Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz z Widzewem!

Wyjazd na mecz z Widzewem!

Przypominamy raz jeszcze wszystkim zainteresowanym, że zbiórka jest jutro na parkingu przed dworcem PKSu o godznie 9:30! Wyjazd o godzinie 10:00!! Mecz rozpoczyna się o godzinie 17:00.

PAMIĘTAĆ O ZABRANIU ZE SOBĄ SZALI !!!

CI KTÓRZY NIE ZDĄŻYLI SIĘ ZAPISAĆ, A SĄ CHĘTNI JECHAĆ NIECH PRZYJDĄ NA ZBIÓRKĘ !!!

Komentarze (12)

12345 | 2009-11-13 22:30

zal woli widzew rts wygra xDD

19stalowiak38 | 2009-11-13 22:31

Nawet do swojego klubu nie masz szacunku pisząc jego nazwę z małej litery.?


DO JUTRA . !

Sabas | 2009-11-13 23:16

Jadac na mecz wierze , ze Staloweczka wyyyygrra mecz!!

Sabas | 2009-11-13 23:16

Do Jutra

Szlezyng | 2009-11-14 06:18

życzę powodzenia mam nadzieję że to będzie dobry mecz mam nadzieję że przyjedziecie licznie do nas pozdro od widzewiaka

Stalówek | 2009-11-14 09:47

admin mam prosbe nie kasuj mojej wypowiedzi.chce sie zapytac Tych wszystkich ktorzy byli na Motorze,Widzewie,Gie ksie czy Koronie gdzie byli na ostatnich meczach Stali gdzie liczba w ,lynie byla kilkakrotnie mniejsza jak np. na Tych wyjazdach?czemu ja widze gosci ktorzy jezdza na wyjazdy a u siebie siedza na krzeselkch czy krytej zamiast isc na mlyn i wspomoc druzyne dopingiem.siedza i nawet meczu nie ogladaja tylko pier.ola o glupotach i sie napinaja z buteleczka malej mineralnej niegazowanej w bluzach o numer za malych?

Siwy | 2009-11-14 10:15

Kolego a dlaczego ich tam widzisz ? bo sam tam siedzisz !!!

Rocky | 2009-11-14 10:31

Stalówkek - moze jestem jednym z tych ktorych szukasz. Chodze na mecze u siebie ( nie zawsze na mlyn) bylem na wyjazdach typu Kluczbork czy Sosnowiec a nie ma mnie w drodze do Łodzi. Bylem na Motorze, Widzewie i innych meczach u siebie, bylem rok temu w Łodzi na wyjezdzie, byłem w Lubinie. Dzisiaj nie jade, i to nie dlatego ze nie moge. Spelniam kryteria?

Mkzks | 2009-11-14 11:36

Rocky czego nie jedziesz, podaj powód?

Prison | 2009-11-14 13:29

Stalówek | 2009-11-14 14:14

spelniasz.zreszta sam siebie oceń.ja znam takich wyjazdowiczow co jezdza,oczywiscie tego nie potwierdza bo jest niestety taka moda.po ''hooligans'' posypalo sie sporo mlodzikow co widza w tym nie idee,fanatyzm,pasje do futbolu i kibicowania ale wlasnie snobizm.szanuje tych normalnych,znam kilku takich naprawde goscie tym zyja i szacunek.latwo jest kogo oceniac ale ja nie jezdze teraz na wyjazdy ,kiedys bylem na kilku ale u siebie na tych niektorych jak patrze...fajnie jak sie widzi starszych z lat 80-tych w mlynie,rodziny dzieci juz maja odchowane ale ciagnie wilka do lasu.jak ja sie pytam goscia co ma 25-28 lat kto gral w Stali 5-10 lat temu ten zdziwiony wielce i co?nagle wielka miloscia do pilki zapałał?i wielcy experci niektorzy co do oceny meczu.ja uwazam jedna rzecz jesli chodzi teraz o grajkow,za.ebiscie mi Ich szkoda bylo po meczu z Dolcanem.ale jak powiedzial teraz Smuda ze u Niego kazdy ma za.ierdalac,cale 90 minut czy mecz towarzyski czy eliminacyjny.i dziwili sie kibicom Gornika ze tak Ich potraktowali.za takie pieniadze powinni na czworakach,do ostatnich sil biegac.ale pieniadze to nie wszystko.ja wierze w utrzymanie.bedzie dobrze.

Kumil92 | 2009-11-14 16:03

panowie, macie moze jakies stronki jak gracze obstawiaja mecze?

z gory dzieki za info :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 17 088 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 261 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 87 122 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 077 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03803