

jak jest z lista wyjazdowa na Widzew ? bo ostatnio Sandecja miala problemy bo nie wyslali listy tydzien(!) przed meczem........

a chyba nikt z Nas nie chce powtorki z tamtego sezonu

Spawn | 2009-11-1 18:22

» http://www.youtube.com/watch?v=ZnO2vgZIF1M

Z koszulkami to juz kiedyś był temat zeby je dawać na wejscie na sektor B kto niedał symbolicznej kasy za koszulke to by nie wszedł. Mam nadzieje że teraz na Widzew będą koszulki, najlepiej jeszcze jasno zielone i wszyscy tak sie pokażemy u nich jak np. falbauz po prawej stronie gdzie wszyscy są na zielono

M-plw | 2009-11-1 18:45

a jak wy chcecie te koszulki założyć na siebie,ciepło to już raczej nie będzie a jak naciągniesz jeden z drugim taką koszulke na kurtke to jak pajace będziemy wyglądać,także pomysł raczej na cieplejsze dnimoże tak koło wiosny.Zresztą jest sens podnosić koszty wyjazdu i nabijać chajs jakiemuś leszczowi,pozdrawiam

Fannn | 2009-11-1 19:31

Siemanko ja się Zajmuje Trochę Graffiti Jak By Były Pieniądze To Można Coś Pomyśleć Jak Coś Pisać Na gg
13404106

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (334) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 13 206 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 6 589 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 684 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 030 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.044