Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zarząd Klubu podjął decyzję o rozstaniu się z dyrektorem Szlage

Zarząd Klubu podjął decyzję o rozstaniu się z dyrektorem Szlage

W dniu 15.01.2010. Zarząd Klubu podjął decyzję o rozstaniu się z dyrektorem Szlage.
W obliczu narastających trudności finansowych i miernych wyników sportowych naszych piłkarzy, była to jedyna słuszna decyzja. Bilans pracy dyrektora nie wypada zbyt korzystnie.
Od prawie roku większość decyzji dyrektora była nietrafiona. Latem przed rozpoczęciem sezonu doszło do wielu zmian personalnych które należy przypisać dyrektorowi. Większość transferów była poprostu nietrafiona, ani z punktu widzenia finansowego, ani sportowego nie była korzystna dla Stali.
Mimo wielu próśb i nacisków ze strony SKSSW udało się doprowadzić tylko do niewielu zmian.

Grudniowe renegocjacje kontraktów były już tylko próbą naprawienia sytuacji w obliczu coraz gorszych wyników sportowych i świecącej pustkami kasy klubowej. Patrząć na dokonania pana dyrektora wierzymy że nasza Stal poradzi sobie lepiej bez niego, niż było to z nim. Napewno to zwolnienie nie załatwia wszystkich problemów, ale jest sygnałem że móżliwe są zmiany które wyprowadzą Stal na prostą. Kolejnym etapem będzie powołanie Sportowej Spółki Akcyjnej do czerwca 2010 roku. Liczymy że zmiany w Stali nie są jednorazowym wyskokiem i że zarządowi wystarczy determinacji w reformowaniu struktur  Klubu.

Jeżeli reformy nie zakończą się na personalnych zmianach to jest nadzieja na utrzymanie się w I Lidze i na poprawę sytuacji w kolejnych sezonach.
Nam kibicom nie pozostaje nic innego, jak możliwie najliczniej stawiać się na Hutniczej 15 podczas meczów rundy wiosennej i głośnym dopingiem wspierać Stal!

Komentarze (28)

Ferdek | 2010-01-15 12:30

Brawo Brawo i jeszcze raz BRAWO.. :)

mimo tego że tak jak było napisane w artykule to "rozstanie" nie rozwiązuje wszystkich problem ale wydaję mi sie że to chyba najlepsze posunięcie zarządu jakie mogli teraz podjąć..

AA wie ktoś może kto zastąpi byłego prezesa.. ??

Andy | 2010-01-15 12:33

cieszy przede wszystkim zaangażowanie Stowarzyszenia, a więc ludzi, którym zależy na klubie, nie na kasie

Mx310user | 2010-01-15 12:40

nareszcie dobre wieści :)

brawo SKSSW !!

Edek38 | 2010-01-15 12:48

Burzliwe dyskusje pomyslnie sie zakonczyly.

Owszem cieszy zaangazowanie ludzi z SKSSW lecz strasznie martwi obojetnosc i biernosc calej reszty kibicow.

Stalowiak38 | 2010-01-15 13:17

bravo to poczatek dobrych decyzji!poki stowarzyszenie bedzie im patrzec na rece bedzie nadzieja

Stalofka | 2010-01-15 13:25

W R E S Z C I E ! ! ! ! !

Aleksander | 2010-01-15 13:26

Nareszcie!!!!Rzady tego nieudacznika,doprowa dzily Stalowke na skraj przepasci finansowej i sportowej,mowie o pilkarzach,moze znajdzie sie ktos kto poprawi ta sytuacje,mam taka nadzieje

Mcr. | 2010-01-15 13:34

Został zrobiony malutki kroczek do przodu - oby tak dalej

Gargamel1293 | 2010-01-15 14:00

Wreszcie jakaś dobra wiadomość :))

Ramzes | 2010-01-15 14:48

Elegancka wiadomosc!! dzis o wiele bardziej bedzie mi samkowac piwo:D bardzo dobra decyzja zarzadu,chociarz wydaje mi se ze nie mogli podjac innej decyzji mieli po prostu noz na gardle!!
tak czy inaczej brawo!

Stal 1938 | 2010-01-15 14:57

moze u nas tez to bedzie ze klub przejmna kibice i wyprotua wszystko i Stalowka bedzie grala w ekstra klasie i nowy stadion tak jak to zrobili kibice lechi gdansk kiedy ich klub byl tak jak my i gdzie teraz jest lechia gdansk i wogole :)

Dzidek | 2010-01-15 15:11

Najciekwszy nius od paru dobrych miesiecy :-) Bravo!!! Teraz drodzy krzykacze zamiast spekulować i bawic się w trenerów wiźcie się ogarnijcie w temacie Kart Społem, Zapisów do SKSSW i Klubu.
Pamiętaj cie w kupie siła i kupy nic nie ruszy!!!
Wielkie pozdro

Okulickiego | 2010-01-15 15:33

Kilka tygodni temu poddałem bardzo surowej ocenie dotychczasową Realną działalność Stowarzyszenia .... Bodaj że przy okazji pomysłu na Kart Społem .... Napisałem wtedy iż chciałbym aby SKSSW chwaliło się gdzie popadnie wszelkimi działaniami realnymi czyli mniej gadania więcej roboty !!! i Dziś mogę tylko powiedzieć że :

WIELKI SZACUNEK PANOWIE !!!

Koko | 2010-01-15 15:49

teraz klubem powinna zarządzać osoba z pomysłami która wyciągnie klub na prostą a przedwszystkim będzie mieć ciekawe pomysły na prowadzenie klubu i nowy dyrektor musi też częściej chociaż raz w miesiącu spotykać sie z kibicami i zarządem SKSSW bo razem można zrobić więcej dla klubu:)

Stalowiak1938 | 2010-01-15 17:35

Przedewszystkim nowy dyrektor powinien znać się na piłce nożnej chodzić na mecze a wogóle jakby był kibicem Stalówki a nie jak pan Szlauf nawet nie wiedział pewnie kto i jak gra i na którym jetesmy miejscu!!

Z krytej | 2010-01-15 17:41

powiedzcie mi co teraz??
mają zamiar powołać nowego dyrektora??
jeżeli tak to mam nadzieję że nie będzie to nikt z "układu" bo to nic nie da nawet jak się będzie spotykał z skssw czy kibicami czy tez na mecze chodził.
z tego co pamiętam to szlange był z ramienia prezydenta a co na to prezydent??

Stalex | 2010-01-15 17:43

Spokojnie, narazie nie będzie następcy dyrektora Szlage, bo raz że nie ma takiej potrzeby a dwa sytuacja finansowa Klubu jest naprawdę ciężka i nie stać Stali poprostu na zatrudnienie nowego. Do końca sezonu musimy przetrwać bez nowego dyrektora choćby w związku z brakami w klubowej kasie.
Z trudnościami finansowymi wiąże się też temat transferów. Większość nazwisk które padają w komentarzach pozostanie tylko w naszych marzeniach. Co niektórzy powinni się ogarnąć i wrócić na ziemię! Powtarzam to co jest w temacie tylko chyba niektórzy nie czytają newsa do końca.
Sytuacja finansowa oględnie mówiąc jest bardzo ciężka!
I jeszcze dla informacji Banana i innych.Nie będzie zmiany polityki wobec dotychczasowych graczy Stali, w związku z tym Balon tak czy tak odejdzie.
W drużynie czy nam się podoba czy nie, też muszą zajść radykalne zmiany. Szkoda tylko że nikt nie umiał tego zrobić w sposób cywilizowany.
I Banan czy jak Ci tam nie obrażaj innych kibiców tylko dlatego że mają inne zdanie niż Ty.
Pozdrawiam

Zatorze | 2010-01-15 20:00

Chciałem wyjaśnić parę spraw, pierwsza to bardzo Was chciałem zachęcić do współpracy i zapisywania się do SKSSW. Druga to my nie wywieramy wpływu na to co się dzieje w klubie, w pewien sposób podsuwamy pomysły. Na szczęście są ludzie którzy nam w tym pomagają jeśli chodzi o klub i korzystają z tego przyzwolenia kibiców. Trzecia sprawa to taka że jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej ale są na to pomysły jak z tego wyjść i to myślę będzie nie pierwszy taki Artykuł z tych dobrych wieści. Trzeba uzbroić się w cierpliwość bo zaczęliśmy od zera a dzisiaj już mamy jakieś osiągnięcie być może jakiegoś kompromisu na linii kibice - klub. Pozdrawiam

Quick1986 | 2010-01-15 21:51

Hmmm no tylko pogratulować:) Tylko czy to troszkę nie za późno? Mam nadzieję że nie:) STALÓWKA THE FIRM

Adm.t. | 2010-01-16 10:12

Spokój!
News nie dotyczy ŻADNEGO z piłkarzy Stalówki więc nie odbiegać od tematu.

Darqs_nisko | 2010-01-17 00:01

» http://www.youtube.com/watch?v=Zqr8e.....

W Katowicach można a u nas nieee???...

Ramzes | 2010-01-17 09:51

W katowica mozna bo tam ludzie sa zgrani,pomyslow na zrobienie takiej akcji bylo u nas wiele ale nikomu sie nie chce dupy ruszyc,wola klepac wklawiature i wszystko zostawic dla SKSSW

Liber | 2010-01-17 14:25

WIE KTOŚ CZY JEST TRANSMITOWANY MECZ KOSZYKARZY W WARSZAWIE , ALBO JAKAŚ RELACJA ??

Slim1938 | 2010-01-17 15:20

Koks86 | 2010-01-18 17:55

» http://puzz.info.pl/?p=PsfF39s0pJNV - inwestujesz 2zlote za smsa ale mozna wygrac od 10 do 200zl w 5 minut, jedynie co trzeba robic to ukladac puzle, proste nie ? :)

Szymon_koch1999 | 2010-01-18 19:07

Dobry pomysł z druga drużyną!Moim zdaniem Białek wpadł na dobry pomysł!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 961 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 18 630 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 669 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 585 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03783