Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W grupie siła !

W grupie siła !

Kibice! Każdy z nas ma szanse zrobić coś dla Stalówki!!! W ten sposób z satysfakcją stwierdzimy, że jako Kibice wypełniamy nasze obowiązki.
  
Nie zapominajcie o Kartach Społem. To ważna akcja i wszyscy powinni ją traktować poważnie. Rozdano już dużą ilość kart i teraz należy jedynie z nich korzystać.
Nie trzymać za szybą, w ramce czy też na dnie szuflady. Wszyscy starajmy się jak najwięcej zakupów robić w sklepach Społem i tym samym działajmy na rzecz Klubu.

Ilość komentarzy pod tym tematem nie zachwyca, mogli byście się pochwalić kto i jak długo już używa karty.

Specjalna edycja karnetów nie została wydana po to by traktować je jako "zniżkowe-ulgowe". Celem jest zebranie jak największej ilości pieniędzy, które będą gwarantowane kwotą w kasie.  Należy zmienić podejście do sprawy, traktować karnety jako "cegiełki", które zazwyczaj są licytowane by uzyskać jak najwyższą cenę, a nie jak coś co pozwoli nam zaoszczędzić na 2 bilety.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że jest wiele argumentów, które mogą zniechęcić ludzi do ich kupna. Zwracajmy jednak uwagę tylko na jeden argument, na ten, który przemawia za zakupem. Jest to fakt, że jako kibice realnie pomożemy ukochanemu Klubowi.

Tylko wszyscy razem, zjednoczeni pod zielono-czarną flagą możemy pokazać jaką jesteśmy siłą.Wspólnym działaniem, wytrwałością i determinacją możemy osiągnąć sukces.

Apelujemy do wszystkich mieniących się Kibicami Stalówki o wspieranie inicjatyw SKSSW. Ciągle powielanie w komentarzach tych samych tekstów z radami dla działaczy, trenera i zawodników nic nie zmieni.

Prosimy nie oceniać negatywnie współpracy jaka nawiązuje SKSSW z Działaczami Klubu w pewnych kwestiach. Samo Stowarzyszenie ma ograniczone pole działania. Do osiągnięcia pewnych celów i załatwienia wielu spraw potrzebny jest dialog. Trzeba to zrozumieć.

Kibice jeszcze nie maja, aż tyle do powiedzenia w Klubie by wpływać na wszystko.
Na zmiany potrzeba czasu i ciężkiej pracy NAS WSZYSTKICH. Pracy w realu, nie w komentarzach.


Dziś kolejne spotkanie kibiców.Czy będziesz na nim??
Przełam się, zacznij działać razem z nami!!!

Postarajmy się o wysoką frekwencję. Jak wiemy sytuacja jest dramatyczna i ilość spraw do załatwienia ogromna.


Środa, 10 luty godzina 19:00 pub Stalówka przy ul. Siedlanowskigo 3 D ( wejście od strony boiska szkolnego ).

Komentarze (20)

Khkierownik | 2010-02-10 13:53

Coś się mi wydaję, że II liga coraz bliżej, ale według mnie nie to jest najgorsze, niestety w Zarządzie Stali nie widać perspektywy rozwoju, nikt nie ma bladego pojęcia w jaki sposób sfinansować działalność klubu, a tak naprawdę nikt nie wie w którą stronę ma iść przyszłość Klubu. Pomysł finansowania działalności przez Wodex pewnie jest trafny, lecz przy założeniu że ta firma jest rentowna, a dziś już chyba nie bardzo, na to składa się wiele przyczyn....brak jakiejkolwiek strategii działania, zwykłej "smykałki do biznesu", rzecz wiadoma "sport" rzadko kiedy się sam finansuje, lecz generuje wiele pozytywnych działań, które należy wspierać ze środków publicznych, ale z drugiej strony trzeba wyczerpać wszelkie możliwe alternatywne źródła pozyskania środków. Każdy dobry menedzer w świecie sportu wie, że są to trzy segmenty: I sponsoring, z tym ,że nie do końca na zasadach darowizny - może działalność komercyjna przy stadionie, publiczna sfera turystyczna, II sprzedaż zawodników - w Stali praktycznie nie funkcjonuje, choć pracuje się z młodzieżą, nie wykorzystuje się jej również do drużyny seniorskiej, i ostatnia, często pomijana - III - kibice, i tu w Stali jest szerokie pole manewru, założone stowarzyszenie idealnie się w to wkomponuje, ale trzeba większej współpracy z klubem. Dzisiejszy sport to już niestety komercja i trzeba walczyć o klienta, ale nie hasłami "h....kur...i tym podobnym jakie się słyszy..., czy mecz może stać się piknikiem rodzinnym w Stalowej Woli? pewnie nie dziś, ale kiedyś, byłoby to idealna sprawa, dzieci, młodzież z rodzinami na meczu, ale nie 5 minut przed lecz starać się to spotkanie przedłużyć, może mecz juniorów, dzieci, to zawsze przyciąga, ale musi być zapewniona jedna rzecz - bezpieczeństwo, a to dziś nie osiągalne. Rok temu za zwrócenie uwagi młodemu, że zakładając flagi zasłania widok naraził się facet na ....zresztą każdy widział...to niestety odciska negatywny ślad, jak sam incydent trwał 5 minut tak w pamięci ludzi została na znacznie dłużej, tym niestety nie zbuduje się potęgi STALI. Ostatnia rzecz to infrastruktura, ludzie lubią nowoczesność, nikt nie chodzi do starych sklepów na zakupy - liczy się marketing widziany dziś oczyma ....niestety, ale warto dopingować STAL bo to więcej niż klub...

Khkierownik | 2010-02-10 13:54

pewnie ktoś powie ze facet ma z 80 lat...

Stalex | 2010-02-10 14:43

Dobre, nawet bardzo dobre, tylko co w związku z tym?
Powtórzę pytanie; Co w związku z tym i wieloma innymi podobnymi w treści postami?
Najprościej wskazać co źle funkcionuje. To jest łatwe. Ale już do prac, realnych działań brak chętnych.
Wszyscy teraz patrzą na działania SKSSW, czyli kilkumastoosobowej grupy aktywnie działających zapaleńców. Niestety wszyscy patrzą i dystansują się od realnych problemów. Podpowiadają i oceniają. A jak coś nie wyjdzie to będzie po kim jeździć! :)
To jest proste, ale ludzie otrząśnijcie się Stowarzyszenie potrzebuje realnego wsparcia kibiców.
Nie chodzi o to że wszyscy zaraz muszą od rana latać po mieście i coś organizować. Rozumiem, każy ma swoje życie, pracę problemy i nie każdy ma możliwość poświęcenia czasu. Ale pamiętajcie że ludzie aktywnie działający w SKSSW też mają swoje życie i problemy.....i na dodatek fundują sobie publiczną ocenę swoich działań związanych z poprawą sytuacji w Klubie.
Mamy teraz akcję "RATUJMY STALÓWKĘ" i co? Jakie zaintersowanie jest tą inicjatywą okaże się dziś wieczorem. Napiszę to jeszcze raz bo nie wiem czy wszyscy rozumią ideę akcji.
Nie chodzi o to że wszyscy kibice muszą kupić te karnety, choć im więcej to zrobi tym będzie lepiej. Chodzi o zaangażowanie w akcję mieszkańców naszego miasta, naszych szefów, znajomych, właścicieli firm, sąsiadów. Ludzi którzy na codzień nie interesują się piłką nożną i jej problemami w naszym mieście.
Idea akcji jest świetnie przedstawiona wyżej. Nie chodzi o to aby oszczędzić na kupnie karnetu, ale o to by wesprzeć Klub realnymi pieniędzmi które będą już, teraz a nie w przyszłości. Każdy karnet to taka NASZA cegiełka. Dowód naszej odpowiedzialnoći za Klub.
Wszyscy wiedzą że najatrakcyjniejszych przeciwników mamy na wyjazdach, dlatego tak ważne jest aby sprzedać jak największą liczbę karnetów, na co tu ukrywać mniej areakcyjnych przeciwników.
I na koniec, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że dla sporej większości internetówych kibiców im gorzej w Stali tym lepiej dla nich. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy ożywiają się w związku zezłymi wieściami.....a jak widąć choćby w tym miejscu cisza o ile nie pojawią się jescze słowa krytyki...
Osiągnąć coś, możemy jednak tylko razem, dlatego tak ważne jest dla nas wsparcie takich akcji jak ta. Wsparcie w każdej postaci.
Pozdrawiam

Khkierownik | 2010-02-10 15:02

masz rację, z tym że chciałem trochę poruszyć temat, a nawet jeżeli się ludzie budzą i chcą coś zrobić w czasie kryzysu to lepiej niż w ogóle...a tak naprawdę nie zarzucaj ludziom, że nic nie robią, są ludzie w Klubie, którzy powinni to robić bo za to jeszcze kasę biorą...

Kumil92 | 2010-02-10 16:14

zapytam jeszcze raz, czy trzeba cos wypelniac biorac karte spolem?

pozdro dla kumatych i bez napinki :)

Spawn | 2010-02-10 16:19

Mam pytanko-czy nie da sie załatwić też żeby karty przyjmowały Spolem w Nisku

Dymek | 2010-02-10 16:20

Brać karty Społem i mówic mamusi gdzie ma roboić zakupy;)

Darqs_nisko | 2010-02-10 16:44

Pomysł z kartą Kibica "Społem" jest niezły i naprawdę trafny. Jak to piszą koledzy wyżej którzy są bardziej w tych sprawach obeznani kart jest jeszcze mnóstwo do odebrania. Teraz pomyślmy kto robi zakupy na większe kwoty przecież nie my sami robia to nasi rodzice, wujkowie kuzyni i wiele osób które mają swoje dochody. Wydawanie kary "młodym kibica" naszej Kochanej Stalówki jest dobre ale to nie my robimy codzienne zakupy. Skoro faktem jest ze tych kart jest jeszce mnóstwoo to można by wziąść większa ilosc ze sklepiku od Orzecha lub z pubu Stalówki i rozdać je pod sklepami "Społem". Napewno jest wielu ludzi którym zależy na sporcie w Stalowej Woli i zapewne by sobie ta karte wzieli i wspierali swój klub. Faktem jest to ze taka osoba nie pojdzie i sobie sama tej karty nie wezmiee. Ja sam jestem z Niskaa ale z checia bym taki czas na rozdanie tych kart poswiecil i napewno znalazlo by sie wiecej takich osób jak ja. Dobrze tu kolega wyzej wspomnial czy nie dało by sie tez uruchomic tej Karty w sklepach spolem w Nisku to tez by byl duzy plus. Przecież to jedyny klub na podkarpaciu wystepujacy na tak wysokim szczeblu w rozgrywkach pilki noznej w Polsce i duzo osób z Niska tez by sie do takiej akcji włączyło. Pozdrowionka dla calego SKSSW

Stalex | 2010-02-10 17:24

Na chwilę obecną Karty nie "chodzą" w sklepach Społem Nisko gdyż jest to całkiem inna firma niż ta w Stalowej Woli.
Może z czasem uda się to załatwić, jednak dużo zależy od przychylności władz Pss Społem w Nisku, a także od możliwości technicznych.
Uwierzcie że zorganizowanie takiej współpracy nie jest wcale takie proste jak mogłoby się wydawać....
Co do kart i rozdawania ich wszystkim to proszę wszystkich o rozsądek bo SKSSW za druk tych kart płaci :) z własnych środków.

Slim1938 | 2010-02-10 17:50

a Bartek Piszczek blisko przejścia do Floty Świnoujśćie!

Stalowiak10 | 2010-02-10 20:09

a w jakiej cenie sa karnety

Biggie | 2010-02-10 20:24

100PLN karnet upowaznia do wejscia na KAŻDY sektor

Stalowiak38 | 2010-02-10 20:43

Stalowiak 10 to masz chyba lat bo zamiast pytać się w jakiej cenie są karnety trzeba byo przyjść na spotkanie. Ale po co skoro można siedzieć przed kompem. Po c.h.u.j Ci karnet, przed kompem nie bedzie Ci potrzebny!

Heja | 2010-02-10 21:17


Pewny gry we Flocie może być również Bartłomiej Piszczek, który w styczniu rozwiązał kontrakt z pierwszoligową Stalą Stalowa Wola. - W meczu nie grał. Jest lekko kontuzjowany, ale znamy jego wartość i nie musimy go sprawdzać - dodał Zakrzewski. - Z trójki testowanych zrezygnowaliśmy

Waski38 | 2010-02-11 08:53

co do kart... macie ich duzo?

Rozdawanie przypadkowoym osobom i zachęcanie do pomocy klubowi... co im to przeszkadza...? Do tego jak ktos wpada po karte to zamiast jednej niech dostanie 3... i da rodzinie. by korzysstali

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elbląg             Stal Stalowa Wola
2023-09-30, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom

Stal Stalowa Wola             Polonia Bytom

1 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 KKS 1925 Kalisz 10 6-1-3 19
2 Zagłębie Lubin II 10 5-2-3 17
3 ŁKS Łódź II 10 5-2-3 17
4 Radunia Stężyca 10 4-5-1 17
5 Olimpia Elbląg 10 5-2-3 17
6 Skra Częstochowa 10 4-4-2 16
7 Kotwica Kołobrzeg 10 4-3-3 15
8 Hutnik Kraków 10 4-3-3 15
9 Wisła Puławy 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 3-5-2 14
11 Stomil Olsztyn 10 4-1-5 13
12 Chojniczanka Chojnice 10 3-3-4 12
13 Lech II Poznań 10 3-3-4 12
14 GKS Jastrzębie 10 3-2-5 11
15 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
16 Olimpia Grudziądz 10 3-2-5 11
17 Polonia Bytom 10 2-3-5 9
18 Sandecja Nowy Sącz 10 1-2-7 5

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
GKS Jastrzębie 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
ŁKS Łódź II 0 km 0
KKS 1925 Kalisz 0 km 0
Sandecja Nowy Sącz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 25 340 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 266 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 23 340 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 16 593 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.00933
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |