Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zabiega o Karcza.

Stalówka zabiega o Karcza.

Kamil Karcz nie załapał się do kadry Cracovii, która pojechała na obóz przygotowawczy do Spały. Być może zawodnik trafi do Stali Stalowa Wola, w której grał już w poprzednim sezonie.

- Rzeczywiście negocjujemy z Cracovią. Rozmowy są jednak na takim etapie jeszcze nie można przesądzać czy zakończą się po naszej myśli. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja - powiedział trener Stali Janusz Białek.

Wczoraj do jego ekipy dołączyło trzech Ukraińców. Igor Mihalewski i Igor Mychalczuk wrócili ze świątecznych urlopów. Przyjechał też Iwan Litwiniuk, który jesienią bronił barw Hetmana Zamość. - Negocjujemy także z Zagłębiem Lubin na temat wypożyczenia z tego klubu Krystiana Getingera oraz ze Stalą Mielec, z której chcemy pozyskać Grzegorza Witkowskiego. - dodał szkoleniowiec.

W tym tygodniu piłkarze Stali oprócz soboty trenować będą dwa razy dziennie. Dzień wolny od zajęć będą mieli w niedzielę.

 

źródłó : Super Nowości.

Komentarze (8)

Sędzia | 2010-01-12 18:58

niestety jaki trener takie wzmocnienia, czyli żadne

Gargamel1293 | 2010-01-12 19:00

fajnie byloby zobaczyc Karcza z powrotem w Stalowce ;)

3821 | 2010-01-13 10:34

do Sędzia.

a jakim polem popisu ma się w tym momencie trener wykazać jeśli chodzi o dokonywanie transferów ???? sprawa jest prosta. mamy taki a nie inny budżet i nie wiadomo kogo tutaj Ci nie sprowadzi.

niestety jaki zarząd takie wzmocnienia !!!

ZKS & RKS

Bolo55 | 2010-01-13 10:50

» http://sport.wp.pl/kat,32286,title,P.....
Tak sie robi pieniądze, trudno było go zatrzymać? Nie, wystarczy tylko podpisywać kontrakty na dłużej niż na jeden sezon albo i pół. Chyba widać było co on prezentuje i że są perspektywy ale co tam przecież w klubie jest tyle kasy, ze bańka w tą czy w tą żadnej róznicy nie robi, bo jak coś to może ojciec dyrektor coś dołoży z własnej kieszeni.

3821 | 2010-01-13 10:53

Przetarg na obsługę gastronomiczną.

ZKS Stal Stalowa Wola ogłasza pisemny przetarg na obsługę gastronomiczną meczy piłkarskich o mistrzostwo I ligi rozgrywanych na stadionie w Stalowej Woli w rundzie wiosennej 2010 roku.


Oferty pisemne należy składać w kopercie w sekretariacie klubu przy ulicy Hutniczej 15 do dnia 31 stycznia 2010. Rozpatrzenie ofert nastąpi komisyjnie w dniu 1 lutego 2010.



Czyli dochodzę do wniosku że klub nie chcę aby obsługą gastronomiczną zajmowali się kibice ???

Cristo82 | 2010-01-13 12:36

A niby dlaczego mieliby się tym zajmowac kibice? Jeżeli są w stanie przedstawic najkorzystniejszą dla klubu ofertę to z pewnością będą prowadzic gastronomię na terenie obiektu. Tylko, że do tego trzeba miec też zarejestrowaną działalnośc gospodarczą i odpowiedni sprzęt. A przetarg na takie działania musi byc żeby nie byc posądzonym o "układy". Mam tylko nadzieję, że nie wygra go znajomy prezesa klubu albo np. kuchnia z hotelu Hutnik co też może się zdarzyc;))

Edek38 | 2010-01-13 14:17

Panowie ,spokojnie.Pisanie o nowych nabytkach w Stali ,obojetnie czy to uzupelnieniach czy wzmocnieniach to narazie w 90% nawet spekulacjami nie mozna nazwac.Jak zwykle wszystko bedzie [ albo i nie bedzie]zalatwione w ostatniej chwili.

Co do gastronomii to zapomniales,ze trzeba "garowe" skonczyc,heh.
Zapewniam,ze mielibysmy[kibice] wiecej pozytku gdyby to wlasnie nam[kibicom] przyznano"kielbaski ".
W tym momencie jednak i w gastronomii na stadionie bedzie raczej kryzys.Chyba ,ze grajki sie obudza...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (336) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 996 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 49 319 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 791 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 29 941 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04026