Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Górnik Wieliczka - STAL 2 : 0

Górnik Wieliczka - STAL  2 : 0
Niestety Stalówka znów poniosła porażkę.
Tym razem w Wielczce.
Do końca sezonu pozostało już tylko 4 mecze - w których musimy wywalczyć jakieś punkty. A bedzie naprawdę ciężko gdyż pozostałe mecze to mecze z drużynami z czołówki.

Komentarze (28)

~\./ | 2004-05-15 20:48

Mozna tego było sie spodziewac po przegranym meczu w przemysle :-)

~Tomek | 2004-05-15 20:50

z gadzam sie

~kolo | 2004-05-15 21:15

do huja, podobno lepiej gra się kopaczom z silniejszymi. ale zajebiscie w 4 lidze same derby

~Patience O | 2004-05-15 21:16

Pierdole tabele Stalowka outsiderem ! TABELA KŁAMIE , TELEWIZJA KŁAMIE , POCZTA KŁAMIE , MEDIA KŁAMIĄ , RADIO KŁAMIE , SZKOŁA KŁAMIE , UNIA KŁAMIE .. tyt

~krystian | 2004-05-15 21:28

nie no to juz sa jaja!

SPRZEDAWCZYKI!!!

~Stalowka38 | 2004-05-15 22:34

przestancie wkoncu pierdolic glopoty o jakis sprzedanych meczach bo to jest smieszne

~kiedys-chodzilem-na-mecze | 2004-05-15 23:20

moze i kilka meczy sprzedali, ale bez przesady nie wszystkie. oni sa po prostu tak slabi ! w 4 lidze bedzie lepiej przynajmniej miejsce w srodku tabeli, nie zagrozone spadkiem bedzie (chyba)

~bez przesady | 2004-05-16 00:04

Los debilos von Palikos dos Ostrowcos Futbalistos!!!

~3 | 2004-05-16 01:51

co wy gadacie o jakiejs 4 lidze zastanowcie sie Stalówka ma sie utrzymac a nie wy tylko myslilcie o najgorszym jak przegrywaja a jak wygraja jakis mecz to to sa bscy itp. zastanowicie sie co wy piszecie a nie jakies pierdoly mowicie :/

~resovia | 2004-05-16 09:51

stalówka ty kurwo jebana spierdalaj dziwko

~raków czestochowa | 2004-05-16 09:54

cześć kurwy jebane my niechcemy z wami zgody bo jestescie jebniete skórwysyny

~zks | 2004-05-16 10:21

ej ty "resovia" i "rakow czestochowa", dlaczego wpisaliście się w tym samym czasie na stronę? DO ADMINA!: Bana gównarzowi! Ile ty młody masz lat? 12, 13? Nie masz co robić? Na onecie możesz takimi wpisami pokomentować... Nie wchodź tu więcej!
__________________________
S-t-a-l_R-e-s-o-v-i-a_R-a-k-o-w

~Barwa | 2004-05-16 11:37

Bylem na meczu, szkoda bo sytyacje były i mozna sie bylo spokojnie o zwyciestwo pokusic. poczatek drugiej polowy to gornik nie wychodzil ze swojej polowy. Kiepska gra obrony lacznie z bramkarzem i slaba skutecznosc napastnikow... Górnik Wieliczka- Stal Stalowa Wola 2-0

~Madmax | 2004-05-16 13:13

I think that Stal will be 10 in this season. Palik is sucker

~alko | 2004-05-16 13:19

pazdro dla stalowki

~buehhh | 2004-05-16 16:46

z taką grą wonnnnn do 4 ligi buehhhhh hahaha - qrwa weźcie coś rubcie bo prze ora heh - nie bede ujawnial z kąd jestem ale wstyd mi za was ! qrwy jebane - ........was pierdoli ! hah

~tyt | 2004-05-16 17:03

3, ludzie tylko stwierdzają fakty. ja sie wcale nie zdziwie jak spadną, bo są na prawde ciency i taką postawą nie zasługują na miano 3-ligowca i prezentowanie barw naszej Stalowki! mozemy podziękować naszemu dobroczyńcy, palikowi który tradycyjnie nasciągał szmelcu który potrafi tylko biegać po boisku i nie ma z niego zadnego innego pozytku...

~Stal | 2004-05-16 17:21

Stalówka to huje jebane qrwa sprzedawczyki

~* stal * | 2004-05-16 18:55

Jak wszyscy jesteście tacy dobrzy tu przy komputerze, to idźcie na następny mecz i zagrajcie... pokażcie co umiecie... bo gadać to każdy umiem, a trudniej jest grać...chłopaki się starają ale im nie wychodzi, widocznie jeszcze coś jest nie tak, ale trzeba wieżyć że w następnym sezonie będzie lepiej... Pozdro dla kibiców Resovii i Rakowa

~CHzNS | 2004-05-16 19:07

JESZCZE JEDEN MECZ PRZEGRANY!!!!!!!! MACIE WPIERDOL MUROWANY!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdro'

~Stalowka N.Z. | 2004-05-16 19:27

* stal * POPIERAM TEN WPIS A NIE ROZUMIE WPISOW KIBICOW KTORZY GROZA DRUZYNIE A ZA KLUB CHCA ODDAC ZYCIE CHUJ Z TAKIMI KIBICAMI KLUB TO DRUZYNA ZAWODNICY I NA JAKICH STAC KLUB TAKICH MAMY W STALOWEJ SA PROBLEMY Z HUTA I POWINNISMY SIE CIESZYC BO SKLAD ZOSTAL ODNOWIONY I NIE MUSIMY SIE MARTWIC ODCHODZENIEM ZAWODNIKOW NA EMERYTURY A ZE JESZCZE SIE DOBRZE NIE ZGRALI TO JUZ INNA SPRAWA KIEDYS BEDZIE LEPIEJ TO TYLKO KWESTIA CZASU



..........PIERDOL TABELE STALOWKA ZAWSZE NA CZELE..........

~CHzNS | 2004-05-17 14:31

Otrząsnij sie człowieku!!! ODNOWIONY SKŁAD!! hahahaahaha' z mojego osiedla zebrałbym lepsza pake niz ten w/w skład!!!!! a z reszta szkoda polemizowac z kolesiem co pisze o miłoscie do druzyny' a ma na koncie jeden wyjazd pewnie do gorzyc!!!!!!!!

~ | 2004-05-17 15:27

do CHzNS... no to jedź do kielc i graj, zobaczymy czy poradzicie sobie z kumplami z osiedla przeciwko koronie... a jak nie to zasponsoruj Stalówke..

~Stalowka N.Z. | 2004-05-17 17:53

DO CHzNS:
I CO PODNIECASZ SIE ZE BYLES NA 2 WYJAZDACH??
NIE BEDE KOMENTOWAL TWOJEGO WPISU ALE JAK TAKIE GWIAZDY ZNASZ TO CZEGO NIE GRAJA W STALOWCE hehhehehe ZA MALO IM PLACA??

~CZzNS | 2004-05-17 18:45

Byłem na wiecej niz 2 wyjazdy i nie napinaj sie tu głupio qrwa ze nie graja bo nie płacą! chdziło mi o to ze napisałes cos ze odnowiony skład jest!!!! Gówno a nie odnowiony!!! Palik ściągnął wychowanków bez pracy i chciał im pomóc, a teraz ich pewnie do Gorzyc ściągnie!!!! Poczekamy zobaczymy!!!!!! Pozdro'

~CHzNS | 2004-05-17 19:02

mała korekta!!!! nie do gorzyc ale do ostrowca! moja wina!!! sorka!!!!!! pozdro''

~StalStalowaWola | 2004-05-18 18:21

PANOWIE CHUJ Z WYNIKAMI WSZYSCY POWTARZAM WSZYSCY MELDUJEMY SIE W KIELCACH.KURWA MA NAS TAM BYC DUZOOOOOOOO NIE JAKIES 70 CZY CHUJ WI ILE !! CZEKAMY NA WAS JESTES KIBICEM PRZYJEDZ !!

~kibic | 2004-05-18 19:23

Mecz o 17 to po co zbiórka juz o 12!!!!????? tam sie tak długo nie jedzie !! góra 2 godziny!!!!! czekam na info!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1797) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1107) » Vielitz44 (1079)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 58 623 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 38 569 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 109 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 070 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.03903