Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bogdan Łeptuch nie żyje - pogrzeb odbędzie sie w środe o 13:30

Bogdan Łeptuch nie żyje - pogrzeb odbędzie sie w środe o 13:30

W niedzielę w godzinach popołudniowych w szpitalu w Stalowej Woli zmarł nagle nasz kolega - kibic Bogdan Łeptuch, bardziej znany był wśród kibiców z  tzw. „Starej Gwardii”.
Miał 39 lat. Większość swojego życia poświęcił na wyjazdy  za "Stalówką" i do końca swoich dni pozostał  wierny zielono-czarnym barwom.

 
Wszyscy ci kibice "Stalówki" którzy Go znali niech przyjdą go porzegnać w Mszy świętej w Kościele  pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej ul. Ofiar Katynia 57 .
Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na środę 25.11.2009 o godz.13.30  
 
Wszyscy kibice proszeni są o wzięcie ze sobą szalików klubowych.

Komentarze (15)

1938-ssw | 2009-11-23 20:33

Boguś ostatnimi czasy sporo przeżył ,tragiczna śmierć matki,widać nie mógł do końca sobie z sobą poradzić:stres,zamar twianie,samotność,mo że używki i niestety Jego młode serce nie wytrzymało.Niech Mu teraz tam na górze będzie lepiej,może zrobi Nam jakieś względy u Najwyższego,bo Stalówkę tylko cud moze uchronić.Pamiętam Go od najmłodszych lat,zawsze skryty,trochę zagubiony,ale zawsze był kolegą i najwierniejszym kibicem.Świętował z Nami pierwszy awans Stali do Ekstraklasy w 87 r.a póżniej te niezapomniane wyjazdy pociągami w kilka osob na Lecha,do Gdańska czy Lubina.Ostatnio na Motorze na młynie jeszcze zamieniłem z Nim kilka zdań,póżniej kilka razy widziałem na mieście i kto by pomyślał,ze tak młody chłopak odejdzie z tego świata.Przez te kilkadziesiąt lat poświęcił sie Stalówce i Stalówkę miał w sercu.Pamiętajmy o tym i przyjdżmy licznie pozegnać Naszego brata po szalu.Potraktujmy to jak traktujemy wyjazdy,czyli rzecz świętą i stawmy się w bardzo dużej liczbie ,by odprowadzić Go na ostatniej drodze do tamtego lepszego świata.

Pokal | 2009-11-23 20:33

Myślenie ma kolosalna przyszłość.

Lubelak | 2009-11-23 21:48

Niech ktoś wklei jego zdjęcie, warto by młodzi chociaż wiedzieli jak wyglądał. Zaslużył sobie na to ja niewielu innych....

Balder14 | 2009-11-24 05:43

Pamietam jak niejednokrotnie stalismy obok siebie z szalem w reku... Spij dobrze.....

Koko | 2009-11-24 06:50

na najbliższym mecz koszykówki czyli w Sobote o godz 18:00 minutą ciszy powinniśmy uczcić pamięć Bogusia zróbmy to dla niego wkońcu był jednym z naszych najlepszych kibiców[*]

Jack1938 | 2009-11-24 09:51

Szkoda że , Bogdan już z nami nie pojedzie i już nie powspominamy tych starych sytuacji ze szlaku kibicowskiego takich jak spotkanie z Ruchem na stacji Katowice Piotrowice . Z wielkim szacunkiem oddajmy cześć w tej ostatniej chwili koledze .
"Moda przemija styl pozostaje " Bogdan pewnie nie znał tych słów ale był im wierny do końca .

Johny | 2009-11-24 10:31

Bogdan - do zobaczenia : gdzieś, kiedyś....

Jacek1449 | 2009-11-24 12:55

Koledzy Zapalmy Znicza Dla Bogusia Zróbmy To Dla Niego [*] [*] [*]

19stalowiak38 | 2009-11-24 13:13

co da Mu ten znicz "wirtualny" ? wymysł dzieci neo, ehh.

Zapalmy znicza, ale na pogrzebie, na jego grobie..

As1912 | 2009-11-24 20:14

Boguś był kibicem oddanym stalówce i zostanie w naszej pamięci na zawsze -chcecie żeby był lepszy doping:BOGDAN ŁEPTUCH a eja eja...... podpisano -"OJCIEC"

Stalówek | 2009-11-24 20:21

nie znalem Go osobiscie ale nie chodzi o to zeby teraz slodzic jaki to On był.ale był...sprawial wrażenie ze stadion na Hutniczej to Jego miejce.tam sie chyba najlepiej czuł.widzialem Go ostatnio 1 listopada,jak ktos wspomnial o śmierci matki,ubrany na czarno i jakis taki przybity,zmarniał wyraznie...

Olo222 | 2009-11-24 20:55

w pamięci pozostanie od lat śpiewane czasami słynne BOGDAN ŁEPTUCH a eja eja ooo

Kriss | 2009-11-25 10:33

Bodzio miodzio aejaeja oooooo !

Rodzinkak6 | 2009-11-25 11:35

Bodzio miodzio aejaeja oooooo !
Zawsze w naszych sercach
[*][*]

Bucior | 2009-12-9 20:16

Szkoda że zmarł Boguś, to był mój sasiad z pietra z wojska polskiego 3. Żal mi że nie byłem na pogrzebie ale obecnie jestem zagranica, ale na szczęśćie moja mtak była.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 206 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 749 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 5 149 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 218 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04313