Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z nadzieją na lepszą wiosnę. Plany sparingów.

Z nadzieją na lepszą wiosnę. Plany sparingów.

Do 12 grudnia trenować będą piłkarze Stali Stalowa Wola po zakończeniu rozgrywek jesiennych w pierwszej lidze. Być może „Stalówka” rozegra w najbliższym czasie sparing ze Spartakusem Szarowola.


Stalowowolanie zakończyli jesień porażką z liderem tabeli, Widzewem w Łodzi 0:3. Na koncie po 19 spotkaniach mają zaledwie 10 punktów i marne widoki na utrzymanie na zapleczu ekstraklasy.

 

- Szanse nadal mamy i trzeba walczyć do końca. Gdyby w przerwie zimowej dołączyło do nas dwóch – trzech dobrych nowych graczy, może być lepiej. Nie poddamy się, a na razie musimy dobrze przepracować zimę – mówi Tomasz Wietecha, bramkarz i kapitan Stali.

W składzie naszej drużyny na pewno nastąpią zmiany, przesądzony wydaje się los takich piłkarzy jak Dariusz Stachowiak czy Adam Łagiewka, którzy od dłuższego czasu nie mieścili się w meczowej osiemnastce. Stal ma już zaplanowane sparingi w przerwie zimowej, spotkania kontrolne w styczniu ma zacząć od pojedynku z Siarką Tarnobrzeg 30 stycznia, a potem zmierzy się z Koronę Kielce, Resovią Rzeszów, Cracovią Kraków, Górnikiem Łęczna, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Hetmanem Zamość. Być może „Stalowcy” wyjadą w lutym na zgrupowanie. Jak informuje Jerzy Hnatkiewicz, kierownik stalowowolskiej drużyny, jeden sparing może zostać rozegrany już w najbliższym czasie.

- W najbliższy weekend możliwy jest mecz kontrolny ze Spartakusem Szarowola. Sprawa rozstrzygnie się we wtorek – zdradza Jerzy Hnatkiewicz.

Komentarze (45)

A`gugu | 2009-11-17 09:54

Ramzes | 2009-11-17 10:46

posparujemy z Szarowola,nie ma co genialny przeciwnik

Dobrzeciradze | 2009-11-17 11:06

@ Ramzes

A z kim chciałbyś człowieku grać ? Z Wisłą albo Legią ? Szarowola , to jedyny godny przeciwnik. W końcu szanse będą równe. Z pozostałymi drużynami, to baty. A poza tym Stalówka, to najsłabsze ogniwo 1 ligi. To było widać w pierwszej połowie sezonu. 2 liga jest jak najbardziej zasłużona. Z tym, że tej 2 ligi, to powiem Wam, że też bym się mocno obawiał - mogą być za mocni.

Psziom | 2009-11-17 11:11

spartakus to taki sparing że coś jak by nie można zaplanować lepszego!!!

Daro | 2009-11-17 11:27

Spartakus Szarowola - obecnie są tak samo blisko II ligi jak my, tyle że oni są bliscy awansu.

Może wreszcie wygramy jakiś mecz przed zimą ?
Najważniejsze i tak będą sparingi w styczniu/lutym/marcu .

Cesarz | 2009-11-17 12:27

Dobrze, ze zagramy ze Spartakusem, jest szansa na remis. Z liderem, czyli z Gornikiem Leczna II bylyby becki, a tak bedzie po jeden i gitara. Ligowe derby z Siarka zblizaja sie duzymi krokami, ale tak to jest jak pilkarze odpuszcza sobie kilka miesiecy. Proponuje zagladac czesciej na tabele II ligi wschodniej i oswoic sie z nazwami klubow tam grajacych, aby pozniej nie bylo szoku!

Cesarz | 2009-11-17 12:30

Szykowac sie II ligowe chamy, bo my do was wracamy!

Ad_stalowka | 2009-11-17 13:03

Kolejne genialne posuniecie dzialaczy.Zorganizuj cie sparing tez z Turbia albo Pysznica, przynajmniej Michalczuk sobie strzeli gola choc i tu nie bylbym taki tego pewien.On zeby musial trafic to bramka musiala byc chyba na cale boisko wielkosci.A napastnicy Stali do bolu przypominaja slynnego Nędze Włodarczyka i Marcina Chmiesta, z tym ze oni grali o klase wyzej ale sa tak samo super skuteczni jak nasi snajperzy.

Aleksander | 2009-11-17 13:40

JAKIE WZMOCNIENIA????STALO WKA JAKIE WZMOCNIENIA?????!!!! !TYLKO PROSZE ,NIE SPROWADZAJCIE PILKARSKICH ODPADOW Z NIZSZYCH LIG,BO TO NIE MA SENSU TERAZ MUSU+IMY WYGRYWAC I TRZEBA NAM PILKARZY NA POZIOMIE EKSTRAKLASY I ZEBY BYLI W DOBREJ FORMIE...I NIE MOWCIE O BRAKU PIENIEDZY,BO W TAKIM łKS łódż,CHLOPAKI GRAJA O AWANS MIMO ZE NIE PLACA OD PARU MIESIECY!!!!

Magik | 2009-11-17 14:20

Ja proponuje daleko nie szukać.Smiejecie sie z Szarowoli ale pake mają fest.Maja bardzo dobrego napastnika Dymytro Browkin lider strzlców III ligi.A Górnik II Łęczna mają najlepszą obrone w III lidze!!!!Czy nawet Siara nasi chłopcy sie tam buja (Sałek).I jeszce w Unii Gaca był sprawdzany u nas ale nie stac naszego klubu wykupic nawet takiego grajka!!!

Marcin93 | 2009-11-17 14:27

Misio | 2009-11-17 16:29

Chodzi o to, że w Spartakusie Szarowola promuje sie dobrych ukraińskich piłkarzy. Ten sparing jest pewnie po to, żeby trener Białek miał przegląd tych piłkarzy. Ot taki bazar obwoźny.

Fryty | 2009-11-17 16:41

Cykl wielkie talenty do sprawdzenia w Stali Stalowa Wola.
moj cykl ma za zadanie wspierac talenty z regionu, 4 liga,okgregowka,a nawet a klasa.Zaczne od dwoch takich pilkarzy:

Krzysztof Spyrka (LZS Zdziary) napastnik ktory moze grac i w pomocy, bardzo szybki i dobrze wyszkolony technicznie,pokazuje wole walki w kazdym meczu,jego glowna cecha to skutecznosc i szybkosc.Mysle ze wart sprawdzenia go w Stali.

Lukasz Startek (LZS Zdziary) wysoki rosly obronca, pelniacy role kapitana w tym klubie,dobrze czysci na przedpolu i jest zapora nie do przejscia.Potrafi sie wlaczac w akcje ofensywne,dysponuje sporym uderzeniem na bramke, walecznoscia przebija nasze stalowowolskie gwiazdy.Wart sprawdzenia moim zdaniem.

Kolejne talenty z mojej skarbnicy lowieckiej z cyklu "sprawdzajmy wielkie talenty z regionu" juz wkrotce.

Heja | 2009-11-17 16:50

SOBIŁO (OLIMPIA PYSZNICA) - MYSLE ZE GOSC MARNUJE SWOJ POTENCJAŁ W OKREGÓWCE , SZYBKI BARDZO , BARDZO DOBRZE WYSZKOLONY TECHNICZNIE JAK MALO KTORY PILKARZ W STALOWCE , 14 BRAMEK PO I-RUNDZIE ! NAPRAWDE WART SPRAWDZENIA W STALI .

Volzerex | 2009-11-17 16:55

Wy chyba kpicie... więcej nie trzeba dodawać ;) Jedynie Siarka sprowadza do siebie zawodników B klasowych ale jesli My chcemy utrzymać 1 ligę w Stalowej, to musimy sprowadzić kogoś na poziomie... kogoś kto np grzeje ławe w Ekstraklasie albo dobrych 1 ligowców

Volzerex | 2009-11-17 16:57

Wy chyba nie widzieliście boisk A klasowych i okręgowych, mówisz o techice ahahah a na co mu ta technika skoro na takich kępkach trawy dobrze prosperuje kopnij i biegnij, jedynie to mu się szybkość przyda. Skoro taka gwiazda to czemu Real o niego nie pyta?;)

Johnyy | 2009-11-17 16:59

Fryty opusc lokal razem ze swoimi madrosciami :)

Ssw1938 | 2009-11-17 17:03

do Volzerex
To chyba ty nie widziales czegos. Niektore boiska w 4 czy 5 lidze sa takie same jak nasze. Wiec nie ma co pisac glupot. A jesli chodzi o chlopakow z nizszych lig to moze to wyjsc ale to tylko musza byc gwiazdy co sie wywyzszaja z wszystkich co duzo bramek maja strzelonych i potrafia grac.

Stal 1938 | 2009-11-17 17:28

zna ktos tytul tej piosenki bardzo potrzebny mi jest tytul piosenki z gory dzieki

» http://www.youtube.com/watch?v=39zwg.....

Spawn | 2009-11-17 17:30

PROSZĘ co wy piszecie lzs zdziry najpierw niech zagrają o lige wyżej a nie przeskok o kilka no to jest śmiech na sali

Restra | 2009-11-17 19:32

Wierzę, że jeszcze będzie tak jak tutaj:

» http://www.youtube.com/watch?v=yIf8UiagfRg

Liber | 2009-11-17 20:47

ZAUWAŻMY PANOWIE , że jakby wygrał z motorem , gieksą i w ząbkach bylibyśmy na 16 miejscu z 16 punktami , czyli jedno zwycięstwo i porażka znicza i bylibysmy nad spadkiem

19stalowiak38 | 2009-11-17 21:10

Wygrany mecz przegraliśmy jeszcze z eŁKSą, Podbeskidziem. Ale przepadło, zbieramy skład, i runda rewanżowa.

Adm.t. | 2009-11-17 21:13

Liber - gdybać to sobie teraz można. Przez całą jesień uciekło Nam frajersko min. 10 punktów.

Volzerex | 2009-11-17 21:41

ssw1938 no to Ty chyba czegoś tutaj nie widzisz bo ja miałem akurat przyjemność pograć na takim boisku okręgowym... I przejrzyj na oczy jaka jest rzeczywistość. Walat 4 ligowy zawodnik nie poradził sobie tutaj a Ty chcesz ściagać typa z A Klasy ? weź sie ogarnij..

Tyberius | 2009-11-18 13:58

Jeżeli chodzi o sciaganie zawodników z niższych klas to można czasem i tam perełkę znależc. Ale prawda jest taka że lepiej aby tacy młodzi grali cały czas w II zespole Stali (którego nie ma) pod okiem troche lepszego trenera niż to się dizeje obecnie w okolicznych zespołach. Nazwiska ciekawych graczy już tutaj padały znacznie wcześniej niż w tym temacie i żeby było smiesznie nierzadko byli to ... wychowankowie Stali którzy z racji tego ze zespól nie ma druzyny rezerw po zakończeniu gry w juniorach przechodza do klubów z okolicy. Tylko że trenując na kartofliskach w Zdziarach czy Przyszowie to oni nie rozwinęli sie tak jak mogłoby to byc w Stali II .
Znaczna wiekszósc klubów I ligi ma zespoły rezerwowe.

Mcr. | 2009-11-18 14:18

W Stalowej Woli powinna być II drużyna ( koszty jej utrzymania w porównaniu z zyskami wyjdą na korzyść Stalówce ) Drużyne powinien prowadzić odpowiednio przygotowany do tego trener a nie jakiś dorobkiewicz typu Kijak . Czekam na jakieś konkretne działanie w tej sprawie SKSSW

Tyberius | 2009-11-18 14:28

Kiedys były juz jakies działania podjete na temat rezerwowej drużyny w Ulanowie bo tam jest w miare dobry obiekt (kryta trybuna na 500 krzesełek) tylko ze tamtejszy Retman spadł do B klasy i jest na przedostatnim miejscu wiec nie ma widoków na awans. A rezerwowy zespół musi docelowo grac moim zdaniem minimum w okregówce. Ale mozna spokojnie stworzyc II drużynę nam iejscu w St. Woli.

Zbychu | 2009-11-18 15:13

w Stalowej jak chcesz coś zrobić to musi to być przysłowiowe " coś z niczego" :)

Kibol | 2009-11-18 15:48

Stefan | 2009-11-18 17:07

Czy ktoś wie, czy wogóle jest w planach powołanie spółki akcyjnej w sekcji piłki nożnej? Czy aż tak trudno jest utworzyć coś takiego? Od czego jest szanowny pan Schlage? Wszystkich tych durni siedzących za biurkiem i niby rządzących tą sekcją można by zamienić na góra dwóch mądrych młodych z perspektywami ludzi i wszystko by inaczej wyglądało. W Katowicach pokazali kibice swoimi protestami że zależy im na piłce w mieście i coś zaskoczyło a u nas dalej ciemnogród.

» http://change.menelgame.pl/change_please/9016245/

Fannn | 2009-11-18 17:09

Siema mam pytanie czy osoba niepełnosprawna z 2 grupa płaci za wejście na kosza ODP z góry DZIENKI

Zbychu | 2009-11-18 17:13

No dorobkiewiczami to akurat są trenerzy Stalówki ale Ci z zewnątrz, trener Kijak jest perspektywiczny, a jednocześnie doświadczony pracą chociażby z trenerem Łachem. Co Ty możesz o nim wiedzieć? Znasz go? A może Cię trenował? Może masz większą wiedzę sprawdzoną w praktyce? Zastanów się nad tym co piszesz jeśli sensu to nie ma ani nie jest poparte mocnymi faktami. Kijak nie jest gościem, który idzie na łatwiznę, twardo przeciwstawia się tym co chcą mu przeszkodzić ma charyzmę. Skreślając tak ludzi skreślasz sam siebie. Powiedz mu to w twarz. Z pewnością dobrze poprowadziłby drugą drużynę, przykładem jest drużyna juniorów z którą obecnie mimo wielu przeciwności losu zajmuje 3 pozycje w lidze, a w zeszłym roku była bodajże 7:)

Stalówka bzc | 2009-11-18 19:18

Gdzie są relacje z kosza

Magic | 2009-11-18 19:28

Stalówka 69:46 AZS pod koniec 3 kwarty :)

Koco | 2009-11-18 19:39

Sebastian Hajduk odpada bo jest na testach w Poloni Bytom ...
» http://www.stalowka95.futbolowo.pl ODDAJEMY GŁOSY.>!!!

Zkstal | 2009-11-18 19:57

Jak niedowiarki, Stalowa w kosza kolejny mecz wygrany, dla mnie nie ma wątpliwości aby włożyć całą kase w koszykówkę bo tam jest szansa gry z najlepszymi a tu nie dość że zaplecze to jeszcze zamykamy tyły.

II liga Stalowa ( piłka nożna )

Stalówka w kosza to jest coś !! Brawo

Skssw | 2009-11-18 20:47

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola organizuje w dniu 22.11.2009r. (niedziela) wyjazd do Warszawy na mecz koszykówki Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola.

Więcej na » http://www.skssw.pl

Spawn | 2009-11-19 09:45

BRAWO Ramzes, każdy wie że najważniejszym sportem jest piłka nożna więc nie wcinać sie żę pieniądze na kosz fajansiarze.
A co do ciebie Maciek to sie pilnuj bo za takie wpisy to ty możesz odwiedzić szpital

Dobrzeciradze | 2009-11-19 10:09

Wy się śmiejcie z chłopaków z okręgówki czy A klasy. Tylko, że tam się chłopakom chce się grać i robią to dla przyjemności a u nas, to żeby kasę wziąć, mecz przestać, upić się, zapomnieć i dobrze jest. Byle do kolejnego meczu. A wziąć na testy kogoś z 3 ligi. Takiego Judę czy Bednarza z Sarzyny. Może kogoś z Szarowoli - ta drużyna o ile się nie mylę jeszcze kilka lat temu była w okręgówce, a jest już prawie w 2 lidze. Trochę to daje do myślenia. Poszukać faktycznie wyróżniających się piłkarzy.

Tater | 2009-11-19 10:56

Ramzes - w jaki sposób chcesz to zrobić? Czy może będziesz wyłapywał przypadkowych ludzi na ulicy i "klepał po ryju" bo to może być Tater lub kto inny? Możesz co najwyżej poprosić administratora tejże strony o zbanowanie takiego kogoś

Ramzes | 2009-11-19 11:52

Ogolnie z mojej strony byl to taki mini zarcik majacy na celu zwrocenie uwagi na fakt bujania sie koszykarskich lamusow i napinki z ich strony,bo jak trzeba to pisza o solidarnosci kibicow pilkarskich z koszykarskimi a pozniej sie spinaja na necie a w razie meczu sami po flagi biegna!!! wypad ciecie!!!to jest strona o pilce noznej!!!!!!!!!!!!!! !

Bartekstw | 2009-11-19 17:42

ja powiem jedno chodze regularnie na kosza i mam nadzieje, ze sie Stalowka utrzyma w ekstraklasie, ale od zawsze bylem kibicem pilki noznej i nic sie w tym temacie nie zmienia, i bede do konca wierzyl i chodzil na mecze Stalowki, a ten kto wypisuje takie glupoty " STAL 2 liga" czy cos to powinien walnac sie w leb, albo moze to jakis napinacz z Tbg, ktoremu tylko zalezy na tym, zebysmy my kibice Stalowki sie ze soba klocili, a wiec lepiej takie komentarze prowokatorow jak najszybciej usuwac !

AVE STALOWKA!

Dżepetto | 2009-11-20 13:54

Do Zksstal.
Wes ty sie ogarnij i sam rzuc jakis kwit jak zes taki hojny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 191 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 194 446 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 6 023 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 86 642 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.04373