Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Krawiec poza Stalą

Krawiec poza Stalą

Tadeusz Krawiec wiosną nie będzie bronił barw Stali Stalowa Wola. Rutynowany pomocnik jako pierwszy przyjął wypowiedzenie, które kilkanaście dni temu dyrektor klubu wręczył jemu i jego kilku kolegom.

Tadeusz Krawiec, który przez kilka ostatnich sezonów bronił barw Stali Stalowa Wola odchodzi z klubu. 35-letni pomocnik kilkanaście dni temu razem z siedmioma innymi zawodnikami dostał wypowiedzenie od dyrektora klubu. Jego pozostali koledzy nawet nie chcą słyszeć o zmianie pracodawcy. Na obniżenie pensji zdecydował się tylko rezerwowy golkiper Stanisław Wierzgacz.
 
więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/12/15/krawiec-poza-stala/

Komentarze (31)

Felipe77 | 2009-12-16 10:59

Powodzenia Tadziu i szacunek za wszystko.

19stalowiak38 | 2009-12-16 11:07

a przede wszystkim, za bramkę w rewanżowym meczu barażowym z Hekiem w Czermnie.

Jack1938 | 2009-12-16 11:08

Zawsze dobre są dobre wiadomości . Informacje jakie ja posiadam są inne niż to co podają sportowefakty - w temacie kontraktów oczywiście .

Gargamel1293 | 2009-12-16 12:02

Karcz na 100 bylby nasz

Gargamel1293 | 2009-12-16 12:06

aha jeszcze Ruch chce sie za darmo pozbyc serbskiego obronce Jovana Ninkovicia ktory moze grac zarowno na srodku jak i lewej obronie ale on raczej odpada

Heja | 2009-12-16 12:39

Wasilewski-Fabianows ki
Karcz-Uwakwe-Trela -Michalczuk
Stano-Macior-?-Get inger
Wietecha lub Olszewski ;-)

Gargamel1293 | 2009-12-16 12:56

moje propozycje transferowe (z klubow ekstraklasy)
Cracovia: Karcz, Klus (ewentualnie Dynarek)
Jaga: Hus
Korona: Paknys, Cichos
Ruch: Ninkovic (proba)
Zaglebie: Getinger
A takze Henriego Uwakwe


Heja | 2009-12-16 13:05

Wasilewski-Fabianows ki
Karcz-Uwakwe-Trela -Michalczuk
Stano-Macior-Pakny s-Get inger
Wietecha lub Olszewski ;-)

do tego jeszcze jakiegoś napastnika solidnego i mamy pake !

Tommy_lee | 2009-12-16 13:07

Dajcie spokój z młodym Uwakwe. W sparingu z rezerwami Stali Rzeszów sobie nie radził...

Zielak69 | 2009-12-16 13:16

Gargamel1293 | 2009-12-16 13:58

do Heya:

Stano do nas raczej nie przejdzie. On bedzie gral albo w sredniaku z ekstraklasy 9Polonia Bytom, Piast Gliwce) albo w jednym z lepszych klubow 1 ligi (Pogon Szczecin). Trzeba brac przede wszystkim z Cracovi bo tam jest duzo utalentowanych graczy majacych potencjal mam na mysli Dynarka, Dudzica, czy Karcza. Mam nadzieje ze troche tych transferow bedzie nie ma co liczyc na jakies spektakularne ale zeby bylo na utrzymanie. Pozdro :)

Gargamel1293 | 2009-12-16 14:14

zawodnicy ktorzy nic nie pokazali mozna by bylo dac Mielcowi, siarze, Resce czy Stali Rzeszow

Tragos30 | 2009-12-16 14:30

Zrozumcie. Stalowa Wola jest na ostatnim miejscu a w dalszym ciagu nikogo nie pozyskala??? Tak ma wygladac ratowanie klubu!! Juz powinno byc zakontraktowanych min 2 graczy w tym Karczu i ten drugi z Cracowi Dz... Nie sa prowadzone zadne rozmowy z konkretnymi ludzmi tylko czekamy na Styczen. W styczniu juz bedzie po zawodach i II liga czeka niestety.
Czy nie tak?

Gdyby komus w klubie zalezalo na tym zeby sie utrzymac juz by byly konkretne kroki ale ich nie widac.
Bedzie tak samo jak latem ...Zrozumcie polityka klubu jest taka zeby pozbyc sie tych co najwiecej zarabiaja (kase przeznaczyc na pense dzialaczy bo dla nich sie juz koncza) i pozyskac nowych mlodych nich sie ograja, oni duzo kasy nie beda potrzebowac, a Bialek ma na celu odbudowanie zespolu ktory za rok gora dwa wrocic do I ligi i juz moze stadion bedzie dostepny.
To pewne info.
Pozdrawiam

Jacek1449 | 2009-12-16 14:56


DZIADKI Z ZARZADU DO ROBOTY BO WAM KARCZ PRZELECI OBOK NOSA I PARU INNYCH


» http://www.90minut.pl/news/110/news1.....

Zatorze | 2009-12-16 15:16

Tragos30 a mogę wiedzieć skąd masz takie pewne info ??? może się pochwalisz ??? Każdy by chciał wiedzieć

Edek38 | 2009-12-16 15:34

Panowie mam propozycje.
Wyslijcie kilka "mejli" do klubu ze swoimi propozycjami transferow.Spiszcie je na kartce i wreczcie trenerowi ,dyrektorowi.Powiedz cie ,ze tak ma byc i bez dyskusji.Jak cos beda jeczec,ze przeciez nie ma kasy itp.to jest tu kilku emigrantow, ktorzy moga pozyczyc klubowi cos grosza do stycznia.Przeciez to szczytny cel ratowania ligi a przede wszystkim realizacji swojej wizji trenerskiej.

pomyslcie o tym.Jak sie skupicie to przed swietami sie zdazy.
A moze Stowarzyszenie ma Was wyreczyc??

Johnyy | 2009-12-16 16:01

Gargamel, jacek i reszta specjalistow od transferow ... wezcie odejdzcie od klawiatury i komputera bo to co piszecie to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac ..

specjaliscie sie znalezli, polowy zawodnikow na oczy nie widzeliscie glaby

Xoxoxo | 2009-12-16 16:50

Wietecha również poza Stalą !! Wiadomośc pewna 100 procent

Htk_bzc | 2009-12-16 17:11

Tomasz Wietecha na 99% wyleci z klubu z 2 powodow... 1.za wypowiadanie sie do prasy na temat pieniedzy co w kontrakcie ma jasno zapisane ze takiego prawa nie ma a 2 to to ze jest niby na zwolnieniu lekarskim a obecnie przebywa w USA juz zostalo to zgloszone przez klub do odpowiedniej instytucji co do Streciwilka czy Drozda to gdy ktoregos z nich spotkacie na miescie to smiejcie sie im prosto w ryj !!!! Bedzie Dobrze bo Musi byc Dobrze !!!!!!!!! Przypominam ze w kazdej chwili mozna zapisac sie na czlonka stowarzyszenia i udzielac sie w kazdej sprawie a nie tylko pi erdo lenie przez internet... Jakby was bylo tylu co w tym je ba nym internecie to bylibysmy na poziomie czolowki Polski :-)

Banan27 | 2009-12-16 17:47

skad wiesz koles co Wietecha ma w kontrakcie? no chyba ze se pracujesz w klubie to przepraszam ,kazdemu mozna przecierz wyniesc cos z klubu

Banan27 | 2009-12-16 17:50

juz wiem ty jestes szlage!!!

Gargamel1293 | 2009-12-16 17:57

moze i polowy zawodnikow na oczy nie widzialem ale mlodzi zawsze dadza serducho na boisku (tak jak w zeszlym sezonie Karcz) a poza tym ja patrze na zawodnikow umieszczonych na listach transferowych klubow z ekstraklasy wiec umiejacych grac w pilke. a kogo Ty bys proponowal?? zawodnikow ze Spartakusza Szarowola?Siarki?? czy moze z rezerw Gornika Leczna??

Gargamel1293 | 2009-12-16 18:03

Ja tylko uwazam ze Ci zawodnicy nam sie przydadza w walce o utrzymanie. Bez napinki. Pozdro

Stalówka 1938 | 2009-12-16 18:38

a kiedy rozpoczynaja sie mecze ?;]

Suawek | 2009-12-16 19:31

Arus997 | 2009-12-16 19:53

tak mówicie o tych wzmocnieniach ,a mało kto będzie chciał teraz przyjść do Stalówki...

Sędzia | 2009-12-17 11:14

ZAJEBISTY TRENER - ZAJEBISTE WZMOCNIENIA

=kamilo= | 2009-12-18 14:50

komu kibicujesz.pl
wbijac i glosowac! do konca miesiaca caly czas!!!
glosowac na stalowke kliknac herb!

Januszowski2 | 2009-12-28 22:11

Jeszcze LEBIODE w....ac.On najwiecej meczy odpuscil To co zrobil z Motrem nie zasluguje na gre w STALOWCE!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 182 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 931 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 20 049 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 602 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04812