Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Będą zmiany w Stali.

Będą zmiany w Stali.

- Są zawodnicy, którzy już wykazują zainteresowanie grą w Stali Stalowa Wola - zdradza Janusz Białek, trener naszego pierwszoligowego zespołu. Zaznacza jednak, że o tym, jakie będą wzmocnienia zespołu w przerwie zimowej, będą jak zwykle decydować finanse.

 

- Transfery kosztują - mówi Janusz Białek. - Jesteśmy w stanie ściągnąć do zespołu zawodników, którzy wniosą nową jakość do naszej gry, mam już takich na oku. Ale budżet klubu ma swoje ograniczenia i nie będziemy się „zabijać”, by pozyskać piłkarzy, mających zbyt wysokie wymagania. Na pewno będziemy musieli odpowiadać na pytania ewentualnych kandydatów - „a ile ja mógłbym u was zarabiać?”. Jeżeli nie będą usatysfakcjonowani, będą omijać nasz klub.


Trener Białek zaznacza jednak, że nie brakuje zawodników, którzy chętnie przyszliby do Stalowej Woli, bo tu jest pierwsza liga. Są piłkarze, którzy chcą grać na takim poziomie, nie zarabiając nawet „kokosów”. Szkoleniowiec przyznaje też, że z naszej drużyny odejdzie kilku graczy.

- Wszyscy obecni zawodnicy mają podpisane ważne kontrakty, ale nie ukrywam, że z paroma będziemy chcieli się rozstać - mówi Janusz Białek. - Obie strony, klub i zawodnik, muszą jednak dojść w tej sprawie do porozumienia. Ja będę w najbliższym czasie spotykał się z zarządem i rozmawiał na temat składu na rundę wiosenną, nie będzie to jedno spotkanie, ale cykl spotkań. O nas wszystkich w zespole można powiedzieć, że rozczarowaliśmy jesienią i że wszyscy zawiedli. Ale od początku sezonu zespół uzyskiwał tragiczne wyniki, w pierwszych trzech meczach u siebie zdobył jeden punkt. „Kopanie” teraz drużyny jednak nie ma sensu, bo i tak jest w dołku.


Dlaczego Stal tak zawiodła jesienią? Trener Białek objął drużynę po zwolnionym trenerze Przemysławie Cecherzu 22 września, poprowadził na początek zespół z Pogonią Szczecin (0:0). Nie zdołał sięgnąć z drużyną po ani jedną wygraną jesienią, choć było kilka lepszych spotkań w wykonaniu „Stalówki”.

- Miejsce w tabeli, liczba zdobytych punktów świadczą o postawie zespołu - komentuje trener Stali. - Były lepsze mecze, gdy zremisowaliśmy na wyjeździe z Wartą w Poznaniu, Dolcanem w Ząbkach, Górnikiem w Łęcznej, wygraliśmy w Pucharze Polski z Lechem Poznań. W tych gorszych meczach okazało się jednak, że brakuje nam zawodnika, który wziąłby ciężar gry na siebie, szarpnął, „obudził” zespół. Wszyscy zawiedli i są „na minusie”, okoliczności łagodzących nie ma.

Pocieszające, że Stal w przerwie zimowej wyjedzie na zgrupowanie w lutym do Gutowa koło Łodzi,
formalności są już właściwie załatwione. Do dyspozycji będzie mieć sztuczną murawę, planowane są podczas obozu gry kontrolne.

 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (9)

Biela | 2009-11-23 11:54

Dobrze, że koszykarze przynajmniej przypominają Polsce o Stalówce. Módlmy się o lepsze czasy dla piłki.

Mcr. | 2009-11-23 12:52

Nadejdzie wiosna z nią lepsze czasy nieopuści nasza Stalowka szeregów pierwszej klasy !!!

~ | 2009-11-23 12:56

Marzy mi sie, ze w zimie pogonia z klubu 3/4 zespolu albo i wiecej. Jak dla mnie moga pozostac tylko drugi bramkarz i dwoch Ukraincow, a reszta do wymiany. Wole aby w naszym klubie gral Wierzgacz i 10 - ciu (plus rezerwowi) ambitnych, biegajacych, aktywnych, walczacych o kazda pilke pilkarzy, z nizszych lig, z mniejszymi umiejetnosciami technicznymi, niz takie primadonny (aktualne lub te sprowadzone na ich miejsce) ktorym nawet nie chce sie dobiec do przeciwnika z pilka. Nawet gdyby ich skutecznosc na poczatku byla taka jak naszego snajpera ze wschodu, to i tak bylby to ciekawszy i atrakcyjniejszy football z szansa na poprawe w przyszlosci. Co z tego, ze nasz kielczanin ma bardzo dobre umiejetnosci techniczne gdy pokazuje je w co drugim meczu 2-3 razy podczas spotkania, a poza tym truchta po boisku. Aby Trela mogl celnie podac w 80-tej minucie lub cos ciekawego stworzyc to ktos inny musi biegac za siebie i za niego i zmeczyc przeciwnika. Co by bylo gdyby ta nasza gwiazda musiala biegac cale 90 minut (w zalorzeniach ma to robic, a jak jest kazdy wie), czy bylby w stanie celnie i daleko podac w 70-tej minucie, gdy pot zalewa oczy, brak tchu, nogi sa jak z waty a pot leje sie struzkami po d...ie? Dlatego jestem za tym aby sprowadzili kogos z nizszej ligi z dobra kondycja i szybkich niz byle gwiady, zniecheconych ligowych wyjadaczy ze "swietna przeszloscia", ktorzy szukaja cieplej przystani na emryturke. Bedzie dobra kondycja, bedzie duzo niecelnych strzalow i podan, ale bedzie tez duzo walki i wiele akcji aby zrekompensowac braki techniczne, ktore z czasem znikna. Dawac 15 -stu Ukraincow z dobra kondycja!

Twój tata | 2009-11-23 13:52

Chłopie to ma być Stalówka, duma Podkarpacia a nie Ukraińska przytułek. Jak Stal spadnie to nie będzie żadnej druzyny z Podkarpacia nawet w 1lidze bo szczerze wątpie w Resovie a to już nawet się nie kwalifikuje na Polske B tylko C albo D. AVE STAL!!!

Adam | 2009-11-23 13:57

Tadziu Krawiec prawdopodobnie kopa dostanie.

=kamilo= | 2009-11-23 14:00

kolejny artykul ze beda zmiany! o tym to kazdy wie po wczesniejszych artykulach wiec po co ten ktory nie zawiera nic ciekawego? zbedny news

Ad_stalowka | 2009-11-23 14:02

Ukraincy i Czpak, ci sie jedyni na plus zaprezentowali z tych nabytkow calych i oni powinni zostac, reszta do wymiany.A tak w ogole to nie tylko nabytki sa do wymiany ale pol zespolu, obrona ktora kuleje najbardziej powinna byc wymieniona pomijajac Piszczka i moze Maciora ktorzy musieli grac za dwoch bo niedojdy niektore partaczyly az milo.

Tragos30 | 2009-11-24 10:59

O to lista wszytskich transferow. Na razie nikt do Stalowej nie przychodzi a bo po co do ostatniego zespolu bez kasy....... wiec sie obudzcie dzialacze bo za 1 miesiac na rynku zostana sami partacze.

» http://www.90minut.pl/transfery.php?.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3338) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 28 293 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 38 961 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 559 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 276 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01627