Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zarząd Stali Stalowa Wola spotka się z trenerem Januszem Białkiem.

Zarząd Stali Stalowa Wola spotka się z trenerem Januszem Białkiem.

Szkoleniowiec piłkarzy przedstawi w piątek władzom klubu swoją opinię co do zmian w kadrze pierwszoligowego zespołu. Ze stalowowolskiej drużyny mają odejść w przerwie zimowej zawodnicy, którzy nie sprawdzili się w rozgrywkach jesiennych.

- Trener Białek przedstawi swoją wizję składu na rundę wiosenną, określi pozycje, na które brakuje mu wartościowych graczy – mówi Dariusz Schlage, dyrektor stalowowolskiego klubu. – Chcemy wzmocnić zespół, ale wiadomo, że lista życzeń będzie ograniczona finansowymi możliwościami klubu. Czy do drużyny mogą wrócić byli piłkarze Stali, na przykład pomocnik Kamil Karcz z Cracovii Kraków? Ja ze swej strony chciałbym, żeby tak się stało, ten zawodnik pozytywnie wypowiadał się o naszym klubie, dobrze spisywał się u nas w poprzednim sezonie. I z tego co wiem, byłby gotów wrócić do Stalowej Woli.
 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (23)

Adm.t. | 2009-11-26 20:49

Władysław Łach - były trener Stalówki jest przymierzany do roli szkoleniowca w I ligowym Podbeskidziu B-B.

Zatorze | 2009-11-26 21:17

Pozostaje mu tylko pogratulować. A my raczej zajmijmy się bieżącymi sprawami jak pisałem wcześniej jutro się zbiera zarząd o 9, więc jest to bardzo ważny temat dla nas kibiców. Bo właśnie tam zapadną decyzje ewentualnych wzmocnień drużyny oraz tego kto z niej odejdzie pod warunkiem podpisania porozumienia stron z wyżej wymienionymi stronami czyli klubem a piłkarzami.

Mystery69 | 2009-11-26 23:56

Oho większa część sezonu za nami a u w Stali zaczyna mówić się o transferach i o utrzymaniu w 1 lidze. Ludzie i prezesi zejdzcie na ziemię. mamy 10 pkt ledwo co uciułanych. nie potrafimy wygrać u siebie z motorem prowadzac 2-0 i mogąc podwyższyc na 3 z 4-0. przegrywamy wygrany mecz z podbeskidziem. a co najważnieszje wielki prezesynio zatrudnia cecherza, który nadaje sie na okręgówkę. czas posprzedawać tych dziadków którym sie juz nie chce grać. i zaczac już budowę składu na 2 lige z młodymi perspektywicznymi graczami, jakimi m.in. jets wg mnie przymierzany chłopak ze Stali Mielca. tym bramkarzom, którzy są obecnie takze nalezy jak najszybciej podziekowac bo tylko wstyd przyniesli sobie i Stalówce. mamy 10 pkt na cuda już nie ma co liczyć. jestesmy w 2 lidze i koniec tematu.

Zatorze | 2009-11-27 00:17

Nie wypowiadaj się jeśli masz to robić w takim stylu jak teraz bo szkoda moich i czyjś nerwów na czytanie tego typu komentarzy.

Omen | 2009-11-27 00:20

A ja tam wierzę w utrzymanie.Bo co innego pozostało.I wkurzają mnie wpisy typu- powyżej o 2 lidze i chłopaku z Mielca.Bo jakby Stalowka zdobyła 30pkt na wiosnę i pozostała, pierwszy bił byś brawo i pisał -a nie mówiłem

Felipe77 | 2009-11-27 08:15

Kszo ma dograc juniorami lige.nie maja kasy odchodza podstawowi zawodnicy beda grali młodzi syn Darka Brytana itp takze jest opcja na to ze spadna z hukiem chociaz ciut za duzo tych punktow maja ale jak rzeczywisce beda grali sami juniorzy to wszystko powinno byc w plecak poczwszy od 13 marca czyli meczu z nami:) jakby jeszcze z jeden klub stracił płynnośc finansowa:) to szanse sa:)bo Przemek Znicza spusci to wiecej niz pewne motor tez powinien poleciec wiec grajmy do konca a nuż sie uda chociaz realnie patrząc to sie nie ma prawa udać:)pzdr dla niekumatych:)

Adm.t. | 2009-11-27 08:44

Felipe77 - GieKSa też gra juniorami i też mieli dostawać 'baty'...

Felipe77 | 2009-11-27 09:54

Mikulenas to raczej srednio junior:) a tak na powaznie Gks ma w skladzie juniorow to sie zgadza ale maja tez kilku wyjadzaczy i to styka a z tego co wiem mam kumpla z Ostrowca maja u nich grac sami juniorzy na stypendiach sportowych kiedys juz w kszo miala miejsce taka sytuacja jak grali w ekstraklasie cała runda wiosenna juniorzy i 0 pkt.tak pisze ale tak naprawde to zenada ze musimy liczyc ze sie ktos wysypie zeby sie utrzymac pzdr

Heja | 2009-11-27 12:36

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

nasi kibice są wszędzie :-)

Koko | 2009-11-27 12:51

chyba że te 3 mln chciał na STALÓWKE przekazać:)

Kumar | 2009-11-27 13:08

"Terrorysta" byl trzezwy, wiec widac chlopak czytal wasze komentarze i chcial wziasc sprawy utrzymania w lidze w swoje rece. Tylko z kwota troche przesadzil , chyba chcial Ronaldo sciagac do nas i LM. A tak powazne to mam nadzieje ze sie wywinie, a my sie utrzymamy :)

JP !

Johnyy | 2009-11-27 13:13

Myslisz ze 3 mln to tak duzo? przecietne zespoly naszej ligi maja taki budzet ;]

Adam | 2009-11-27 13:24

Ktoś tu czytać nie umie. Pisze, że żądał 3 miliardów złotych . hahahahah. Jakby nie zdjęcie to bym myślał, że tylko B. mógłby wpaść na taki pomysł :D

Kumar | 2009-11-27 15:05

Badi jest jednym z nas i prosze bez takich komentarzy pod jego adresem. BSNT!

Ramzes | 2009-11-27 15:33

Maniek trzymaj sie!!!!!

Slim1938 | 2009-11-27 16:04

» http://www.90minut.pl/news/109/news1..... coś zaczyna się już dziać zobaczymy co to będą za transfery

Cesarz | 2009-11-27 16:47

I znow nam sie upiecze i zostaniemy w I lidze? Dlaczego? Tak jak to bylo rok temu, Kmita Zabierzow odstapila od rozgrywek i dzieki temu jedno miejsce spadkowe bylo przez nich zarezerwowane a my pozyskalismy dobrych zawodnikow i utrzymanie. Tym razem KSZO sie posypie, my zgarniemy ich zawodnikow i utrzymanie w lidze staje sie mozliwe. Dlaczego my zawsze musimy liczyc na "drapane"? Dziadki z zarzadu juz pewnie pija pod to utrzymanie.

Slim1938 | 2009-11-27 16:51

Do utrzymania nam bardzo daleko nawet jak to prawda z Kszo to mamy do nich 15 punktów straty nie mówiąc a oprócz Kszo musi spaść 2 inne drużyny do których mamy 10 bo nie licze Motoru także Boisko zweryfikuje strata bardzo duża ale do odrobienia

Kacper0 | 2009-11-27 16:53

a co młodym uwakwe? dalej trenuje z duzyną?

Szymon_koch1999 | 2009-11-27 16:59

Słuchajcie nie ma kasy nie ma graczy!hahah lol do wszystkich.

Twój tata | 2009-11-27 17:51

Podbeskidzie B-B zwolniło trenera i Władziu Łach przejmie stanowisko na 99%. Ja mu życze sukcesów bo to swój chłop :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 544 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 934 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 39 208 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 904 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.04389