Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Czesław Palik trenerem Stasiaka KSZO Celsa !!!

Czesław Palik trenerem Stasiaka KSZO Celsa !!!

Od dzisiaj pierwszym trenerem Stasiaka KSZO Celsa jest Czesław Palik, pracujący dotychczas w Stali Stalowa Wola.
Działacze klubu postanowili o zmianie pierwszego trenera po wczorajszym remisowym meczu z Polarem Wrocław. Mariusz Łaski pozostanie w klubie na stanowisku menedżera, natomiast swoje funkcje będą dalej pełnili drugi trener Zbigniew Podsiebierski i kierownik drużyny Janusz Jojko.
Czesław Palik będzie pierwszym trenerem do końca obecnego sezonu, a działacze po zakończeniu rozgrywek zdecydują, czy przedłużą z nim umowę.

Źródło: www.kszo.ostrowiec.pl

Komentarze (31)

~Stalówki kibic | 2004-05-13 16:41

a kto jest stalówki trenerem??

~znający życie | 2004-05-13 16:42

za rok Palik bedzie w Stalowej ... RETURN panowie RETURN

~kibic | 2004-05-13 16:44

brawo nareszcie palik odszedł jeeeeeeeee Brzezik na Trenera a alalalalalla

~I.....I.....I | 2004-05-13 17:00

ale luzik .... a zabrał ze sobą ten ostrowiecki złom ? dziekujemy za wspaniałe momenty (porazki z Polonia , Proszowianką i zwycieski remis z Tomasovia i niemoc strzelecką z poczatku rundy) ..... juz sie tutaj nie pojawiaj pseudotrenerze

~Palik kszok | 2004-05-13 17:01

mówisz, masz pięknie ! Kandydaci: Janusz Białek,Bobo Kaczmarek i Brzeziński. Wolny jest Andrzej Kretek, Mariusz Łaski i Łazrek.

~Kandydat | 2004-05-13 17:44

Nazywam się Polo Tajner i jestem obecnie bez pracy. Moich chłopaków też uczyłem kopać. Nie będę brał dużo, jestem skromny. Nie będę nic sprzedawał. Nie będę nigdy myślał w sposób samolubny.
Only STAL? & Resovia? &Raków?

~fanek huliganek | 2004-05-13 17:51

wkoncu ktos zobaczył iz ttrener palik nie umie nic i nic do tej poru mu nie wyszło i kurwa dlaczego obraca sie on w 4 klubach moze dlatego ze go nikt nie zna albo nie chce znac .palik najpierw powinien się cos nauczyc a nie dopiero sie uczyc od zawodników a to ze jest to kolega kwiecińskiego to inna sprawa ale znajomosci dają stalówce w kosć]

~tomeks | 2004-05-13 18:37

Ostrowiec - Stalowa Wola - Ostrowiec - Stalowa Wola - Ostrowiec
czy to nowa linia autobusowa albo pociąg?
KRUCA OBEJRZYJTA TO :
www.wlb.vectranet.pl/~usarmy/iraq2vediom.wmv

~kibic3 | 2004-05-13 18:46

czesiu twoje odejscie jest dla nas wzmocnieniem. dziekujemy. ale podejzewam ze to nie byla twoja decyzja tylko zobaczyli na oczy co niektorzy. ale czy to nir ty czy ty dziekujemy!!!!!!!!!

~wuju 17 | 2004-05-13 19:41

palik jak odejdzie to kszo spadnie dzięki niemu a propo to dobrze

~wuju 17 | 2004-05-13 19:58

SOKÓŁ-MIELEC 15 MAJA 17;00

~Stalowka N.Z. | 2004-05-13 20:30

KIBICE ZE STALOWEJ WOLI RADUJMY SIE ! ! ! JEDNEGO PSEUDO TRENERA W STALOWEJ MNIEJ (JAK NARAZIE)
TERAZ TYLKO ZEBY JESZCZE NIE CI PSEUDO PILKARZE TO BY BYLA 2 LIGA
ALE Z PALIKIEM SIE I TAK JESZCZE SPOTKAMY W PRZYSZLYM SEZONIE W MECZU STAL STALOWA WOLA vs KSZO
POZDRO DLA RAKOWA I RESOVI

~Tomek | 2004-05-13 20:58

i co panowie jedziemy do Niska na mecz może przyjedzie Stal Milec??

~WOLNA PALESTYNA | 2004-05-13 23:32

Tomeks Filmik pierwsza klasa !! Jak masz wiecej to podrzucaj linki.

~www.echo-dnia.com.pl | 2004-05-14 10:48


Telefon przed północą




Palik znów w Ostrowcu! W "Stalówce" zastąpi go Szopa


Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilkunastu dni. Czesław Palik wrócił do Ostrowca i wczoraj poprowadził już trening piłkarzy Stasiaka KSZO Celsa Ostrowiec! Jego następcą w Stali Stalowa Wola będzie dotychczasowy asystent Bogusław Szopa.


W środę, po słabym występie, piłkarze Stasiaka KSZO Celsa Ostrowiec niespodziewanie zremisowali z przedostatnim w tabeli Polarem Wrocław 1:1. Prezes Mirosław Stasiak nie wytrzymał...

Potrzebny jest wstrząs
- Gdybyśmy wygrali, to nie byłoby zmiany trenera. Uznałem jednak, że tym zespołem trzeba wstrząsnąć. Gra nie była adekwatna do możliwości tej drużyny. A co daje zmiana trenera widać na przykładzie Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Przyszedł Janusz Wójcik i w ten zespół wstąpił nowy duch. Trener Mariusz Łaski pracował u nas już dwa lata, potrzebne jest więc nowe spojrzenie. Zdecydowałem się na pana Palika, bo doskonale zna to środowisko, jest tu bardzo szanowany i lubiany przez kibiców. A poza tym znakomicie potrafi zmobilizować zawodników - stwierdził Mirosław Stasiak.
Kilka godzin po meczu z Polarem prezes skontaktował się z trenerem Palikiem. - Telefon dostałem kilka minut przed północą. Długo się nie zastanawiałem. Szanuję prezesa, w Ostrowcu mam wielu przyjaciół. Nie mogłem odmówić. Zresztą już wcześniej rozmawiałem z prezesem Stasiakiem, ale mój powrót do Ostrowca wchodził w grę od czerwca. Skoro jednak taka jest potrzeba chwili, to wracam już teraz - powiedział nam Palik, który po raz trzeci podejmuje się pracy w ostrowieckim klubie.

Łaski będzie menażerem
Wczoraj szkoleniowiec ten prowadził już rozruch ostrowieckiej drużyny. - Czasu mam niewiele, a w sobotę kolejny ważny mecz z Zagłębiem Lubin. Jestem rzucony na głęboką wodę, ale umiem pływać, więc myślę, że dam sobie radę. I jestem pewien, że pomogą mi w tym wspaniali kibice. Uważam, że jest jeszcze szansa na to, żeby utrzymać się bez baraży - dodał.
Trener Palik na razie będzie prowadził zespół do końca sezonu. - Jeśli utrzymamy się w drugiej lidze, a jestem pewien, że tak będzie, to przedłużymy ją o kolejny rok czy nawet dwa lata. Zobaczymy - poinformował prezes Stasiak.
Dotychczasowy trener Stasiaka KSZO Celsa Mariusz Łaski do końca sezonu zostaje w klubie. Będzie pełnił rolę menażera i zbierał informacje o rywalach naszej drużyny. W sztabie szkoleniowym nadal będą też Zbigniew Podsiebierski i Janusz Jojko, który w rundzie jesiennej tego sezonu wspólnie z trenerem Palikiem prowadził zespół KSZO.

Zastąpi go Szopa
Rano trener Palik prowadził rozruch w Ostrowcu, a po południu pojawił się na treningu Stali Stalowa Wola. Zapewnił też, że w dalszym ciągu, w miarę możliwości, będzie służył pomocą temu klubowi, ale priorytetowa jest dla niego praca w Stasiaku KSZO Celsa.
- Ja zawsze staram się pracować uczciwie, wkładam serce w to, co robię. Dlaczego ktoś ma mnie wyzywać? Ostatnio dostawałem nawet sms-y z pogróżkami - mówił nam Palik o ostatnich dniach pracy w Stalowej Woli.
Jak mam zareagować, gdy po Stalowej Woli krąży plotka, że Palik sprzedał mecz? - pytał były już trener Stali. - Nie wiem, jak trener może to zrobić? Chyba że dzieli się kasą z piłkarzami, ale ja nigdy czegoś takiego nie byłbym w stanie zrobić. Starałem się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej, ale widocznie komuś przeszkadzało to, że jeszcze jakoś temu zespołowi szło. Czy kibice mogą mi zarzucić, że zostawiam zespół w ciężkiej sytuacji? A gdy mnie niegdyś zwolniono z pracy w Stali po czterech remisach, to też się tak martwiono? O zespół jestem spokojny, bo moje obowiązki przejmie mój asystent Bogusław Szopa, który od początku sezonu pracuje z zespołem i zna doskonale jego wady i zalety.

/dor, ARKA/

Sławomir Stachura

Trener Mariusz Łaski (z lewej) po raz ostatni poprowadził w środę KSZO. Zastąpi go Czesław Palik.




~kibic3 | 2004-05-14 12:09

Ja zawsze staram się pracować uczciwie, wkładam serce w to, co robię- buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah wez sie czlowieku nie osmieszaj

~kibic3 | 2004-05-14 13:17

nigdy nie wrocisz do stali nigdy nie wrocisz

~kibic3 | 2004-05-14 13:20

i czesiu nie pierdol ze do ciebie zadzwonili a ty sie bez wachania zgodziles. mizles chyba jakis kontrakt do konca sezonu i nie moglbys sam zrezygnowac. przyznaj ze ci udowodnili ze sprzedales mecze i cie wyjebali sami

~palik won ! | 2004-05-14 14:38

i nie gadaj palik ze meczy nie sprzedawałaś bo remis z Tomasovią był za 15 000 zł. Pan Kwieciński nie chciał tego wziąść to ty to wziołeś i podzieliłeś miedzy siebie a piłkarzy !! i dobrze wiem ze tak było bo mam bliskiego człowieka w klubie i sie dowiaduje o takich "podejrzanycg meczach". pozdro dla fanów Naszej Kochanej STALÓWKI. i won ze sprzedawczykami !!

~CHzNS | 2004-05-14 16:06

Elo' nareszcie nas opuscił Czesiu!!!!!! Ale co z tego jak trenerem jest Szopa!!!!! Pojebało tych działaczy??? Palik, odszedł ale tto nie koniec czyszczenia naszego klubu z "bakteri"!! zostało wielu m.in Żak!!!!!! Człowiek który od wielu lat kradnie w klubie ile sie da!!!!!!! A co do Mielca' to radze młodym napinaczom zeby nie jechali tam zeby potem nie było chukania z dupy!!!!!! pozdro'''

~tyt | 2004-05-14 17:52

Mam nadzieje ze z odejscia Palika będa same plusy. Do konca sezonu zaledwie kilka kolejek i to z rywalami z wyzszej półki, a z taką grą jaką prezentowali w ostatnich meczach nasi piłkarze nie mieliby najmniejszych szasns z np. Koroną czy Heko. trzeba liczyc na to, że praca nowego trenera zaowocuje w postaci kilku punktów w tym sezonie i dobrymi wynikami w nastepnym:)

~coco | 2004-05-14 18:37

Dobrze z Palik odszedl,i mam nadzieje ze Stalowke poprowadzi w nastepnym sezonie jakis lepszy trener
STAL&RAKÓW&RESOVIA FOREVER

~beniu | 2004-05-14 21:26

ale was pojechał palik!!!!!jak będziecie teraz grali z mocnymi rywalami np.kolporter, wieliczka, heko i wisła to buchnął do ostrowca(hahaha)aaa i jeszcze jedno podziękujcie mu za to że poprzyprowadzał jakieś łajzy i wypiepszył naszych(michalak rybak ożóg kusiak szarowski itd.)danke no i tak wam odmłodził skład teraz to walczyć tylko o ligę mistrzów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale jest git

~DALMAD | 2004-05-14 21:46

Jutro o 17 Sokół Nisko - Stal Mielec

~CHzNS | 2004-05-15 15:04

Elo' zna ktos moze stronke z wynikami na zywo z meczy 3 ligi???????

~stal | 2004-05-15 17:16

zna ktos wynik

~flex | 2004-05-15 18:40

70 min. Górnik 2-0 STAL...

~Barwa | 2004-05-15 20:00

Bylem na meczu, szkoda bo sytyacje były i mozna sie bylo spokojnie o zwyciestwo pokusic. poczatek drugiej polowy to gornik nie wychodzil ze swojej polowy. Kiepska gra obrony lacznie z bramkarzem i slaba skutecznosc napastnikow... Górnik Wieliczka- Stal Stalowa Wola 2-0

~hmmm | 2004-05-15 20:16

Haha, powstał Klub Sympatyków Stali wspierany przez wielu ludzi i miało być lepiej... W tej chwili są wyniki wsparcia finansowego! [:(] Nie wiem co teraz, ale stoimy na straconej pozycji. Trzeba teraz wielu zmian już u źródła, a przede wszytkim chyba należy jakoś zmodernizować zespół, bo ten który istnieje obecnie nie wykazuje pokładanych w nim nadziei.
___________________
Stal-Raków-Resovia

~tyt | 2004-05-15 20:27

przedewszystkim to mają małe szanse na utrzymanie. do konca zaledwie 4 mecze do rozegrania i z takimi rywalami, ze nasi nie wywalczą pewnie chocby punktu (korona - w plecy,heko,wisłaII - to samo, moze jedynie z sandecją cos powalczą). ale to i tak za mało... tłoki polecą prawdopodobnie dołączy do nich kszo więc o 2 druzyny więcej pozegna sie z naszą grupą. siarka ostatnio zaczeła grac i ma do tego duzo łatwiejsze mecze pod koniec. pogoń tez nie ma trudnych meczy + jeszcze ten zaległy z motorem.a od 4 od konca miejsca w tabeli (czyli tam gdzie staszów) dzieli nas 6 pkt.... oby mój scenariusz się nie sprawdził i oby Stal nie znalazła sie wsród tych 4 ostatnich druzyn :(

~kszok | 2004-05-18 19:22

kszo nie spadnie bo palik go ura
tuje

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 45 722 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 499 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 140 759 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 52 431 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01233