Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal bez Olszewskiego

Stal bez Olszewskiego

Paweł Olszewski na mocy porozumienia stron rozwiązał umowę ze Stalą Stalowa Wola. Ten filigranowy zawodnik w zielono-czarnych barwach zagrał zaledwie w pięciu spotkaniach ligowych i dwóch w Remes Pucharze Polski.

Paweł Olszewski do Stali Stalowa Wola trafił przed rozpoczęciem sezonu. Do hutniczego miasta prawego pomocnika ściągnął Przemysław Cecherz, który w lecie objął stanowisko szkoleniowca Stalówki. Już na początku były trener Stali mówił o wzmocnieniach, wśród których wymieniał właśnie tego piłkarza. - Widziałbym w Stali Benjamina Imeh, Ihora Mihałewskyj, który teraz był w PGE GKS Bełchatów. Chciałbym także Pawła Olszewskiego - mówił kilka miesięcy temu Cecherz. Obaj współpracowali ze sobą w Turze Turek. To właśnie z tego klubu do Stalowej Woli trafił Olszewski.


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/11/06/stal-bez-olszewskiego/

Komentarze (19)

Biggie | 2009-11-6 15:47

hura ;D

Jacek1449 | 2009-11-6 16:02

nareszcie darmozjadów pozbywaja jeszcze by sie zdało pozbyc tych piłkarzy :
-łagiewka
-stachowiak
-salamii
-wieprzec
-M Myszka
-----TomekWietecha -----



to by było na tyle pozro dla kumatych i wszyscy do widzewa

Marconi1938 | 2009-11-6 17:21

» http://www.youtube.com/watch?v=GipSQNGoNZU

fajnie jak by ktos ulozyl do tego slowa i hymn Naszej Stalówki z tego zrobić

Adamjcf | 2009-11-6 17:23

Nareszcie!!!!!!!!!!! !!!

Koco | 2009-11-6 17:39

co ty chcesz od jara moze ju niegra zadobrze ale ma swoje lata jak bys zagrał tyle meczy to bedzie dobrze a stachowiak moim zdaniem by sie jeszcze na cos przydał

Jacek1449 | 2009-11-6 18:04

zdaje mi sie ze reszta jak wyzej napisałem do wywalenia

Zbychu | 2009-11-6 18:15

powodzenia, najlepiej we 2 poprowadźcie klub!

Suawek | 2009-11-6 18:22

No to duet trenerski już mamy! Gratuluję z całego serca! Teraz przed Stalówką świetlana przyszłość i droga na sam szczyt! ;p

Spawn | 2009-11-6 19:39

Niema co ukrywać Olszewski był słabiutki jak na tą lige i niestety ale czekamy z nie cierpliwością jeszcze na paru innych którzy odejdą

Zbychu | 2009-11-6 19:55

Dobrze, że cenzura pracuje:)) jaki sens ma ubolewanie nad tym kogo zwolnią kogo nie? A nie daj Boże znajdźcie konkretnego grajka co przyjdzie w zimie do klubu który ma spadek w oczach:) albo niech juniorów wezmą najlepiej tych z rocznika 95 w końcu byli na MP:)

Koco | 2009-11-6 20:02

» http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind..... sa na sprzedaz niech sie zainteresuja
np STAL STALOWA WOLA - widzew łódz godz 20-00

Lalo | 2009-11-6 22:06

zaczyna brakowac na rzeczy codziennego uzytky a Ty tu z jupiterami kupic jeszcze kupic...
wiesz jakie sa koszty oplacenia takiego Jupitera za mecz!?

Iksss | 2009-11-6 23:00

Wyprzka wyrzucic !!! Wtedy wróci normalność w zespole.Skoncza sie uklady czy granie przeciwko trenerom. Lenistwo i kalectwo piłkarskie trzeba tępić !

Spencer | 2009-11-7 05:19

Chcialbys Jacuniu!Dzieki takim jak TY jest jak jest.
Moze sam wyjdziesz?Najlepiej od razu wpisz sie na liste

Dżepetto | 2009-11-7 11:09

Bedzie jakas relacja live z Ząbek?
Z góry dziekuje za info :)
Pozdrawiam

Rysiek120891 | 2009-11-7 11:49

tulko przed meczem trzeba odsiezyc strone

Fryty | 2009-11-7 12:27

i bardzo dobrze, dobra decyzja (wiadomosc), jezcze tylko wywalic Lebiode (zepsul sie) Wietecha (ciagle wpuszcza jakies babole) Michalczuk (skutecznosc bombowa) Stachowiak (kolejny lawkowicz na wakacjach za nasze pieniazki a i gra slaba) Salami ( panny mu w glowie bo z gra gorzej) Wieprzec (staruszek i lata nie te) Łagiewka (z tura zagral chyba 2 spotkania na tyle kolejek pozniej tak jak Salami pewnie panienki i kasa) Czpak (bo go nie lubie) i na tym mozna by zakonczyc bo reszta graczy ewidentnie nadaje sie na 1-sza lige, mlodzi sobie radza (Gilar,Myszka,Steciw ilk,Drozd) i musza sie zgrywac nasi wychowankowie.Nie umiescilem na liscie tych co odejsc musza w tym momencie Piszczka bo on ma duze poparcie u kibicow i pewnie by mnie tutaj zaraz zaatakowali ze Piszczka umieszczam wiec powiem skromnie nie jestem zwolennikiem jego talentu,jest on zawysoki poprostu,zawielki??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 123 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 303 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 25 468 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 18 415 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.03995