Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bogdan Łeptuch nie żyje - pogrzeb odbędzie sie w środe o 13:30

Bogdan Łeptuch nie żyje - pogrzeb odbędzie sie w środe o 13:30

W niedzielę w godzinach popołudniowych w szpitalu w Stalowej Woli zmarł nagle nasz kolega - kibic Bogdan Łeptuch, bardziej znany był wśród kibiców z  tzw. „Starej Gwardii”.
Miał 39 lat. Większość swojego życia poświęcił na wyjazdy  za "Stalówką" i do końca swoich dni pozostał  wierny zielono-czarnym barwom.

 
Wszyscy ci kibice "Stalówki" którzy Go znali niech przyjdą go porzegnać w Mszy świętej w Kościele  pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej ul. Ofiar Katynia 57 .
Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na środę 25.11.2009 o godz.13.30  
 
Wszyscy kibice proszeni są o wzięcie ze sobą szalików klubowych.

Komentarze (15)

1938-ssw | 2009-11-23 20:33

Boguś ostatnimi czasy sporo przeżył ,tragiczna śmierć matki,widać nie mógł do końca sobie z sobą poradzić:stres,zamar twianie,samotność,mo że używki i niestety Jego młode serce nie wytrzymało.Niech Mu teraz tam na górze będzie lepiej,może zrobi Nam jakieś względy u Najwyższego,bo Stalówkę tylko cud moze uchronić.Pamiętam Go od najmłodszych lat,zawsze skryty,trochę zagubiony,ale zawsze był kolegą i najwierniejszym kibicem.Świętował z Nami pierwszy awans Stali do Ekstraklasy w 87 r.a póżniej te niezapomniane wyjazdy pociągami w kilka osob na Lecha,do Gdańska czy Lubina.Ostatnio na Motorze na młynie jeszcze zamieniłem z Nim kilka zdań,póżniej kilka razy widziałem na mieście i kto by pomyślał,ze tak młody chłopak odejdzie z tego świata.Przez te kilkadziesiąt lat poświęcił sie Stalówce i Stalówkę miał w sercu.Pamiętajmy o tym i przyjdżmy licznie pozegnać Naszego brata po szalu.Potraktujmy to jak traktujemy wyjazdy,czyli rzecz świętą i stawmy się w bardzo dużej liczbie ,by odprowadzić Go na ostatniej drodze do tamtego lepszego świata.

Pokal | 2009-11-23 20:33

Myślenie ma kolosalna przyszłość.

Lubelak | 2009-11-23 21:48

Niech ktoś wklei jego zdjęcie, warto by młodzi chociaż wiedzieli jak wyglądał. Zaslużył sobie na to ja niewielu innych....

Balder14 | 2009-11-24 05:43

Pamietam jak niejednokrotnie stalismy obok siebie z szalem w reku... Spij dobrze.....

Koko | 2009-11-24 06:50

na najbliższym mecz koszykówki czyli w Sobote o godz 18:00 minutą ciszy powinniśmy uczcić pamięć Bogusia zróbmy to dla niego wkońcu był jednym z naszych najlepszych kibiców[*]

Jack1938 | 2009-11-24 09:51

Szkoda że , Bogdan już z nami nie pojedzie i już nie powspominamy tych starych sytuacji ze szlaku kibicowskiego takich jak spotkanie z Ruchem na stacji Katowice Piotrowice . Z wielkim szacunkiem oddajmy cześć w tej ostatniej chwili koledze .
"Moda przemija styl pozostaje " Bogdan pewnie nie znał tych słów ale był im wierny do końca .

Johny | 2009-11-24 10:31

Bogdan - do zobaczenia : gdzieś, kiedyś....

Jacek1449 | 2009-11-24 12:55

Koledzy Zapalmy Znicza Dla Bogusia Zróbmy To Dla Niego [*] [*] [*]

19stalowiak38 | 2009-11-24 13:13

co da Mu ten znicz "wirtualny" ? wymysł dzieci neo, ehh.

Zapalmy znicza, ale na pogrzebie, na jego grobie..

As1912 | 2009-11-24 20:14

Boguś był kibicem oddanym stalówce i zostanie w naszej pamięci na zawsze -chcecie żeby był lepszy doping:BOGDAN ŁEPTUCH a eja eja...... podpisano -"OJCIEC"

Stalówek | 2009-11-24 20:21

nie znalem Go osobiscie ale nie chodzi o to zeby teraz slodzic jaki to On był.ale był...sprawial wrażenie ze stadion na Hutniczej to Jego miejce.tam sie chyba najlepiej czuł.widzialem Go ostatnio 1 listopada,jak ktos wspomnial o śmierci matki,ubrany na czarno i jakis taki przybity,zmarniał wyraznie...

Olo222 | 2009-11-24 20:55

w pamięci pozostanie od lat śpiewane czasami słynne BOGDAN ŁEPTUCH a eja eja ooo

Kriss | 2009-11-25 10:33

Bodzio miodzio aejaeja oooooo !

Rodzinkak6 | 2009-11-25 11:35

Bodzio miodzio aejaeja oooooo !
Zawsze w naszych sercach
[*][*]

Bucior | 2009-12-9 20:16

Szkoda że zmarł Boguś, to był mój sasiad z pietra z wojska polskiego 3. Żal mi że nie byłem na pogrzebie ale obecnie jestem zagranica, ale na szczęśćie moja mtak była.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 132 390 razy
STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 136 139 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 343 razy
STAL - GKS Bełchatów (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 466 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01169