Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zabiega o Karcza.

Stalówka zabiega o Karcza.

Kamil Karcz nie załapał się do kadry Cracovii, która pojechała na obóz przygotowawczy do Spały. Być może zawodnik trafi do Stali Stalowa Wola, w której grał już w poprzednim sezonie.

- Rzeczywiście negocjujemy z Cracovią. Rozmowy są jednak na takim etapie jeszcze nie można przesądzać czy zakończą się po naszej myśli. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja - powiedział trener Stali Janusz Białek.

Wczoraj do jego ekipy dołączyło trzech Ukraińców. Igor Mihalewski i Igor Mychalczuk wrócili ze świątecznych urlopów. Przyjechał też Iwan Litwiniuk, który jesienią bronił barw Hetmana Zamość. - Negocjujemy także z Zagłębiem Lubin na temat wypożyczenia z tego klubu Krystiana Getingera oraz ze Stalą Mielec, z której chcemy pozyskać Grzegorza Witkowskiego. - dodał szkoleniowiec.

W tym tygodniu piłkarze Stali oprócz soboty trenować będą dwa razy dziennie. Dzień wolny od zajęć będą mieli w niedzielę.

 

źródłó : Super Nowości.

Komentarze (8)

Sędzia | 2010-01-12 18:58

niestety jaki trener takie wzmocnienia, czyli żadne

Gargamel1293 | 2010-01-12 19:00

fajnie byloby zobaczyc Karcza z powrotem w Stalowce ;)

3821 | 2010-01-13 10:34

do Sędzia.

a jakim polem popisu ma się w tym momencie trener wykazać jeśli chodzi o dokonywanie transferów ???? sprawa jest prosta. mamy taki a nie inny budżet i nie wiadomo kogo tutaj Ci nie sprowadzi.

niestety jaki zarząd takie wzmocnienia !!!

ZKS & RKS

Bolo55 | 2010-01-13 10:50

» http://sport.wp.pl/kat,32286,title,P.....
Tak sie robi pieniądze, trudno było go zatrzymać? Nie, wystarczy tylko podpisywać kontrakty na dłużej niż na jeden sezon albo i pół. Chyba widać było co on prezentuje i że są perspektywy ale co tam przecież w klubie jest tyle kasy, ze bańka w tą czy w tą żadnej róznicy nie robi, bo jak coś to może ojciec dyrektor coś dołoży z własnej kieszeni.

3821 | 2010-01-13 10:53

Przetarg na obsługę gastronomiczną.

ZKS Stal Stalowa Wola ogłasza pisemny przetarg na obsługę gastronomiczną meczy piłkarskich o mistrzostwo I ligi rozgrywanych na stadionie w Stalowej Woli w rundzie wiosennej 2010 roku.


Oferty pisemne należy składać w kopercie w sekretariacie klubu przy ulicy Hutniczej 15 do dnia 31 stycznia 2010. Rozpatrzenie ofert nastąpi komisyjnie w dniu 1 lutego 2010.



Czyli dochodzę do wniosku że klub nie chcę aby obsługą gastronomiczną zajmowali się kibice ???

Cristo82 | 2010-01-13 12:36

A niby dlaczego mieliby się tym zajmowac kibice? Jeżeli są w stanie przedstawic najkorzystniejszą dla klubu ofertę to z pewnością będą prowadzic gastronomię na terenie obiektu. Tylko, że do tego trzeba miec też zarejestrowaną działalnośc gospodarczą i odpowiedni sprzęt. A przetarg na takie działania musi byc żeby nie byc posądzonym o "układy". Mam tylko nadzieję, że nie wygra go znajomy prezesa klubu albo np. kuchnia z hotelu Hutnik co też może się zdarzyc;))

Edek38 | 2010-01-13 14:17

Panowie ,spokojnie.Pisanie o nowych nabytkach w Stali ,obojetnie czy to uzupelnieniach czy wzmocnieniach to narazie w 90% nawet spekulacjami nie mozna nazwac.Jak zwykle wszystko bedzie [ albo i nie bedzie]zalatwione w ostatniej chwili.

Co do gastronomii to zapomniales,ze trzeba "garowe" skonczyc,heh.
Zapewniam,ze mielibysmy[kibice] wiecej pozytku gdyby to wlasnie nam[kibicom] przyznano"kielbaski ".
W tym momencie jednak i w gastronomii na stadionie bedzie raczej kryzys.Chyba ,ze grajki sie obudza...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 21 474 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 18 783 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 63 989 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 294 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.03615