Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zabiega o Karcza.

Stalówka zabiega o Karcza.

Kamil Karcz nie załapał się do kadry Cracovii, która pojechała na obóz przygotowawczy do Spały. Być może zawodnik trafi do Stali Stalowa Wola, w której grał już w poprzednim sezonie.

- Rzeczywiście negocjujemy z Cracovią. Rozmowy są jednak na takim etapie jeszcze nie można przesądzać czy zakończą się po naszej myśli. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja - powiedział trener Stali Janusz Białek.

Wczoraj do jego ekipy dołączyło trzech Ukraińców. Igor Mihalewski i Igor Mychalczuk wrócili ze świątecznych urlopów. Przyjechał też Iwan Litwiniuk, który jesienią bronił barw Hetmana Zamość. - Negocjujemy także z Zagłębiem Lubin na temat wypożyczenia z tego klubu Krystiana Getingera oraz ze Stalą Mielec, z której chcemy pozyskać Grzegorza Witkowskiego. - dodał szkoleniowiec.

W tym tygodniu piłkarze Stali oprócz soboty trenować będą dwa razy dziennie. Dzień wolny od zajęć będą mieli w niedzielę.

 

źródłó : Super Nowości.

Komentarze (8)

Sędzia | 2010-01-12 18:58

niestety jaki trener takie wzmocnienia, czyli żadne

Gargamel1293 | 2010-01-12 19:00

fajnie byloby zobaczyc Karcza z powrotem w Stalowce ;)

3821 | 2010-01-13 10:34

do Sędzia.

a jakim polem popisu ma się w tym momencie trener wykazać jeśli chodzi o dokonywanie transferów ???? sprawa jest prosta. mamy taki a nie inny budżet i nie wiadomo kogo tutaj Ci nie sprowadzi.

niestety jaki zarząd takie wzmocnienia !!!

ZKS & RKS

Bolo55 | 2010-01-13 10:50

» http://sport.wp.pl/kat,32286,title,P.....
Tak sie robi pieniądze, trudno było go zatrzymać? Nie, wystarczy tylko podpisywać kontrakty na dłużej niż na jeden sezon albo i pół. Chyba widać było co on prezentuje i że są perspektywy ale co tam przecież w klubie jest tyle kasy, ze bańka w tą czy w tą żadnej róznicy nie robi, bo jak coś to może ojciec dyrektor coś dołoży z własnej kieszeni.

3821 | 2010-01-13 10:53

Przetarg na obsługę gastronomiczną.

ZKS Stal Stalowa Wola ogłasza pisemny przetarg na obsługę gastronomiczną meczy piłkarskich o mistrzostwo I ligi rozgrywanych na stadionie w Stalowej Woli w rundzie wiosennej 2010 roku.


Oferty pisemne należy składać w kopercie w sekretariacie klubu przy ulicy Hutniczej 15 do dnia 31 stycznia 2010. Rozpatrzenie ofert nastąpi komisyjnie w dniu 1 lutego 2010.



Czyli dochodzę do wniosku że klub nie chcę aby obsługą gastronomiczną zajmowali się kibice ???

Cristo82 | 2010-01-13 12:36

A niby dlaczego mieliby się tym zajmowac kibice? Jeżeli są w stanie przedstawic najkorzystniejszą dla klubu ofertę to z pewnością będą prowadzic gastronomię na terenie obiektu. Tylko, że do tego trzeba miec też zarejestrowaną działalnośc gospodarczą i odpowiedni sprzęt. A przetarg na takie działania musi byc żeby nie byc posądzonym o "układy". Mam tylko nadzieję, że nie wygra go znajomy prezesa klubu albo np. kuchnia z hotelu Hutnik co też może się zdarzyc;))

Edek38 | 2010-01-13 14:17

Panowie ,spokojnie.Pisanie o nowych nabytkach w Stali ,obojetnie czy to uzupelnieniach czy wzmocnieniach to narazie w 90% nawet spekulacjami nie mozna nazwac.Jak zwykle wszystko bedzie [ albo i nie bedzie]zalatwione w ostatniej chwili.

Co do gastronomii to zapomniales,ze trzeba "garowe" skonczyc,heh.
Zapewniam,ze mielibysmy[kibice] wiecej pozytku gdyby to wlasnie nam[kibicom] przyznano"kielbaski ".
W tym momencie jednak i w gastronomii na stadionie bedzie raczej kryzys.Chyba ,ze grajki sie obudza...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 577 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 5 613 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 3 028 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 393 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02665