Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Los Klubu w naszych rękach - Ratujmy Stalówkę!

Los Klubu w naszych rękach - Ratujmy Stalówkę!

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola wspólnie z Klubem ZKS Stal Stalowa Wola organizuje akcję „Ratujmy Stalówkę” która ma na celu sprzedaż karnetów na mecze rundy wiosennej I Ligi Piłki Nożnej.      

Specjalnie stworzona na tę okoliczność szata graficzna karnetów pozwoli każdemu kibicowi poczuć się sponsorem Stalówki.W obliczu obojętności organów i osób które mogłyby i powinny okazać pomoc, SKSSW apeluje do wszystkich mieszkańców naszego miasta, firm i instytucji którym nie jest obojętny los naszego Klubu o zaangażowanie w akcję. Karnety będą rozprowadzane przez SKSSW i ZKS Stal,  a środki  pozyskane w ten sposób pozwolą na poprawienie katastrofalnej sytuacji finansowej Stali. Jest to czas, gdy my kibice musimy wziąść odpowiedzialność za Klub również na siebie.

Czas skończyć internetowe dywagacje i pokazać wszystkim niedowiarkom że stać nas na konkretne działanie. Pracujemy w różnych firmach i instytucjach, mamy dostęp do wielu ludzi na codzień nie interesujących się piłką nożną w Stalowej Woli. Teraz przyszedł moment w którym musimy wykorzystać wszystkie te kontakty, aby zachęcić możliwie najszerszą grupę ludzi do zakupu karnetów.
Liczymy również że większość z nas - kibiców bywających na każdym spotkaniu przy ulicy Hutniczej 15 zrozumie powagę sytuacji i wesprze w ten sposób ukochaną Stalówkę!

Jutro tj. 10.02.2010 o godz. 19.00 w Pubie Stalówka [ ul. Siedlanowskiego 3 D ,wejście od strony Orlika ]      można będzie nabyć karnety i uzyskać więcej informacji na temat całej akcji.

SKSSW

Komentarze (20)

Sstalowiak | 2010-02-9 18:17

po ile KArnet..?? żebym wiedział ile kasy musze zmotać

Koko | 2010-02-9 18:29

czy te karnety są też na sektor B czy tylko na krzesełka i krytą ??

Zatorze | 2010-02-9 18:32

Jutro jest spotkanie, po tym spotkaniu jak się dowiem wszystko napisze na stronie. Pozdrawiam

Dantes | 2010-02-9 21:36

Kolejne spotkanie na które przyjda ci sami ludzie, nikt nowy. Do póki są takie ruchy kadrowe w klubie nikt nie da ani złotówki, nikt chce miec nic wspolnego z tymi ludzmi. A juz na pewno wykup karnetu na cała runde. Pisząc ze "razem","wspólnie ", współorganizujecie jakas akcje z klubem pograzacie sie tym samym. Kilka osób kupi karnet, 5 osób zapisze sie do stowarzyszenia, dostanie karte społem i to bedzie na tyle. A ci ludzie którzy zawiedli sie na rzadzacych a mogliby cos zrobic, od czasu do czasu przyjdą na mecz powspominac.

Jack1938 | 2010-02-9 22:00

Dantes zawsze możesz zostać przewodniczącym tych wspominających . My robimy swoje czyli działamy realnie

Zatorze | 2010-02-9 22:02

Panie Dantes
Swoją pomoc zaoferowało już kilka firm, my jako twórcy tego pomysłu również kupimy te karnety. To jest właśnie podejście człowieka któremu zależy. W ten sposób nigdy nic nie osiągniemy. Karnet ma za zadanie wspomóc klub finansowo a czy pan tego chce czy nie to już pana sprawa.

Nic nie robicie a byście chcieli zmian, Wy nawet nie myślcie o jakiejkolwiek zmianie z takim podejściem.
Dziękuje za pomoc Dantes

Stalex | 2010-02-9 22:03

DANTES żal mi Cie człowieku, komu zrobisz nazłośćć? Działaczom? Piłkarzom? Chyba poprostu sam sobie aby później móc narzekać. Normalnie ręce opadają przy takich.........ludzi ach jak TY!
Nawet nie zadasz sobie trudu aby przyjść na spotkanie i dowiedzieć się na co pójdą pieniądze z tych karnetów itp. Takim jak Ty nikt nigdy nie dogodzi, naszczęście jest grupa ludzi która wierzy że jesteś jednym z chorych odosobnionych przypadków....
I TY mienisz się kibicem Stalówki???????

Stalowiak38 | 2010-02-9 22:05

Banować takich internetowych lesczy jak DAntes! sam nic nie robi a wszystko wie nailepoiej. Bana mu!!

Stalex | 2010-02-9 22:07

I jescze jedno rozgarnięty człowieku-dantesie! jak sobie wyobrażasz że sami bez zgody Klubu wydrukujemy karnety na mecze? Zanim coś napiszesz pomyśl czadem, o ile to możliwe......

Lzss | 2010-02-9 22:18

Umiecie tylko narzekać i nic więcej to Wam się nie podoba tamto się Wam nie podoba powiem krotko i na temat Myślcie Twórzcie I Dzialajcie

California | 2010-02-9 22:41

Ok ja powiem tak...
Ja juz kontaktowalem sie z Mariuszem i mowilem zeby zalozyc mozliwosc placenia paypal-em jest to wegodne bo nie musze chodzic po bankach tylke przez internet mogę przelać każda sumę, wiec jakby można było kupić karnety przez internet z miła chęcią kupię nawet 3 a wy będziecie mogli je rozprowadzic np w sklepie ze jak ktoś tam wyda jakas sumę to weźmie udział w losowaniu tego karnetu a wam przeleja jakas sumę na konto SKSSW

A podrugie jak stowarzyszenie ma już konto to założyć paypal to jest chwila ale niestety tego ja nie mogę już zrobić
pozdrawiam

Stalex | 2010-02-9 23:33

California zobaczymy co da się z tym zrobić, bo w związku z kosztami rachunek Stowarzyszenia jest w Banku Spółdzielczym:)
Pozdrawiam

Cisse | 2010-02-10 07:59

Bedzie to karnet na caly stadion czy tylko jak w tamtej rundzie na sektory a i c?

Kumil92 | 2010-02-10 08:31

Panowie, mam pytanie. Trzeb cos wypełniac jak sie pojdzie po ta karte kibica? (społem)

dzieki :)

Edek38 | 2010-02-10 09:09

Trzeba wypelniac torbe zakupami w sklepach spolem.

Koles gdybys czytal od poczatku wpisy to nie zadawal bys pytania, ktore padlo kilka postow wyzej.

Jest to kolejna inicjatywa ,w ktorej wszyscy mamy duze pole do popisu.Postarajmy sie aby karnety rozeszly sie wszystkie.

Jw27 | 2010-02-10 09:21

Wiecej osób kupiło by karnet jakby zarząd poprzez SSKW zobowiązało się do zmian: utworzenia S.A., budowa boisk treningowych, te ze sztuczną nawierzchnią, stworzenie planu szkolenia młodzieży od 6 lat do seniora w oparciu o sprawdzone metody szkolenia np.AJAX A. pzpn powinien udostepnic takie dokumenty. Zatrudnic trenerów z papierami i na bieżąco doszkalać. W klubie muszą działać ludzie energiczni, młodzi. Przydałoby sie stworzyć sklep z pamiątkami przy nowym stadionie, a teraz sklep internetowy. Ja kupie chociaż nie dam rady byc na większości meczów.

Zielono-czarny | 2010-02-10 09:42

Zikic | 2010-02-10 10:30

zobaczymy ktore osiedle kupi najwiecej karnetow!
Teraz mozna pokazac przywiaanie do klubu

Ramzes | 2010-02-10 14:44

przestancie z ta smieszna rywalizacja miedzy osiedlowa!!!!!!!!!! moje osiedle jest najlepsze buahaha

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 87 068 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 3 028 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 410 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 8 320 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03177