Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zarząd Stali Stalowa Wola spotka się z trenerem Januszem Białkiem.

Zarząd Stali Stalowa Wola spotka się z trenerem Januszem Białkiem.

Szkoleniowiec piłkarzy przedstawi w piątek władzom klubu swoją opinię co do zmian w kadrze pierwszoligowego zespołu. Ze stalowowolskiej drużyny mają odejść w przerwie zimowej zawodnicy, którzy nie sprawdzili się w rozgrywkach jesiennych.

- Trener Białek przedstawi swoją wizję składu na rundę wiosenną, określi pozycje, na które brakuje mu wartościowych graczy – mówi Dariusz Schlage, dyrektor stalowowolskiego klubu. – Chcemy wzmocnić zespół, ale wiadomo, że lista życzeń będzie ograniczona finansowymi możliwościami klubu. Czy do drużyny mogą wrócić byli piłkarze Stali, na przykład pomocnik Kamil Karcz z Cracovii Kraków? Ja ze swej strony chciałbym, żeby tak się stało, ten zawodnik pozytywnie wypowiadał się o naszym klubie, dobrze spisywał się u nas w poprzednim sezonie. I z tego co wiem, byłby gotów wrócić do Stalowej Woli.
 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (23)

Adm.t. | 2009-11-26 20:49

Władysław Łach - były trener Stalówki jest przymierzany do roli szkoleniowca w I ligowym Podbeskidziu B-B.

Zatorze | 2009-11-26 21:17

Pozostaje mu tylko pogratulować. A my raczej zajmijmy się bieżącymi sprawami jak pisałem wcześniej jutro się zbiera zarząd o 9, więc jest to bardzo ważny temat dla nas kibiców. Bo właśnie tam zapadną decyzje ewentualnych wzmocnień drużyny oraz tego kto z niej odejdzie pod warunkiem podpisania porozumienia stron z wyżej wymienionymi stronami czyli klubem a piłkarzami.

Mystery69 | 2009-11-26 23:56

Oho większa część sezonu za nami a u w Stali zaczyna mówić się o transferach i o utrzymaniu w 1 lidze. Ludzie i prezesi zejdzcie na ziemię. mamy 10 pkt ledwo co uciułanych. nie potrafimy wygrać u siebie z motorem prowadzac 2-0 i mogąc podwyższyc na 3 z 4-0. przegrywamy wygrany mecz z podbeskidziem. a co najważnieszje wielki prezesynio zatrudnia cecherza, który nadaje sie na okręgówkę. czas posprzedawać tych dziadków którym sie juz nie chce grać. i zaczac już budowę składu na 2 lige z młodymi perspektywicznymi graczami, jakimi m.in. jets wg mnie przymierzany chłopak ze Stali Mielca. tym bramkarzom, którzy są obecnie takze nalezy jak najszybciej podziekowac bo tylko wstyd przyniesli sobie i Stalówce. mamy 10 pkt na cuda już nie ma co liczyć. jestesmy w 2 lidze i koniec tematu.

Zatorze | 2009-11-27 00:17

Nie wypowiadaj się jeśli masz to robić w takim stylu jak teraz bo szkoda moich i czyjś nerwów na czytanie tego typu komentarzy.

Omen | 2009-11-27 00:20

A ja tam wierzę w utrzymanie.Bo co innego pozostało.I wkurzają mnie wpisy typu- powyżej o 2 lidze i chłopaku z Mielca.Bo jakby Stalowka zdobyła 30pkt na wiosnę i pozostała, pierwszy bił byś brawo i pisał -a nie mówiłem

Felipe77 | 2009-11-27 08:15

Kszo ma dograc juniorami lige.nie maja kasy odchodza podstawowi zawodnicy beda grali młodzi syn Darka Brytana itp takze jest opcja na to ze spadna z hukiem chociaz ciut za duzo tych punktow maja ale jak rzeczywisce beda grali sami juniorzy to wszystko powinno byc w plecak poczwszy od 13 marca czyli meczu z nami:) jakby jeszcze z jeden klub stracił płynnośc finansowa:) to szanse sa:)bo Przemek Znicza spusci to wiecej niz pewne motor tez powinien poleciec wiec grajmy do konca a nuż sie uda chociaz realnie patrząc to sie nie ma prawa udać:)pzdr dla niekumatych:)

Adm.t. | 2009-11-27 08:44

Felipe77 - GieKSa też gra juniorami i też mieli dostawać 'baty'...

Felipe77 | 2009-11-27 09:54

Mikulenas to raczej srednio junior:) a tak na powaznie Gks ma w skladzie juniorow to sie zgadza ale maja tez kilku wyjadzaczy i to styka a z tego co wiem mam kumpla z Ostrowca maja u nich grac sami juniorzy na stypendiach sportowych kiedys juz w kszo miala miejsce taka sytuacja jak grali w ekstraklasie cała runda wiosenna juniorzy i 0 pkt.tak pisze ale tak naprawde to zenada ze musimy liczyc ze sie ktos wysypie zeby sie utrzymac pzdr

Heja | 2009-11-27 12:36

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

nasi kibice są wszędzie :-)

Koko | 2009-11-27 12:51

chyba że te 3 mln chciał na STALÓWKE przekazać:)

Kumar | 2009-11-27 13:08

"Terrorysta" byl trzezwy, wiec widac chlopak czytal wasze komentarze i chcial wziasc sprawy utrzymania w lidze w swoje rece. Tylko z kwota troche przesadzil , chyba chcial Ronaldo sciagac do nas i LM. A tak powazne to mam nadzieje ze sie wywinie, a my sie utrzymamy :)

JP !

Johnyy | 2009-11-27 13:13

Myslisz ze 3 mln to tak duzo? przecietne zespoly naszej ligi maja taki budzet ;]

Adam | 2009-11-27 13:24

Ktoś tu czytać nie umie. Pisze, że żądał 3 miliardów złotych . hahahahah. Jakby nie zdjęcie to bym myślał, że tylko B. mógłby wpaść na taki pomysł :D

Kumar | 2009-11-27 15:05

Badi jest jednym z nas i prosze bez takich komentarzy pod jego adresem. BSNT!

Ramzes | 2009-11-27 15:33

Maniek trzymaj sie!!!!!

Slim1938 | 2009-11-27 16:04

» http://www.90minut.pl/news/109/news1..... coś zaczyna się już dziać zobaczymy co to będą za transfery

Cesarz | 2009-11-27 16:47

I znow nam sie upiecze i zostaniemy w I lidze? Dlaczego? Tak jak to bylo rok temu, Kmita Zabierzow odstapila od rozgrywek i dzieki temu jedno miejsce spadkowe bylo przez nich zarezerwowane a my pozyskalismy dobrych zawodnikow i utrzymanie. Tym razem KSZO sie posypie, my zgarniemy ich zawodnikow i utrzymanie w lidze staje sie mozliwe. Dlaczego my zawsze musimy liczyc na "drapane"? Dziadki z zarzadu juz pewnie pija pod to utrzymanie.

Slim1938 | 2009-11-27 16:51

Do utrzymania nam bardzo daleko nawet jak to prawda z Kszo to mamy do nich 15 punktów straty nie mówiąc a oprócz Kszo musi spaść 2 inne drużyny do których mamy 10 bo nie licze Motoru także Boisko zweryfikuje strata bardzo duża ale do odrobienia

Kacper0 | 2009-11-27 16:53

a co młodym uwakwe? dalej trenuje z duzyną?

Szymon_koch1999 | 2009-11-27 16:59

Słuchajcie nie ma kasy nie ma graczy!hahah lol do wszystkich.

Twój tata | 2009-11-27 17:51

Podbeskidzie B-B zwolniło trenera i Władziu Łach przejmie stanowisko na 99%. Ja mu życze sukcesów bo to swój chłop :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 30 311 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 7 712 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 202 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 490 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04358