Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zarząd Stali Stalowa Wola spotka się z trenerem Januszem Białkiem.

Zarząd Stali Stalowa Wola spotka się z trenerem Januszem Białkiem.

Szkoleniowiec piłkarzy przedstawi w piątek władzom klubu swoją opinię co do zmian w kadrze pierwszoligowego zespołu. Ze stalowowolskiej drużyny mają odejść w przerwie zimowej zawodnicy, którzy nie sprawdzili się w rozgrywkach jesiennych.

- Trener Białek przedstawi swoją wizję składu na rundę wiosenną, określi pozycje, na które brakuje mu wartościowych graczy – mówi Dariusz Schlage, dyrektor stalowowolskiego klubu. – Chcemy wzmocnić zespół, ale wiadomo, że lista życzeń będzie ograniczona finansowymi możliwościami klubu. Czy do drużyny mogą wrócić byli piłkarze Stali, na przykład pomocnik Kamil Karcz z Cracovii Kraków? Ja ze swej strony chciałbym, żeby tak się stało, ten zawodnik pozytywnie wypowiadał się o naszym klubie, dobrze spisywał się u nas w poprzednim sezonie. I z tego co wiem, byłby gotów wrócić do Stalowej Woli.
 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (23)

Adm.t. | 2009-11-26 20:49

Władysław Łach - były trener Stalówki jest przymierzany do roli szkoleniowca w I ligowym Podbeskidziu B-B.

Zatorze | 2009-11-26 21:17

Pozostaje mu tylko pogratulować. A my raczej zajmijmy się bieżącymi sprawami jak pisałem wcześniej jutro się zbiera zarząd o 9, więc jest to bardzo ważny temat dla nas kibiców. Bo właśnie tam zapadną decyzje ewentualnych wzmocnień drużyny oraz tego kto z niej odejdzie pod warunkiem podpisania porozumienia stron z wyżej wymienionymi stronami czyli klubem a piłkarzami.

Mystery69 | 2009-11-26 23:56

Oho większa część sezonu za nami a u w Stali zaczyna mówić się o transferach i o utrzymaniu w 1 lidze. Ludzie i prezesi zejdzcie na ziemię. mamy 10 pkt ledwo co uciułanych. nie potrafimy wygrać u siebie z motorem prowadzac 2-0 i mogąc podwyższyc na 3 z 4-0. przegrywamy wygrany mecz z podbeskidziem. a co najważnieszje wielki prezesynio zatrudnia cecherza, który nadaje sie na okręgówkę. czas posprzedawać tych dziadków którym sie juz nie chce grać. i zaczac już budowę składu na 2 lige z młodymi perspektywicznymi graczami, jakimi m.in. jets wg mnie przymierzany chłopak ze Stali Mielca. tym bramkarzom, którzy są obecnie takze nalezy jak najszybciej podziekowac bo tylko wstyd przyniesli sobie i Stalówce. mamy 10 pkt na cuda już nie ma co liczyć. jestesmy w 2 lidze i koniec tematu.

Zatorze | 2009-11-27 00:17

Nie wypowiadaj się jeśli masz to robić w takim stylu jak teraz bo szkoda moich i czyjś nerwów na czytanie tego typu komentarzy.

Omen | 2009-11-27 00:20

A ja tam wierzę w utrzymanie.Bo co innego pozostało.I wkurzają mnie wpisy typu- powyżej o 2 lidze i chłopaku z Mielca.Bo jakby Stalowka zdobyła 30pkt na wiosnę i pozostała, pierwszy bił byś brawo i pisał -a nie mówiłem

Felipe77 | 2009-11-27 08:15

Kszo ma dograc juniorami lige.nie maja kasy odchodza podstawowi zawodnicy beda grali młodzi syn Darka Brytana itp takze jest opcja na to ze spadna z hukiem chociaz ciut za duzo tych punktow maja ale jak rzeczywisce beda grali sami juniorzy to wszystko powinno byc w plecak poczwszy od 13 marca czyli meczu z nami:) jakby jeszcze z jeden klub stracił płynnośc finansowa:) to szanse sa:)bo Przemek Znicza spusci to wiecej niz pewne motor tez powinien poleciec wiec grajmy do konca a nuż sie uda chociaz realnie patrząc to sie nie ma prawa udać:)pzdr dla niekumatych:)

Adm.t. | 2009-11-27 08:44

Felipe77 - GieKSa też gra juniorami i też mieli dostawać 'baty'...

Felipe77 | 2009-11-27 09:54

Mikulenas to raczej srednio junior:) a tak na powaznie Gks ma w skladzie juniorow to sie zgadza ale maja tez kilku wyjadzaczy i to styka a z tego co wiem mam kumpla z Ostrowca maja u nich grac sami juniorzy na stypendiach sportowych kiedys juz w kszo miala miejsce taka sytuacja jak grali w ekstraklasie cała runda wiosenna juniorzy i 0 pkt.tak pisze ale tak naprawde to zenada ze musimy liczyc ze sie ktos wysypie zeby sie utrzymac pzdr

Heja | 2009-11-27 12:36

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

nasi kibice są wszędzie :-)

Koko | 2009-11-27 12:51

chyba że te 3 mln chciał na STALÓWKE przekazać:)

Kumar | 2009-11-27 13:08

"Terrorysta" byl trzezwy, wiec widac chlopak czytal wasze komentarze i chcial wziasc sprawy utrzymania w lidze w swoje rece. Tylko z kwota troche przesadzil , chyba chcial Ronaldo sciagac do nas i LM. A tak powazne to mam nadzieje ze sie wywinie, a my sie utrzymamy :)

JP !

Johnyy | 2009-11-27 13:13

Myslisz ze 3 mln to tak duzo? przecietne zespoly naszej ligi maja taki budzet ;]

Adam | 2009-11-27 13:24

Ktoś tu czytać nie umie. Pisze, że żądał 3 miliardów złotych . hahahahah. Jakby nie zdjęcie to bym myślał, że tylko B. mógłby wpaść na taki pomysł :D

Kumar | 2009-11-27 15:05

Badi jest jednym z nas i prosze bez takich komentarzy pod jego adresem. BSNT!

Ramzes | 2009-11-27 15:33

Maniek trzymaj sie!!!!!

Slim1938 | 2009-11-27 16:04

» http://www.90minut.pl/news/109/news1..... coś zaczyna się już dziać zobaczymy co to będą za transfery

Cesarz | 2009-11-27 16:47

I znow nam sie upiecze i zostaniemy w I lidze? Dlaczego? Tak jak to bylo rok temu, Kmita Zabierzow odstapila od rozgrywek i dzieki temu jedno miejsce spadkowe bylo przez nich zarezerwowane a my pozyskalismy dobrych zawodnikow i utrzymanie. Tym razem KSZO sie posypie, my zgarniemy ich zawodnikow i utrzymanie w lidze staje sie mozliwe. Dlaczego my zawsze musimy liczyc na "drapane"? Dziadki z zarzadu juz pewnie pija pod to utrzymanie.

Slim1938 | 2009-11-27 16:51

Do utrzymania nam bardzo daleko nawet jak to prawda z Kszo to mamy do nich 15 punktów straty nie mówiąc a oprócz Kszo musi spaść 2 inne drużyny do których mamy 10 bo nie licze Motoru także Boisko zweryfikuje strata bardzo duża ale do odrobienia

Kacper0 | 2009-11-27 16:53

a co młodym uwakwe? dalej trenuje z duzyną?

Szymon_koch1999 | 2009-11-27 16:59

Słuchajcie nie ma kasy nie ma graczy!hahah lol do wszystkich.

Twój tata | 2009-11-27 17:51

Podbeskidzie B-B zwolniło trenera i Władziu Łach przejmie stanowisko na 99%. Ja mu życze sukcesów bo to swój chłop :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 410 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 849 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 661 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 401 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.0352