Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Komentarze trenerów po meczu Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola.

Komentarze trenerów po meczu Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola.

Widzew Łódź po wygranej ze Stalą Stalowa Wola powiększył przewagę na drugą w tabeli Pogonią Szczecin. - Mamy teraz sześć oczek więcej od Portowców - powiedział na konferencji prasowej po sobotnich zawodach szkoleniowiec łodzian Paweł Janas.


Janusz Białek (trener Stali Stalowa Wola): Gdybyśmy strzelili bramkę na początku tej potyczki, a mieliśmy ku temu sytuacje, to może wszystko potoczyłoby się inaczej. Szybko stracony gol podciął nam skrzydła. Potem Widzew zdecydowanie dominował. Gospodarze byli lepsi i zasłużenie wygrali.

 

więcej : www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/11/14/obawialem-sie-tego-spotkania-komentarze-trenerow-po-meczu-wi/

Komentarze (18)

Marcin93 | 2009-11-16 17:47

Adamjcf | 2009-11-16 17:56

Tyle było szumu wokół tych zielonych koszulek/pelerynek, które wszyscy mieli kupić i założyć na meczu i nic z tego nie wyszło.

Kibol | 2009-11-16 19:03

Stalowiak38 | 2009-11-16 20:24

Niech ktoś kumaty powie mi jak to jest jedziemy na mecz a centralnie wisi flaga REakowa. Zgoda jest rzecz święta i Raków nas solidnie wspomógł ale to był mecz naszej kochanej Stali a na zdjęciach to wygląda jakby to był mecz Rakowa.
A może ktoś się pomylił, bo na zdjęciach nie widać żadnej konretnej flagi Stalówki?

Koko | 2009-11-16 20:49

a propo sezon tranferowy sie zaczął kluby już testują sprawdzają zawodników a nam jak zwykle zostaną resztki trzeba już myśleć o wzmocnieniach ale to już w interesie klubu a terener musi sobie dobrać skład jakim będzie chciał dysponować np Hajduka z Resovi o ile by go puścili :)A jeszcze czy wiadomo czy do klubu napływają jakieś oferty od piłkarzy którzy by chcieli grać w naszym zespole ??

Fryty | 2009-11-16 20:49

oprawy oprawami kopacze dalej graja wielkie g... zamiast patrzec na obecna sytuacje klubu wy sie przejmujecie flaga Rakowa.Beda przegrywac 10:0 a wy bedziecie wtedy pisac o nierowno wywieszonej fladze bo to jest najwazniesze?? 6 wpisow nie majacych nic wspolnego z tematem, a wiec komentarzami trenerow o meczu, Bialek zbawca sie nie okazal,nie wygral zadnego meczu odkad obial kadre, o tym nic nie piszecie jakos??

Koko | 2009-11-16 20:57

to nie jest wina trenera że piłkarze przegrywają tu trzeba zmian w zespole dajmy czas Białkowi na dobranie sobie składu przyjdą nowi ale żeby grali a nie symulowali kontuzje trzeba odświerzyć skład chociażby potrzeba nam Bramkarza czy obrońców lub jakiegoś klasowego napastnika który strzela bramki jak na zawołanie:)sam prowadze wirtualny klub i troche wiem jak dobierać zawodników do składu i zarządzać klubem

Stal 1938 | 2009-11-16 20:58

czego pilkarze nierzucali koszulki nam z tego co pamietam konczy sie sezon koszulki sie daje kibicom a



moze ktos mi podac slowa piosenki co pod koniec meczu spiewal ki..ak


cos slowa bylo wiosna nadejdzie ze beda na kolana klekac przed nami prosze niech ktos mi napsize ta piosenke :)

1938-ssw | 2009-11-16 21:53

Jest to stara pieśń,którą w latach 80-tych śpiewaliśmy zaraz po pierwszym spadku z Ekstraklasy w pierwszym sezonie w 2 lidze,pamiętam to jak dziś a brzmi ona tak:Nadejdzie wiosna ,z nią lepsze czasy,powróci Nasza Stalówka w szeregi Ekstraklasy,x2,a jak powróci,wszytskich rozje..bie,jebnie Gornika,Lech,Legię i mistrza Nam zdobędzie. Bardzo dobra przyśpiewka tak samo jak:Sluchaj Jezu jak Cię błaga lud,czy o Moja Stalówko nie zdradzę Cię.Szkoda ,ze nikt z młodych tego nie zna i śpiewamy ich na meczach,a warto.

Icetea | 2009-11-16 23:40

kolego wyżej..

część młodych jadąca w jak to moge nazwać " WESOŁYM AUTOBUSIE" pokazała ze też zna te stare przyśpiewki ;)

Kumar | 2009-11-16 23:47

Icetea: a ten wesoły autobus to niby który?:)

Icetea | 2009-11-16 23:57

ten w którym jechała większość chłopaków ze stowarzyszenia :)

Restra | 2009-11-17 08:24

» http://www.youtube.com/watch?v=yIf8UiagfRg

Wtedy jeszcze wygrywaliśmy...

Skobel88 | 2009-11-17 10:30

W autokarze to sie potraficie bawic szkoda ze nie na sektorze.
pozdrawia Club 28:)

Heja | 2009-11-17 13:25

DOKLADNIE POPATRZCIE NA WIEKOSZC EKIP KAZDA DOBRZE BAWI SIE NA SEKTORZE TYLKO U NAS TAK SZTYWNO A W AUTOBUSIE TO SIE MOZESZ BAWIC JAK DO SZKOLY JEDZIESZ JEDEN Z DRUGIM :-)

Wars | 2009-11-18 16:32

» » http://www.lockerz-invited.yoyo.pl/


PSP,PS3,XBOX360 !!!! PRAKTYCZNIE ZA FREE!!

Intel | 2009-11-19 16:54

powiedz gdzie widziałeś te zabawy na trybunach innych ekip?! obstawiam ze na kibice.net.. dlatego zejdź na ziemie i zachowaj żale dla siebie..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1813) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1109) » Vielitz44 (1087)
» Filip kacper k. (950) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 23 572 razy
STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 86 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 30 945 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 9 110 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.02749