Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Stalówka” lepsza od tarnobrzeskiej Siarki.

      W sobotnie południe na zwierzynieckim boisku w Tarnobrzegu zmierzyli się ze sobą piłkarze miejscowej Siarki oraz Stali Stalowa Wola. Po wyrównanym meczu lepsi okazali się goście ze Stalowej Woli, którzy wygrali 0:1.
     To była pierwsza kontrolna gra futbolistów obu drużyn, przygotowujących się do rozgrywek rundy wiosennej. Mimo, że piłkarze "Stalówki” grają o dwie klasy wyżej niż "Siarkowcy” to nie było widać wielkiej różnicy w poziomie gry. Mecz był wyrównany i obfitował w ogromną ilość ostrych starć. Piłkarze nie oszczedzali się i starali się, pokazać z jak najlepszej strony swoim trenerom.

Zwycięskie trafienie zaliczył w 20 minucie spotkania napastnik Stali, Abel Salami. Bramkarz Siarki Łukasz Ćwiczak nie miał żadnych szans przy strzale czarnoskórego piłkarza "Stalówki”.

W obu drużynach wystąpiło kilku nowych zawodnikow. Pewnym punktem w środku pomocy Stali Stalowa Wola był Ukrainiec Iwan Litwiniuk, z dobrej strony pokazał się również Henry Uwakwe.

Wśród "Siarkowców” woli walki nie można było odmówić Grzegorzowi Rzeszutkowi, Bartłomiejowi Gąsiorkowi oraz Jakubowi Uznańskiemu. Mało widoczny w linii pomocy tarnobrzeżan był natomiast Bartosz Madeja.

- Jesteśmy na zupełnie innym etapie przygotowań niż piłkarze Stali Stalowa Wola. Mimo wszystko chłopcy pokazali klasę i nie odpuszczali - mówi Adam Mażysz, szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg. - Co do nowych piłkarzy to jest jeszcze za wcześnie, aby w jakiś sposób komentować ich grę.

- Siarka postawiła nam trudne warunki i naprawdę chłopcy musieli sporo się napracować, żeby wygrać to spotkanie. Ten mecz pokazał, że Iwan Litwiniuk będzie ogromnym wzmocnieniem. Mam nadzieję, że ten chłopak wniesie wiele do naszej gry w rundzie wiosennej - powiedział po meczu trener Stali Stalowa Wola Janusz Białek.

Sklady:
Siarka Tarnobrzeg: Ćwiczak - Rzeszutek, Kozłowski, Stępień, Sałek - Bobak, Madeja, Hynowski, Kabata - Walat, Stąporski oraz Gąsiorek, Łukawski, Pluta, Uznański, Kwieciński, Krzemiński, Mazurkiewicz, Rożek, Kozieł.

Stali Stalowa Wola: Wierzgacz - Szymiczek, Maciorowski, Treściński, Lebioda – Myszka, H. Uwakwe, Trela, Litwiniuk – Salami, Stręciwilk oraz Wasilewski, L. Uwakwe, Michalewski, Hamera, Paprocki.

EchoDnia/

Komentarze (21)

Slim1938 | 2010-01-30 23:07

Artur | 2010-01-30 23:18

Sotnicki przymierzany do naszej bramki grał w Resovii » http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7036.html

Kumil92 | 2010-01-31 14:04

przymierzany moze i był, ale tempo jakie maja nasi dzialacze robi swoje :)... kazdy szuka klubu... nikt na nas nie bedzie czekal.. ;/

Michalinho2 | 2010-01-31 21:28

Wszyscy sie zbroja a my stoimy w miejscu i tak jak zwykle pozostana nam tylko ogorki(pilkarzyki) slabeusze ok z kasa nie jest tak dobrze ale nawet rok temu Stalowke bylo stac na poprawne transfery a teraz? zobaczymy co bedzie dalej co czas pokaze :)

Waski38 | 2010-02-1 10:21

» http://www.youtube.com/watch?v=DSe4ehlxHx0 nowy filmik -Stalówka Raków

» http://www.youtube.com/watch?v=c1dTL..... a ten darzył sie dużą popularnoscią a go usunąłem więc dodaje znowu :)

Daro15 | 2010-02-1 15:18

elo kiedy pierwszy mecz u siebie ?? 7 marca wyjazd do kszoków ? a tydzien pozniej juz u siebie czy tez wyjazdowy ? niewiecie jak z terminarzem ?

Biggie | 2010-02-1 15:38

na 90minut.pl masz pelny terminarz

Esende | 2010-02-1 15:55

Ciekawe co się dzieje z Paknysem nie ma go w kadrze korony na zgrupowanie w Turcji

Cisse | 2010-02-1 16:52

Paknys rozwiazal kontrakt z Korona.

Przemex7 | 2010-02-1 17:37

i jak wypali ten wyjazd do Ostrowca?
Bo w sumie taki wyjazd by się przydał.
Jest niedaleko wg. mnie w h*j nas by pojechało!;d

Green hamer | 2010-02-1 18:20

Wyjazd na Kszoki ogarniają kolesie ze stowarzyszenia,na dzień dzisiejszy to nawet najstarsi górale tego nie wiedzą czy nas kszo zaprosi.Wszystko zależy od ich widzimisie!!!!!
HEY STAL!!!

Jacek1449 | 2010-02-1 19:40

» http://www.90minut.pl/mecze_druzyna......


tu macie terminarz jak chceciepozdro HEY STALLLL

Marcin93 | 2010-02-1 22:10

kaczmarski to juz sie roztroi chyba: » http://twojregion24.pl/sport/stal-le.....

Marco | 2010-02-1 23:20

Mam pytanie do chłopaków ze Stowarzyszenia czy była by prawnie taka możliwość by każdy pracujący,nie zależnie w jakim zakładzie pracy, kibic Stalówki mógł wyrazić pisemną chęć by z każdej jego wypłaty 1% wpływał automatycznie na rzecz klubu ??

Ramzes | 2010-02-2 08:42

Marco nie jestem ze stowarzyszenia.Wydaj e mi sie ,ze istnieje taka mozliwosc,tylko musisz ustalic to w kardach w zakladzie ,ktorym pracujesz,skoro jakis procent co miesiac ksiegowa moze przekazywac na zwiazki zawodowe tudziez skladki na drugie ubezpieczenia to moze chyba i to robic,wydaje mi sei ze zalezy to od dobrej woli pracodawcy no i pan tym sie zajmujacych!

Poland1938 | 2010-02-2 10:39

no idziemy w gore tabeli;) - hahah - proszę o szczerą odpowiedź: Komu w klubie ZKS Stal zależy na utrzymaniu zespołu w 1 lidze? Komu zależy na JEGO STABILNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ? Komu zależy?

Spawn | 2010-02-2 14:35

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....
Jeden przychodzi inny odchodzi

Green hamer | 2010-02-2 14:40

A może to wam poprawi nieco samopczucie!!???:)
» http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/

Alleluja | 2010-02-2 15:46

szanujcie innych i czytajcie ich wypowiedzi,chociazby po to zeby nie wstawiac tych samych linkow po 100 razy !
poza tym podejrzewam ze kazdy kto wchodzi na ta stronke wchodzi rowniez na 90minut i sportowefakty,wiec nie potrzebne sa tego typu informacje.Bardziej to leniwi admini powinni sie anagazowac w dzialanosc tej stronki bo czestotliwosc i bycie na czasie z ich wypowiedziami jest zalosne..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 97 819 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 42 989 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 17 804 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 944 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01092