Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejne testy w Stalówce.

Kolejne testy w Stalówce.

Roztrenowanie Stali Stalowa Wola właściwie już się zakończyło. W środę Stalowcy mieli rozegrać kolejny mecz kontrolny, ale nie udało się załatwić sparingpartnera. Rozegrano więc wewnętrzna grę, w której swoje umiejętności mogli zaprezentować nowi piłkarze.


W środę o godzinie 12.00 zawodnicy Stali Stalowa Wola zamiast treningu rozegrali wewnętrzną grę. Szkoleniowiec jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze Janusz Białek podzielił swoich podopiecznych na dwa składy. Na boisku swoje umiejętności mogli zaprezentować Serhij Szpak z CSKA Kijów, Albert Szachow z Feniks-Illicziwec Kalinine oraz Iwan Łytwyniuk z Hetmana Zamość. W grze kontrolnej udział wziął także wychowanek ŁKS-u Łódź, który nie chciał jednak zdradzić swoich personaliów. Ostatnim nowym graczem, którego testowała Stalówka był junior Łukasz Ceborski. Pojawił się także sprawdzany w meczu ze Stalą Rzeszów Krystian Getinger, który chciałby grać w Stali. - Jestem zawodnikiem Zagłębia Lubin wypożyczonym do Stali Mielec. W sprawie mojej gry w zielono-czarnych barwach muszą dogadać się ze sobą kluby. Chciałbym pograć w Stalowej Woli. Mam już dość gry w Młodej Ekstraklasie. Niestety, ale wolę grać w drugiej czy trzeciej lidze niż właśnie tam. Jeśli nie uda się w Stali to może trafię do Stali Rzeszów, która również jest zainteresowana moją osobą - powiedział Getinger.

 

 - Większość sprawdzanych przez nas na treningu piłkarzy nie spełniła moich oczekiwań – mówi Janusz Białek, trener Stali. – Ale dwóch mogłoby do nas trafić, na razie nie chcę mówić o nazwiskach. Uważam, że zawsze warto sprawdzać nowych zawodników, by pozyskać choćby i jednego odpowiedniego.

W Stali zabrakło Tomasza Wietechy, który jest na zwolnieniu lekarskim, urazy leczą Marek Drozd i Piotr Szymiczek. Wrócili natomiast już na treningi Ukraińcy, Igor Migalewski i Jurij Michalczuk. Nie wiadomo, co z Cezarym Czpakiem, który czeka na rozmowy w klubie. Kontrakt ma ważny do końca czerwca, ale z opcją, że może go rozwiązać w grudniu. A ma już dwie propozycje z pierwszoligowych zespołów.

- Chcę zostać w Stali, ale nie wiem, czy władze klubu mają taki sam pogląd, nikt ze mną na razie nie rozmawiał – mówi Cezary Czpak.

Stalowowolanie mieli zakończyć tegoroczne zajęcia w czwartek, ale trener Białek zadecydował, że zespół spotka się na treningach jeszcze w przyszłym tygodniu, we wtorek i środę. Za to w czwartek dał piłkarzom wolne. Być może na zajęciach "Stalówki” pojawią się jeszcze w tym roku kolejni nowi zawodnicy.

 

źródło : SportoweFakty.pl / Echo Dnia

Komentarze (26)

Tragos30 | 2009-12-10 09:55

Wyprzedaz LKS i to za darmo:LKS informuje ze ponizszi gracze mogą szukać nowych klubow: Georgas Freidgeimas, Dejan Ognjanović, Nerijus Radžius, Dejan Đenić i Gábor Vayer oraz polscy piłkarze Paweł Drumlak, Piotr Klepczarek, Jakub Skrzypiec i Mariusz Mowlik.

Moze ktoregos z nich zaprosi na testy Mr. Bialek.
Darmo moze chca sie pokazac no oprocz Drumlaka bo to symulant reszta calkiem dobra.

Hyde | 2009-12-10 12:59

Doszły mnie słuchy, że mają zmienić się warunki licencji w I lidze. Stadion będzie musiał mieć oświetlenie i podgrzewaną murawę. Czy ktoś może potwierdzić te wiadomości ?

Hyde | 2009-12-10 13:14

a poniżej link że Warta ma grać na stadionie Lecha z powodów licencyjnych:
» http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360.....

Volzerex | 2009-12-10 13:33

Coś mi się wydaje że Szlage przeczuwał coś takiego, wręczając wypowiedzenia zawodnikom, niby że chce budować nowy skład, wzmocnić zespół. A on chyba tak na prawdę, obniża koszty jej utrzymania, zwalniajac zawodników, przygotowuje skład na drugą ligę mydląc wszystkim oczy że chce dobrze, że niby zaden z grajków nie bedziie grał jeśli spadną...

To tylko są moje domyśły, nic potwierdzonego ale gdy tak połączyć faktu że soba... Nie ma co gadać. Pozdro

Jacek1449 | 2009-12-11 09:48

Zks_fan | 2009-12-11 10:28

wy nazywacie się kibicami ?? Oczywiście piszę do tych wielkich znawców tematu sprzedawania meczy. Złapałeś go za rękę jak to zrobił ?? Pewnie Twoja odpowiedź to NIE . Więc nie pisz głupot o jakimś handlowaniu. Wiele już meczy było w Stalowej Woli przez kilka lat, co mówili że sprzedane i do tej pory nie słyszałem o żadnym byłym i obecnym zawodniku Stalówki żeby miał wycieczkę do Wrocławia , wiadomo w jakim celu.
Moim zdaniem chcą go wyrzucić z zespołu i szukają byle jakiego powodu !!

Ramzes | 2009-12-11 11:16

Cholewinski na prezydenta??? czlowieku co ty wogole wypisujesz? najpierw zapoznaj sie z biografia i przeszloscia tego czlowieka i wypowiadaj sie na jego temat.Ten pan jest najmniej odpowiednia osoba by piastowac takie stanowisko,nie chodzi tylko o dobro klubu ale tez o dobro naszego miasta,ktore musi byc przyjazne inwestorom i rozwijac sie na wszystkie mozliwe sposoby,Gdy miasto sie rozwija a inwestorzy chca w inm zostawiac pieniadze,znajdzie sie tez kasa na klub bez pomocy politykierow!!!!!!!! !!!!!!

Aleksander | 2009-12-11 15:13

CZY KTOS SIE ORIENTUJE ILE PIENIAZKOW MA STALOWKA NA TRANSFERY W PRZERWIE ZIMOWEJ??MAM NADZIEJE ZE DOSC SPORO BIORAC POD UWAGE STRATE PUNKTOWA DO BEZPIECZNYCH DRUZYN W LIDZE.POTRZEBA ZAWODNIKOW KTORZY POTRAFIA ZGARNAC KOMPLET PUNKTOW W RUNDZIE WIOSENNEJ,NO MOZE 1 LUB 2 REMISY RESZTA ZWYCIESTW....DZIALAC ZE DO DZIELA...POKAZCIE ZE COS W KONCU POTRAFICIE NIE TYLKO PIERDZIEC W STOLEK!!!!!

Icetea | 2009-12-11 15:35

################
kto ma vlepki Rozwadowa na zbyciu?!
################

Liber | 2009-12-11 15:58

Kupie Vlepki Stalówki , jak najszybciej , bo w sklepiku nie ma , kto ma niech napisze 6723565 , cene ustalimy na gadu

Gargamel1293 | 2009-12-11 17:13

Uwazam ze mozna by bylo kupic nastepujacych graczy:
Bramkarz: Banaszynski (alternatywa dla Wietechy) w.t
Obroncy: Paknys (lawa w koronie) Hus, Getinger, H.Uwakwe
Pomoc: Klus, Szwajdych, Karcz (?)
Napad: Cichos
------------------ -------------------- -------------------- -------
Gdyby zarzadowi sie chcialo wszyscy byliby w Stalowce. Pozdro

Gargamel1293 | 2009-12-11 17:21

mozna by tez bylo kupic Zganiacza w koncu wolny transfer

Johnyy | 2009-12-11 17:58

Kupic to ten klub moze tylko wode dla pilkarzy gargamelu

jedyne co nas inetresuje to wolny transfer

oczywiscie wszyscy by byli a bedizesz im placil z wlasnej kieszeni?

zanim cos napiszesz przemysl to a jezeli nie masz potrzebnej wiedzy do wypowiadania sie na te tematy to sie poprostu nie odzywaj:)

Stalówka 1938 | 2009-12-11 18:34

Boże . . . jest tylu dobrych chłopaków ktorzy traca swoj talent w B-klasach osobiscie znam paru co przyszli by do stalowki i zajeli by miejsca tych pseudo graczy ...

Twój tata | 2009-12-11 21:39

Z B-Klasy?! Mają ściągnąć graczy z Ekstraklasy/1ligi lub wybijajacych sie z 2ligi!!! a nie grajków którzy po meczu na jakimś klepisku pierwsze co robią to idą na wino

Lubelak | 2009-12-12 10:57

Moze coś drgnie z pomocą miasta:
» http://bip.zetorzeszow.eu/umstalowaw.....

Lubelak | 2009-12-12 11:00

uchwalono także budżety iasta, niestety nie wiadomo ile kasy dano na modernizację stadionu. Wiem tylko, że zabrano prawie 200.000 na skrzyżowanie koło dworca PKP Ofiar Katynia.

Zikic | 2009-12-12 12:37

27/28.03.10r. GKS Katowice- STAL STALOWA WOLA ~ 240 km

Adam | 2009-12-12 13:56

ta tylko wszedzie sektory zamykają i chyba to samo mają uczynić w Katowicach :)

Cisse | 2009-12-12 15:48

A co z naszym stadionem kiedy ma zaczac sie ta przebudowa i czy wogole sie zacznie?!

Gargamel1293 | 2009-12-12 16:32

Do Johny:
zeby utrzymac 1lige potrzeba konkretnych zakupow niektorym solidnym zawodnikom koncza sie kontrakty mozna by bylo ich wyprobowac. Moze przesadzilem ze Zganiaczem, Paknysem czy Karczem. Ale Klus ,Szwajdych czy Cichos byliby w naszym zasiegu. Oni nie poleca na kase tylko beda chcieli udowodnic ze za szybko ich skreslono.
Poza tym wyrazam swoje zdanie bo od tego jest forum. Pozdro

Damians1938 | 2009-12-12 18:24

jest gdzies relacja z kosza ?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 33 196 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 962 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 18 188 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 5 630 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.03714