Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karty Klienta PSS Społem !

Karty Klienta PSS Społem !

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola wspólnie z firmą Społem PSS w Stalowej Woli wprowadza na rynek Kartę Klienta Społem.

Dokonując zakupów w sklepach oraz restauracjach Społem PSS w Stalowej Woli, po okazaniu ww. karty odpowiednia część wydanej kwoty zasili konto Stowarzyszenia:

  • 1% - od dokonanych zakupów w sklepach Społem PSS Stalowa Wola
  • 5% - od dokonanych zakupów w restauracjach "LASOWIANKA" oraz "SŁONECZNA"

Przy korzystaniu z Karty Klienta Społem przy zakupach nie ma minimalnej kwoty zakupów oraz nie ma żadnych ograniczeń co do kupowanego asortymentu.

Kartę należy okazać przed dokonaniem zapłaty. Regulamin oraz wykaz sklepów i restauracji dostępny jest pod adresem: http://tigersky.webd.pl/sk/viewpage.php?page_id=13 .

Robiąc zakupy z Kartą Klienta Społem wspierasz sport w Stalowej Woli !!!

 

 

 

Komentarze (24)

Koko | 2009-12-8 22:28

to dobry pomysł z tymi karatami złaszcza że teraz idą święta i wiele z nas będzie robić zakupy że każdy zostawi w sklepach PSS nawet do 300 zł na kupienie produktów na święta a zatem więcej kasy pójdzie na sport w Stw:)

Detox932 | 2009-12-9 12:08

Super pomysł -mądre rozwiązanie i wzajemne wsparcie firmy stalowowolskiej i naszej Stalówki.Może wreszcie nie tylko kibice ,ale również klienci sklepów zrozumieją,iz trzeba popierać "swoje",bo ci z tesko,kauflandu otworzyli swoje molochy ,aby tylko drenować nasze kieszenie,a zyski wywozić do Angli i Niemiec.

Tepam | 2009-12-9 13:34

Walić stalowowolskie markety - który coś za sponsorował O dzisiaj robie zakupy tylko w społem BOJKOT MARKETÓW DROGO SMIERDZĄCO I NASZE PIENIĄDZE WYJEZDZAJA ZE STALÓWKI

Tepam | 2009-12-9 13:37

O STALÓWCE BĘDZIE JESZCZE MÓWIŁA CAŁA POLSKA

=kamilo= | 2009-12-9 15:32

» http://www.komukibicujesz.pl/stalstalowawola.php
glosowac na stalowke codziennie!! do konca miesiaca!

Z krytej | 2009-12-9 16:47

Fajnie że chłopaki pomyśleli i znaleźli sobie sponsora niech zarząd klubu weźmie z nich przykład!!!

Tom435 | 2009-12-9 17:03

» http://www.stalowk a.net/galeria.php?dx =213
alibi

Robert99 | 2009-12-9 19:02

Gdzie jest ten pub konkretnie? oczywiście chodzi mi o spotkanie dziśejsze .

Volzerex | 2009-12-9 19:30

Siedlanowskiego 3, to jest obok Orlika tam na 4 szkole, dawna siłownia Relax nad pocztą;)

Stalex | 2009-12-10 10:48

Podziękowania dla kilkudziesięciu osób które przyszło na spotkanie! Pozostałym napinaczom internetowym powodzenia w swoich wirtualnej rzeczywistości i miłego klepania w klawiaturę
Jak się nic nie robi to jest dla Was źle, jak się coś zrobi to i tak macie to w dupie.
Pozdrawiam

Okulickiego | 2009-12-10 12:43

Do Stalex
Bardzo się chwali że Stowarzyszenie intensywnie pracuje . Miejmy nadzieję że kiedyś coś zrobi takiego że efekt końcowy tej działalności będzie widoczny i namacalny. Póki co to ??? wielka niewiadoma ?
Jeśli wasze pomysły i ich realizacja doprowadzi to np. Przejęcia kontroli nad np.sekcją piłki nożnej w Stali ze wszystkimi konsekwencjami takiego działania to będzie to przykład na naprawdę Dobrą Robotę...
W wielu klubach w Polsce tak sie właśnie stało że w kontrolę i zarządzanie klubem zmobilizowali się kibice. Dziś kluby te mają i sponsorów i normalnie funkcjonują ....
Życzę tego i Wam .... i oby się nie okazało ze to wasze Stowarzyszenie to będzie tylko od sprzedawania gadzetów klubowych ...
Jeszcze raz życzę powodzenia !

Edek38 | 2009-12-10 14:01

Jesli kazdy stanie z boku i bedzie sie BACZNIE PRZYGLADAL dzialaniom to napewno efekt bedzie piorunujacy.
Zapisywanie sie na czlonka KLUBU STAL [juz nawet nie stowarzyszenia] jest podstawa do spelnienia [m.in.Twoich] marzen o przejeciu czegokolwiek.Z tymi "tlumami" napierajacymi po deklaracje to mozemy sobie przejac...brak mi slow w tym momencie.
PRZYGLADAJCIE SIE ,KOMENTUJCIE, KRYTYKUJCIE BEZ ZADNEGO ZAANGAZOWANIA W SPRAWY. TAK JEST NAJWYGODNIEJ .W RAZIE CZEGO ANONIMOWOSC INTERNAUTY POZWOLI PODPIAC SIE POD SUKCES, BO W RAZIE PORAZKI PEWNIE KAZECIE ROZWIAZAC STOWARZYSZENIE I UKAMIENIOWAC PREZESA.
Post jest skierowany do ogolu WYMAGAJACYCH NIEROBOW.

Stalowiak38 | 2009-12-10 16:57

Okulickiego, chłopie ogarnij się bo piszesz głupoty. W żadnym klubie nie rządzą kibice bo rządzi ten kto wykłada kasę. Trzeba mieć pojęcie o czym się pisze. A chłopakom ze stowarzyszenia chwała że próbują bo efekt końcowy zależy od nas i od takich nierobów jak ty niestety. Oni zrobili co do nich należało.
Admin blokuj wpisy takich frajerów co nic nie robią tylko przyspawali się do klawiatury.

Arni | 2009-12-10 17:33

Okulickiego nic zlego nie napisal, nic zlego Stowarzyszeniu nie zyczy a tu taka jazda na niego.

Gdzie byliscie krzykacze jak Stalówka upadała (czyli caly ten sezon) ? Czego chu... nie nawkladaliscie live Schlage i Zakowi ??

A odnosnie Stowarzyszenia: tez mam nadzieje ze kiedys cos osiagniemy, ale daleka droga przed tym.
Bo prawda jest taka ze nawet jakby sie udalo przejac sekcje pilki noznej to co dalej ?

Bo szczerze mowiac nie widze w tym naszym Stowarzyszeniu osob ktore moglyby poprowadzic ten klub.

A wy macie jakies pomysly co dalej jesli by to sie udalo ?

Stalex | 2009-12-10 18:25

Ludzie, zrozumcie stowarzyszenie zrobiło to co do nirgo należało, ale żeby akcja się udała potrzebne jest działanie wielu ludzi a nie tylko kilkudziesięciu członków stowarzyszenia. Ty arni, czekasz tak jak okulickiego. Więc czekajcie dalej aż wszystko samo się zrobi.
Wsadzanie...chu... .jescze nigdzie nikomu nie pomogło. Chuba że Cię to odstresowuje....to jak najbardziej poużywaj sobie.
arni i okulickiego widzę że nie rozumiecie, iż w naszym regionie nie ma dużych zakładów chcących udźwignąć ciężar sponsorowania i tylko wiele działań z drobniejszymi firmami takimi jak społem może przynieść efekt.
Na brak zrozumienia i zaangażowania nic nie poradzę. Więc siedźcie sobie dalej z boku, przyglądajcie i myślcie o swoich wirtualnej rzeczywistości......
Mecze też oglądajcie na necie
Pozdrawiam

Jack | 2009-12-10 18:29

Tak jest zamknąć teraz gębę. Trzeba było przyjść na spotkanie i się wypowiadać. Pomysłowe "Dobromiry" od klawiatury...
Jak nie pomagacie to wypad! Nic wam do tego.
Na wszystko macie recepte, tylko nikt nigdzie, nigdy was nie widział

Skssw | 2009-12-10 21:20

Ciężko jest czytać wasze wywody. Większość ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ludzie, ogarnijcie się wreszcie.

Piszecie, że Stowarzyszenie ma przejąć władzę w klubie - nikt nie będzie niczego przejmował, na tyle jesteście ograniczeni, że tak trudno zrozumieć, że klub działa na zasadach stowarzyszenia i nie ma możliwości, że ktoś przychodzi i ot tak przejmuje władzę. Poczytajcie sobie o tym, a potem zabierajcie głos.

Kolejna sprawa, każdy wymaga a nikomu się nie chce nawet palcem kiwnąć. Gówno wiecie, a żeby się cokolwiek dowiedzieć, to wam się dupy nie chce ruszyć nawet na zebranie. Gdyby ci ludzie, którzy zawsze przychodzą na zebrania i na których zawsze można liczyć mieli takie samo podejście jak większość z was, to już dawno byście byli w dupie i jeździli na derby do Turbii.

Następna sprawa, tak wszyscy psioczą na brak sponsorów. I to jest zrozumiałe, bo klub nie robi nic w tej sprawie. Wg włodarzy klubowych wprowadzenie Kart Klienta było nie do zrobienia (Klub miał szansę wydania tych kart). SKSSW w ciągu miesiąca ogarnęło temat i teraz każdy może stać się sponsorem, bo jeżeli będą odpowiednie środki, to klub będzie wspomagany. ALE TO WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS!!! A to co widzę, to samych mistrzów klawiatury.

Chcecie zmian, to ruszcie DUPY i zacznijcie działać!!!

Ludziom z SKSSW w pewnym momencie może się znudzić poświęcanie swojego czasu na ogarnianie spraw, które dotyczą wszystkich kibiców Stalówki i zobaczymy co wtedy zrobicie? Będziecie ruchani przez Zarząd i jego ekscelencję Dyrektora Sportowego.

Andy | 2009-12-11 14:20

ja mam pytanie. czy dotyczy to tylko sklepów Społem w Stalowej Woli czy w innych miastach też?

=kamilo= | 2009-12-12 12:09

» http://www.komukibicujesz.pl/stalstalowawola.php
glosowac do końca miesiąca bo nie możemy spasc z 10 -tki pokazmy ilu nas jest! to nic nie osztuje ani nie trzeba sie logowac wystarczy kliknąć na strone i kliknac na herb stalówki!!!

Kibol | 2009-12-13 11:46

można nabyć te karty w sklepach społem ?

Shigella | 2009-12-14 09:48

Andy - akcja obejmuje tylko sklepy i restauracje Społem w Stalowej Woli niestety...

Kibol - odpowiedzialnymi za dystrybucję kart są członkowie SKSSW, nie można kart nabyć w obiektach Społem, jeżeli chciałbyś stać się posiadaczem tej karty napisz maila do stowarzyszenia i na pewno temat zostanie załatwiony pozytywnie...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 227 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 868 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 826 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 42 312 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.03459