Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal bez Olszewskiego

Stal bez Olszewskiego

Paweł Olszewski na mocy porozumienia stron rozwiązał umowę ze Stalą Stalowa Wola. Ten filigranowy zawodnik w zielono-czarnych barwach zagrał zaledwie w pięciu spotkaniach ligowych i dwóch w Remes Pucharze Polski.

Paweł Olszewski do Stali Stalowa Wola trafił przed rozpoczęciem sezonu. Do hutniczego miasta prawego pomocnika ściągnął Przemysław Cecherz, który w lecie objął stanowisko szkoleniowca Stalówki. Już na początku były trener Stali mówił o wzmocnieniach, wśród których wymieniał właśnie tego piłkarza. - Widziałbym w Stali Benjamina Imeh, Ihora Mihałewskyj, który teraz był w PGE GKS Bełchatów. Chciałbym także Pawła Olszewskiego - mówił kilka miesięcy temu Cecherz. Obaj współpracowali ze sobą w Turze Turek. To właśnie z tego klubu do Stalowej Woli trafił Olszewski.


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/11/06/stal-bez-olszewskiego/

Komentarze (19)

Biggie | 2009-11-6 15:47

hura ;D

Jacek1449 | 2009-11-6 16:02

nareszcie darmozjadów pozbywaja jeszcze by sie zdało pozbyc tych piłkarzy :
-łagiewka
-stachowiak
-salamii
-wieprzec
-M Myszka
-----TomekWietecha -----



to by było na tyle pozro dla kumatych i wszyscy do widzewa

Marconi1938 | 2009-11-6 17:21

» http://www.youtube.com/watch?v=GipSQNGoNZU

fajnie jak by ktos ulozyl do tego slowa i hymn Naszej Stalówki z tego zrobić

Adamjcf | 2009-11-6 17:23

Nareszcie!!!!!!!!!!! !!!

Koco | 2009-11-6 17:39

co ty chcesz od jara moze ju niegra zadobrze ale ma swoje lata jak bys zagrał tyle meczy to bedzie dobrze a stachowiak moim zdaniem by sie jeszcze na cos przydał

Jacek1449 | 2009-11-6 18:04

zdaje mi sie ze reszta jak wyzej napisałem do wywalenia

Zbychu | 2009-11-6 18:15

powodzenia, najlepiej we 2 poprowadźcie klub!

Suawek | 2009-11-6 18:22

No to duet trenerski już mamy! Gratuluję z całego serca! Teraz przed Stalówką świetlana przyszłość i droga na sam szczyt! ;p

Spawn | 2009-11-6 19:39

Niema co ukrywać Olszewski był słabiutki jak na tą lige i niestety ale czekamy z nie cierpliwością jeszcze na paru innych którzy odejdą

Zbychu | 2009-11-6 19:55

Dobrze, że cenzura pracuje:)) jaki sens ma ubolewanie nad tym kogo zwolnią kogo nie? A nie daj Boże znajdźcie konkretnego grajka co przyjdzie w zimie do klubu który ma spadek w oczach:) albo niech juniorów wezmą najlepiej tych z rocznika 95 w końcu byli na MP:)

Koco | 2009-11-6 20:02

» http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind..... sa na sprzedaz niech sie zainteresuja
np STAL STALOWA WOLA - widzew łódz godz 20-00

Lalo | 2009-11-6 22:06

zaczyna brakowac na rzeczy codziennego uzytky a Ty tu z jupiterami kupic jeszcze kupic...
wiesz jakie sa koszty oplacenia takiego Jupitera za mecz!?

Iksss | 2009-11-6 23:00

Wyprzka wyrzucic !!! Wtedy wróci normalność w zespole.Skoncza sie uklady czy granie przeciwko trenerom. Lenistwo i kalectwo piłkarskie trzeba tępić !

Spencer | 2009-11-7 05:19

Chcialbys Jacuniu!Dzieki takim jak TY jest jak jest.
Moze sam wyjdziesz?Najlepiej od razu wpisz sie na liste

Dżepetto | 2009-11-7 11:09

Bedzie jakas relacja live z Ząbek?
Z góry dziekuje za info :)
Pozdrawiam

Rysiek120891 | 2009-11-7 11:49

tulko przed meczem trzeba odsiezyc strone

Fryty | 2009-11-7 12:27

i bardzo dobrze, dobra decyzja (wiadomosc), jezcze tylko wywalic Lebiode (zepsul sie) Wietecha (ciagle wpuszcza jakies babole) Michalczuk (skutecznosc bombowa) Stachowiak (kolejny lawkowicz na wakacjach za nasze pieniazki a i gra slaba) Salami ( panny mu w glowie bo z gra gorzej) Wieprzec (staruszek i lata nie te) Łagiewka (z tura zagral chyba 2 spotkania na tyle kolejek pozniej tak jak Salami pewnie panienki i kasa) Czpak (bo go nie lubie) i na tym mozna by zakonczyc bo reszta graczy ewidentnie nadaje sie na 1-sza lige, mlodzi sobie radza (Gilar,Myszka,Steciw ilk,Drozd) i musza sie zgrywac nasi wychowankowie.Nie umiescilem na liscie tych co odejsc musza w tym momencie Piszczka bo on ma duze poparcie u kibicow i pewnie by mnie tutaj zaraz zaatakowali ze Piszczka umieszczam wiec powiem skromnie nie jestem zwolennikiem jego talentu,jest on zawysoki poprostu,zawielki??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (336) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 14 955 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 16 903 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 188 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 684 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.03343