Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Daniel Treściński zostaje.

Daniel Treściński zostaje.

Piłkarz „Stalówki” zgodził się na obniżkę poborów i chce walczyć z zespołem o utrzymanie w pierwszej lidze. - Zostaję w Stali Stalowa Wola – mówi Daniel Treściński, piłkarz naszego pierwszoligowego zespołu.

 

Zgodził się na obniżkę poborów w klubie i chce pomóc „Stalówce” wiosną w walce o utrzymanie. Dzisiaj stalowowolanie wznawiają treningi po świąteczno-noworocznej przerwie.

Popularny „Teresa” był jednym z ośmiu zawodników, którzy na początku grudnia otrzymali wypowiedzenia w klubie. Zdecydował się jednak zostać w Stali, za koszt renegocjacji swojej umowy i obniżenia pensji.


- Były retusze, jeżeli chodzi o finanse w moim przypadku – przyznaje Daniel Treściński.

– Zdecydowałem się zostać w zespole, sprowadziłem rodzinę do Stalowej Woli, bo zamierzałem od początku wypełnić swój kontrakt do końca sezonu. Chcę jak najlepiej przepracować okres przygotowawczy w zimie i być gotowy na walkę ze „Stalówką” o utrzymanie w pierwszej lidze.

Obrońca, który przyszedł do Stali z GKS Katowice, rundę jesienną miał straconą. Przed sezonem leczył kontuzję, którą źle zdiagnozowali lekarze.

Uraz okazał się nie tak groźny, ale Treściński nie mógł odpowiednio przygotować się latem do sezonu. W meczach jesiennych spisywał się poniżej oczekiwań, stracił miejsce w składzie, znowu miał kłopoty ze zdrowiem.


Ci, którzy pamiętają „Teresę” z wiosny, wiedzą jednak, że w dobrej dyspozycji jest podporą stalowowolskiej defensywy.

- Mam nadzieję, że nowy rok będzie dla mnie zdecydowanie lepszy niż miniona jesień – mówi piłkarz.

– U trenera Janusza Białka zagrałem w meczu pucharowym z Zagłębiem w Sosnowcu, który przegraliśmy, ale byłem wtedy świeżo po wyleczeniu kontuzji i jedyne, co mogłem zaprezentować na boisku, to ambicję. Wierzę w to, że uda się uratować wiosną dla Stalowej Woli pierwszą ligę. Różne głosy dochodzą też z innych pierwszoligowych klubów, one też przeżywają swoje kłopoty.


„Stalowcy” wznawiają dzisiaj treningi na swoim stadionie o godzinie 14. Mają pojawić się na zajęciach nowi piłkarze, wśród kandydatów do gry w naszym zespole wymieniani są Krystian Getinger z Zagłębia Lubin i Grzegorz Witkowski ze Stali Mielec, w grę wchodzą też Ukraińcy oraz piłkarz rodem z Łodzi.

 

źródło : Nowiny.

Komentarze (14)

Zielak69 | 2010-01-6 12:00

Bardzo dobra wiadomość, że Treściński zostaje.
Jeżeli chodzi o Witkowskiego:
» » http://www.stalmielec.com/?news=4461

Poland1938 | 2010-01-6 12:24

Poniedzialek 11.01.2010 godzina 19:15 mecz ze Zniczem Jaroslaw. Ktos jedzie? Pisze tutaj bo nie chce sie logowac na forum z ktorego nie bede korzystal.

Aleksander | 2010-01-6 13:39

NO wlasnie do meczu w jaroslawiu zostalo tak niewiele czasu a nigdzie nie ma informacji o wyjezdzie,MUSIMY WSPOMOC NASZA STALOWKE!!!jesli ktos ma jakie kolwiek informacje odnosnie wyjazdu bardzo prosze,napiszcie....

Volzerex | 2010-01-6 14:40

o 14 nie było żadnego treningu ;)

Ramzes | 2010-01-6 15:04

No wlasnie co z treningiem?? czy wie ktos na 100% o jakis wzmocnieniach? czy obecni sa w Stalowej jakis pilkarze ,do ktorych przymierza sie klub?

Poland1938 | 2010-01-6 16:27

co z nami bedzie gdy spotkamy sie na zakrecie?;)

Artur | 2010-01-6 16:37

Adamjcf | 2010-01-6 17:01

Ci kretyni chcą utrzymać pierwszą ligę piłkarzami z 4 ligi, no nie.

Ramzes | 2010-01-6 18:50

Stalex, Zatorze dajcie jakis news cos napewno sie dzieje;)
od razu pisze , ze nie moge podjsc do klubu z pewnych przyczyn.pozdrawiam

Aleksander | 2010-01-6 18:53

TO JUZ STALOWKA nie ma zaplecza ekstraklasy,no i pieniazkow bo jesli beda sprowadzac 3 czy 4 ligowych graczy to ja takich zawodnikow nie chce ogladac w barwach MOJEGO UKOCHANEGO KLUBU i nie bede chodzil na mecze....WSTYD I ZENADA,mam nadzieje ze pojda po rozum do glowy,do wziecia jest np SWIERCZEWSKI bardzo doswiadczony pilkarz

Edek38 | 2010-01-6 18:55

Jak beda jakies istotne , pewne informacje to napewno sie pojawia.

Stalex | 2010-01-6 20:34

Spokojnie info będzie już....już niedługo.
To nie specjalnie dobrze, ale w związku z zapaścią finansową Klubu nie oczekujcie dynamicznych działań zarządu i dyrektora.
Karuzela ruszyła dopiero dziś więc spokojnie jak bedziemy znać szczegóły działań dowiedzą się wszyscy.
Pozdrowionka

Zatorze | 2010-01-6 20:43

Ramzes, masz rację coś się dzieje ale na razie to trzeba milczeć bo nie tylko my czytamy te komentarze. Trzeba mieć jakiegoś asa w rękawie. Mam nadzieje że idziemy w dobrym kierunku. O samym zarządzie szkoda gadać. Bo sami wiecie że tam nigdy się nic ciekawego nie działo. Milczeliśmy z kartami Społem efekt jest. Tu też warto poczekać. Ktoś to rozwalił przez kilka lat, My nie uporządkujemy przez rok, trzeba czasu.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wieczysta Kraków 10 6-3-1 21
2 Cracovia II 9 6-3-0 21
3 ŁKS Łagów 10 6-3-1 21
4 Orlęta Radzyń Podlaski 10 5-2-3 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
11 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-2-5 11
13 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
14 Lublinianka Lublin 10 3-1-6 10
15 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
16 Unia Tarnów 10 2-1-7 7
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 10 1-1-8 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 734 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 66 388 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 57 623 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 88 526 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01275