Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zawiedliśmy siebie i kibiców - rozmowa z Jaromirem Wieprzęciem, pił...

Zawiedliśmy siebie i kibiców - rozmowa z Jaromirem Wieprzęciem, piłkarzem i drugim trenerem Stali Stalowa Wola

Ostatnie pół roku w Stalowej Woli nie było najlepsze. Najpierw rozpadła się drużyna, zmieniono połowę składu i szkoleniowca. Te roszady okazały się kompletnym niewypałem. Zielono-czarni plasują się na 17 pozycji w ligowej tabeli i szanse na utrzymanie są bardzo nikłe. W hutniczym mieście nadzieja jednak jeszcze nie umarła. - Gorzej chyba już być nie może. Dopóki jest światełko w tunelu, a my je widzimy, to w kolejnej rundzie będziemy walczyć o utrzymanie - powiedział portalowi SportoweFakty.pl obrońca i drugi trener Stalówki Jaromir Wieprzęć.

Kamil Górniak: Jak ocenisz rundę jesienną w wykonaniu Stali?

Jaromir Wieprzęć: Samo miejsce w tabeli i punkty wystarczą na podsumowanie. Runda nieudana, bardzo słaba w wykonaniu całego zespołu. Ciężko jest cokolwiek powiedzieć po takiej jesieni.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/11/23/zawiedlismy-siebie-i-kibicow-rozmowa-z-jaromirem-wieprzeciem/
 

Komentarze (19)

Koco | 2009-11-23 15:11

Żeby nie spaść trzeba sciągnąć jakiegoś brazola moze tataja z dolcanu wiem ze niema za duzo kasy ale trzeba cos robic ja to wiem ze bedziemy grać w barażach

1938-ssw | 2009-11-23 15:24

Uwaga wczoraj zmarł nagle na serce jeden z najstarszych kibiców Stalówki,jeden z założycieli Klubu Kibica w latach 80-tych Bogdan Łeptuch,nasz Boguś ze Starej Gwardii.Pogrzeb prawdopodobnie w środę.C

1938-ssw | 2009-11-23 15:25

Admin mógłby dać jakąś wzmiankę po sprawdzeniu tego infa.Należy się to chłopakowi.

Koko | 2009-11-23 15:42

» http://www.youtube.com/watch?v=4r7WILgzG_k
filmik o koszykarzach STALÓWKI

Ramzes | 2009-11-23 15:48

Wielka szkoda ze musimy Bogdaana pozegnac!!
Fakt ostatnio nie byl w najlepszej formie ale zawsze mozna bylo na niego liczyc!
RIP!

Jack1938 | 2009-11-23 18:38

Panie i Panowie wypada nam jedynie godnie pożegnać naszego kolegę na tej ostatniej drodze w środę . Młodszą część naszej brygady informuję iż Bogdan był w ścisłej grupie pierwszych wyjazdowiczów w latach '80tych . Bogdan miał w sercu "STALÓWKĘ " zawsze nie tylko na chwilę czy dla mody .

Belucci | 2009-11-23 18:48

Niech Bogus spoczywa w pokoju,staruchy z tamtych laty pamiętają i będą na osttniej jego drodze,by Go pożegnać.Wogóle wszyscy ktorzy Go znali mniej czy więcej powinni być w środę o 13.30 w szalikach klubowych.Był zagorzałym kibicem,fanatykiem a w tamtych latach do ppołowy lat 90-tych był praktycznie na każdym wyjeżdzie,czy to Szczecin czy Gdańsk,był wierny Stalówce.Należy Mu się od Nas wielki szacunek!

Koko | 2009-11-23 19:01

na najbliższym mecz koszykówki czyli w Sobote o godz 18:00 minutą ciszy powinniśmy uczcić pamięć Bogusia zróbmy to dla niego wkońcu był jednym z naszych najlepszych kibiców[*]

Koko | 2009-11-23 19:41

» http://www.90minut.pl/news/109/news1.....
» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no..... Niech Szlage kombinuje kase bo zawodnicy są tylko trzeba działać

Karpaciarz | 2009-11-23 19:53

DO KOKO:
Chłopie co ty piepszysz o M.Tataju. To jest zawodnik z gornej półki?! On nie przyjdzie za darmo kopać w Stalowej Woli. Byłby głupi gdyby odszedł z Dolcanu jak ta drużyna ma na wiosne walczyć o awans.....

Ludzie miejcie rozum. My to możemy sobie sciągać Sałka lub Hajduka , a nie takich zawodników.

Karpaciarz | 2009-11-23 19:55

Ja proponuje Marcela Surowiaka z MKS Kluczbork oraz Zielińskiego właśnie z tego zespołu. Albo Benjamin Imeh który mało gra w Dolcanie.

Koko | 2009-11-23 20:01

albo jakiś młodych chłopaków z Młodej Ekstraklasy ściągnąć o takich umiejętnościach jak np Kamil Karcz apropo Hajduka jest przymierzany do gry w Poloni Bytom lub Piaście Gliwice

Karpaciarz | 2009-11-23 20:11

spoko :D Ale wątpie by się załapał , a w pierwszej lidze może grać. Wiadomo , w Młodej Ekstraklasie warto poszukać, kluby chętnie wypożyczają młodych !!! Tylko u nas nikt nie pomyśli..

Adam | 2009-11-23 21:04

Z Dolcanu odszedł trener i wątpie żeby grał tak dobrze na wiosne. To samo u nas zrobili wywalili Łacha zatrudnili jakiegoś patałacha i mamy vice-lidera od końca.

M-plw | 2009-11-23 21:40

sprzedam bluze szarą z zielonym napisem STALÓWKA za 40zł rozmiar L stan bdb jak coś to gg 2056879,sorki że nie w temacie

Heja | 2009-11-23 23:42

NIEŻLE SIE DZIEJE .. DZIAŁACZE NASI JUZ SIE BIORĄ DO ROBOTY .. ROZMOWA SA PROWADZONE Z PIOTREM PIECHNIAKIEM , PIOTREM SOBOTTĄ BEDZIE DOBRZE ..!!!!

Koko | 2009-11-24 06:17

skąd masz takie ifo a i czy są one pewne że z tymi piłkarzami prowadzone są rozmowy??

Tragos30 | 2009-11-24 10:59

O to lista wszytskich transferow. Na razie nikt do Stalowej nie przychodzi a bo po co do ostatniego zespolu bez kasy....... wiec sie obudzcie dzialacze bo za 1 miesiac na rynku zostana sami partacze.

» http://www.90minut.pl/transfery.php?.....

Karpaciarz | 2009-11-24 13:09

Ty !! Z kąd masz takie info. o Piechniaku. Jeżeli to prawda to bardzo pozytywnie. Piotr Wtorek z KSzo odszedl !! Warto sie z nim skontaktowac

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 526 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 21 494 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 36 140 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 697 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.03423