Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Tomasz Wajda sędzią meczu Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola.

Tomasz Wajda sędzią meczu Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola.

Tomasz Wajda został wyznaczony przez Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia spotkania pomiędzy Widzewem Łódź a Stalą Stalowa Wola.

 

Arbiter z Żywca w tym sezonie sędziował już spotkanie Stalówki. W 3 kolejce I ligi prowadził zremisowane spotkanie Naszego zespołu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (1:1). Pokazał wówczas czerwoną kartkę w 85 minucie meczu pomocnikowi Stali - Longinusowi Uwakwe.

 

Tomasza Wajda – sezon 2009/2010
 
Ilość sędziowanych meczów: 8 (5 w I lidze, I w II lidze, I w PP, I w ME)
Ilość pokazanych żółtych kartek: 44
Ilość pokazanych czerwonych kartek: 4
Ilość podyktowanych rzutów karnych: 1
 
Spotkanie z Widzewem rozpocznię się w sobotę o godzinie 17:00.

Komentarze (31)

Dobrzeciradze | 2009-11-10 13:46

Nawet gdyby Stalówka wygrywała cały mecz, to sędzia pomoże Widzewowi żeby nie było wstydu, jak w Ząbkach. Zawsze można podyktować karnego z kapelusza w doliczonym czasie gry.

Magik | 2009-11-10 14:28

Sprzedanych jest około 250-270 wejsciowek takze luz panowie poczatek tygodnia!!!Jeszce bedziecie prosic o wejsciowki .Jak Widzeew dał nam 350 wejscowek takze jutro pewno juz nic nie bedzie!!!!

Lalo | 2009-11-10 14:49

chcezsz powiedziec ze jutroi tez sa zapisy??

czy tylko dzis?

1938-ssw | 2009-11-10 14:55

Tak jutro Orzech specjalnie otworzy jeszcze dla spóżnialskich i niezdecydowanych.Tak ze otrząśnijcie się to jest najważniejszy mecz wyjazdowy tego sezonu i zapisywać się i kupywać bilety,musimy pomóc druzynie swoim dopingiem.

Biggie | 2009-11-10 15:10

do wyżej: Widzew to jest moim zdaniem co najwyżej wyjazdem tej rundy choć teoretycznie jest on już z rundy wiosennej, natomiast wyjazd sezonu to zdecydowanie Górnik Zabrze, bez odbioru i do Widzewa;)

Lubelak | 2009-11-11 11:34

Mecz w Zabrzu będzie w środe, więc z pewnością nie będzie, niestety, wyjazdem sezonu. Dlatego lepiej sie skupić na meczach, na które realnie jesteśmy w stanie pojechać dużą liczbą.

Stal 1938 | 2009-11-11 12:06

jak zostana bilety dajcie resovii im mecz odwolali to oni pojada z nami razem

Stal 1938 | 2009-11-11 12:08

Resovii

19stalowiak38 | 2009-11-11 12:26

Z Łodzi dostalismy 500 biletów, część wziął Raków. Gdyby Sovia chciała, to by bilety dostała.

Daro | 2009-11-11 12:59

Dzisiaj sklepik jest czynny do 18 więc nie zastanawiać się tylko zapisywać !

Stalowiak1938 | 2009-11-11 13:13

DZIS OSTATNI DZIEŃ ZAPISÓW NA MECZ DO ŁODZI!! SKLEPIK CZYNNY DO 18.00!!! DLATEGO NIKT NIE ZWLEKA I JUZ IDZIE DO SKLEPIKU ZAPISAC SIE NA MECZ!! (jak nie wykorzysamy puli 350 biletów to bdzie to kompromitacja) KTO SIE JESZCZE NIE ZAPISAŁ NIECH SIE NIE ZASTANAWIA BO NIE MA CZASU!! JEDZIEMY NA WIDZEW!!!

Stalowy | 2009-11-11 13:20

ja nie jade bo to nie rywal kto ma pojechac ten sie juz zapisał

Spoxter | 2009-11-11 13:47

Tym bardziej że jest o co walczyć. Motorynka dzisiaj z Wartą Poznań przewaliła 2:0 więc jeśli wygramy mecz z widzewem odbijemy się od dna! Ja już bilecik od kilku dni trzymam w domu!

19stalowiak38 | 2009-11-11 14:03

Mnie dziwi dlaczego na bilecie jest ikonka Ekstrakalsa.SA

Panowie zapisywać się, jedziemy po 3 pkt . !

Johnyy | 2009-11-11 14:19

450 dostaliśmy biletow

Stalowiak1938 | 2009-11-11 14:29

od początku dostalismy 500 biletów!! 350 z nich trafiło do sprzedarzy w Stalowej Woli! reszta jest przeznaczona dla Braci!!! ZKS&RKS

Stalowiak1938 | 2009-11-11 14:47

ze strony Rakowa

"Z przykrością musimy poinformować, że nie ma już miejsc na wyjazd do Łodzi na mecz Widzew - Stalówka. Zapisy on-line zostały zamknięte. Na mecz pojadą więc tylko te osoby, które zdążyły się zapisać do tej pory."

Teraz my musimy wykorzystać swoją pule!! JEDZIEMY NA WIDZEW!!

Tragos30 | 2009-11-11 15:04

Witam,

Ja mam to szczescie ze nie pojade gdyz jestem teraz zagranica. Ale jak bylem w polsce zawsze jezdzilem na mecze wyjazdowe.

Nie rozumie i nie pojmuje sytuacji ze my jako maly klub wpuszczamy 700 osob z Widzewa na nasz stadion, a jak jest wyjazd do Zydzewa to albo nie wchodzimy jak w tamtym sezonie albo dostajemy tylko 500 wejsciowek.

W dodatku 150 jest przydzielona na naszych zgod.
W tym sie zgodze ale wiem ze na wyjezdzie to polowa z 150 osob nawet polowy piosenkek nie zaspiewa.
Taka prawda!!!!

Wiec pytanie i prosze nie rzecac mi tu bluzgami, dlaczego nie moglismy dostac 700 wejsciowek i kazdy z stalowej woli by pojechal.

W glowie mi sie nie miesci przecierz sektor Widzewa jest na 800 osob wiec w czym twi problem.
Prosze o merytoryczne wytlumaczenie!!!

Przemex7 | 2009-11-11 16:42

Szkoda Karcza naprawdę grał zajebić**e
pamiętam ten mecz z Koroną i kilka innych w jego wykonaniu.
gdyby wrócił ....... a o czym tu mówić
to dzięki naszemu "fantastycznemu" zarządowi martwimy się o utrzymanie A nie być w pierwszej ósemce tabeli..

Stalowiak1938 | 2009-11-11 16:52

do Tragos30... jakbysmy mogli dostać 700 wejsciówek to bysmy dostali!! a dostalismy tylko tyle ile dostalismy. pozatym nie mów ze bysmy w 700 osób pojechali bo cięzko było sprzedac 350 wejsciówek! niestety kibice sukcesu nie mają wyników to nie jadą na mecz!!

Koco | 2009-11-11 17:57

27 lutego STAL zagra sparing z Górnikiem Łęczna niestety nawyjezdzie mam pomysł na zróbmy sms live np 3zł transmisja gole poczatek meczu i koniec odpiszcie co o tym myslicie a z widzewem damy rade

Heja | 2009-11-11 23:54

PYTANIE DO ORZECHA MAM CZY BEDZIESZ ZAMAWIAL TAKIE KURTECZKI » http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=59431 " KTORE POSIADA ZATORZE ORAZ SRODMIESCIE " ?? Z GÓRY DZIEKI ZA ODPOWIEDŹ POZDRO


WSZYSCY NA WIDZEW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Slim1938 | 2009-11-12 08:55

też bym był zainteresowany tą kurteczką!

Spawn | 2009-11-12 09:45

potrzebuje informacji czy da się jeszcze skołować jeden bilet na Widzew, sory za spuznienie ale tak wyszło

Osiedlowy | 2009-11-12 14:03

Do wyżej:
prawda jest taka, że potrzebujemy takich "sezonowców". Każdy wie, że w klubie się nie przelewa, a takich naprawdę prawdziwych sympatyków nie jest tylu co mogło by być. Ludzi trzeba ciągle namawiać żeby poszli na mecz czy pojechali na wyjazd. Jak przestaniemy to robić to kibice będą szybko ubywać ze stadionu z meczu na mecz. Takie transparenty, zapowiedzi ogólnie reklama meczu są bardzo potrzebne. Wydawać się mogą bardzo banalne ale trzeba walczyć o każdego potencjalnego kibica, który kiedyś może będzie widział sens tego całego poświęcenia dla klubu.

Jack1938 | 2009-11-12 16:05

Tragos30 ! a co ja mogę Ci odpisać jak Ty Stalowa Wola piszesz z małej litery . A biletów dostaliśmy od Widzewa tyle ile trzeba .

Tragos30 | 2009-11-12 17:07

Do kolego weyzej!!
Wes sie otrzasnij my juz w II lidze jestesmy i nie mydlijmy sobie oczow ze sie uda!!!Nie ma szans z taka strata i z tymi grajkami!!!
Teraz widzew 3:0. Jestem realizta za dlugo juz zyje.

Teraz musimy udowodnic ze za 1 sezon wejdziemy!!
Wiekszosc zawodnikow musi zostac, Karczu musi wrocic ect.
Inaczej jak spadniemy to za 4 sezony spowrotem wejdziemy, jak bedzie stadion wejdziemy.

Ja tu czuje podstep dzialaczy ze oni chca zeby miasto zaczelo budowac stadion a oni beda mieli zglowy zalatwianie stadionow i zalatwianie ochrony ect po innych stadionach.
Kolego taka prawda jest ze spadamy!!!
Tylko spadnijmy po walce! i niech zarzad zrobi wszytko zeby po I sezonie wejsc.
Wedlug mnie jest II razy trudniej wejsc niz spasc.
Poporostu nasz spadek jest juz ustawiony a wam dalej ktos mydli oczy!!!!
Dla mnie Stalowa Wola zawsse bedzie w sercu!

Heja | 2009-11-12 20:59

Alex Prus ze Stalowej Woli najlepszym piłkarskim sędzią w USA2009-11-12 20:14:00 Paweł Bialic

W Polsce piłkarskich sędziów aresztują, w Stanach Zjednoczonych - nagradzają. Pochodzący ze Stalowej Woli 45-letni Alex Prus został właśnie najlepszym arbitrem zawodowej Major League Soccer.

Prus jest pierwszym Polakiem, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Głosowali na niego sami piłkarze, trenerzy, sędziowie i dziennikarze zajmujący się piłką w USA. Prus pokonał - uwaga! - ponad 140 tysięcy konkurentów. Tylu bowiem jest w USA zarejestrowanych sędziów piłkarskich. Na miano najlepszego pracował 13 sezonów, w których ustrzegł się kontrowersyjnych decyzji. Jak sam przyznał w rozmowie z nowojorskim "Nowym Dziennikiem", to największy sukces w jego karierze.

Dobrzeciradze | 2009-11-13 07:19

Jeżeli przez połowę sezonu udaje się wygrać tylko jeden mecz i remisuje się z takimi potęgami jak motorynka, to nie ma co liczyć na cudowne przemienienie akurat w meczu z Widzewem. Mnie tam nawet pasuje, że Stalówka przegrywa mecz za meczem, bo się niemałej kasy dorobiłem w bukmacherze ( zwłaszcza na początku sezonu, póki były wysokie kursy ).

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (314) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 751 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 913 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 14 153 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 47 012 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.02721