Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali Stalowa Wola trenują na sztucznym boisku.

Piłkarze Stali Stalowa Wola trenują na sztucznym boisku.

Nasi pierwszoligowcy najpierw odśnieżają murawę, by nadawała się do użytku. Z zespołem trenuje tylko jeden nowy gracz, ukraiński pomocnik Iwan Litwiniuk z Hetmana Zamość.

 

Jednym z elementów przygotowań w przerwie zimowej "stalowców" są treningi na sztucznej murawie, obecnie przy Szkole Podstawowej numer 4. Nasi piłkarze sami odśnieżają sobie boisko, łącznie z trenerem Januszem Białkiem, jego asystentem Jaromirem Wieprzęciem i masażystą Bartłomiej Patkiewiczem. Ale co tak naprawdę budzi zdziwienie, to fakt, że sztuczne boiska w mieście, a jest ich kilka, które powstały przy szkołach za nie małe pieniądze, nie są zimą wykorzystywane przez uczniów. Gdyby nie piłkarze, zarówno seniorzy jak i juniorzy Stali, sztuczne boiska, na których trenują, pozostałyby nie ruszone i pokryte śniegiem. Można zastanawiać się tylko, dla kogo one tak właściwie powstały. Szkoda, że chociaż jedna sztuczna murawa nie powstała na stadionie przy ulicy Hutniczej, przynajmniej zadbałby o jego odśnieżanie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, właściciel obiektu.

Tymczasem trener Białek ma niełatwą sytuację kadrową. Z zespołu odszedł już obrońca Bartłomiej Piszczek, nie ma już pomocnika Cezarego Czpaka, nie licząc zawodników, którzy dostali wcześniej, w grudniu, wypowiedzenia w klubie. A wzmocnień nie widać, jest tylko Ukrainiec Iwan Litwiniuk z Hetmana Zamość. Rozmów transferowych nie ma za bardzo kto w klubie prowadzić, po uchwale zarządu o zwolnieniu dyrektora Dariusza Schlage. Jego obowiązku ma przejąć prezes Leszek Kaczmarski.

- Mam nadzieję, że sytuacja w klubie wkrótce się wyjaśni i sprawy transferowe ruszą do przodu – mówi Janusz Białek.

Na razie kwestia pozyskania Krystiana Getingera z Zagłębia Lubin, Grzegorza Witkowskiego ze Stali Mielec, Waldemara Sotnickiego z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski czy wspomnianego Litwiniuka jest zawieszona.

 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (28)

Lzss | 2010-01-21 17:16

LUDZIE OGARNIJCIE SIE I PRZESTANCIE PISAC TAKIE GŁOPOTY ZE BOISKA POWSTAŁY A NIK NA NICH NIE GRA PO 1 - OSIEDLE NA KTORYM ZNAJDUJE SIE BOISKO NA SIEDLANOWSKIEGO PRZY SZKOLE 4 BYLO JUZ ODSNIEZANE NIE RAZ PRZEZ LOKALNA MŁODZIERZ PO 2 - POWSTALY BOISKA TO POWINIEN SIE KTOS TEZ NIMI ZAJMOWAC I ODSNIEZAC JE ?? PRZYKLAD W * JASKOWICACH* NIE MAJA TAKIEGO PROBLEMU PONIEWAZ SA ZORGANIZOWANI I MAJA POTRZEBNY SPRZET DO TEGO A CHODZI TU O MALY PLUG I KLADA PRZEJADA PARE RAZY I BOISKO ODSNIEZONE I TAK POWINO BYC NA KAZDYM POWSTALYM BOISKU A NIE TU SPADA SNIEG I KAZDY CHCE GRAC W PILKE A TU SIE OKAZUJE ZE BOSIKA POZAMYKANE PRZEZ PANIA DYREKTOR PRZY KTORYCH SZKOLACH SA BOSIKA BO NIE MA KTO ODGARNAC BOISKA ALBO NIE MA KTO PILNOWAC TEGO BO NIE MA NA TO PIENIEDZY WIEC POCO PISAC ZE MLODZIEZY POWSTALY BOISKA I MLODZIEZ NA NICH NIE GRA ;/ KOMPLETNA BZDURA I GLOPOTA TO WY POWINISCIE URZEDNICY KTORZY PRZYCZYNILI SI EDO POWSTANIA TYCH BOISK ZAPEWNIC MLODZIERZY WARUNKI A NIE OBARCZAC WINA ICH POMYSCIE PARE RAZY ZANIM COS NAPISZECIE !!!!!!!!

Cyc-u | 2010-01-21 18:41

dlaczego gdy chcę dodać komentarz pojawia się komunikat:
"tresc zawiera niecenzuralne słowa lub spam"
Zanzaczam, że niczego z tych rzeczy moja wypowiedź nie zawiera !

Adm.t. | 2010-01-21 21:41

Tadeusz Krawiec, do niedawna piłkarz Stali Stalowa Wola rozpoczyna karierę trenerską. Wiosną 2010 poprowadzi zespół lubelskiej A klasy Wisłę Annopol.

Dantes | 2010-01-22 10:42

... a gdzie sa ci kibice od odsniezania??

Volzerex | 2010-01-22 10:49

Kolejna żałosna prowokacja, My zrobiliśmy coś, by się mecz odbył z Motorem bo każdy płakał że przełożą a dupy sie ruszyć pomóc nie chciało wiec teraz bez aluzji.

Green hamer | 2010-01-22 15:43

Dantes ...jesteś żałosny!!
Powiem ci tak internetowa gnido,że gdyby jakiś cudotwórca dawał na klub kase za każdy taki wpis jak pański i wielu pana kolegów napinaczy to my dzisiaj mielibyśmy w tyle cały ten kryzys ,stalówka srała by chajsem i grała w LM.A reszte tej kasy dawała by na leczenie takich pojeb....w jak ty!!!!

Matek | 2010-01-22 19:08

Green ty to potrafisz kogoś inteligentnie pojechać gratuluje. Nie rozumie wogole sensu tego artykułu te boiska sa finansowane ze srodkow unijnych, unia sponsorowac Stali na pewno nie bedzie, o przepraszam boisko na siedlance zfinansowalo PZU.

Liber | 2010-01-22 20:12

Grają jutro koszykarze ??

Dzidek | 2010-01-23 00:35

Ta w hokeja o 15 na Ekonomiku!

Zatorze | 2010-01-23 07:28

Nie dziwcie się czego Wam się o wszystkim nie mówi. Jak byście za dużo wiedzieli to byście popełnili harakiri haha. A wpisów tutaj było by chyba z milion. Po co się kłócić panowie jesteśmy w tym bagnie po uszy i to razem. Tylko że cześć z nas nie śpi po nocach myśląc co dalej. A planów jest wiele. Za niedługo kolejny ciekawy news z SKSSW. Cierpliwości.

Elronnie | 2010-01-23 09:18

uż podczas najbliższego spotkania pomiędzy Stalą Stalowa Wola SA a Treflem Sopot kibiców czeka wiele niespodzianek.

Niezmiernie nam miło poinformować, iż Zarząd Stali Stalowa Wola podpisał umowę dotyczącą organizacji widowiska sportowego z firmą CERKAMED ze Stalowej Woli.

Firma CERKAMED podjęła się zorganizowania i sponsoringu widowiska sportowego podczas występu koszykarzy Stal Stalowa Wola SA.

Oferta firmy CERKAMED będzie obejmowała pełne finansowanie zespołu cheerleaders do końca tego sezonu, a także doposażenie klubu kibica, jak i samych kibiców w gadżety wspomagające doping naszej drużyny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników koszykówki na wyjątkowe widowiska sportowe, z których pierwsze odbędzie się 30. stycznia 2010.

Spawn | 2010-01-23 11:05

» http://www.90minut.pl/news/113/news1.....

Widac ze cos sie staraja zeby utrzymac sie w 1 lidze

Lubelak | 2010-01-23 14:22

Umowa Motoru zostały już podpisana, to stara sprawa Ze Ślaskiem będzie na dniach, dostaną kilku zawodników od obydwu klubów. Motor w ciągu kilku tygodni stanął na nogi, jak załatwią długi wyjda na prostą. u NAS ciągle siedzimy w miejscu....

Aleksander | 2010-01-23 17:31

Czy nasi kopacze jedza wspoolne obiadki rowniez w weekend czy tylko w dni robocze?przeciez to rekompensata za oboz sportowy,na ktory nie pojechali.Panowie dzialacze alescie ZNISZCZYLI DRUZYNE!!!!!!

Zkstal | 2010-01-23 19:26

haha tak w niedzielę jedzą rosołek w hutniku i domku,

Piryt | 2010-01-24 10:26

Bardzo mądrze postępuje zarząd Motoru to świadczy o tym że w Lublinie dorośli wreszcie do piłki a dla nas powinno być to wskazówką że coś można zrobić dla naszej Stalówki. Kilka miesięcy wstecz myślałem o takim rozwiązaniu jakie zamierza zrobić Motor współpraca Śląska i Korony w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem byłaby piłkarska współpraca z Krakowskimi klubami Cracovią lub Wisłą być może Górnikiem Zabrze, Polonia Warszawa lub innymi dobrze poukładanymi drużynami a może nawet z którąś z Ukraińskich drużyn. Większość bogatych, dobrze poukładanych klubów ma wielkie bogactwo dobrych zawodników którzy nie zawsze mogą się ogrywać we własnym klubie przykładem za trenera Łacha była bardzo dobra współpraca z ludźmi z Krakowa a wszystkie zaciągi zawodników z północno- zachodniej polski kończyły się krótkim epizodem.

Kumil92 | 2010-01-24 12:19

ma ktos jakies nowe info o pilkarzach?

bo jak narazie to sluch zaginal xd....

Arc38 | 2010-01-24 14:00

Mam pytanie kiedy jest najbliższy sparing?

Tom435 | 2010-01-24 14:05

no co pojdziesz te kaleki ogladac

Pokal | 2010-01-24 14:11

Balon jakoś strasznie pewny siebie w tym artykule echa.
Obym nie był złym prorokiem ale praktycznie każdy z oskarżonych tak się bronił na początku...

Kibic256 | 2010-01-24 16:30

jedno jest pewne my meczów nie kupowaliśmy bo nie mieliśmy za co. zobaczymy jak się sprawa rozkręci.

Zatorze | 2010-01-24 18:22

kibic 256

oj mylisz się za co to my mieliśmy. Na to zawsze się kasa znajdzie. :)

Kibic256 | 2010-01-24 19:26

w sumie kiedyś nie było aż tak krucho z kasa jak w tym momencie

Poland1938 | 2010-01-24 20:37

żenada!

Jack1938 | 2010-01-24 21:09

Z tydzień pojawi się konkret info do nas wszystkich i mam nadzieję że , wszyscy podejdą do tematu na poważnie . Będzie to niejako sprawdzian jak zależy i komu na Stalówce . Pozdrawiam

Omen | 2010-01-25 00:08

Balon w Białej Mewie??????
» http://www.90minut.pl/news/113/news1.....

Waski38 | 2010-02-1 10:21

» http://www.youtube.com/watch?v=DSe4ehlxHx0 nowy filmik -Stalówka Raków

» http://www.youtube.com/watch?v=c1dTL..... a ten darzył sie dużą popularnoscią a go usunąłem więc dodaje znowu :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 271 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 29 747 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 922 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 50 221 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04332