Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Będą zmiany w Stali.

Będą zmiany w Stali.

- Są zawodnicy, którzy już wykazują zainteresowanie grą w Stali Stalowa Wola - zdradza Janusz Białek, trener naszego pierwszoligowego zespołu. Zaznacza jednak, że o tym, jakie będą wzmocnienia zespołu w przerwie zimowej, będą jak zwykle decydować finanse.

 

- Transfery kosztują - mówi Janusz Białek. - Jesteśmy w stanie ściągnąć do zespołu zawodników, którzy wniosą nową jakość do naszej gry, mam już takich na oku. Ale budżet klubu ma swoje ograniczenia i nie będziemy się „zabijać”, by pozyskać piłkarzy, mających zbyt wysokie wymagania. Na pewno będziemy musieli odpowiadać na pytania ewentualnych kandydatów - „a ile ja mógłbym u was zarabiać?”. Jeżeli nie będą usatysfakcjonowani, będą omijać nasz klub.


Trener Białek zaznacza jednak, że nie brakuje zawodników, którzy chętnie przyszliby do Stalowej Woli, bo tu jest pierwsza liga. Są piłkarze, którzy chcą grać na takim poziomie, nie zarabiając nawet „kokosów”. Szkoleniowiec przyznaje też, że z naszej drużyny odejdzie kilku graczy.

- Wszyscy obecni zawodnicy mają podpisane ważne kontrakty, ale nie ukrywam, że z paroma będziemy chcieli się rozstać - mówi Janusz Białek. - Obie strony, klub i zawodnik, muszą jednak dojść w tej sprawie do porozumienia. Ja będę w najbliższym czasie spotykał się z zarządem i rozmawiał na temat składu na rundę wiosenną, nie będzie to jedno spotkanie, ale cykl spotkań. O nas wszystkich w zespole można powiedzieć, że rozczarowaliśmy jesienią i że wszyscy zawiedli. Ale od początku sezonu zespół uzyskiwał tragiczne wyniki, w pierwszych trzech meczach u siebie zdobył jeden punkt. „Kopanie” teraz drużyny jednak nie ma sensu, bo i tak jest w dołku.


Dlaczego Stal tak zawiodła jesienią? Trener Białek objął drużynę po zwolnionym trenerze Przemysławie Cecherzu 22 września, poprowadził na początek zespół z Pogonią Szczecin (0:0). Nie zdołał sięgnąć z drużyną po ani jedną wygraną jesienią, choć było kilka lepszych spotkań w wykonaniu „Stalówki”.

- Miejsce w tabeli, liczba zdobytych punktów świadczą o postawie zespołu - komentuje trener Stali. - Były lepsze mecze, gdy zremisowaliśmy na wyjeździe z Wartą w Poznaniu, Dolcanem w Ząbkach, Górnikiem w Łęcznej, wygraliśmy w Pucharze Polski z Lechem Poznań. W tych gorszych meczach okazało się jednak, że brakuje nam zawodnika, który wziąłby ciężar gry na siebie, szarpnął, „obudził” zespół. Wszyscy zawiedli i są „na minusie”, okoliczności łagodzących nie ma.

Pocieszające, że Stal w przerwie zimowej wyjedzie na zgrupowanie w lutym do Gutowa koło Łodzi,
formalności są już właściwie załatwione. Do dyspozycji będzie mieć sztuczną murawę, planowane są podczas obozu gry kontrolne.

 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (9)

Biela | 2009-11-23 11:54

Dobrze, że koszykarze przynajmniej przypominają Polsce o Stalówce. Módlmy się o lepsze czasy dla piłki.

Mcr. | 2009-11-23 12:52

Nadejdzie wiosna z nią lepsze czasy nieopuści nasza Stalowka szeregów pierwszej klasy !!!

~ | 2009-11-23 12:56

Marzy mi sie, ze w zimie pogonia z klubu 3/4 zespolu albo i wiecej. Jak dla mnie moga pozostac tylko drugi bramkarz i dwoch Ukraincow, a reszta do wymiany. Wole aby w naszym klubie gral Wierzgacz i 10 - ciu (plus rezerwowi) ambitnych, biegajacych, aktywnych, walczacych o kazda pilke pilkarzy, z nizszych lig, z mniejszymi umiejetnosciami technicznymi, niz takie primadonny (aktualne lub te sprowadzone na ich miejsce) ktorym nawet nie chce sie dobiec do przeciwnika z pilka. Nawet gdyby ich skutecznosc na poczatku byla taka jak naszego snajpera ze wschodu, to i tak bylby to ciekawszy i atrakcyjniejszy football z szansa na poprawe w przyszlosci. Co z tego, ze nasz kielczanin ma bardzo dobre umiejetnosci techniczne gdy pokazuje je w co drugim meczu 2-3 razy podczas spotkania, a poza tym truchta po boisku. Aby Trela mogl celnie podac w 80-tej minucie lub cos ciekawego stworzyc to ktos inny musi biegac za siebie i za niego i zmeczyc przeciwnika. Co by bylo gdyby ta nasza gwiazda musiala biegac cale 90 minut (w zalorzeniach ma to robic, a jak jest kazdy wie), czy bylby w stanie celnie i daleko podac w 70-tej minucie, gdy pot zalewa oczy, brak tchu, nogi sa jak z waty a pot leje sie struzkami po d...ie? Dlatego jestem za tym aby sprowadzili kogos z nizszej ligi z dobra kondycja i szybkich niz byle gwiady, zniecheconych ligowych wyjadaczy ze "swietna przeszloscia", ktorzy szukaja cieplej przystani na emryturke. Bedzie dobra kondycja, bedzie duzo niecelnych strzalow i podan, ale bedzie tez duzo walki i wiele akcji aby zrekompensowac braki techniczne, ktore z czasem znikna. Dawac 15 -stu Ukraincow z dobra kondycja!

Twój tata | 2009-11-23 13:52

Chłopie to ma być Stalówka, duma Podkarpacia a nie Ukraińska przytułek. Jak Stal spadnie to nie będzie żadnej druzyny z Podkarpacia nawet w 1lidze bo szczerze wątpie w Resovie a to już nawet się nie kwalifikuje na Polske B tylko C albo D. AVE STAL!!!

Adam | 2009-11-23 13:57

Tadziu Krawiec prawdopodobnie kopa dostanie.

=kamilo= | 2009-11-23 14:00

kolejny artykul ze beda zmiany! o tym to kazdy wie po wczesniejszych artykulach wiec po co ten ktory nie zawiera nic ciekawego? zbedny news

Ad_stalowka | 2009-11-23 14:02

Ukraincy i Czpak, ci sie jedyni na plus zaprezentowali z tych nabytkow calych i oni powinni zostac, reszta do wymiany.A tak w ogole to nie tylko nabytki sa do wymiany ale pol zespolu, obrona ktora kuleje najbardziej powinna byc wymieniona pomijajac Piszczka i moze Maciora ktorzy musieli grac za dwoch bo niedojdy niektore partaczyly az milo.

Tragos30 | 2009-11-24 10:59

O to lista wszytskich transferow. Na razie nikt do Stalowej nie przychodzi a bo po co do ostatniego zespolu bez kasy....... wiec sie obudzcie dzialacze bo za 1 miesiac na rynku zostana sami partacze.

» http://www.90minut.pl/transfery.php?.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 7 745 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 41 936 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 244 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 152 453 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.03907