Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zawiedliśmy siebie i kibiców - rozmowa z Jaromirem Wieprzęciem, pił...

Zawiedliśmy siebie i kibiców - rozmowa z Jaromirem Wieprzęciem, piłkarzem i drugim trenerem Stali Stalowa Wola

Ostatnie pół roku w Stalowej Woli nie było najlepsze. Najpierw rozpadła się drużyna, zmieniono połowę składu i szkoleniowca. Te roszady okazały się kompletnym niewypałem. Zielono-czarni plasują się na 17 pozycji w ligowej tabeli i szanse na utrzymanie są bardzo nikłe. W hutniczym mieście nadzieja jednak jeszcze nie umarła. - Gorzej chyba już być nie może. Dopóki jest światełko w tunelu, a my je widzimy, to w kolejnej rundzie będziemy walczyć o utrzymanie - powiedział portalowi SportoweFakty.pl obrońca i drugi trener Stalówki Jaromir Wieprzęć.

Kamil Górniak: Jak ocenisz rundę jesienną w wykonaniu Stali?

Jaromir Wieprzęć: Samo miejsce w tabeli i punkty wystarczą na podsumowanie. Runda nieudana, bardzo słaba w wykonaniu całego zespołu. Ciężko jest cokolwiek powiedzieć po takiej jesieni.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/11/23/zawiedlismy-siebie-i-kibicow-rozmowa-z-jaromirem-wieprzeciem/
 

Komentarze (19)

Koco | 2009-11-23 15:11

Żeby nie spaść trzeba sciągnąć jakiegoś brazola moze tataja z dolcanu wiem ze niema za duzo kasy ale trzeba cos robic ja to wiem ze bedziemy grać w barażach

1938-ssw | 2009-11-23 15:24

Uwaga wczoraj zmarł nagle na serce jeden z najstarszych kibiców Stalówki,jeden z założycieli Klubu Kibica w latach 80-tych Bogdan Łeptuch,nasz Boguś ze Starej Gwardii.Pogrzeb prawdopodobnie w środę.C

1938-ssw | 2009-11-23 15:25

Admin mógłby dać jakąś wzmiankę po sprawdzeniu tego infa.Należy się to chłopakowi.

Koko | 2009-11-23 15:42

» http://www.youtube.com/watch?v=4r7WILgzG_k
filmik o koszykarzach STALÓWKI

Ramzes | 2009-11-23 15:48

Wielka szkoda ze musimy Bogdaana pozegnac!!
Fakt ostatnio nie byl w najlepszej formie ale zawsze mozna bylo na niego liczyc!
RIP!

Jack1938 | 2009-11-23 18:38

Panie i Panowie wypada nam jedynie godnie pożegnać naszego kolegę na tej ostatniej drodze w środę . Młodszą część naszej brygady informuję iż Bogdan był w ścisłej grupie pierwszych wyjazdowiczów w latach '80tych . Bogdan miał w sercu "STALÓWKĘ " zawsze nie tylko na chwilę czy dla mody .

Belucci | 2009-11-23 18:48

Niech Bogus spoczywa w pokoju,staruchy z tamtych laty pamiętają i będą na osttniej jego drodze,by Go pożegnać.Wogóle wszyscy ktorzy Go znali mniej czy więcej powinni być w środę o 13.30 w szalikach klubowych.Był zagorzałym kibicem,fanatykiem a w tamtych latach do ppołowy lat 90-tych był praktycznie na każdym wyjeżdzie,czy to Szczecin czy Gdańsk,był wierny Stalówce.Należy Mu się od Nas wielki szacunek!

Koko | 2009-11-23 19:01

na najbliższym mecz koszykówki czyli w Sobote o godz 18:00 minutą ciszy powinniśmy uczcić pamięć Bogusia zróbmy to dla niego wkońcu był jednym z naszych najlepszych kibiców[*]

Koko | 2009-11-23 19:41

» http://www.90minut.pl/news/109/news1.....
» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no..... Niech Szlage kombinuje kase bo zawodnicy są tylko trzeba działać

Karpaciarz | 2009-11-23 19:53

DO KOKO:
Chłopie co ty piepszysz o M.Tataju. To jest zawodnik z gornej półki?! On nie przyjdzie za darmo kopać w Stalowej Woli. Byłby głupi gdyby odszedł z Dolcanu jak ta drużyna ma na wiosne walczyć o awans.....

Ludzie miejcie rozum. My to możemy sobie sciągać Sałka lub Hajduka , a nie takich zawodników.

Karpaciarz | 2009-11-23 19:55

Ja proponuje Marcela Surowiaka z MKS Kluczbork oraz Zielińskiego właśnie z tego zespołu. Albo Benjamin Imeh który mało gra w Dolcanie.

Koko | 2009-11-23 20:01

albo jakiś młodych chłopaków z Młodej Ekstraklasy ściągnąć o takich umiejętnościach jak np Kamil Karcz apropo Hajduka jest przymierzany do gry w Poloni Bytom lub Piaście Gliwice

Karpaciarz | 2009-11-23 20:11

spoko :D Ale wątpie by się załapał , a w pierwszej lidze może grać. Wiadomo , w Młodej Ekstraklasie warto poszukać, kluby chętnie wypożyczają młodych !!! Tylko u nas nikt nie pomyśli..

Adam | 2009-11-23 21:04

Z Dolcanu odszedł trener i wątpie żeby grał tak dobrze na wiosne. To samo u nas zrobili wywalili Łacha zatrudnili jakiegoś patałacha i mamy vice-lidera od końca.

M-plw | 2009-11-23 21:40

sprzedam bluze szarą z zielonym napisem STALÓWKA za 40zł rozmiar L stan bdb jak coś to gg 2056879,sorki że nie w temacie

Heja | 2009-11-23 23:42

NIEŻLE SIE DZIEJE .. DZIAŁACZE NASI JUZ SIE BIORĄ DO ROBOTY .. ROZMOWA SA PROWADZONE Z PIOTREM PIECHNIAKIEM , PIOTREM SOBOTTĄ BEDZIE DOBRZE ..!!!!

Koko | 2009-11-24 06:17

skąd masz takie ifo a i czy są one pewne że z tymi piłkarzami prowadzone są rozmowy??

Tragos30 | 2009-11-24 10:59

O to lista wszytskich transferow. Na razie nikt do Stalowej nie przychodzi a bo po co do ostatniego zespolu bez kasy....... wiec sie obudzcie dzialacze bo za 1 miesiac na rynku zostana sami partacze.

» http://www.90minut.pl/transfery.php?.....

Karpaciarz | 2009-11-24 13:09

Ty !! Z kąd masz takie info. o Piechniaku. Jeżeli to prawda to bardzo pozytywnie. Piotr Wtorek z KSzo odszedl !! Warto sie z nim skontaktowac

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 56 567 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 226 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 15 114 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 15 567 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.05601