Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz z Widzewem!

Wyjazd na mecz z Widzewem!

Przypominamy raz jeszcze wszystkim zainteresowanym, że zbiórka jest jutro na parkingu przed dworcem PKSu o godznie 9:30! Wyjazd o godzinie 10:00!! Mecz rozpoczyna się o godzinie 17:00.

PAMIĘTAĆ O ZABRANIU ZE SOBĄ SZALI !!!

CI KTÓRZY NIE ZDĄŻYLI SIĘ ZAPISAĆ, A SĄ CHĘTNI JECHAĆ NIECH PRZYJDĄ NA ZBIÓRKĘ !!!

Komentarze (12)

12345 | 2009-11-13 22:30

zal woli widzew rts wygra xDD

19stalowiak38 | 2009-11-13 22:31

Nawet do swojego klubu nie masz szacunku pisząc jego nazwę z małej litery.?


DO JUTRA . !

Sabas | 2009-11-13 23:16

Jadac na mecz wierze , ze Staloweczka wyyyygrra mecz!!

Sabas | 2009-11-13 23:16

Do Jutra

Szlezyng | 2009-11-14 06:18

życzę powodzenia mam nadzieję że to będzie dobry mecz mam nadzieję że przyjedziecie licznie do nas pozdro od widzewiaka

Stalówek | 2009-11-14 09:47

admin mam prosbe nie kasuj mojej wypowiedzi.chce sie zapytac Tych wszystkich ktorzy byli na Motorze,Widzewie,Gie ksie czy Koronie gdzie byli na ostatnich meczach Stali gdzie liczba w ,lynie byla kilkakrotnie mniejsza jak np. na Tych wyjazdach?czemu ja widze gosci ktorzy jezdza na wyjazdy a u siebie siedza na krzeselkch czy krytej zamiast isc na mlyn i wspomoc druzyne dopingiem.siedza i nawet meczu nie ogladaja tylko pier.ola o glupotach i sie napinaja z buteleczka malej mineralnej niegazowanej w bluzach o numer za malych?

Siwy | 2009-11-14 10:15

Kolego a dlaczego ich tam widzisz ? bo sam tam siedzisz !!!

Rocky | 2009-11-14 10:31

Stalówkek - moze jestem jednym z tych ktorych szukasz. Chodze na mecze u siebie ( nie zawsze na mlyn) bylem na wyjazdach typu Kluczbork czy Sosnowiec a nie ma mnie w drodze do Łodzi. Bylem na Motorze, Widzewie i innych meczach u siebie, bylem rok temu w Łodzi na wyjezdzie, byłem w Lubinie. Dzisiaj nie jade, i to nie dlatego ze nie moge. Spelniam kryteria?

Mkzks | 2009-11-14 11:36

Rocky czego nie jedziesz, podaj powód?

Prison | 2009-11-14 13:29

Stalówek | 2009-11-14 14:14

spelniasz.zreszta sam siebie oceń.ja znam takich wyjazdowiczow co jezdza,oczywiscie tego nie potwierdza bo jest niestety taka moda.po ''hooligans'' posypalo sie sporo mlodzikow co widza w tym nie idee,fanatyzm,pasje do futbolu i kibicowania ale wlasnie snobizm.szanuje tych normalnych,znam kilku takich naprawde goscie tym zyja i szacunek.latwo jest kogo oceniac ale ja nie jezdze teraz na wyjazdy ,kiedys bylem na kilku ale u siebie na tych niektorych jak patrze...fajnie jak sie widzi starszych z lat 80-tych w mlynie,rodziny dzieci juz maja odchowane ale ciagnie wilka do lasu.jak ja sie pytam goscia co ma 25-28 lat kto gral w Stali 5-10 lat temu ten zdziwiony wielce i co?nagle wielka miloscia do pilki zapałał?i wielcy experci niektorzy co do oceny meczu.ja uwazam jedna rzecz jesli chodzi teraz o grajkow,za.ebiscie mi Ich szkoda bylo po meczu z Dolcanem.ale jak powiedzial teraz Smuda ze u Niego kazdy ma za.ierdalac,cale 90 minut czy mecz towarzyski czy eliminacyjny.i dziwili sie kibicom Gornika ze tak Ich potraktowali.za takie pieniadze powinni na czworakach,do ostatnich sil biegac.ale pieniadze to nie wszystko.ja wierze w utrzymanie.bedzie dobrze.

Kumil92 | 2009-11-14 16:03

panowie, macie moze jakies stronki jak gracze obstawiaja mecze?

z gory dzieki za info :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 8 507 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 15 617 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 598 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 857 razy
Osób Online: 43 / Czas gen. strony: 0.02945