Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bezbramkowy remis w Poznaniu.

Bezbramkowy remis w Poznaniu.

Zawodnicy Stali Stalowa Wola zremisowali bezbramkowo wyjazdowe spotkanie z Wartą Poznań. Bardzo dobre spotkanie rozegrał bramkarz Stalówki który kilkakrotnie ratował zespół przed utratą bramki.

 

Najlepsza okazję do objęcia prowadzenia przez Stalowców zmarnował Piotr Gilar w 31 minucie spotkania. Stojący na linii bramkowej Warty Gilar wybił piłkę zmierzającą do siatki rywali po strzale partnera z narożnika pola karnego.

Trzy minuty później Tomasz Magdziarz dograł z prawej strony do Tomasza Bekasa, ten głową uderzył na bramkę Stali, ale świetną interwencją popisał się Tomasz Wietecha. Z dobitką pośpieszył jeszcze Piotr Reiss, ale został zablokowany.

 

Ostatecznie piłkarze Stali wywieźli 1 punkt z Poznania.

 

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 0:0

 

Składy:

Warta Poznań:
Radliński - Ngamayama, Przybyszewski, Bartkowiak, Ignasiński, Bekas, Wojciechowski (67' Loliga), Magdziarz, Reiss, Iwanicki (74' Pawlak), Klatt.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Piszczek, Maciorowski, Szymiczek, Gilar (66' Drozd), Krawiec, Migalewski (55' Mychalczuk), Czpak, Wasilewski, Salami (60' Myszka).
 

Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec).

Komentarze (29)

Mexyk | 2009-10-31 17:50

wielki sukces ^^

Slim1938 | 2009-10-31 18:05

fajnie by było jakby na wyjazdach każdy miał zieloną koszulke ostatnio Zagłębie było tak na meczu ze Sląskiem i Wisła na meczu z Koroną:) fajny daje to efekt;)

Alleluja | 2009-10-31 18:29

komentujcie powyższy artykuł zamiast przedstawiać informacje na temat innej dyscypliny.

Mexyk | 2009-10-31 18:30

byli kibice?

Koko | 2009-10-31 18:35

teraz trzeba pokonać Dolcan i jakaś niespodzianka w Łodzi i zrobić wzmocnienia dobre w zimie i grać o utrzymanie bo zasługujemy na 1 lige

Koko | 2009-10-31 22:46

» http://allegro.pl/item799933149_bluz..... czy wie ktoś gdzie można takie bluzy w Stalowej kupić?

Zielono-czarny | 2009-10-31 22:49

a skad wiesz ze sa takie bluzy Stalówki w sprzedazy?

Koko | 2009-10-31 23:01

wiem że można by takie bluzy zamówić z napisem i herbem STALÓWKI bo takie bluzy na mecze by sie rozchodziły prędzej a nadruki na bluzach robią przy zamówienu min 15 bluz :)

Rejdioł | 2009-11-1 08:36

mam propozycje piosenki wyjazdowej.

do rytmu piosenki tyle słonca w calym miescie;)


Za Stalówka zawsze jezdze!
Byłem z Nią już prawie wszedzie!
Słuchaj! Po-Słuchaj!

Szerokimi ulicami!
Jedzie Stal autokarami! (albo- Jada juz kibice Stali)
Popatrz! O popatrz!

Sektor juz zielono-czarny!
Kazdy z nas kocha te barwy! Hej!

Lalalalalalalalala !
Lalalalalalalalaal !
Lalalalala
Lalalalalaaaa!

Cdn.... | 2009-11-1 09:19

Stalówka ma brzydkie barwy.Ciepme ,szare ,malo widoczne na trybunach.Nawet gdyby caly stadion byl ubrany w barwy stali to bylby to widok smutny.Niestety taka jest prawda.Co to za kolory hahha zielony i czarny.Jakas zaloba????czas na zmiany.Wiem wiem..tradycj ale nie takie rzeczy sie zmienialo.przydalby sie jakis zywsy jaskrawszy kolor.

Adamjcf | 2009-11-1 10:36

Człowieku odwal się od barw klubowych! Jakie kolory byś chciał - różowy?

Daddy88 | 2009-11-1 11:06

Rejdiol dobra robota pozdrawiam ;)

Jotes | 2009-11-1 11:09

Można by było zrobić jakieś fajne jednolite koszulki w których byli byśmy na młynie/wyjazdach.

Stal zks | 2009-11-1 11:42

gdzie to info o widzewie tzn cena wyjazdu itp...

Zielono-czarny | 2009-11-1 11:49

jeszcze raczej nie ma

Woody | 2009-11-1 12:27

to na widzew mozna tak jak do lublina na niedoszly wyjazd (+ 3 zł zielona koszulka)
moze udalo by sie do zorganizowac, jeszcze sporo czasu.

Fcstalówki | 2009-11-1 13:14

popieram Woodyego ;]

3 zł to nie pieniadze tym bardziej jesli ktos uzbiera 40 na wyjazd 20 na picie to i 5 zł znajdzie :).

Piosenka tez fajna;) No to Panowie ogarniacze my dajemy pomysły, żeby nie było ze nic nie robimy. A teraz sprawa w waszych rękach;)

Rysiek120891 | 2009-11-1 14:21

z tymi koszulkami dobry pomysl :) a komu placi sie kase jak chce na widzew jechac? nie wiem jeszcze nigdy nie bylem na wyjezdzie a na widzew chcialbym pojechac pozdro:)

Woody | 2009-11-1 14:23

przy wejsciu do autokaru sie placi.

Rysiek120891 | 2009-11-1 14:30

dzieki a bilet na mecz??

Stal_1938 | 2009-11-1 14:36

A za bilet przed stadionem

Rysiek120891 | 2009-11-1 14:40

ale ten pomysł z koszulkami jest dobry fajnie by to wygladało:)

Rocky | 2009-11-1 15:07

Rejdioł - takiego czegos nam bylo trzeba, strzal w 10!

Koszulki tez :)

Pazimieh | 2009-11-1 15:58

jak jest z lista wyjazdowa na Widzew ? bo ostatnio Sandecja miala problemy bo nie wyslali listy tydzien(!) przed meczem........

a chyba nikt z Nas nie chce powtorki z tamtego sezonu

Spawn | 2009-11-1 18:22

» http://www.youtube.com/watch?v=ZnO2vgZIF1M

Z koszulkami to juz kiedyś był temat zeby je dawać na wejscie na sektor B kto niedał symbolicznej kasy za koszulke to by nie wszedł. Mam nadzieje że teraz na Widzew będą koszulki, najlepiej jeszcze jasno zielone i wszyscy tak sie pokażemy u nich jak np. falbauz po prawej stronie gdzie wszyscy są na zielono

M-plw | 2009-11-1 18:45

a jak wy chcecie te koszulki założyć na siebie,ciepło to już raczej nie będzie a jak naciągniesz jeden z drugim taką koszulke na kurtke to jak pajace będziemy wyglądać,także pomysł raczej na cieplejsze dnimoże tak koło wiosny.Zresztą jest sens podnosić koszty wyjazdu i nabijać chajs jakiemuś leszczowi,pozdrawiam

Fannn | 2009-11-1 19:31

Siemanko ja się Zajmuje Trochę Graffiti Jak By Były Pieniądze To Można Coś Pomyśleć Jak Coś Pisać Na gg
13404106

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 116 345 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 869 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 780 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 14 467 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03309