Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Stalówka” lepsza od tarnobrzeskiej Siarki.

      W sobotnie południe na zwierzynieckim boisku w Tarnobrzegu zmierzyli się ze sobą piłkarze miejscowej Siarki oraz Stali Stalowa Wola. Po wyrównanym meczu lepsi okazali się goście ze Stalowej Woli, którzy wygrali 0:1.
     To była pierwsza kontrolna gra futbolistów obu drużyn, przygotowujących się do rozgrywek rundy wiosennej. Mimo, że piłkarze "Stalówki” grają o dwie klasy wyżej niż "Siarkowcy” to nie było widać wielkiej różnicy w poziomie gry. Mecz był wyrównany i obfitował w ogromną ilość ostrych starć. Piłkarze nie oszczedzali się i starali się, pokazać z jak najlepszej strony swoim trenerom.

Zwycięskie trafienie zaliczył w 20 minucie spotkania napastnik Stali, Abel Salami. Bramkarz Siarki Łukasz Ćwiczak nie miał żadnych szans przy strzale czarnoskórego piłkarza "Stalówki”.

W obu drużynach wystąpiło kilku nowych zawodnikow. Pewnym punktem w środku pomocy Stali Stalowa Wola był Ukrainiec Iwan Litwiniuk, z dobrej strony pokazał się również Henry Uwakwe.

Wśród "Siarkowców” woli walki nie można było odmówić Grzegorzowi Rzeszutkowi, Bartłomiejowi Gąsiorkowi oraz Jakubowi Uznańskiemu. Mało widoczny w linii pomocy tarnobrzeżan był natomiast Bartosz Madeja.

- Jesteśmy na zupełnie innym etapie przygotowań niż piłkarze Stali Stalowa Wola. Mimo wszystko chłopcy pokazali klasę i nie odpuszczali - mówi Adam Mażysz, szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg. - Co do nowych piłkarzy to jest jeszcze za wcześnie, aby w jakiś sposób komentować ich grę.

- Siarka postawiła nam trudne warunki i naprawdę chłopcy musieli sporo się napracować, żeby wygrać to spotkanie. Ten mecz pokazał, że Iwan Litwiniuk będzie ogromnym wzmocnieniem. Mam nadzieję, że ten chłopak wniesie wiele do naszej gry w rundzie wiosennej - powiedział po meczu trener Stali Stalowa Wola Janusz Białek.

Sklady:
Siarka Tarnobrzeg: Ćwiczak - Rzeszutek, Kozłowski, Stępień, Sałek - Bobak, Madeja, Hynowski, Kabata - Walat, Stąporski oraz Gąsiorek, Łukawski, Pluta, Uznański, Kwieciński, Krzemiński, Mazurkiewicz, Rożek, Kozieł.

Stali Stalowa Wola: Wierzgacz - Szymiczek, Maciorowski, Treściński, Lebioda – Myszka, H. Uwakwe, Trela, Litwiniuk – Salami, Stręciwilk oraz Wasilewski, L. Uwakwe, Michalewski, Hamera, Paprocki.

EchoDnia/

Komentarze (21)

Slim1938 | 2010-01-30 23:07

Artur | 2010-01-30 23:18

Sotnicki przymierzany do naszej bramki grał w Resovii » http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7036.html

Kumil92 | 2010-01-31 14:04

przymierzany moze i był, ale tempo jakie maja nasi dzialacze robi swoje :)... kazdy szuka klubu... nikt na nas nie bedzie czekal.. ;/

Michalinho2 | 2010-01-31 21:28

Wszyscy sie zbroja a my stoimy w miejscu i tak jak zwykle pozostana nam tylko ogorki(pilkarzyki) slabeusze ok z kasa nie jest tak dobrze ale nawet rok temu Stalowke bylo stac na poprawne transfery a teraz? zobaczymy co bedzie dalej co czas pokaze :)

Waski38 | 2010-02-1 10:21

» http://www.youtube.com/watch?v=DSe4ehlxHx0 nowy filmik -Stalówka Raków

» http://www.youtube.com/watch?v=c1dTL..... a ten darzył sie dużą popularnoscią a go usunąłem więc dodaje znowu :)

Daro15 | 2010-02-1 15:18

elo kiedy pierwszy mecz u siebie ?? 7 marca wyjazd do kszoków ? a tydzien pozniej juz u siebie czy tez wyjazdowy ? niewiecie jak z terminarzem ?

Biggie | 2010-02-1 15:38

na 90minut.pl masz pelny terminarz

Esende | 2010-02-1 15:55

Ciekawe co się dzieje z Paknysem nie ma go w kadrze korony na zgrupowanie w Turcji

Cisse | 2010-02-1 16:52

Paknys rozwiazal kontrakt z Korona.

Przemex7 | 2010-02-1 17:37

i jak wypali ten wyjazd do Ostrowca?
Bo w sumie taki wyjazd by się przydał.
Jest niedaleko wg. mnie w h*j nas by pojechało!;d

Green hamer | 2010-02-1 18:20

Wyjazd na Kszoki ogarniają kolesie ze stowarzyszenia,na dzień dzisiejszy to nawet najstarsi górale tego nie wiedzą czy nas kszo zaprosi.Wszystko zależy od ich widzimisie!!!!!
HEY STAL!!!

Jacek1449 | 2010-02-1 19:40

» http://www.90minut.pl/mecze_druzyna......


tu macie terminarz jak chceciepozdro HEY STALLLL

Marcin93 | 2010-02-1 22:10

kaczmarski to juz sie roztroi chyba: » http://twojregion24.pl/sport/stal-le.....

Marco | 2010-02-1 23:20

Mam pytanie do chłopaków ze Stowarzyszenia czy była by prawnie taka możliwość by każdy pracujący,nie zależnie w jakim zakładzie pracy, kibic Stalówki mógł wyrazić pisemną chęć by z każdej jego wypłaty 1% wpływał automatycznie na rzecz klubu ??

Ramzes | 2010-02-2 08:42

Marco nie jestem ze stowarzyszenia.Wydaj e mi sie ,ze istnieje taka mozliwosc,tylko musisz ustalic to w kardach w zakladzie ,ktorym pracujesz,skoro jakis procent co miesiac ksiegowa moze przekazywac na zwiazki zawodowe tudziez skladki na drugie ubezpieczenia to moze chyba i to robic,wydaje mi sei ze zalezy to od dobrej woli pracodawcy no i pan tym sie zajmujacych!

Poland1938 | 2010-02-2 10:39

no idziemy w gore tabeli;) - hahah - proszę o szczerą odpowiedź: Komu w klubie ZKS Stal zależy na utrzymaniu zespołu w 1 lidze? Komu zależy na JEGO STABILNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ? Komu zależy?

Spawn | 2010-02-2 14:35

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....
Jeden przychodzi inny odchodzi

Green hamer | 2010-02-2 14:40

A może to wam poprawi nieco samopczucie!!???:)
» http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/

Alleluja | 2010-02-2 15:46

szanujcie innych i czytajcie ich wypowiedzi,chociazby po to zeby nie wstawiac tych samych linkow po 100 razy !
poza tym podejrzewam ze kazdy kto wchodzi na ta stronke wchodzi rowniez na 90minut i sportowefakty,wiec nie potrzebne sa tego typu informacje.Bardziej to leniwi admini powinni sie anagazowac w dzialanosc tej stronki bo czestotliwosc i bycie na czasie z ich wypowiedziami jest zalosne..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola
2019-08-17, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola             Gryf Wejherowo

0 : 0

    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-17 Bytovia Bytów - STAL
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (683) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (350) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 29 397 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 69 053 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 16 559 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 808 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.03708