Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bogdan Łeptuch nie żyje - pogrzeb odbędzie sie w środe o 13:30

Bogdan Łeptuch nie żyje - pogrzeb odbędzie sie w środe o 13:30

W niedzielę w godzinach popołudniowych w szpitalu w Stalowej Woli zmarł nagle nasz kolega - kibic Bogdan Łeptuch, bardziej znany był wśród kibiców z  tzw. „Starej Gwardii”.
Miał 39 lat. Większość swojego życia poświęcił na wyjazdy  za "Stalówką" i do końca swoich dni pozostał  wierny zielono-czarnym barwom.

 
Wszyscy ci kibice "Stalówki" którzy Go znali niech przyjdą go porzegnać w Mszy świętej w Kościele  pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej ul. Ofiar Katynia 57 .
Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na środę 25.11.2009 o godz.13.30  
 
Wszyscy kibice proszeni są o wzięcie ze sobą szalików klubowych.

Komentarze (15)

1938-ssw | 2009-11-23 20:33

Boguś ostatnimi czasy sporo przeżył ,tragiczna śmierć matki,widać nie mógł do końca sobie z sobą poradzić:stres,zamar twianie,samotność,mo że używki i niestety Jego młode serce nie wytrzymało.Niech Mu teraz tam na górze będzie lepiej,może zrobi Nam jakieś względy u Najwyższego,bo Stalówkę tylko cud moze uchronić.Pamiętam Go od najmłodszych lat,zawsze skryty,trochę zagubiony,ale zawsze był kolegą i najwierniejszym kibicem.Świętował z Nami pierwszy awans Stali do Ekstraklasy w 87 r.a póżniej te niezapomniane wyjazdy pociągami w kilka osob na Lecha,do Gdańska czy Lubina.Ostatnio na Motorze na młynie jeszcze zamieniłem z Nim kilka zdań,póżniej kilka razy widziałem na mieście i kto by pomyślał,ze tak młody chłopak odejdzie z tego świata.Przez te kilkadziesiąt lat poświęcił sie Stalówce i Stalówkę miał w sercu.Pamiętajmy o tym i przyjdżmy licznie pozegnać Naszego brata po szalu.Potraktujmy to jak traktujemy wyjazdy,czyli rzecz świętą i stawmy się w bardzo dużej liczbie ,by odprowadzić Go na ostatniej drodze do tamtego lepszego świata.

Pokal | 2009-11-23 20:33

Myślenie ma kolosalna przyszłość.

Lubelak | 2009-11-23 21:48

Niech ktoś wklei jego zdjęcie, warto by młodzi chociaż wiedzieli jak wyglądał. Zaslużył sobie na to ja niewielu innych....

Balder14 | 2009-11-24 05:43

Pamietam jak niejednokrotnie stalismy obok siebie z szalem w reku... Spij dobrze.....

Koko | 2009-11-24 06:50

na najbliższym mecz koszykówki czyli w Sobote o godz 18:00 minutą ciszy powinniśmy uczcić pamięć Bogusia zróbmy to dla niego wkońcu był jednym z naszych najlepszych kibiców[*]

Jack1938 | 2009-11-24 09:51

Szkoda że , Bogdan już z nami nie pojedzie i już nie powspominamy tych starych sytuacji ze szlaku kibicowskiego takich jak spotkanie z Ruchem na stacji Katowice Piotrowice . Z wielkim szacunkiem oddajmy cześć w tej ostatniej chwili koledze .
"Moda przemija styl pozostaje " Bogdan pewnie nie znał tych słów ale był im wierny do końca .

Johny | 2009-11-24 10:31

Bogdan - do zobaczenia : gdzieś, kiedyś....

Jacek1449 | 2009-11-24 12:55

Koledzy Zapalmy Znicza Dla Bogusia Zróbmy To Dla Niego [*] [*] [*]

19stalowiak38 | 2009-11-24 13:13

co da Mu ten znicz "wirtualny" ? wymysł dzieci neo, ehh.

Zapalmy znicza, ale na pogrzebie, na jego grobie..

As1912 | 2009-11-24 20:14

Boguś był kibicem oddanym stalówce i zostanie w naszej pamięci na zawsze -chcecie żeby był lepszy doping:BOGDAN ŁEPTUCH a eja eja...... podpisano -"OJCIEC"

Stalówek | 2009-11-24 20:21

nie znalem Go osobiscie ale nie chodzi o to zeby teraz slodzic jaki to On był.ale był...sprawial wrażenie ze stadion na Hutniczej to Jego miejce.tam sie chyba najlepiej czuł.widzialem Go ostatnio 1 listopada,jak ktos wspomnial o śmierci matki,ubrany na czarno i jakis taki przybity,zmarniał wyraznie...

Olo222 | 2009-11-24 20:55

w pamięci pozostanie od lat śpiewane czasami słynne BOGDAN ŁEPTUCH a eja eja ooo

Kriss | 2009-11-25 10:33

Bodzio miodzio aejaeja oooooo !

Rodzinkak6 | 2009-11-25 11:35

Bodzio miodzio aejaeja oooooo !
Zawsze w naszych sercach
[*][*]

Bucior | 2009-12-9 20:16

Szkoda że zmarł Boguś, to był mój sasiad z pietra z wojska polskiego 3. Żal mi że nie byłem na pogrzebie ale obecnie jestem zagranica, ale na szczęśćie moja mtak była.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola             Skra Częstochowa
2019-03-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Leândro 84 (k)     
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 25 14-5-6 47
2 Widzew Łódź 24 12-9-3 45
3 Olimpia Grudziądz 25 13-4-8 43
4 GKS Bełchatów 25 11-10-4 43
5 Elana Toruń 25 10-11-4 41
6 Górnik Łęczna 25 10-8-7 38
7 Stal Stalowa Wola 25 11-4-10 37
8 Resovia Rzeszów 24 9-7-8 34
9 Znicz Pruszków 25 9-7-9 34
10 Skra Częstochowa 25 9-5-11 32
11 Pogoń Siedlce 25 8-7-10 31
12 Błękitni Stargard Szcz. 25 8-4-13 28
13 Ruch Chorzów 25 6-9-10 27
14 Gryf Wejherowo 25 7-6-12 27
15 Rozwój Katowice 25 6-8-11 26
16 Siarka Tarnobrzeg 24 7-4-13 25
17 ROW 1964 Rybnik 24 4-11-9 23
18 Olimpia Elbląg 23 5-7-11 22

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 204 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 40 154 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 22 896 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 966 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03592