Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Krawiec poza Stalą

Krawiec poza Stalą

Tadeusz Krawiec wiosną nie będzie bronił barw Stali Stalowa Wola. Rutynowany pomocnik jako pierwszy przyjął wypowiedzenie, które kilkanaście dni temu dyrektor klubu wręczył jemu i jego kilku kolegom.

Tadeusz Krawiec, który przez kilka ostatnich sezonów bronił barw Stali Stalowa Wola odchodzi z klubu. 35-letni pomocnik kilkanaście dni temu razem z siedmioma innymi zawodnikami dostał wypowiedzenie od dyrektora klubu. Jego pozostali koledzy nawet nie chcą słyszeć o zmianie pracodawcy. Na obniżenie pensji zdecydował się tylko rezerwowy golkiper Stanisław Wierzgacz.
 
więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/12/15/krawiec-poza-stala/

Komentarze (31)

Felipe77 | 2009-12-16 10:59

Powodzenia Tadziu i szacunek za wszystko.

19stalowiak38 | 2009-12-16 11:07

a przede wszystkim, za bramkę w rewanżowym meczu barażowym z Hekiem w Czermnie.

Jack1938 | 2009-12-16 11:08

Zawsze dobre są dobre wiadomości . Informacje jakie ja posiadam są inne niż to co podają sportowefakty - w temacie kontraktów oczywiście .

Gargamel1293 | 2009-12-16 12:02

Karcz na 100 bylby nasz

Gargamel1293 | 2009-12-16 12:06

aha jeszcze Ruch chce sie za darmo pozbyc serbskiego obronce Jovana Ninkovicia ktory moze grac zarowno na srodku jak i lewej obronie ale on raczej odpada

Heja | 2009-12-16 12:39

Wasilewski-Fabianows ki
Karcz-Uwakwe-Trela -Michalczuk
Stano-Macior-?-Get inger
Wietecha lub Olszewski ;-)

Gargamel1293 | 2009-12-16 12:56

moje propozycje transferowe (z klubow ekstraklasy)
Cracovia: Karcz, Klus (ewentualnie Dynarek)
Jaga: Hus
Korona: Paknys, Cichos
Ruch: Ninkovic (proba)
Zaglebie: Getinger
A takze Henriego Uwakwe


Heja | 2009-12-16 13:05

Wasilewski-Fabianows ki
Karcz-Uwakwe-Trela -Michalczuk
Stano-Macior-Pakny s-Get inger
Wietecha lub Olszewski ;-)

do tego jeszcze jakiegoś napastnika solidnego i mamy pake !

Tommy_lee | 2009-12-16 13:07

Dajcie spokój z młodym Uwakwe. W sparingu z rezerwami Stali Rzeszów sobie nie radził...

Zielak69 | 2009-12-16 13:16

Gargamel1293 | 2009-12-16 13:58

do Heya:

Stano do nas raczej nie przejdzie. On bedzie gral albo w sredniaku z ekstraklasy 9Polonia Bytom, Piast Gliwce) albo w jednym z lepszych klubow 1 ligi (Pogon Szczecin). Trzeba brac przede wszystkim z Cracovi bo tam jest duzo utalentowanych graczy majacych potencjal mam na mysli Dynarka, Dudzica, czy Karcza. Mam nadzieje ze troche tych transferow bedzie nie ma co liczyc na jakies spektakularne ale zeby bylo na utrzymanie. Pozdro :)

Gargamel1293 | 2009-12-16 14:14

zawodnicy ktorzy nic nie pokazali mozna by bylo dac Mielcowi, siarze, Resce czy Stali Rzeszow

Tragos30 | 2009-12-16 14:30

Zrozumcie. Stalowa Wola jest na ostatnim miejscu a w dalszym ciagu nikogo nie pozyskala??? Tak ma wygladac ratowanie klubu!! Juz powinno byc zakontraktowanych min 2 graczy w tym Karczu i ten drugi z Cracowi Dz... Nie sa prowadzone zadne rozmowy z konkretnymi ludzmi tylko czekamy na Styczen. W styczniu juz bedzie po zawodach i II liga czeka niestety.
Czy nie tak?

Gdyby komus w klubie zalezalo na tym zeby sie utrzymac juz by byly konkretne kroki ale ich nie widac.
Bedzie tak samo jak latem ...Zrozumcie polityka klubu jest taka zeby pozbyc sie tych co najwiecej zarabiaja (kase przeznaczyc na pense dzialaczy bo dla nich sie juz koncza) i pozyskac nowych mlodych nich sie ograja, oni duzo kasy nie beda potrzebowac, a Bialek ma na celu odbudowanie zespolu ktory za rok gora dwa wrocic do I ligi i juz moze stadion bedzie dostepny.
To pewne info.
Pozdrawiam

Jacek1449 | 2009-12-16 14:56


DZIADKI Z ZARZADU DO ROBOTY BO WAM KARCZ PRZELECI OBOK NOSA I PARU INNYCH


» http://www.90minut.pl/news/110/news1.....

Zatorze | 2009-12-16 15:16

Tragos30 a mogę wiedzieć skąd masz takie pewne info ??? może się pochwalisz ??? Każdy by chciał wiedzieć

Edek38 | 2009-12-16 15:34

Panowie mam propozycje.
Wyslijcie kilka "mejli" do klubu ze swoimi propozycjami transferow.Spiszcie je na kartce i wreczcie trenerowi ,dyrektorowi.Powiedz cie ,ze tak ma byc i bez dyskusji.Jak cos beda jeczec,ze przeciez nie ma kasy itp.to jest tu kilku emigrantow, ktorzy moga pozyczyc klubowi cos grosza do stycznia.Przeciez to szczytny cel ratowania ligi a przede wszystkim realizacji swojej wizji trenerskiej.

pomyslcie o tym.Jak sie skupicie to przed swietami sie zdazy.
A moze Stowarzyszenie ma Was wyreczyc??

Johnyy | 2009-12-16 16:01

Gargamel, jacek i reszta specjalistow od transferow ... wezcie odejdzcie od klawiatury i komputera bo to co piszecie to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac ..

specjaliscie sie znalezli, polowy zawodnikow na oczy nie widzeliscie glaby

Xoxoxo | 2009-12-16 16:50

Wietecha również poza Stalą !! Wiadomośc pewna 100 procent

Htk_bzc | 2009-12-16 17:11

Tomasz Wietecha na 99% wyleci z klubu z 2 powodow... 1.za wypowiadanie sie do prasy na temat pieniedzy co w kontrakcie ma jasno zapisane ze takiego prawa nie ma a 2 to to ze jest niby na zwolnieniu lekarskim a obecnie przebywa w USA juz zostalo to zgloszone przez klub do odpowiedniej instytucji co do Streciwilka czy Drozda to gdy ktoregos z nich spotkacie na miescie to smiejcie sie im prosto w ryj !!!! Bedzie Dobrze bo Musi byc Dobrze !!!!!!!!! Przypominam ze w kazdej chwili mozna zapisac sie na czlonka stowarzyszenia i udzielac sie w kazdej sprawie a nie tylko pi erdo lenie przez internet... Jakby was bylo tylu co w tym je ba nym internecie to bylibysmy na poziomie czolowki Polski :-)

Banan27 | 2009-12-16 17:47

skad wiesz koles co Wietecha ma w kontrakcie? no chyba ze se pracujesz w klubie to przepraszam ,kazdemu mozna przecierz wyniesc cos z klubu

Banan27 | 2009-12-16 17:50

juz wiem ty jestes szlage!!!

Gargamel1293 | 2009-12-16 17:57

moze i polowy zawodnikow na oczy nie widzialem ale mlodzi zawsze dadza serducho na boisku (tak jak w zeszlym sezonie Karcz) a poza tym ja patrze na zawodnikow umieszczonych na listach transferowych klubow z ekstraklasy wiec umiejacych grac w pilke. a kogo Ty bys proponowal?? zawodnikow ze Spartakusza Szarowola?Siarki?? czy moze z rezerw Gornika Leczna??

Gargamel1293 | 2009-12-16 18:03

Ja tylko uwazam ze Ci zawodnicy nam sie przydadza w walce o utrzymanie. Bez napinki. Pozdro

Stalówka 1938 | 2009-12-16 18:38

a kiedy rozpoczynaja sie mecze ?;]

Suawek | 2009-12-16 19:31

Arus997 | 2009-12-16 19:53

tak mówicie o tych wzmocnieniach ,a mało kto będzie chciał teraz przyjść do Stalówki...

Sędzia | 2009-12-17 11:14

ZAJEBISTY TRENER - ZAJEBISTE WZMOCNIENIA

=kamilo= | 2009-12-18 14:50

komu kibicujesz.pl
wbijac i glosowac! do konca miesiaca caly czas!!!
glosowac na stalowke kliknac herb!

Januszowski2 | 2009-12-28 22:11

Jeszcze LEBIODE w....ac.On najwiecej meczy odpuscil To co zrobil z Motrem nie zasluguje na gre w STALOWCE!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 746 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 3 022 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 067 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 13 735 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04983