Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Czesław Palik trenerem Stasiaka KSZO Celsa !!!

Czesław Palik trenerem Stasiaka KSZO Celsa !!!

Od dzisiaj pierwszym trenerem Stasiaka KSZO Celsa jest Czesław Palik, pracujący dotychczas w Stali Stalowa Wola.
Działacze klubu postanowili o zmianie pierwszego trenera po wczorajszym remisowym meczu z Polarem Wrocław. Mariusz Łaski pozostanie w klubie na stanowisku menedżera, natomiast swoje funkcje będą dalej pełnili drugi trener Zbigniew Podsiebierski i kierownik drużyny Janusz Jojko.
Czesław Palik będzie pierwszym trenerem do końca obecnego sezonu, a działacze po zakończeniu rozgrywek zdecydują, czy przedłużą z nim umowę.

Źródło: www.kszo.ostrowiec.pl

Komentarze (31)

~Stalówki kibic | 2004-05-13 16:41

a kto jest stalówki trenerem??

~znający życie | 2004-05-13 16:42

za rok Palik bedzie w Stalowej ... RETURN panowie RETURN

~kibic | 2004-05-13 16:44

brawo nareszcie palik odszedł jeeeeeeeee Brzezik na Trenera a alalalalalla

~I.....I.....I | 2004-05-13 17:00

ale luzik .... a zabrał ze sobą ten ostrowiecki złom ? dziekujemy za wspaniałe momenty (porazki z Polonia , Proszowianką i zwycieski remis z Tomasovia i niemoc strzelecką z poczatku rundy) ..... juz sie tutaj nie pojawiaj pseudotrenerze

~Palik kszok | 2004-05-13 17:01

mówisz, masz pięknie ! Kandydaci: Janusz Białek,Bobo Kaczmarek i Brzeziński. Wolny jest Andrzej Kretek, Mariusz Łaski i Łazrek.

~Kandydat | 2004-05-13 17:44

Nazywam się Polo Tajner i jestem obecnie bez pracy. Moich chłopaków też uczyłem kopać. Nie będę brał dużo, jestem skromny. Nie będę nic sprzedawał. Nie będę nigdy myślał w sposób samolubny.
Only STAL? & Resovia? &Raków?

~fanek huliganek | 2004-05-13 17:51

wkoncu ktos zobaczył iz ttrener palik nie umie nic i nic do tej poru mu nie wyszło i kurwa dlaczego obraca sie on w 4 klubach moze dlatego ze go nikt nie zna albo nie chce znac .palik najpierw powinien się cos nauczyc a nie dopiero sie uczyc od zawodników a to ze jest to kolega kwiecińskiego to inna sprawa ale znajomosci dają stalówce w kosć]

~tomeks | 2004-05-13 18:37

Ostrowiec - Stalowa Wola - Ostrowiec - Stalowa Wola - Ostrowiec
czy to nowa linia autobusowa albo pociąg?
KRUCA OBEJRZYJTA TO :
www.wlb.vectranet.pl/~usarmy/iraq2vediom.wmv

~kibic3 | 2004-05-13 18:46

czesiu twoje odejscie jest dla nas wzmocnieniem. dziekujemy. ale podejzewam ze to nie byla twoja decyzja tylko zobaczyli na oczy co niektorzy. ale czy to nir ty czy ty dziekujemy!!!!!!!!!

~wuju 17 | 2004-05-13 19:41

palik jak odejdzie to kszo spadnie dzięki niemu a propo to dobrze

~wuju 17 | 2004-05-13 19:58

SOKÓŁ-MIELEC 15 MAJA 17;00

~Stalowka N.Z. | 2004-05-13 20:30

KIBICE ZE STALOWEJ WOLI RADUJMY SIE ! ! ! JEDNEGO PSEUDO TRENERA W STALOWEJ MNIEJ (JAK NARAZIE)
TERAZ TYLKO ZEBY JESZCZE NIE CI PSEUDO PILKARZE TO BY BYLA 2 LIGA
ALE Z PALIKIEM SIE I TAK JESZCZE SPOTKAMY W PRZYSZLYM SEZONIE W MECZU STAL STALOWA WOLA vs KSZO
POZDRO DLA RAKOWA I RESOVI

~Tomek | 2004-05-13 20:58

i co panowie jedziemy do Niska na mecz może przyjedzie Stal Milec??

~WOLNA PALESTYNA | 2004-05-13 23:32

Tomeks Filmik pierwsza klasa !! Jak masz wiecej to podrzucaj linki.

~www.echo-dnia.com.pl | 2004-05-14 10:48


Telefon przed północą




Palik znów w Ostrowcu! W "Stalówce" zastąpi go Szopa


Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilkunastu dni. Czesław Palik wrócił do Ostrowca i wczoraj poprowadził już trening piłkarzy Stasiaka KSZO Celsa Ostrowiec! Jego następcą w Stali Stalowa Wola będzie dotychczasowy asystent Bogusław Szopa.


W środę, po słabym występie, piłkarze Stasiaka KSZO Celsa Ostrowiec niespodziewanie zremisowali z przedostatnim w tabeli Polarem Wrocław 1:1. Prezes Mirosław Stasiak nie wytrzymał...

Potrzebny jest wstrząs
- Gdybyśmy wygrali, to nie byłoby zmiany trenera. Uznałem jednak, że tym zespołem trzeba wstrząsnąć. Gra nie była adekwatna do możliwości tej drużyny. A co daje zmiana trenera widać na przykładzie Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Przyszedł Janusz Wójcik i w ten zespół wstąpił nowy duch. Trener Mariusz Łaski pracował u nas już dwa lata, potrzebne jest więc nowe spojrzenie. Zdecydowałem się na pana Palika, bo doskonale zna to środowisko, jest tu bardzo szanowany i lubiany przez kibiców. A poza tym znakomicie potrafi zmobilizować zawodników - stwierdził Mirosław Stasiak.
Kilka godzin po meczu z Polarem prezes skontaktował się z trenerem Palikiem. - Telefon dostałem kilka minut przed północą. Długo się nie zastanawiałem. Szanuję prezesa, w Ostrowcu mam wielu przyjaciół. Nie mogłem odmówić. Zresztą już wcześniej rozmawiałem z prezesem Stasiakiem, ale mój powrót do Ostrowca wchodził w grę od czerwca. Skoro jednak taka jest potrzeba chwili, to wracam już teraz - powiedział nam Palik, który po raz trzeci podejmuje się pracy w ostrowieckim klubie.

Łaski będzie menażerem
Wczoraj szkoleniowiec ten prowadził już rozruch ostrowieckiej drużyny. - Czasu mam niewiele, a w sobotę kolejny ważny mecz z Zagłębiem Lubin. Jestem rzucony na głęboką wodę, ale umiem pływać, więc myślę, że dam sobie radę. I jestem pewien, że pomogą mi w tym wspaniali kibice. Uważam, że jest jeszcze szansa na to, żeby utrzymać się bez baraży - dodał.
Trener Palik na razie będzie prowadził zespół do końca sezonu. - Jeśli utrzymamy się w drugiej lidze, a jestem pewien, że tak będzie, to przedłużymy ją o kolejny rok czy nawet dwa lata. Zobaczymy - poinformował prezes Stasiak.
Dotychczasowy trener Stasiaka KSZO Celsa Mariusz Łaski do końca sezonu zostaje w klubie. Będzie pełnił rolę menażera i zbierał informacje o rywalach naszej drużyny. W sztabie szkoleniowym nadal będą też Zbigniew Podsiebierski i Janusz Jojko, który w rundzie jesiennej tego sezonu wspólnie z trenerem Palikiem prowadził zespół KSZO.

Zastąpi go Szopa
Rano trener Palik prowadził rozruch w Ostrowcu, a po południu pojawił się na treningu Stali Stalowa Wola. Zapewnił też, że w dalszym ciągu, w miarę możliwości, będzie służył pomocą temu klubowi, ale priorytetowa jest dla niego praca w Stasiaku KSZO Celsa.
- Ja zawsze staram się pracować uczciwie, wkładam serce w to, co robię. Dlaczego ktoś ma mnie wyzywać? Ostatnio dostawałem nawet sms-y z pogróżkami - mówił nam Palik o ostatnich dniach pracy w Stalowej Woli.
Jak mam zareagować, gdy po Stalowej Woli krąży plotka, że Palik sprzedał mecz? - pytał były już trener Stali. - Nie wiem, jak trener może to zrobić? Chyba że dzieli się kasą z piłkarzami, ale ja nigdy czegoś takiego nie byłbym w stanie zrobić. Starałem się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej, ale widocznie komuś przeszkadzało to, że jeszcze jakoś temu zespołowi szło. Czy kibice mogą mi zarzucić, że zostawiam zespół w ciężkiej sytuacji? A gdy mnie niegdyś zwolniono z pracy w Stali po czterech remisach, to też się tak martwiono? O zespół jestem spokojny, bo moje obowiązki przejmie mój asystent Bogusław Szopa, który od początku sezonu pracuje z zespołem i zna doskonale jego wady i zalety.

/dor, ARKA/

Sławomir Stachura

Trener Mariusz Łaski (z lewej) po raz ostatni poprowadził w środę KSZO. Zastąpi go Czesław Palik.




~kibic3 | 2004-05-14 12:09

Ja zawsze staram się pracować uczciwie, wkładam serce w to, co robię- buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah wez sie czlowieku nie osmieszaj

~kibic3 | 2004-05-14 13:17

nigdy nie wrocisz do stali nigdy nie wrocisz

~kibic3 | 2004-05-14 13:20

i czesiu nie pierdol ze do ciebie zadzwonili a ty sie bez wachania zgodziles. mizles chyba jakis kontrakt do konca sezonu i nie moglbys sam zrezygnowac. przyznaj ze ci udowodnili ze sprzedales mecze i cie wyjebali sami

~palik won ! | 2004-05-14 14:38

i nie gadaj palik ze meczy nie sprzedawałaś bo remis z Tomasovią był za 15 000 zł. Pan Kwieciński nie chciał tego wziąść to ty to wziołeś i podzieliłeś miedzy siebie a piłkarzy !! i dobrze wiem ze tak było bo mam bliskiego człowieka w klubie i sie dowiaduje o takich "podejrzanycg meczach". pozdro dla fanów Naszej Kochanej STALÓWKI. i won ze sprzedawczykami !!

~CHzNS | 2004-05-14 16:06

Elo' nareszcie nas opuscił Czesiu!!!!!! Ale co z tego jak trenerem jest Szopa!!!!! Pojebało tych działaczy??? Palik, odszedł ale tto nie koniec czyszczenia naszego klubu z "bakteri"!! zostało wielu m.in Żak!!!!!! Człowiek który od wielu lat kradnie w klubie ile sie da!!!!!!! A co do Mielca' to radze młodym napinaczom zeby nie jechali tam zeby potem nie było chukania z dupy!!!!!! pozdro'''

~tyt | 2004-05-14 17:52

Mam nadzieje ze z odejscia Palika będa same plusy. Do konca sezonu zaledwie kilka kolejek i to z rywalami z wyzszej półki, a z taką grą jaką prezentowali w ostatnich meczach nasi piłkarze nie mieliby najmniejszych szasns z np. Koroną czy Heko. trzeba liczyc na to, że praca nowego trenera zaowocuje w postaci kilku punktów w tym sezonie i dobrymi wynikami w nastepnym:)

~coco | 2004-05-14 18:37

Dobrze z Palik odszedl,i mam nadzieje ze Stalowke poprowadzi w nastepnym sezonie jakis lepszy trener
STAL&RAKÓW&RESOVIA FOREVER

~beniu | 2004-05-14 21:26

ale was pojechał palik!!!!!jak będziecie teraz grali z mocnymi rywalami np.kolporter, wieliczka, heko i wisła to buchnął do ostrowca(hahaha)aaa i jeszcze jedno podziękujcie mu za to że poprzyprowadzał jakieś łajzy i wypiepszył naszych(michalak rybak ożóg kusiak szarowski itd.)danke no i tak wam odmłodził skład teraz to walczyć tylko o ligę mistrzów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale jest git

~DALMAD | 2004-05-14 21:46

Jutro o 17 Sokół Nisko - Stal Mielec

~CHzNS | 2004-05-15 15:04

Elo' zna ktos moze stronke z wynikami na zywo z meczy 3 ligi???????

~stal | 2004-05-15 17:16

zna ktos wynik

~flex | 2004-05-15 18:40

70 min. Górnik 2-0 STAL...

~Barwa | 2004-05-15 20:00

Bylem na meczu, szkoda bo sytyacje były i mozna sie bylo spokojnie o zwyciestwo pokusic. poczatek drugiej polowy to gornik nie wychodzil ze swojej polowy. Kiepska gra obrony lacznie z bramkarzem i slaba skutecznosc napastnikow... Górnik Wieliczka- Stal Stalowa Wola 2-0

~hmmm | 2004-05-15 20:16

Haha, powstał Klub Sympatyków Stali wspierany przez wielu ludzi i miało być lepiej... W tej chwili są wyniki wsparcia finansowego! [:(] Nie wiem co teraz, ale stoimy na straconej pozycji. Trzeba teraz wielu zmian już u źródła, a przede wszytkim chyba należy jakoś zmodernizować zespół, bo ten który istnieje obecnie nie wykazuje pokładanych w nim nadziei.
___________________
Stal-Raków-Resovia

~tyt | 2004-05-15 20:27

przedewszystkim to mają małe szanse na utrzymanie. do konca zaledwie 4 mecze do rozegrania i z takimi rywalami, ze nasi nie wywalczą pewnie chocby punktu (korona - w plecy,heko,wisłaII - to samo, moze jedynie z sandecją cos powalczą). ale to i tak za mało... tłoki polecą prawdopodobnie dołączy do nich kszo więc o 2 druzyny więcej pozegna sie z naszą grupą. siarka ostatnio zaczeła grac i ma do tego duzo łatwiejsze mecze pod koniec. pogoń tez nie ma trudnych meczy + jeszcze ten zaległy z motorem.a od 4 od konca miejsca w tabeli (czyli tam gdzie staszów) dzieli nas 6 pkt.... oby mój scenariusz się nie sprawdził i oby Stal nie znalazła sie wsród tych 4 ostatnich druzyn :(

~kszok | 2004-05-18 19:22

kszo nie spadnie bo palik go ura
tuje

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3338) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 82 369 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 76 518 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 473 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 2 322 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.01662