Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zebranie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Zebranie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

 Informacja !!!

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich członków, kibiców i osoby zainteresowane na spotkanie które odbędzie się w Pubie Stalówka ( Klub Kibica) w dniu 09.12.2009 o godzinie 20.00
Tematem spotkania będzie;
1/Bieżąca sytuacja w Klubie.
2/Karta Klienta Społem


Podczas spotkania będzie można "wstąpic w szeregi" SKSSW i tym samym aktywnie uczestniczyć [ nie tylko komentując na stronie] we wszystkich działaniach Stowarzyszenia.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
SKSSW

Komentarze (10)

Artur | 2009-12-8 19:44

Do Marcin93. Po nicku twoim widać że masz dopiero kilkanaście lat i pewnych spraw jeszcze nie rozumiesz, a celem numer jeden to wywalenie z klubu pseudo dyrektorka Schlage bo dzięki niemu i Żakowi z piłką jest jak jest (kłótnie z prezydentem o byle co), a koszykówka nie jest tu w ogóle winna.

Skssw | 2009-12-8 21:05

Informacja o Karcie Klienta Społem na » http://www.skssw.pl

Dantes | 2009-12-8 21:05

Cel numer jeden --> zlikwidowac Nierzad i wszystkich ktorzy maja tam cos do powiedzenia !! ZAK, KWIATEK, SHLAGE, LOMPE, CHMURA, Stary KIJAK, DZIADY od Chmury, HNATEK, KROTOSZYNSKI. Ci panowie stracili zaufanie nie tylko prezydenta ale i biznesmenów na podkarpaciu.

Cichy | 2009-12-8 21:27

A ja myslalem, ze pieniazki pojda na klub Stal! A tu lipa panowie. Nie bardzo kumam czemu ma sluzyc odebranie potencjalnych pieniedzy Stali i przywlaszczenie ich przez stowarzyszenie? Prosze o konkretna odpowiedz.

Skssw | 2009-12-8 21:58

Do Cichy:

Przyjdź jutro na spotkanie to się dowiesz dlaczego tak a nie inaczej.

Stalex | 2009-12-8 23:36

Cichy, jaka lipa? Nie wiesz o czym piszesz ale już narzekasz. Poczekaj do jutra to wszystkiego się dowiesz. A najlepiej to zrób coś sam i pokaż nam jak to się robi.
Żenada.

Edek38 | 2009-12-9 08:37

Kilku wszechwiedzacych komentatorow internetowych ma szanse wykazac sie w realu.
Czy odwaga weznie gore nad strachem przed utrata anonimowosci??
Czy ktorys ze znawcow wszelakich tematow zarowno pilkarskich,jak i kibicowskich zaszczyci Swoja obecnoscia i oswieci wszystkich jak nalezy poradzic sobie z problemami.
Mam wielka nadzieje ,ze nastapi to juz dzis i wszyscy WIELCY komentatorzy uzdrowia sport ,i kibicow w naszym miescie .Do swiat ze wszystkim sie uporamy a pozostanie jedynie problem osci w karpiu .

KTO MA WIEDZIEC TEN WIE O KIM MOWA.
jak nie to z przyjemnoscia wywolam po nickach.

Stalowiak38 | 2009-12-10 16:58

Edek dawaj lesczy po nickach!!!

=kamilo= | 2009-12-12 12:09

» http://www.komukibicujesz.pl/stalstalowawola.php
glosowac do końca miesiąca bo nie możemy spasc z 10 -tki pokazmy ilu nas jest! to nic nie osztuje ani nie trzeba sie logowac wystarczy kliknąć na strone i kliknac na herb stalówki!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 28 268 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 16 485 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 5 146 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 486 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.64048