Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Leszek Kaczmarski nowym dyrektorem Stalówki

Leszek Kaczmarski nowym dyrektorem Stalówki
Nowym dyrektorem Stali Stalowa Wola zostanie Leszek Kaczmarski. Zajmie on miejsce zwolnionego nie dawno Dariusza Szlange.
Leszek Karczmarski od 2008 roku piastuje urząd prezesa klubu sportowego – Stal Stalowa Wola. Ponadto jest drugim trenerem sekcji koszykówki i asystentem Bogdana Pamuły.
Dyrektor Stali jest absolwentem AWF w Krakowie. Ukończył również podyplomowe studia trenerskie na AWF w Gdańsku. Kaczmarski jest byłym zawodnikiem Stali Stalowa Wola, reprezentantem Polski juniorów. W 1990 roku rozpoczął pracę z młodzieżowymi grupami klubu sportowego Stali. Młodzi ludzi, których trenuje sześciokrotnie awansowali do finałów Mistrzostw Polski. W 1995 roku zajęli 4 miejsce, w 1996 – 2 miejsce, a w 1997 roku podopieczni Kaczmarskiego zostali mistrzami Polski.
W latach 1998 – 2000 był pierwszym trenerem seniorów Stali Stalowa Wola. Dzięki ciężkiej pracy drużyna awansowała z II do I ligi. W późniejszym czasie Kaczmarski ponownie podjął się pracy z młodzieżą. W 2003 roku jego podopieczni ponownie zdobyli wicemistrzostwo Polski.
Obecnie przed Kaczmarskim stoi nowe wyzwanie. Czas pokaże jak poradzi sobie w roli dyrektora klubu sportowego Stal Stalowa Wola.

Źródło: www.twojregion24.pl

Komentarze (28)

Mateuszstw | 2010-02-4 10:44

trener dobry, ale zobaczymy czy będzie się liczyć dobro klubu czy też pieniądze .

Alleluja | 2010-02-4 12:17

nierealne jest to zeby ktos byl w stanie wypelniac profesjonalnie obowiazki na trzech stanowiskach,nie podoba mi sie to obcinanie kosztow

3821 | 2010-02-4 13:21

» http://www.sportslaski.pl/Rakow-ma-c.....

WIERZYMY DO KOŃCA ŻE BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE !!! WIECZNY RAKÓW !!!

Dantes | 2010-02-4 14:09

Bedzie sie liczyło dobro klubu czyli dobro koszykówki. Chca spuscic piłke na samo dno, wtedy czesc kibiców znudzonych sportem przejdzie na kosza, który jest dobrze zarzadzany, od juniorów po seniorów

Zikic | 2010-02-4 16:00

bedzie organizowana jaks proba dopingu na sparingu z Resovia?

Danielson | 2010-02-4 16:02

Potrzebny nam snajper oby forma Jurija i Ihora była tak samo dobra... a może Iwan Litwiniuk coś ustrzeli?... bez bramek spotkań nie wygramy.

Szczupak001 | 2010-02-4 16:41

Chociarz odeszedł Pan Szalge jest to bardzo dobrze widać to już po sparingach że STAL robi się lepsza.!!!

Aleksander | 2010-02-4 16:44

Kaczmarski -CZLOWIEK ORLIESTRA!!!DO WSZYSTKIEGO!!!W normalnym Klubie,Dyrektor Sportowy,odpowiada za transfery w porozumieniu z trenerem druzyny.Zwolnic go moze Prezes lub wlasciciel,A U NAS JAK ZAWSZE ODWROTNIE!!przeciez on sam jestv prezesem!!!I wogole NIE MA POJECIA o RYNKU TRANSFEROWYM W PILCE NOZNEJ!!!ZENADA!!PAR ADOKS!!TYLKO STALOWKA BEKNIE ZANIEDLUGO I TO JAK GLOSNO!!!!!!!!

Ramzes | 2010-02-4 18:50

troche w tym racji.Czlowiek piastujacy tyle stanowiski na raz to jakies nieporozumienie,zwaz ywszy rowniez na to ze pilka nozna to dla Kaczmarskiego bedzie zawsze nr 2

Dantes | 2010-02-4 22:02

... a kogo to obchodzi, za niedługo i ta stronka bedzie koszykarska to nieuniknioneee

Okulickiego | 2010-02-5 01:12

Zaraz ...Zaraz ...... Spokojnie ! O jakiej koszykówce mówicie ? o Stalówce w PLK ? .heheheeh

Ostatnie fakty są takie : Prezydent miasta ma daleko w dupie dalsze realizowanie umowy pomiędzy miastem a klubem (czyt. raczej Spółką Koszykarską w klubie )
Miało być tak : Miasto 1 milion ....Klub 1 milion....co dawało powiedzmy licencję na grą w PLK (potrzeba 2 miliony zł.)
I co się okazuję:
Miasto ( rada +prezydent) deklarują i zapewniają w dokumentach o swoim udziale czyli po to abym dostali koszykarze licencję na grę ...deklarują , zatwierdzają w budżecie miasta kwotę 1 milion zł. na kosza .
co robi klub ? a ch.ja !!! heheeheheh klub nie daje nic ! Miasto wychodzi na frajerów zbajerowanych przez cwaniaczków z klubu jak to będzie fajnie w PLK . Miasto wychodzi na frajerów a co za tym idzie na tych samych frajerów wychodzimy My -kibice jak również zwykli mieszkańcy Stalowej Woli którym zależy czy nie na klubie czy wogóle na sporcie.
Jak to w takich sprawach bywa :...głos zabrał najbardziej wk....ony nasz prezio ....I co powiedział ???
(wypowiedz z radia Leliwa z dnia : 4.02.2010 r. godzi ok przed 19-tą )
Zostaliśmy oszukani i oszukani zostali mieszkancy miasta ... Nie będziemy rozpaczać z tego powodu ... rozliczyć natychmiast trzeba sekcję koszykówki w klubie ...a jej władzę niech pokażą gdzie mają deklarowany 1 milion zł. ...... i dalej : jeśli chodzi o mnie to już dawno bym to zlikwidował bo to żadnego sensu nie ma !

dlatego .... spokojnie i byle do maja !!!!

Piłka Nożna Najważniejsza !!!!!!!!!

Ramzes | 2010-02-5 07:29

Zgadzam sie pilka nozna najwazniejsza, rozdzielic to wszystko.Nie chodzi tylko o to ze tu spolka a tam nie i ze jedna sekcja nie ma nic do drugiej bo jak widac po ludziach na jakich stanowiskach zasiadaja pilka nozna laczy sie z koszem.Ludzie zwiazani z koszem nie powinni byc zwiazani z pilka,ale trzeba miec furtke otwarta wrazie jak by jedna z sekcji szlag trafil Szlezak na prezesa!

Mcr. | 2010-02-5 10:49

Najważniejszy jest klub Stal Stalowa Wola !!! Rozdzielić to powinno się księgowość poszczególnych sekcji żeby było jasne kto i z jakich zródeł ma pieniądze . Są firmy które chętnie wyłożą pieniądze na kosza a piłka ich wogóle nie interesuje i odwrotnie . Dlaczego więc likwidować sekcje która finansowo radzi sobie całkiem nieżle ( sponsorzy kosza nie chcą być sponsorami piłki ) Piłce potrzebne jest tsunami w zarządzie które wymiecie 90 % ludzi starego pokolenia za których myślał I sekretarz KC PZPR . Tu powinni dzialać ludzie młodzi którzy się rozwijają a takich moim zdaniem nie brakuje . Proszę popatrzeć na chłopców z SKSSW - śmiem twierdzić że pod wodzą ludzi z stowarzyszenia klub byłby w czubie tabeli ( także finansowo )

Gość | 2010-02-5 11:49

Na prezydenta to tylko Rzegocki się nadaje. A Szlęzak to niech idzie krowy pasać, razem z Żakiem. Dobrana z nich para.

Gość | 2010-02-5 12:00

A Żak to najpierw wszystkich wykosił. Spuscil zespol z ligi a teraz obudzil sie z reka w nocniku. Teraz to se moze kury macac, bo druzyna juz pozamiatana. Panie Zak pieniadze trzeba bylo znalezc w pierwszej rundzie a nie teraz pan z siebie robisz wielkiego ratownika Stali. Kibice panu tego nie zapomna, a wybory sie zblizaja.

Artur | 2010-02-5 12:08

Mcr. Ma racje w pierwszej kolejności trzeba sie pozbyć ludzi z zarządu związanych z Wodexem no i pana Ch.

Stefan | 2010-02-5 13:17

Kolejna absurdalna decyzja naszego zarządu.
Czy nie ma w naszym mieście kompetentnej osoby aby być dyrektorem. Ktoś kto zna się na piłce nożnej, zna odpowiednich ludzi i ma kwalifikacje? Przecież Kaczmarski to dupie był i g...o widział.
Jedna debilna decyzja goni kolejną.
Jak tak dalej pójdzie, to chyba ludzie z trybun wybiegną na mecz żeby go rozegrać, a przepraszam, kto przyjdzie wogóle na trybuny.

Porażka totalna.
Może każdy z nas napisze jeden list do naszego żenującego zarządu i jak zostaną zasypani listami to coś może zaskoczy w ich pustawych głowach.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Volzerex | 2010-02-5 14:38

Dzisiaj Konrad Cebula wystąpił w sparingu Żaboli z Polonią Bytom(ME)

Jack1938 | 2010-02-5 14:50

Cebulka jest już zawodnikiem Górnika Zabrze ale mnie rozwaliła w dniu dzisiejszym inna informacja , mianowicie ;
Jaśnie pani dyr. szkoły nr 4 wywaliła trenera Białka i zawodników z boiska ze sztuczną trawą i zabrała klucze do bramy . Jest to maxymalny przypał , tego boiska nie wybudowała szkoła z środków własnych a międzyinnymi z pieniędzy podatników . Komuś coś się już popierdzieliło z przywłaszczaniem . Jeżeli coś jest budowane z pieniędzy od miasta czy państwa to w dalszym rozumieniu są to nasze wydatki z tytułu podatków tak samo jak pensja tej pani . Zawodnicy sami przygotowali boisko ( odśnieżyli ) a następnie zostali delikatnie nazywając wyproszeni .

Fannn | 2010-02-5 15:13

Ej kiedy jest sparing z Resovia??

Omade | 2010-02-5 15:16

Własnie wie ktoś kiedy i o której ?

Ramzes | 2010-02-5 16:31

Jack1938 jak to co piszesz jest prawda to przypał niesamowity.swoja droga co ta zwykla dyrektoreczka sie tak panoszy?!!

Volzerex | 2010-02-5 16:53

Sparing z Resovią jutro o 11 na naszym stadionie, o ile boisko będzie dobrze przygotowane. Jeśli nie, teraz sparing odbędzie się na W22 w Rzeszowie;)

Stal zks | 2010-02-5 17:13

Sparingu nie bedzie!

Jp88 | 2010-02-5 17:39

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola             Skra Częstochowa
2019-03-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Leândro 84 (k)     
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 25 14-5-6 47
2 Widzew Łódź 24 12-9-3 45
3 Olimpia Grudziądz 25 13-4-8 43
4 GKS Bełchatów 25 11-10-4 43
5 Elana Toruń 25 10-11-4 41
6 Górnik Łęczna 25 10-8-7 38
7 Stal Stalowa Wola 25 11-4-10 37
8 Resovia Rzeszów 24 9-7-8 34
9 Znicz Pruszków 25 9-7-9 34
10 Skra Częstochowa 25 9-5-11 32
11 Pogoń Siedlce 25 8-7-10 31
12 Błękitni Stargard Szcz. 25 8-4-13 28
13 Ruch Chorzów 25 6-9-10 27
14 Gryf Wejherowo 25 7-6-12 27
15 Rozwój Katowice 25 6-8-11 26
16 Siarka Tarnobrzeg 24 7-4-13 25
17 ROW 1964 Rybnik 24 4-11-9 23
18 Olimpia Elbląg 23 5-7-11 22

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 614 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 14 169 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 022 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 5 955 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03454