Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dolcan Ząbki-Stal Stalowa Wola 1:1 .Video

Dolcan Ząbki-Stal Stalowa Wola 1:1 .Video

 

W zakończonym meczu Dolcan Ząbki zremisował ze Stalą Stalowa Wola 1:1 .
Od początku spotkania  inicjatywa przejęliśmy inicjatywę w ataku dobrze poczynał sobie Wasilewski któremu dużo pomagał Gilar oraz Cezary Czpak, wreszcie w 38 min zdobyliśmy gola po bardzo dobrej akcji główką piłkę umieścił w siatce Dolcanu Migalewski- asystę zaliczył Gilar .
Po zmianie stron Dolcan ruszył do zdecydowanych ataków co nie przynosiło żadnych efektów  dopiero w 79 minucie gospodarze mogli wyrównać ale strzał Tataja obronił Wietecha , w tej sytuacji sędzia Cwalin dopatrzył się ponoc… popchnięcia przez Czpaka  jednego z zawodników Dolacnu.
 
 
Po tej sytuacji nadal atakował Dolcan ale Stal broniła się umiejętnie kontratakując i nadeszła ostatnia minuta spotkania kiedy to sędzia podyktował karnego z „ kapelusza” przy dużym proteście naszych zawodników , do piłki podszedł Stretowicz i całkowicie zmylił naszego bramkarza doprowadzając do remisu.
Podsumowując „Stalówka „ rozegrała naprawdę bardzo dobre spotkanie grając szybko i z pomysłem.
Na tym meczu pomimo pochmurnej pogody było ok. 500 osób , czasie meczu kibice z Ząbek  ( w młynie ok. 100 osób ) cały czas wyzywali naszego bramkarza „Łysy h… „ co zresztą słychać na skrócie filmowym , na meczu można było zobaczyć  działacza PZPN Andrzeja Strejlau oraz trenera Zamilskiego.
Na meczu obecnych  6 osób ze Stalowej Woli.

Komentarze (16)

Stal_1938 | 2009-11-8 13:25

Buractwo niesamowite w tych Ząbkach, szkoda ze takie druzyny zajmuja czolowe miejsca w lidze.

Suawek | 2009-11-8 13:27

Jeżeli faktycznie ten drugi karny był za popchnięcie rywala przez Czarka Czpaka, to niech Bóg litościwy ma tego sędziego w opiece.

Krakus | 2009-11-8 13:28

Oba karne ewidentne. Ale co zrobila nasza obrona przy 2? koles szedl tylko na karnego, minal ze 4 i frajerskie zachowanie Lebiody, przeciez on bylby juz przy lini koncowej, ale Krystek wyjchal mu w nogi. Zdecydowanie mogl odpuscic i starac sie go przyblokowac przy linni. Tak wiec tym razem Krystek odbiera nam juz kolejne punkty, bo z Motorem tez dalibysmy rade, gdyby nie Krystek i Staszek.
Balon na plus, wreszcie chyba poszedl bo rozum do glowy, pytanie czy to chwilowe czy niedlugo znow mozemy spodziewac sie wielkiego szmatlawca...

Krakus | 2009-11-8 13:31

zwracam honor to byl Czpak. Bylo 5 ludzi w polu karnym wiec zachowanie bezsensowne

Volzerex | 2009-11-8 13:39

Krakus, ta druga zółta dla Lebiody nie była za faul tylko za zagranie piłki ręką przy wślizgu przez Lebiodę, byliśmy, widzielismy!

Kotwa | 2009-11-8 13:52

Gdzie tu karne to ku..rw...a nie wiem może ktoś kto był opowie pierwszy to co ręka czy ki c...h...uj a drugi dla mnie całkiem z kapelusza gość się sam położył jaki faul chyba że się nie znam całkiem już

Johnyy | 2009-11-8 14:26

Krakus jestes debil i tyle :) kazdy juz o tym wie wiec nie musisz nam tego potwierdzac kolejnymi komentarzami z twojej strony :)

Krakus | 2009-11-8 14:30

oj johnyy, johnyy...
ty za to jestes boski, kazdy liczy sie z twoim zdaniem, jestes kumaty i wszystko dobrze wiesz.
Malo tego, to ze Stalowka jeszcze istnieje to pewnie w 90 % twoja zasluga.
I nie wiem jaka szkole szkonczyles, i czy juz w ogole. Ale jestem pewny ze to nie bylo za wysoko. Szkoda ze 99 % twoich postow to tylko obrazanie innych, ale widocznie nic innego nie potrafisz, bo i skad...?

Johnyy | 2009-11-8 14:38

Ciebie bd obrazal az opuscisz ta strone balasie

Dantes | 2009-11-8 15:19

Oni sprzedali ten mecz. Przeciez jest to żenujące, jak sie oglada relacje.
Reka w polu karnym do wyskoku uderzenia głową??? Grałem w pilke to jest nie mozliwe zeby tak ułozyc ciało - rzut karny
2 karniak - hehe gosciu nie robił zadnego zagrozenie, nic by z tej akcji nie zrobil a ten go fauluje. Bez sciemy wala nas wszaystkich w ch... a my dalej chodzimy na ta parodie

Esende | 2009-11-8 15:25

widziałeś relacje ? czy oglądałeś mecz :| bo to różnica z trybun inaczej to wygląda a po za tym po za nami kibicami Stali stronniczy przecież dziennikarze twierdzili ze to co wyprawia sędzia to parodia i 2 karne z kapelusza... a i warto dodać ze dolcan wywiesił nasz szalik na płocie...

Volzerex | 2009-11-8 15:33

Widzieliśmy ten szalik na ich płocie ale wali mnie jakiś Dolcan, ktory tak naprawdę jest za Legią...
walić wieśniaków ;/

Forever stal | 2009-11-8 16:13

brawo za zaangazowanie w meczu z dolcanem , krystek zrobil co zrobil ale za duzo tych kartek ...ale ten mecz powienien byc za 3ptk , i motor tez, to bysmy byli w mniejszym dolku niz teraz ,
jeszcze teraz walczyc chociaz o jednen punkt z widzewem i niech odpoczywaja przez przerwe zarzad sprowadzi wkoncu kogos dobrego :/ a od wiosny zapieprzac jak chca grac w 1 lidze...

Misio | 2009-11-8 16:18

W sumie to w tych Ząbkach buractwo jak u nas na krzesełkach. Nic nowego.

Jack | 2009-11-8 16:59

Misio - burak to jesteś Ty
i nie obrażaj innych kibiców którzy płacą za bilety.Bez względu na to gdzie kto siedzi jest kibicem Stalówki
Więcej szacunku dla innych to i Ciebie będą szanować...

Spawn | 2009-11-8 17:00

TO JEST PARODIA kto do piłki wyskakuje rękoma 2-gi karny jeszcze jak by mu nogę urwał to bym był szczęśliwy a tak karny co za piii tak to może wybijać w"C'' klasie i tam jest właśnie miejsce niektórych z obrony

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 33 486 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 214 301 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 13 543 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 242 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04624