Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Widzew - STAL - Zapisy na wyjazd !

Widzew - STAL - Zapisy na wyjazd !

Przypominamy wszystkim, że SRODA to OSTATNI DZIEN zapisów na wyjazd do Łodzi !!!

Sklepik bedzie czynny do 18:00.Dla spoznialskich mozliwosc zapisu rowniez podczas spotkania kibicow w "Pubie Stalowka" o godz. 20:00.

Jest to ostatni mecz w tym roku.Kopacze radza sobie coraz lepiej wiec warto ogladnac na zywo to spotkanie. Oczywiscie liczymy na niespodzianke - zwyciestwo.

ZBIORKA NA PARKINGU PRZED DWORCEM PKS O GODZINIE   9:30   !!!!

WYJAZD  GODZINA  10:00  !!!! .

KOSZT AUTOKARU  -  35 PLN.   KOSZT BILETU -  20 PLN.

Wazne informacje na temat zapisow :

ZAPISY   TRWAJA    DO SRODY   11.11, do godziny 18:00.

1. Zapisujemy sie TYLKO I WYLACZNIE w sklepiku kibica  !!![ ewntualnie ,wieczorem w Pubie].

2.Podczas   zapisywania sie na liste wyjazdowa NALEZY ZAKUPIC BILET wstepu na mecz -cena 20 PLN.

3.Podajemy jak zwykle: IMIE , NAZWISKO , PESEL ; do tego ,obok tych danych wpisujemy  NUMER ZAKUPIONEGO BILETU.


4.Zapisy internetowe NIE OBOWIAZUJA. Osoby ,ktore sie zapisaly do tej pory przez internet MUSZA ZROBIC TO PONOWNIE W SKLEPIKU.

Osoby przebywajace poza miastem moga poprosic znajomego, ktory ich zapisze i wykupi za nich bilet.

Sposob zapisow i godzina odjazdu sa takie a nie inne po to by uniknac trudnosci z wejsciem na stadion, ktore spotkaly nas w Lodzi ostatnim razem.Poza tym moga byc rozne warunki atmosferyczne co wplynie na czas przejazdu.
Na dzien dzisiejszy nie wiadomo nic na temat podwyzszenia liczby biletow dla nas.Najpierw wykorzystajmy to co jest a pozniej bedziemy "kombinowac"   wiecej.

p.s W Sklepie Kibica beda do nabycia Oryginalne ciuchy takich marek jak  :Bad Boy, Manto, JP, Pit Bull , Pretorian , Everlast , Prosto, Lonsdale.  Serdecznie zapraszamy!!

Komentarze (23)

Stal_1938 | 2009-11-9 19:30

No panowie tak sie wypytywaliscie o ten Widzew, a tutaj bilety na was jeszcze czekaja. Te bilety juz dawno sie powinny rozejsc, termin dobry, ostatni mecz w roku.
Zapisywac sie i jazda !

Stal 1938 | 2009-11-9 19:36

» http://www.youtube.com/watch?v=ZaYi6.....


najlepsze to jak zaczyna bebnem nawalac :)

Jacek1449 | 2009-11-9 19:38

czy poda mi ktos link do podsumowania 18 kolejki 1 ligi z tvp sport bo przegabiłem w telewizji o 18:20

Stal 1938 | 2009-11-9 20:06

» http://www.youtube.com/watch?v=2-Uid.....

niech ktos nagra cos podobny film jak bedzimey szli na stadion :)

Jack1938 | 2009-11-9 20:44

Panie i Panowie dla przypomnienia to jest ostatni wyjazd jesieni do ekipy która zawsze stawiała się u nas w konkretnej liczbie . Nie ma co czekać tylko zapisujemy się w max-liczbie i jedziemy z dopingiem .
Następny wyjazd będzie w marcu a może w kwietniu .
Hej Stalóweczka Hej ZetKaeS

Karolek | 2009-11-9 21:15

taki żal mieliście że "tylko 350 biletów" a dzisiaj TYLKO 160 osob zapisanych.
żenada.

Dobrzeciradze | 2009-11-9 21:27

Pffffff, to faktycznie ubogo jeżeli tylko 160 osób jedzie.

Adam | 2009-11-9 21:40

W tej chwili Widzew ma pierwsze miejsce w kibicowaniu w kraju. Wykorzystali to, że Kuchenkorz gra tam gdzie ich miejsce, czyli we Wronkach, a Wisła w Sosnowcu. Legia to już ekipa wyjazdowa.

Orzech^ | 2009-11-9 21:51

ludzi zapisanych jest duzo więcej niż 160, więc nie siejcie zamętu.
Sklep bedzie czynny jutro do godz. 18 i specjalnie dla tych wszystkich którzy nie mieli czasu podejść w poprzednich dniach, sklep bedzie czynny także w środę w godz od 10 do 18 !
Tak więc zapisywać sie !

Belucci | 2009-11-9 21:55

Karolek i ten niżej nie strzelaj z ucha jak nie znasz tematu,wszystkie bilety będa wykorzystane na bank.Jutro bilety wykupują dopiero fan cluby a także "wyjazdowcy" wiec nie sugeruj sie liczbą ktorą ktoś tam ci powiedział.

Johnyy | 2009-11-9 22:26

heh
a skad taka pewnosc B. ze jutro wszystkie fan cluby i wyjazdowicze akurat kupuja ;p?

Bleble | 2009-11-9 23:03

BYLEM OD 17 I SKLEPIK ZAMKNIETY
!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
nie kazdy moze przyleciec o 13 czy 16
a jak juz sie pisze ze do 18 to wartoby nie robic ludzi w ch...

Daro | 2009-11-9 23:40

BleBle - czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Dzisiaj sklepik był otwarty normalnie, a jutro i pojutrze będzie do tej 18.

Aleksander | 2009-11-10 11:13

KIBICE WIDZEWA JEZDZA WSZEDZIE BARDZO DUZA GRUPA BO ICH DRUZYNA GRA BARDZO DOBRZE W LIDZE!!!!SA LIDEREM ZRESZTA 2 ROK Z RZEDU I PEWNYM KANDYDATEM DO AWANSU ,MAJA BARDZO DOBRYCH PILKARZY....NIE MOZEMY SIE ROWNAC Z NIMI,MY MAMY TAKICH DZIALACZY KTORZY ZAKONTRAKTOWALI SLABIENKICH PILKARZY Z NIZSZYCH LIG I STAD TAKIE WYNIKI!!!!

Daro15 | 2009-11-10 11:21

dupa dupa dupa ... moze i Widzew ma wyniki ... ale od nas niema checie zeby sporo ludzi jechało ... prawda jest taka niema wyników nie jedziemy na mecz ... niestety wiekszosc 'kibiców ' ma takie zdanie ;/

Belucci | 2009-11-10 11:33

No bo niestety ale takich właśnie w większosci mamy kibiców,tzw.kibice sukcesu,sezonowcy.Ja k druzynie idzie to pierwsi ogłaszają sie ojcami sukcesu,jak jest gorzej to nawet na meczu u siebie ich nie widać,nie mówiąc o wyjeżdzie,gdzie trzeba się poświęcić i wydać kasę.W Łodzi będą Ci prawdziwi najwierniejsi,bo w tamtym roku to połowa była z przypadku.Teraz zostaną w domach i będą tu na stronce wylewać swoje żale i ekspertyzy,podczas gdy drużyna będzie walczyła w Łodzi o życie.

Spoxter | 2009-11-10 11:49

"Kibicem się jest a nie bywa"

Gargamel1293 | 2009-11-10 16:05

bedzie relacja z tego meczu? bo jestem chory i na 100 nie pojade ;/

Zielono-czarny | 2009-11-10 16:39

pewnie bedzie a czego ma nie byc. na sportowych faktach poszukaj w dniu meczu. WSZYSCY JEDZIEMY!!

Przekula | 2009-11-11 12:44

Nie ma co liczyć, ze Widzew ten mecz odpuści. Wystawią najsilniejszy skład: » http://polskatimes.pl/dzienniklodzki.....

Heja | 2009-11-11 23:54

PYTANIE DO ORZECHA MAM CZY BEDZIESZ ZAMAWIAL TAKIE KURTECZKI » http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=59431 " KTORE POSIADA ZATORZE ORAZ SRODMIESCIE " ?? Z GÓRY DZIEKI ZA ODPOWIEDŹ POZDRO


WSZYSCY NA WIDZEW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Heja | 2009-11-12 21:00

Alex Prus ze Stalowej Woli najlepszym piłkarskim sędzią w USA2009-11-12 20:14:00 Paweł Bialic

W Polsce piłkarskich sędziów aresztują, w Stanach Zjednoczonych - nagradzają. Pochodzący ze Stalowej Woli 45-letni Alex Prus został właśnie najlepszym arbitrem zawodowej Major League Soccer.

Prus jest pierwszym Polakiem, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Głosowali na niego sami piłkarze, trenerzy, sędziowie i dziennikarze zajmujący się piłką w USA. Prus pokonał - uwaga! - ponad 140 tysięcy konkurentów. Tylu bowiem jest w USA zarejestrowanych sędziów piłkarskich. Na miano najlepszego pracował 13 sezonów, w których ustrzegł się kontrowersyjnych decyzji. Jak sam przyznał w rozmowie z nowojorskim "Nowym Dziennikiem", to największy sukces w jego karierze.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 705 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 218 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 544 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 434 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04316