Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejne testy w Stalówce.

Kolejne testy w Stalówce.

Roztrenowanie Stali Stalowa Wola właściwie już się zakończyło. W środę Stalowcy mieli rozegrać kolejny mecz kontrolny, ale nie udało się załatwić sparingpartnera. Rozegrano więc wewnętrzna grę, w której swoje umiejętności mogli zaprezentować nowi piłkarze.


W środę o godzinie 12.00 zawodnicy Stali Stalowa Wola zamiast treningu rozegrali wewnętrzną grę. Szkoleniowiec jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze Janusz Białek podzielił swoich podopiecznych na dwa składy. Na boisku swoje umiejętności mogli zaprezentować Serhij Szpak z CSKA Kijów, Albert Szachow z Feniks-Illicziwec Kalinine oraz Iwan Łytwyniuk z Hetmana Zamość. W grze kontrolnej udział wziął także wychowanek ŁKS-u Łódź, który nie chciał jednak zdradzić swoich personaliów. Ostatnim nowym graczem, którego testowała Stalówka był junior Łukasz Ceborski. Pojawił się także sprawdzany w meczu ze Stalą Rzeszów Krystian Getinger, który chciałby grać w Stali. - Jestem zawodnikiem Zagłębia Lubin wypożyczonym do Stali Mielec. W sprawie mojej gry w zielono-czarnych barwach muszą dogadać się ze sobą kluby. Chciałbym pograć w Stalowej Woli. Mam już dość gry w Młodej Ekstraklasie. Niestety, ale wolę grać w drugiej czy trzeciej lidze niż właśnie tam. Jeśli nie uda się w Stali to może trafię do Stali Rzeszów, która również jest zainteresowana moją osobą - powiedział Getinger.

 

 - Większość sprawdzanych przez nas na treningu piłkarzy nie spełniła moich oczekiwań – mówi Janusz Białek, trener Stali. – Ale dwóch mogłoby do nas trafić, na razie nie chcę mówić o nazwiskach. Uważam, że zawsze warto sprawdzać nowych zawodników, by pozyskać choćby i jednego odpowiedniego.

W Stali zabrakło Tomasza Wietechy, który jest na zwolnieniu lekarskim, urazy leczą Marek Drozd i Piotr Szymiczek. Wrócili natomiast już na treningi Ukraińcy, Igor Migalewski i Jurij Michalczuk. Nie wiadomo, co z Cezarym Czpakiem, który czeka na rozmowy w klubie. Kontrakt ma ważny do końca czerwca, ale z opcją, że może go rozwiązać w grudniu. A ma już dwie propozycje z pierwszoligowych zespołów.

- Chcę zostać w Stali, ale nie wiem, czy władze klubu mają taki sam pogląd, nikt ze mną na razie nie rozmawiał – mówi Cezary Czpak.

Stalowowolanie mieli zakończyć tegoroczne zajęcia w czwartek, ale trener Białek zadecydował, że zespół spotka się na treningach jeszcze w przyszłym tygodniu, we wtorek i środę. Za to w czwartek dał piłkarzom wolne. Być może na zajęciach "Stalówki” pojawią się jeszcze w tym roku kolejni nowi zawodnicy.

 

źródło : SportoweFakty.pl / Echo Dnia

Komentarze (26)

Tragos30 | 2009-12-10 09:55

Wyprzedaz LKS i to za darmo:LKS informuje ze ponizszi gracze mogą szukać nowych klubow: Georgas Freidgeimas, Dejan Ognjanović, Nerijus Radžius, Dejan Đenić i Gábor Vayer oraz polscy piłkarze Paweł Drumlak, Piotr Klepczarek, Jakub Skrzypiec i Mariusz Mowlik.

Moze ktoregos z nich zaprosi na testy Mr. Bialek.
Darmo moze chca sie pokazac no oprocz Drumlaka bo to symulant reszta calkiem dobra.

Hyde | 2009-12-10 12:59

Doszły mnie słuchy, że mają zmienić się warunki licencji w I lidze. Stadion będzie musiał mieć oświetlenie i podgrzewaną murawę. Czy ktoś może potwierdzić te wiadomości ?

Hyde | 2009-12-10 13:14

a poniżej link że Warta ma grać na stadionie Lecha z powodów licencyjnych:
» http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360.....

Volzerex | 2009-12-10 13:33

Coś mi się wydaje że Szlage przeczuwał coś takiego, wręczając wypowiedzenia zawodnikom, niby że chce budować nowy skład, wzmocnić zespół. A on chyba tak na prawdę, obniża koszty jej utrzymania, zwalniajac zawodników, przygotowuje skład na drugą ligę mydląc wszystkim oczy że chce dobrze, że niby zaden z grajków nie bedziie grał jeśli spadną...

To tylko są moje domyśły, nic potwierdzonego ale gdy tak połączyć faktu że soba... Nie ma co gadać. Pozdro

Jacek1449 | 2009-12-11 09:48

Zks_fan | 2009-12-11 10:28

wy nazywacie się kibicami ?? Oczywiście piszę do tych wielkich znawców tematu sprzedawania meczy. Złapałeś go za rękę jak to zrobił ?? Pewnie Twoja odpowiedź to NIE . Więc nie pisz głupot o jakimś handlowaniu. Wiele już meczy było w Stalowej Woli przez kilka lat, co mówili że sprzedane i do tej pory nie słyszałem o żadnym byłym i obecnym zawodniku Stalówki żeby miał wycieczkę do Wrocławia , wiadomo w jakim celu.
Moim zdaniem chcą go wyrzucić z zespołu i szukają byle jakiego powodu !!

Ramzes | 2009-12-11 11:16

Cholewinski na prezydenta??? czlowieku co ty wogole wypisujesz? najpierw zapoznaj sie z biografia i przeszloscia tego czlowieka i wypowiadaj sie na jego temat.Ten pan jest najmniej odpowiednia osoba by piastowac takie stanowisko,nie chodzi tylko o dobro klubu ale tez o dobro naszego miasta,ktore musi byc przyjazne inwestorom i rozwijac sie na wszystkie mozliwe sposoby,Gdy miasto sie rozwija a inwestorzy chca w inm zostawiac pieniadze,znajdzie sie tez kasa na klub bez pomocy politykierow!!!!!!!! !!!!!!

Aleksander | 2009-12-11 15:13

CZY KTOS SIE ORIENTUJE ILE PIENIAZKOW MA STALOWKA NA TRANSFERY W PRZERWIE ZIMOWEJ??MAM NADZIEJE ZE DOSC SPORO BIORAC POD UWAGE STRATE PUNKTOWA DO BEZPIECZNYCH DRUZYN W LIDZE.POTRZEBA ZAWODNIKOW KTORZY POTRAFIA ZGARNAC KOMPLET PUNKTOW W RUNDZIE WIOSENNEJ,NO MOZE 1 LUB 2 REMISY RESZTA ZWYCIESTW....DZIALAC ZE DO DZIELA...POKAZCIE ZE COS W KONCU POTRAFICIE NIE TYLKO PIERDZIEC W STOLEK!!!!!

Icetea | 2009-12-11 15:35

################
kto ma vlepki Rozwadowa na zbyciu?!
################

Liber | 2009-12-11 15:58

Kupie Vlepki Stalówki , jak najszybciej , bo w sklepiku nie ma , kto ma niech napisze 6723565 , cene ustalimy na gadu

Gargamel1293 | 2009-12-11 17:13

Uwazam ze mozna by bylo kupic nastepujacych graczy:
Bramkarz: Banaszynski (alternatywa dla Wietechy) w.t
Obroncy: Paknys (lawa w koronie) Hus, Getinger, H.Uwakwe
Pomoc: Klus, Szwajdych, Karcz (?)
Napad: Cichos
------------------ -------------------- -------------------- -------
Gdyby zarzadowi sie chcialo wszyscy byliby w Stalowce. Pozdro

Gargamel1293 | 2009-12-11 17:21

mozna by tez bylo kupic Zganiacza w koncu wolny transfer

Johnyy | 2009-12-11 17:58

Kupic to ten klub moze tylko wode dla pilkarzy gargamelu

jedyne co nas inetresuje to wolny transfer

oczywiscie wszyscy by byli a bedizesz im placil z wlasnej kieszeni?

zanim cos napiszesz przemysl to a jezeli nie masz potrzebnej wiedzy do wypowiadania sie na te tematy to sie poprostu nie odzywaj:)

Stalówka 1938 | 2009-12-11 18:34

Boże . . . jest tylu dobrych chłopaków ktorzy traca swoj talent w B-klasach osobiscie znam paru co przyszli by do stalowki i zajeli by miejsca tych pseudo graczy ...

Twój tata | 2009-12-11 21:39

Z B-Klasy?! Mają ściągnąć graczy z Ekstraklasy/1ligi lub wybijajacych sie z 2ligi!!! a nie grajków którzy po meczu na jakimś klepisku pierwsze co robią to idą na wino

Lubelak | 2009-12-12 10:57

Moze coś drgnie z pomocą miasta:
» http://bip.zetorzeszow.eu/umstalowaw.....

Lubelak | 2009-12-12 11:00

uchwalono także budżety iasta, niestety nie wiadomo ile kasy dano na modernizację stadionu. Wiem tylko, że zabrano prawie 200.000 na skrzyżowanie koło dworca PKP Ofiar Katynia.

Zikic | 2009-12-12 12:37

27/28.03.10r. GKS Katowice- STAL STALOWA WOLA ~ 240 km

Adam | 2009-12-12 13:56

ta tylko wszedzie sektory zamykają i chyba to samo mają uczynić w Katowicach :)

Cisse | 2009-12-12 15:48

A co z naszym stadionem kiedy ma zaczac sie ta przebudowa i czy wogole sie zacznie?!

Gargamel1293 | 2009-12-12 16:32

Do Johny:
zeby utrzymac 1lige potrzeba konkretnych zakupow niektorym solidnym zawodnikom koncza sie kontrakty mozna by bylo ich wyprobowac. Moze przesadzilem ze Zganiaczem, Paknysem czy Karczem. Ale Klus ,Szwajdych czy Cichos byliby w naszym zasiegu. Oni nie poleca na kase tylko beda chcieli udowodnic ze za szybko ich skreslono.
Poza tym wyrazam swoje zdanie bo od tego jest forum. Pozdro

Damians1938 | 2009-12-12 18:24

jest gdzies relacja z kosza ?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 411 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 39 651 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 786 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 47 052 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.02952