Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Paweł Zarzycki: Startujemy z tej samej pozycji

Paweł Zarzycki: Startujemy z tej samej pozycji

Stal Stalowa Wola pozyskała w końcu drugiego golkipera. Od czwartku zawodnikiem jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze jest Paweł Zarzycki. - Podpisałem kontrakt i do końca sezonu będę grał w Stalowej Woli - powiedział portalowi SportoweFakty.pl nowy nabytek zielono-czarnych.

Po odejściu Tomasza Wietechy Stal Stalowa Wola usilnie poszukiwała drugiego bramkarza. Ze Stalówką trenował już Waldemar Sotnicki, który ostatecznie wybrał ofertę Resovii Rzeszów. Stali udało się jednak znaleźć innego golkipera. - Podpisałem w czwartek ze Stalą umowę. Związałem się z klubem do końca rundy, a potem zobaczymy jak to będzie. Nie wiem czy będę grał czy też nie. Wszystko zależy od trenera. Na razie jestem zadowolony z tego, że znalazłem sobie klub. Jak będzie, to okaże się niebawem. Na razie nie mogę narzekać. Atmosfera w zespole jest bardzo fajna, a koledzy są bardzo mili - powiedział portalowi SportoweFakty.pl nowy bramkarz Stalowców Paweł Zarzycki.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/02/18/pawel-zarzycki-startujemy-z-tej-samej-pozycji/

Komentarze (25)

Volzerex | 2010-02-18 20:31

Witamy Pawle na Zielono-Czarnym pokładzie ! POwodzenia ;)

Przemo | 2010-02-19 14:32

» http://sport.wp.pl/kat,37360,title,P.....
może warto pójść ich śladem

Biggie | 2010-02-19 15:24

żydzi z hetmańskiej też mają takie napoje

Gość | 2010-02-19 15:58

Panowie wiadomość z pierwszej ręki! Bronek Żak podał się do dymisji!!!!
Nareszcie będzie normalnie. Niech się teraz stowarzyszenie pokaże. Działajcie, przejmujcie władze i pokażcie leśnym dziadkom jak to powinno wyglądać. Trzymam kciuki. Panowie robcie wszystko, zebysmy sie utrzymali, bo jak teraz polecimy, to wyladujemy w piatej lidze. Stowarzyszenie ma teraz szanse wejsc do Spolki Akcyjnej. Pilnujcie tego. Wysylaja do firm listy zeby wchodzily do SA, a o was zapomnieli? Nie dajcie sie wyrolowac!

Artur | 2010-02-19 16:27

A z którego stanowiska podał się do dymisji?

Helmut | 2010-02-19 16:51

Ha ha ciekawe jak mógł się podać do dymisji skoro nie pełni w klubie funkcji... Jest prezesem Wodex-u ale gdyby zrezygnował z tej funkcji to nic by nie wniosło nowego do klubu... Wodex ledwie dyszy i nie będzie kasy...

Artur | 2010-02-19 17:45

Dlatego pytam z którego stanowiska.

Bartek9412 | 2010-02-19 19:19

wie ktoś morze jak wynik sparingu??

Harry1938 | 2010-02-19 19:53

Stal Stalowa Wola 1-2 Unia Nowa Sarzyna
Jurij Mychalczuk - Longinus Ifeanyi Uwakwe (s), Daniel Radawiec

Alleluja | 2010-02-19 19:55

amatorzy nas pojechali :D do tego pan Daniel o sobie pzrzypomnial:) pewnie byl by wiekszym wzmocnieniem niz ci ktorzy przyszli przed tym okienkiem i tym wczesniejszym tez..

Jacek1449 | 2010-02-19 20:49

nawet admini nie chca newsa dodac ze z takas łaba druzyna sparing przegralismyyy ale jestem dobrej mysli ... w lidze a co z tym zakiem w koncuuu?????????

Damians1938 | 2010-02-19 21:39

» http://www.90minut.pl/news/116/news1..... ehh.. a nasz zespół nie moze wybrać się nawet w Polsce na obóz..

Edek38 | 2010-02-19 22:13

odezwali sie wreszcie, Dlaczego nie pisales jeden z drugim jak wygrali lub zremisowali. Jestescie zalosni. Szkoda z Wami polemizowac.
Wykazcie sie na niedzielnym spotkaniu!!!

znawcy,heh

Mystery69 | 2010-02-19 23:04

Panowie nie ma się co podniecać. 2 liga i tyle. myslałem ,że chociać z transferami będzie ok. ale narazie to zanotowaliśmy raczej na minus niż na plus, bo np Łętocha czy Uwakwe to raczej poziom do Sokoła Nisko. A gdy zobaczymy jak inne druzyny się wzmocniły więc lepiej się pogodzić z 2 ligą. Bo przy takim terminarzu zero szans. A z tymi karnetami to nie ma się co tak bardzo podniecać i kupować panowie, bo będzie tak, że wtopimy pierwsze 3 lub 4 mecze i będzie pozamiatane. A wtedy zacznie się już mały handelek.... I ci nawet którzy kupią karnety przestaną chodzić. Zatrudnienie Cecherza, co było do przewidzenia, okazało się rozwaleniem stabilnej drużyny i pogrzebaniem piłki nożnej w Stalowej Woli na dłuższy okres.... Niestety taka prawda jest.

Jack1938 | 2010-02-19 23:14

Cecherz już jakiś czas u nas nie pracuje nie wskoczyłeś na to Mystery69 wierny kibicu . A to że , kupujemy karnety to nie jest twoja sprawa i tyle w temacie .

Daro | 2010-02-19 23:26

Mystery89 - nie rozumiem o co Ci chodzi z terminarzem.

Właśnie lepszego być nie mogło. Mamy 7 meczy u siebie w tym z drużynami zajmującymi: 7,9,11,13,14,15,16.
Z każdą drużyną, z którą walczymy o utrzymanie gramy u siebie ! (oprócz Motoru ale oni są jeszcze w gorszej sytuacji niż my).

Wiem, że są to spekulacje ale trzeba wygrać przynajmniej 5 meczy u siebie (co z takimi drużynami jest możliwe) i starać się sprawiać niespodzianki na wyjazdach (KSZO, Motor - są zdecydowanie w zasięgu, Podbeskidzie, Sandecja i Katowice też).

Odnośnie meczu z Unią. Po ostatnich dobrych meczach potrzebny jest "zimny prysznic" - wytknęli nam błędy i bardzo dobrze. Unia to są w znacznej części nasi wychowankowie bodajże z Brzezińskim jako trenerem, czyli tam grają "stalowowolską piłkę" (jeżeli takowa istnieje :D).
Chcieli się przede wszystkim pokazać i udowodnić że nasze władze źle zrobiły pozbywając się ich w przeszłości.

Mystery69 | 2010-02-19 23:46

Daro mimo wszystko, że ten terminarz nie będzie naszym sprzymierzeńcem. Wszyscy będą grali pod siebie, tak żeby spuscić Stalówkę i Motor. Jack fajnie, że mi podpowiedziałeś że Cecherz już nie pracuje bo myślałem, że dalej jest 1 trenerem hehe pzdr

Edek38 | 2010-02-20 08:13

Mastery69, bez Twoich wywodow i podniecania sie spadkiem te komentarze dadza sobie rade.
Jak juz spusciles grajkow, to zejdz ze sceny i nie zasmiecaj strony.
Ciebie to jeszcze cos podnieca poza bezmyslnym klepaniem w klawiature??
Tak miales/masz racje racje:Trener byl zly,zawodnicy byli zli,teraz sa gorsi i nie ma sensu chodzic na mecze.
To bylo juz pisane przez kilka miesiecy ,kilkaset razy.Wiec zabieraj sie ze strony kibicowsiej ze swoimi nowosciami i zgarnij po drodze Tobie podobnych.
Bez pozdrowien dla takich..."kibicow" [ ??]

Helmut | 2010-02-20 09:31

Edek, szkoda nawet komentować takich bredni, więc jeśli ktoś pisze takie pierdoły to nie odpisujmy bo jeszcze bardziej się będzie podniecał i zaśmiecał to forum...
Niestety zdarzają się tacy co chodzą na wszystkie mecze Stali...przed monitor (zapewne korzystając z relacji live na sportowefakty) i jednocześnie są najmądrzejsi - ten zły, tamten do dupy, tego trzeba wyrzucić...
Otóż... Nic nie możemy powiedzieć o piłkarzach sprowadzonych przez trenera dopóki nie zagrają w meczach o stawkę. Może się okazać że są wzmocnieniem a to że nie są znani w Polsce naprawdę nic nie znaczy. Mieliśmy już w kadrze doświadczonych piłkarzy - Kmiecika, Łagiewke, Olszewskiego, Stachowiaka etc...i co z nich wyszło, wiemy doskonale, prócz tego że brali kase.
Cieszę się że trener Białek stawia na młodych bo dziadków i obieżyświatów nam naprawdę nie potrzeba.
Kolejna kwestia: może się zdarzyć że (odpukać!!!) Stalówka nie utrzyma się w lidze, może tak być że nie wygra wszystkich meczy aaa może i będzie przegrywać bo taki jest sport - jestem kibicem Stali, którą mam w sercu i nawet jak spadnie, nawet jak będzie przegrywać - ja będę chodził na mecze i dopingował drużynę i nikomu nie powiem - to dziadostwo, nie ma sensu iść - bo to jest profanacja a tacy kibice to nie kibice.
Dlatego cieszmy się że mamy Stalówkę i chodźmy na mecze bez względu na wszystko! Ja wiem że prawdziwym kibicom nawet nie trzeba o tym mówić ale pisze do dzieci neostrady, napinaczy internetowych i tych ćmoków co czekają na to gdy Stal przegra mecz by od razu pisać swoje durne komentarze.

Aleksander | 2010-02-20 11:15

Ale graja chlopaki jak z nut....NIestety NIE MA WZMOCNIEN,nie bedzia zaplecza ekstraklasy w naszym miescie,smutne ale prawdziwe

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elbląg             Stal Stalowa Wola
2019-08-25, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 1

    
Wojciech Fadecki 16
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (760) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (391)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (364) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 11 820 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 913 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 40 559 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 23 925 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.03455