Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zarzycki i Łętocha w Stali Stalowa Wola,

Zarzycki i Łętocha w Stali Stalowa Wola,

W pierwszoligowej Stali będą występować wiosną dwaj testowani ostatnio zawodnicy: 26-letni bramkarz Paweł Zarzycki z GKS Jastrzębie i 18-letni pomocnik Sebastian Łętocha z Kolejarza Stróże. W środę stalowowolan czeka kolejny sparing.

Nowi piłkarze złożyli we wtorek swoje podpisy na umowach ze Stalą w stalowowolskim klubie, a dołączyć ma do nich jeszcze także napastnik Kamil Gęśla - wychowanek Stali - który ma wrócić z Wisły Płock. W środę drużyna rozegra kolejny mecz kontrolny, ze Stalą Rzeszów o godzinie 12 na sztucznej murawie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

- Kamil Gęśla ma jeszcze skontaktować się ze swoim menedżerem, ale jesteśmy z nim po rozmowie i uzgodniliśmy warunki umowy - mówi Leszek Kaczmarski, prezes Stali.

- Na tym prawdopodobnie zakończymy transfery w przerwie zimowej w naszym zespole piłkarskim, chociaż trener Janusz Białek być może znajdzie jeszcze do drużyny nowego obrońcę. A co z Cezarym Czpakiem? Próbowaliśmy się z nim skontaktować, ale nie udało nam się to we wtorek rano, chcemy, by ten zawodnik określił się jak najszybciej, czy chce u nas występować wiosną czy jednak zrezygnuje.

źródło: Echo Dnia

Komentarze (22)

Przemex7 | 2010-02-16 15:19

no dobraa.....
Ale czy to są wzmocnienia które dadzą nam utrzymanie.??
Bo z tego co mi wiadomo to taki jest cel.
ALE wierze w STALÓWKE!!
Damy radę!!!
1938 Stalówka THE FIRM

Waski38 | 2010-02-16 16:32

pomysł na kase

zrobić koszulkii dla młynu. najlepiej zeby sie tym orzech zajął. i sprzedawac je drozej np o 50 zl. on by sobie cos mogl na tym zarobic a reszte na klub...
mysle ze bedzie duzo chetnych

Adamjcf | 2010-02-16 16:40

Do Waski38 - kibice nie mają portfeli bez dna. Poza tym gdyby piłkarze nie zawalili frajersko kilku meczów zwłaszcza z motorem to mieliby teraz gdzie trenować bo kibice odśnieżyli by im boisko.

Volzerex | 2010-02-16 16:49

Wąski taka jest prawda że są wśród nas młodzi nie pracujący kibice, a to Twoje 50zł to juz lepiej sobie na wyjazd zostawić. Chcesz pomóc? kup karnet ! Używaj kart Społem, zapisz sie do SKSSW, złóż deklaracje członkowską do klubu i płać 60zł rocznie !

Mystery69 | 2010-02-16 17:50

wspaniałe wzmocnienia wprost na poziomie 2 ligowym. to już Resovia lepsze wzmocnienia zrobiła mimo, że gra niżej.

Jack1938 | 2010-02-16 18:14

Już znawcy się odzywają . A karnety kupili zapytam .
W sparingu z Motorem jechali jak trzeba . Zawodnicy już zaskoczyli że , utrzymanie to podstawa a teraz czas na was wierni kibice ze Stalówką w sercu . Do zobaczenia w niedzielę pod krytą

Daro15 | 2010-02-16 18:51

ema ;] bedzie jakis doping w niedziele ?? wstep za darmoszke? czy jak ...

Lilo | 2010-02-16 18:55

Podpisanie umowy z zawodnikiem o nazwisku Łętocha to nic innego jak danie doskonałego argumentu dla prezydenta.
Ojciec tego zawodnika to trener okocimskiego pochodzący z mielca tak jak trener Białek.
Dlaczego o tym piszę? Bo to zwykłe kolesiostwo promowanie chłopaka który dostaje od klubu określoną sumę pieniędzy a niczym nie różni się od wychowanków.Zamiast zacząć ogrywać swojego wychowanka i dać mu stypendium lub zapewnić dwa stypendia dla młodych chłopaków z naszego miasta dajemy szansę chłopakowi z mielca z którego za pół roku będziemy mieć zero pożytku.No chyba że się mylę i klub podpisał z nim umowę długoletnią i zastrzegł sobie określoną sumę pieniędzy z następnego klubu za jego promocję i szkolenie.Ale myślę że się nie mylę mało tego jestem wręcz pewny że nieudolni działacze na taki pomysł nie wpadli.
I nie mam zamiaru płacić za dziadostwo dawać swój procent z podatku czy kupować karnet.Bo niby dlaczego mam płacić za coś co w przyszlości nie poprawi jakości klubu?

Stalówka 1938 | 2010-02-16 18:56

własnie jak to z Tym meczem organizujecie doping ?:))

Bartek9412 | 2010-02-16 19:34

a co jest w niedziele jakiś sparing czy co bo sie nie orientuje??

Edek38 | 2010-02-16 20:36

Lilo, jak nie masz zamiaru nic robic, to zmien rowniez portal.Skoro Cie to nie interesuje to po co zabierasz glos.
To czy transfery sa trafne pokaze runda.Narazie mozna tylko gdybac.

Bartek9412 | 2010-02-16 20:57

czy w niedziele jest jakiś mecz? proszę o odpowiedź

Magic | 2010-02-16 22:50

Bartek nie uczyli w szkole czytac?

Stalex | 2010-02-17 04:05

Lilo! Za swoje wypowiedzi powinieneś dostać w łeb!!! Jak Ci nie pasuje to "Kobieta i życie" i cześć.


Do Okulickiego!- żyjesz? Chciałeś się spotkać? Czy to ściema? Kontakt na pw lub mail skssw@stalowka1938.p l

Waski38 | 2010-02-17 08:28

ale chyba lepiej szukac jakis srodkow na pomoc niz nic...

karnet kupie

karty nie mam bo nie jestem z stw to lepiej zostawic chyba dla kogos innego

Stowarzyszenie... oczywiscie myslalem o tym, tylko prawko zrobie. Może za 2 miesiace bedziecie mnie widzeic w jego szeregach

Harry1938 | 2010-02-17 08:53

jest dzisiaj jakis sparing?
jak to to gdzie?
oraz z kim?

Kumar | 2010-02-17 09:05

Waski zejdź już z tych komentarzy bo tylko pośmiewisko z siebie robisz.

Volzerex | 2010-02-17 09:17

Tak jest dzisiaj sparing na sztucznej murawie w Ostrowcu ze Stalą Rzeszów

Jacek1449 | 2010-02-17 10:33

Co jest w niedziele :????? jakiś mecz sparingowy czy jak bo sie nie orientuje jaki doing ???????? helooo napiszcie cos jak wiecie

Waski38 | 2010-02-17 10:45

Kumar nie pasuje to nie czytaj... adminowi sie nie spodobają to usunie. lepiej cos proponowac chodz nie zawsze trafne pomysły. niz siedziec i sie spinac.

bez poważania i bez odbioru. Narazie

Harry1938 | 2010-02-17 11:44

będzie relacja z meczu na jakieś stronie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 967 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 42 265 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 7 758 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 127 115 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.05