Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dariusz Stachowiak odszedł z pierwszoligowej Stali Stalowa Wola.

Dariusz Stachowiak odszedł z pierwszoligowej Stali Stalowa Wola.

W naszym zespole nie będzie grał już pomocnik Dariusz Stachowiak, który nie spełnił oczekiwań.
To drugi, po Pawle Olszewskim zawodnik, który rozwiązał umowę ze "Stalówką". O zmianach w kadrze zespołu rozmawiał w piątek na spotkaniu z zarządem klubu trener Janusz Białek.

 

- Kilku piłkarzom klub proponuje z kolei inne warunki zatrudnienia niż do tej pory – zdradza trener Białek. – To jednak dopiero początek rozmów i trudno jeszcze w tym momencie mówić o faktach. Natomiast na pewno chcemy wzmocnić nasz zespół w przerwie zimowej, jesteśmy w kontakcie z kilkoma kandydatami.

To piłkarze, którzy mogliby grać u nas od razu w podstawowym składzie. Czy Stal będzie stać na ich pozyskanie? Myślę, że tak. Są zawodnicy, którzy szukają nowego zespołu, rozwiązują umowy, wolą grać niż siedzieć na ławie.


Trener Białek przyznał, że w kręgu jego zainteresowań jest między innymi zawodnik z Mielca, w grę wchodzą też obcokrajowcy.

- Interesujemy się zawodnikami zarówno z Polski jak i z zagranicy – mówi szkoleniowiec Stali. – W tym także piłkarzami z naszego regionu, przed nikim nie zamykamy drogi. Na środę zaprosimy kilku z nich, mieliśmy w planach sparing, rozmawialiśmy na ten temat z Siarką Tarnobrzeg i Stalą Rzeszów, ale te drużyny nie wyraziły zgody. Może rozegramy więc grę wewnętrzną.

Komentarze (29)

Zielak69 | 2009-11-28 14:15

Bardzo dobra informacja, czekamy na dalsze ruchy.

Zielak69 | 2009-11-29 11:15

Jeżeli chodzi o zawodnika z Mielca to podejrzewam, że może chodzic o 17 letniego Piotrka Mrozińskiego. Widzialem go w kilku meczach. Jest pomocnikiem, super talent i bardzo duze umiejetności jak na ten wiek. Zresztą, skoro biją się o niego Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław to nie trzeba nic więcej dodawac.

Przemex7 | 2009-11-29 18:41

mam pytanie...
Czy Michał Serafin z Turbi był na testach w Stali?
z góry dzięki
AVE STALÓWKA!!

Karpaciarz | 2009-11-29 21:42

A może nasi działacze zaprosili by Nigeryjczyka Infaly Chkuwkuwa Nawachukwa ... Był na testach w Kluczborku a jego klubem jest Glink Gorlice.. Dobry ziomus .. napadzior

Zielak69 | 2009-11-30 10:07

Poprawka. Ze Stali Mielec może do nas przyjść nie Piotrek Mroziński ale Krystian Getinger. Jest on wychowankiem Mielca, wypożyczonym z zZagłębia Lubin.

Heja | 2009-11-30 12:27

» http://www.90minut.pl/news/109/news1.....

BIALEK DOBRZE KABINOWAL , CHCIAL GRAJKA ZE STALI MIELEC ALE MYSLE ZE BEDZIE ZA POZNO , SZKODA BO CHLOPAKI SA Z DUZYM POJECIEM :)

Vielitz | 2009-11-30 13:37

coś widzę drgnęło z naszym stadionem:) pracuje w firmie wykonującej konstrukcje stalowe, dostaliśmy właśnie zapytanie na wykonanie konstrukcji stalowej na ten stadion:) w przyszlym roku wiec budowa widze ruszy jak nic :)

Dantes | 2009-11-30 15:19

Przeciez to sa układy z rodzicami. Takich juniorów stalowka tez posiada, gilar czy horajecki wcale nie sa słabsi od tamtych z mielca, tylko ze to zadne wzmocnienia, to sa tylko układy zeby wepchac młodego zawodnika gdzies wyzej a potem juz tylko bedzie jechał na opinni i dalej zeby karuzela sie kreciła. Jarek trenuje tam młodych, wygrywaja ze wszystkimi, moze nimi by sie białek zainteresował. W juniorach tez mamy kilku grajków, chyba kijak teraz ich trenuje

Karpaciarz | 2009-11-30 15:43

Dantes ! Jarek prowadzi chlopców z rocznika 1995.Troche za wcześnie na gre w 1 drużynie. Wygrywają bo slaba liga.

Dantes | 2009-11-30 15:45

nie no wiem to był taki mały sarkazm, trzeba wzmocniej a nie juniorów

Koko | 2009-11-30 19:19

jak to jest że Szlage zasiada w kilku radach nadzorczych jest dyrektorem klubu

jest w radzie nazdrorczej

jest w radzie nazdrorczej w spółce na hucie ma własna firme na hucie

zona ma hutnik jest w i w radzie nadzorczej sztafety .Trzeba go wypierdzielić ze stanowiska musi sie to zmienić:)

Zatorze | 2009-11-30 20:41

A zastąpisz go na stanowisku ???

Ramzes | 2009-11-30 21:50

widze zatorze ze okropnie cie denerwuja wpisy niektorych ludzi ale nie jestes sam;) nie ma sensu wdawac sie w pyskowki.Wiadomo, ze nie zastapi tak tylko sobie pisze chlopczyk bo jest zfrustrowany jak niejedna osoba w tym miescie;)

Edek38 | 2009-12-1 08:27

Takie mamy niestety "spoleczenstwo" "kibicow".Setki wpisow o wszystkim i o niczym,jeszcze wiecej recept na rozwiazanie problemow [klubowych jak i kibicowskich].Szkoda tylko, ze taka aktywnosc widoczna jest TYLO I WYLACZNIE w wirtualnym swiecie.Temat nie raz walkowany...
Wskazowki dla nich wielokrotnie wymieniane w postach.
W ich gowach jednak nic sie nie zmienia. Oni byli,sa i niestety beda tacy sami.Dodaja "smaczku".heh.
Osobiscie juz sie nawet nie denerwuje czytajac jakies bzdety wszechwiedzacych jasnowidzow.Nawet szkoda mi czasu na zalogowanie sie i kasowanie tych bredni.Niech sie "kibice" ciesza, tylko to po nich zostanie-wyklepany komentarz.Nie na zawsze zreszta bo wiekszosc go przeczyta i oleje lub tez szybko zapomni [podobnie zreszta jak ten moj].
Nom ale nie ma to jak byc znanym dobroczynca-naprawia czem z internetu...

Jp88 | 2009-12-1 15:04

No to budujemy zespół na II ligę. » http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

Hyde | 2009-12-1 15:10

Popieram !

Zuch | 2009-12-1 15:10

Ale jaja. Balon poleciał to ciekawa sprawa. Ciekawe czy o tym wszystkim decydował trener czy jeszcze inne osoby? Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Johnyy | 2009-12-1 15:17

chyba chciales powiedziec ze wkoncu zaczynaja budowac zespol na 1 lige
:)

Fryty | 2009-12-1 15:19

prawidłowo, jeszcze tylko sie pozbyc Lebiody i Wieprzecia i bedzie juz kompletna czystka, mnie sie to podoba, w koncu wstrzas nastapi jakis, bo panowie ikony juz pewnie mysleli ze nic im nie grozi i moga partaczyc dalej a tu prosze taki zonk.

Suawek | 2009-12-1 15:27

Spodziewałem się burzy, ale to jest huragan.

Stalowiak1938 | 2009-12-1 15:28

wy jestescie chyba niepowazni!! wywalenie Tomka Wietechy to skandal!! moze w tym sezonie spisywał sie nie najlepiejale to jest ikona naszego klubu!!1 powinien zostac chociazjako gracz rezerwowy.ciekawe z kąd znajdziemy bramkarza:/ szkoda gadać!! szlage zaczyna swoja polityke ciekawe co z tego bedzie:/... TOMEK 3maj sie!! i nie słuchaj tych wszystkich "mondrali" jestes ikona naszego klubu !! dziękuje Ci za wszystko !!

Suawek | 2009-12-1 15:33

Tomek jest ikoną klubu i nikt się z tym stwierdzeniem nie kłóci. Ale trzeba przyznać, że zawiódł - stąd to wypowiedzenie.
Jeżeli umowa zostanie rozwiązana za porozumieniem stron to większości tych piłkarzy trzeba będzie podziękować za lata gry w Stalówce.

Adamjcf | 2009-12-1 15:34

Wierzgacza szkoda, sprawdzał się jako zmiennik - powinien Lebiodę wywalić. A Stręciwilk i Myszka to prawie szans nie dostawali żeby grać.

Hyde | 2009-12-1 15:37

Spokojnie, wszyscy piłkarze którzy otrzymali wypowiedzenia na pewno znajdą sobie lepsze-finansowo kluby ekstraklasy i pierwszej ligi :)
tak na poważnie - poziom polskiej pilki jest tak mierny, ze nie ma znaczenia czy nowi pilkarze beda z 1 ligi czy okregowki. Kazdy polski pilkarz ma problemy z dokladnym podaniem o przyjeciu pilki nie wspomne :)

Iksss | 2009-12-1 15:46

Jedynie Tomek znajdzie sobie miejsce w w I lidze reszta nie ma na to szans - taka jest prawda .

Ramzes | 2009-12-1 15:52

ktos napisal o burzy, to naprawde jest huragan.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Piast Gliwice tez mial kiedys strasznie ciezka sytuacje 10lat temu grali w B klasie i patrzcie gdzie teraz sa.Dodam tylko ze na niektore mecze B klasy przychodzilo po 4 tys kibicow Piasta.Widac jakich my mamy kibicow sukcesu!

=kamilo= | 2009-12-1 16:31

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 17 343 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 89 520 razy
Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 443 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 13 826 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.01127