Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Stalówka” lepsza od tarnobrzeskiej Siarki.

      W sobotnie południe na zwierzynieckim boisku w Tarnobrzegu zmierzyli się ze sobą piłkarze miejscowej Siarki oraz Stali Stalowa Wola. Po wyrównanym meczu lepsi okazali się goście ze Stalowej Woli, którzy wygrali 0:1.
     To była pierwsza kontrolna gra futbolistów obu drużyn, przygotowujących się do rozgrywek rundy wiosennej. Mimo, że piłkarze "Stalówki” grają o dwie klasy wyżej niż "Siarkowcy” to nie było widać wielkiej różnicy w poziomie gry. Mecz był wyrównany i obfitował w ogromną ilość ostrych starć. Piłkarze nie oszczedzali się i starali się, pokazać z jak najlepszej strony swoim trenerom.

Zwycięskie trafienie zaliczył w 20 minucie spotkania napastnik Stali, Abel Salami. Bramkarz Siarki Łukasz Ćwiczak nie miał żadnych szans przy strzale czarnoskórego piłkarza "Stalówki”.

W obu drużynach wystąpiło kilku nowych zawodnikow. Pewnym punktem w środku pomocy Stali Stalowa Wola był Ukrainiec Iwan Litwiniuk, z dobrej strony pokazał się również Henry Uwakwe.

Wśród "Siarkowców” woli walki nie można było odmówić Grzegorzowi Rzeszutkowi, Bartłomiejowi Gąsiorkowi oraz Jakubowi Uznańskiemu. Mało widoczny w linii pomocy tarnobrzeżan był natomiast Bartosz Madeja.

- Jesteśmy na zupełnie innym etapie przygotowań niż piłkarze Stali Stalowa Wola. Mimo wszystko chłopcy pokazali klasę i nie odpuszczali - mówi Adam Mażysz, szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg. - Co do nowych piłkarzy to jest jeszcze za wcześnie, aby w jakiś sposób komentować ich grę.

- Siarka postawiła nam trudne warunki i naprawdę chłopcy musieli sporo się napracować, żeby wygrać to spotkanie. Ten mecz pokazał, że Iwan Litwiniuk będzie ogromnym wzmocnieniem. Mam nadzieję, że ten chłopak wniesie wiele do naszej gry w rundzie wiosennej - powiedział po meczu trener Stali Stalowa Wola Janusz Białek.

Sklady:
Siarka Tarnobrzeg: Ćwiczak - Rzeszutek, Kozłowski, Stępień, Sałek - Bobak, Madeja, Hynowski, Kabata - Walat, Stąporski oraz Gąsiorek, Łukawski, Pluta, Uznański, Kwieciński, Krzemiński, Mazurkiewicz, Rożek, Kozieł.

Stali Stalowa Wola: Wierzgacz - Szymiczek, Maciorowski, Treściński, Lebioda – Myszka, H. Uwakwe, Trela, Litwiniuk – Salami, Stręciwilk oraz Wasilewski, L. Uwakwe, Michalewski, Hamera, Paprocki.

EchoDnia/

Komentarze (21)

Slim1938 | 2010-01-30 23:07

Artur | 2010-01-30 23:18

Sotnicki przymierzany do naszej bramki grał w Resovii » http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7036.html

Kumil92 | 2010-01-31 14:04

przymierzany moze i był, ale tempo jakie maja nasi dzialacze robi swoje :)... kazdy szuka klubu... nikt na nas nie bedzie czekal.. ;/

Michalinho2 | 2010-01-31 21:28

Wszyscy sie zbroja a my stoimy w miejscu i tak jak zwykle pozostana nam tylko ogorki(pilkarzyki) slabeusze ok z kasa nie jest tak dobrze ale nawet rok temu Stalowke bylo stac na poprawne transfery a teraz? zobaczymy co bedzie dalej co czas pokaze :)

Waski38 | 2010-02-1 10:21

» http://www.youtube.com/watch?v=DSe4ehlxHx0 nowy filmik -Stalówka Raków

» http://www.youtube.com/watch?v=c1dTL..... a ten darzył sie dużą popularnoscią a go usunąłem więc dodaje znowu :)

Daro15 | 2010-02-1 15:18

elo kiedy pierwszy mecz u siebie ?? 7 marca wyjazd do kszoków ? a tydzien pozniej juz u siebie czy tez wyjazdowy ? niewiecie jak z terminarzem ?

Biggie | 2010-02-1 15:38

na 90minut.pl masz pelny terminarz

Esende | 2010-02-1 15:55

Ciekawe co się dzieje z Paknysem nie ma go w kadrze korony na zgrupowanie w Turcji

Cisse | 2010-02-1 16:52

Paknys rozwiazal kontrakt z Korona.

Przemex7 | 2010-02-1 17:37

i jak wypali ten wyjazd do Ostrowca?
Bo w sumie taki wyjazd by się przydał.
Jest niedaleko wg. mnie w h*j nas by pojechało!;d

Green hamer | 2010-02-1 18:20

Wyjazd na Kszoki ogarniają kolesie ze stowarzyszenia,na dzień dzisiejszy to nawet najstarsi górale tego nie wiedzą czy nas kszo zaprosi.Wszystko zależy od ich widzimisie!!!!!
HEY STAL!!!

Jacek1449 | 2010-02-1 19:40

» http://www.90minut.pl/mecze_druzyna......


tu macie terminarz jak chceciepozdro HEY STALLLL

Marcin93 | 2010-02-1 22:10

kaczmarski to juz sie roztroi chyba: » http://twojregion24.pl/sport/stal-le.....

Marco | 2010-02-1 23:20

Mam pytanie do chłopaków ze Stowarzyszenia czy była by prawnie taka możliwość by każdy pracujący,nie zależnie w jakim zakładzie pracy, kibic Stalówki mógł wyrazić pisemną chęć by z każdej jego wypłaty 1% wpływał automatycznie na rzecz klubu ??

Ramzes | 2010-02-2 08:42

Marco nie jestem ze stowarzyszenia.Wydaj e mi sie ,ze istnieje taka mozliwosc,tylko musisz ustalic to w kardach w zakladzie ,ktorym pracujesz,skoro jakis procent co miesiac ksiegowa moze przekazywac na zwiazki zawodowe tudziez skladki na drugie ubezpieczenia to moze chyba i to robic,wydaje mi sei ze zalezy to od dobrej woli pracodawcy no i pan tym sie zajmujacych!

Poland1938 | 2010-02-2 10:39

no idziemy w gore tabeli;) - hahah - proszę o szczerą odpowiedź: Komu w klubie ZKS Stal zależy na utrzymaniu zespołu w 1 lidze? Komu zależy na JEGO STABILNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ? Komu zależy?

Spawn | 2010-02-2 14:35

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....
Jeden przychodzi inny odchodzi

Green hamer | 2010-02-2 14:40

A może to wam poprawi nieco samopczucie!!???:)
» http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/

Alleluja | 2010-02-2 15:46

szanujcie innych i czytajcie ich wypowiedzi,chociazby po to zeby nie wstawiac tych samych linkow po 100 razy !
poza tym podejrzewam ze kazdy kto wchodzi na ta stronke wchodzi rowniez na 90minut i sportowefakty,wiec nie potrzebne sa tego typu informacje.Bardziej to leniwi admini powinni sie anagazowac w dzialanosc tej stronki bo czestotliwosc i bycie na czasie z ich wypowiedziami jest zalosne..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 244 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 812 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 092 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 127 456 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.08411