Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zawiedliśmy siebie i kibiców - rozmowa z Jaromirem Wieprzęciem, pił...

Zawiedliśmy siebie i kibiców - rozmowa z Jaromirem Wieprzęciem, piłkarzem i drugim trenerem Stali Stalowa Wola

Ostatnie pół roku w Stalowej Woli nie było najlepsze. Najpierw rozpadła się drużyna, zmieniono połowę składu i szkoleniowca. Te roszady okazały się kompletnym niewypałem. Zielono-czarni plasują się na 17 pozycji w ligowej tabeli i szanse na utrzymanie są bardzo nikłe. W hutniczym mieście nadzieja jednak jeszcze nie umarła. - Gorzej chyba już być nie może. Dopóki jest światełko w tunelu, a my je widzimy, to w kolejnej rundzie będziemy walczyć o utrzymanie - powiedział portalowi SportoweFakty.pl obrońca i drugi trener Stalówki Jaromir Wieprzęć.

Kamil Górniak: Jak ocenisz rundę jesienną w wykonaniu Stali?

Jaromir Wieprzęć: Samo miejsce w tabeli i punkty wystarczą na podsumowanie. Runda nieudana, bardzo słaba w wykonaniu całego zespołu. Ciężko jest cokolwiek powiedzieć po takiej jesieni.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/11/23/zawiedlismy-siebie-i-kibicow-rozmowa-z-jaromirem-wieprzeciem/
 

Komentarze (19)

Koco | 2009-11-23 15:11

Żeby nie spaść trzeba sciągnąć jakiegoś brazola moze tataja z dolcanu wiem ze niema za duzo kasy ale trzeba cos robic ja to wiem ze bedziemy grać w barażach

1938-ssw | 2009-11-23 15:24

Uwaga wczoraj zmarł nagle na serce jeden z najstarszych kibiców Stalówki,jeden z założycieli Klubu Kibica w latach 80-tych Bogdan Łeptuch,nasz Boguś ze Starej Gwardii.Pogrzeb prawdopodobnie w środę.C

1938-ssw | 2009-11-23 15:25

Admin mógłby dać jakąś wzmiankę po sprawdzeniu tego infa.Należy się to chłopakowi.

Koko | 2009-11-23 15:42

» http://www.youtube.com/watch?v=4r7WILgzG_k
filmik o koszykarzach STALÓWKI

Ramzes | 2009-11-23 15:48

Wielka szkoda ze musimy Bogdaana pozegnac!!
Fakt ostatnio nie byl w najlepszej formie ale zawsze mozna bylo na niego liczyc!
RIP!

Jack1938 | 2009-11-23 18:38

Panie i Panowie wypada nam jedynie godnie pożegnać naszego kolegę na tej ostatniej drodze w środę . Młodszą część naszej brygady informuję iż Bogdan był w ścisłej grupie pierwszych wyjazdowiczów w latach '80tych . Bogdan miał w sercu "STALÓWKĘ " zawsze nie tylko na chwilę czy dla mody .

Belucci | 2009-11-23 18:48

Niech Bogus spoczywa w pokoju,staruchy z tamtych laty pamiętają i będą na osttniej jego drodze,by Go pożegnać.Wogóle wszyscy ktorzy Go znali mniej czy więcej powinni być w środę o 13.30 w szalikach klubowych.Był zagorzałym kibicem,fanatykiem a w tamtych latach do ppołowy lat 90-tych był praktycznie na każdym wyjeżdzie,czy to Szczecin czy Gdańsk,był wierny Stalówce.Należy Mu się od Nas wielki szacunek!

Koko | 2009-11-23 19:01

na najbliższym mecz koszykówki czyli w Sobote o godz 18:00 minutą ciszy powinniśmy uczcić pamięć Bogusia zróbmy to dla niego wkońcu był jednym z naszych najlepszych kibiców[*]

Koko | 2009-11-23 19:41

» http://www.90minut.pl/news/109/news1.....
» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no..... Niech Szlage kombinuje kase bo zawodnicy są tylko trzeba działać

Karpaciarz | 2009-11-23 19:53

DO KOKO:
Chłopie co ty piepszysz o M.Tataju. To jest zawodnik z gornej półki?! On nie przyjdzie za darmo kopać w Stalowej Woli. Byłby głupi gdyby odszedł z Dolcanu jak ta drużyna ma na wiosne walczyć o awans.....

Ludzie miejcie rozum. My to możemy sobie sciągać Sałka lub Hajduka , a nie takich zawodników.

Karpaciarz | 2009-11-23 19:55

Ja proponuje Marcela Surowiaka z MKS Kluczbork oraz Zielińskiego właśnie z tego zespołu. Albo Benjamin Imeh który mało gra w Dolcanie.

Koko | 2009-11-23 20:01

albo jakiś młodych chłopaków z Młodej Ekstraklasy ściągnąć o takich umiejętnościach jak np Kamil Karcz apropo Hajduka jest przymierzany do gry w Poloni Bytom lub Piaście Gliwice

Karpaciarz | 2009-11-23 20:11

spoko :D Ale wątpie by się załapał , a w pierwszej lidze może grać. Wiadomo , w Młodej Ekstraklasie warto poszukać, kluby chętnie wypożyczają młodych !!! Tylko u nas nikt nie pomyśli..

Adam | 2009-11-23 21:04

Z Dolcanu odszedł trener i wątpie żeby grał tak dobrze na wiosne. To samo u nas zrobili wywalili Łacha zatrudnili jakiegoś patałacha i mamy vice-lidera od końca.

M-plw | 2009-11-23 21:40

sprzedam bluze szarą z zielonym napisem STALÓWKA za 40zł rozmiar L stan bdb jak coś to gg 2056879,sorki że nie w temacie

Heja | 2009-11-23 23:42

NIEŻLE SIE DZIEJE .. DZIAŁACZE NASI JUZ SIE BIORĄ DO ROBOTY .. ROZMOWA SA PROWADZONE Z PIOTREM PIECHNIAKIEM , PIOTREM SOBOTTĄ BEDZIE DOBRZE ..!!!!

Koko | 2009-11-24 06:17

skąd masz takie ifo a i czy są one pewne że z tymi piłkarzami prowadzone są rozmowy??

Tragos30 | 2009-11-24 10:59

O to lista wszytskich transferow. Na razie nikt do Stalowej nie przychodzi a bo po co do ostatniego zespolu bez kasy....... wiec sie obudzcie dzialacze bo za 1 miesiac na rynku zostana sami partacze.

» http://www.90minut.pl/transfery.php?.....

Karpaciarz | 2009-11-24 13:09

Ty !! Z kąd masz takie info. o Piechniaku. Jeżeli to prawda to bardzo pozytywnie. Piotr Wtorek z KSzo odszedl !! Warto sie z nim skontaktowac

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 016 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 478 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 14 949 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 276 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04268