Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zebranie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Zebranie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

 Informacja !!!

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich członków, kibiców i osoby zainteresowane na spotkanie które odbędzie się w Pubie Stalówka ( Klub Kibica) w dniu 09.12.2009 o godzinie 20.00
Tematem spotkania będzie;
1/Bieżąca sytuacja w Klubie.
2/Karta Klienta Społem


Podczas spotkania będzie można "wstąpic w szeregi" SKSSW i tym samym aktywnie uczestniczyć [ nie tylko komentując na stronie] we wszystkich działaniach Stowarzyszenia.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
SKSSW

Komentarze (10)

Artur | 2009-12-8 19:44

Do Marcin93. Po nicku twoim widać że masz dopiero kilkanaście lat i pewnych spraw jeszcze nie rozumiesz, a celem numer jeden to wywalenie z klubu pseudo dyrektorka Schlage bo dzięki niemu i Żakowi z piłką jest jak jest (kłótnie z prezydentem o byle co), a koszykówka nie jest tu w ogóle winna.

Skssw | 2009-12-8 21:05

Informacja o Karcie Klienta Społem na » http://www.skssw.pl

Dantes | 2009-12-8 21:05

Cel numer jeden --> zlikwidowac Nierzad i wszystkich ktorzy maja tam cos do powiedzenia !! ZAK, KWIATEK, SHLAGE, LOMPE, CHMURA, Stary KIJAK, DZIADY od Chmury, HNATEK, KROTOSZYNSKI. Ci panowie stracili zaufanie nie tylko prezydenta ale i biznesmenów na podkarpaciu.

Cichy | 2009-12-8 21:27

A ja myslalem, ze pieniazki pojda na klub Stal! A tu lipa panowie. Nie bardzo kumam czemu ma sluzyc odebranie potencjalnych pieniedzy Stali i przywlaszczenie ich przez stowarzyszenie? Prosze o konkretna odpowiedz.

Skssw | 2009-12-8 21:58

Do Cichy:

Przyjdź jutro na spotkanie to się dowiesz dlaczego tak a nie inaczej.

Stalex | 2009-12-8 23:36

Cichy, jaka lipa? Nie wiesz o czym piszesz ale już narzekasz. Poczekaj do jutra to wszystkiego się dowiesz. A najlepiej to zrób coś sam i pokaż nam jak to się robi.
Żenada.

Edek38 | 2009-12-9 08:37

Kilku wszechwiedzacych komentatorow internetowych ma szanse wykazac sie w realu.
Czy odwaga weznie gore nad strachem przed utrata anonimowosci??
Czy ktorys ze znawcow wszelakich tematow zarowno pilkarskich,jak i kibicowskich zaszczyci Swoja obecnoscia i oswieci wszystkich jak nalezy poradzic sobie z problemami.
Mam wielka nadzieje ,ze nastapi to juz dzis i wszyscy WIELCY komentatorzy uzdrowia sport ,i kibicow w naszym miescie .Do swiat ze wszystkim sie uporamy a pozostanie jedynie problem osci w karpiu .

KTO MA WIEDZIEC TEN WIE O KIM MOWA.
jak nie to z przyjemnoscia wywolam po nickach.

Stalowiak38 | 2009-12-10 16:58

Edek dawaj lesczy po nickach!!!

=kamilo= | 2009-12-12 12:09

» http://www.komukibicujesz.pl/stalstalowawola.php
glosowac do końca miesiąca bo nie możemy spasc z 10 -tki pokazmy ilu nas jest! to nic nie osztuje ani nie trzeba sie logowac wystarczy kliknąć na strone i kliknac na herb stalówki!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 683 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 791 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 510 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 41 197 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.03398