Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Paweł Zarzycki: Startujemy z tej samej pozycji

Paweł Zarzycki: Startujemy z tej samej pozycji

Stal Stalowa Wola pozyskała w końcu drugiego golkipera. Od czwartku zawodnikiem jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze jest Paweł Zarzycki. - Podpisałem kontrakt i do końca sezonu będę grał w Stalowej Woli - powiedział portalowi SportoweFakty.pl nowy nabytek zielono-czarnych.

Po odejściu Tomasza Wietechy Stal Stalowa Wola usilnie poszukiwała drugiego bramkarza. Ze Stalówką trenował już Waldemar Sotnicki, który ostatecznie wybrał ofertę Resovii Rzeszów. Stali udało się jednak znaleźć innego golkipera. - Podpisałem w czwartek ze Stalą umowę. Związałem się z klubem do końca rundy, a potem zobaczymy jak to będzie. Nie wiem czy będę grał czy też nie. Wszystko zależy od trenera. Na razie jestem zadowolony z tego, że znalazłem sobie klub. Jak będzie, to okaże się niebawem. Na razie nie mogę narzekać. Atmosfera w zespole jest bardzo fajna, a koledzy są bardzo mili - powiedział portalowi SportoweFakty.pl nowy bramkarz Stalowców Paweł Zarzycki.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/02/18/pawel-zarzycki-startujemy-z-tej-samej-pozycji/

Komentarze (25)

Volzerex | 2010-02-18 20:31

Witamy Pawle na Zielono-Czarnym pokładzie ! POwodzenia ;)

Przemo | 2010-02-19 14:32

» http://sport.wp.pl/kat,37360,title,P.....
może warto pójść ich śladem

Biggie | 2010-02-19 15:24

żydzi z hetmańskiej też mają takie napoje

Gość | 2010-02-19 15:58

Panowie wiadomość z pierwszej ręki! Bronek Żak podał się do dymisji!!!!
Nareszcie będzie normalnie. Niech się teraz stowarzyszenie pokaże. Działajcie, przejmujcie władze i pokażcie leśnym dziadkom jak to powinno wyglądać. Trzymam kciuki. Panowie robcie wszystko, zebysmy sie utrzymali, bo jak teraz polecimy, to wyladujemy w piatej lidze. Stowarzyszenie ma teraz szanse wejsc do Spolki Akcyjnej. Pilnujcie tego. Wysylaja do firm listy zeby wchodzily do SA, a o was zapomnieli? Nie dajcie sie wyrolowac!

Artur | 2010-02-19 16:27

A z którego stanowiska podał się do dymisji?

Helmut | 2010-02-19 16:51

Ha ha ciekawe jak mógł się podać do dymisji skoro nie pełni w klubie funkcji... Jest prezesem Wodex-u ale gdyby zrezygnował z tej funkcji to nic by nie wniosło nowego do klubu... Wodex ledwie dyszy i nie będzie kasy...

Artur | 2010-02-19 17:45

Dlatego pytam z którego stanowiska.

Bartek9412 | 2010-02-19 19:19

wie ktoś morze jak wynik sparingu??

Harry1938 | 2010-02-19 19:53

Stal Stalowa Wola 1-2 Unia Nowa Sarzyna
Jurij Mychalczuk - Longinus Ifeanyi Uwakwe (s), Daniel Radawiec

Alleluja | 2010-02-19 19:55

amatorzy nas pojechali :D do tego pan Daniel o sobie pzrzypomnial:) pewnie byl by wiekszym wzmocnieniem niz ci ktorzy przyszli przed tym okienkiem i tym wczesniejszym tez..

Jacek1449 | 2010-02-19 20:49

nawet admini nie chca newsa dodac ze z takas łaba druzyna sparing przegralismyyy ale jestem dobrej mysli ... w lidze a co z tym zakiem w koncuuu?????????

Damians1938 | 2010-02-19 21:39

» http://www.90minut.pl/news/116/news1..... ehh.. a nasz zespół nie moze wybrać się nawet w Polsce na obóz..

Edek38 | 2010-02-19 22:13

odezwali sie wreszcie, Dlaczego nie pisales jeden z drugim jak wygrali lub zremisowali. Jestescie zalosni. Szkoda z Wami polemizowac.
Wykazcie sie na niedzielnym spotkaniu!!!

znawcy,heh

Mystery69 | 2010-02-19 23:04

Panowie nie ma się co podniecać. 2 liga i tyle. myslałem ,że chociać z transferami będzie ok. ale narazie to zanotowaliśmy raczej na minus niż na plus, bo np Łętocha czy Uwakwe to raczej poziom do Sokoła Nisko. A gdy zobaczymy jak inne druzyny się wzmocniły więc lepiej się pogodzić z 2 ligą. Bo przy takim terminarzu zero szans. A z tymi karnetami to nie ma się co tak bardzo podniecać i kupować panowie, bo będzie tak, że wtopimy pierwsze 3 lub 4 mecze i będzie pozamiatane. A wtedy zacznie się już mały handelek.... I ci nawet którzy kupią karnety przestaną chodzić. Zatrudnienie Cecherza, co było do przewidzenia, okazało się rozwaleniem stabilnej drużyny i pogrzebaniem piłki nożnej w Stalowej Woli na dłuższy okres.... Niestety taka prawda jest.

Jack1938 | 2010-02-19 23:14

Cecherz już jakiś czas u nas nie pracuje nie wskoczyłeś na to Mystery69 wierny kibicu . A to że , kupujemy karnety to nie jest twoja sprawa i tyle w temacie .

Daro | 2010-02-19 23:26

Mystery89 - nie rozumiem o co Ci chodzi z terminarzem.

Właśnie lepszego być nie mogło. Mamy 7 meczy u siebie w tym z drużynami zajmującymi: 7,9,11,13,14,15,16.
Z każdą drużyną, z którą walczymy o utrzymanie gramy u siebie ! (oprócz Motoru ale oni są jeszcze w gorszej sytuacji niż my).

Wiem, że są to spekulacje ale trzeba wygrać przynajmniej 5 meczy u siebie (co z takimi drużynami jest możliwe) i starać się sprawiać niespodzianki na wyjazdach (KSZO, Motor - są zdecydowanie w zasięgu, Podbeskidzie, Sandecja i Katowice też).

Odnośnie meczu z Unią. Po ostatnich dobrych meczach potrzebny jest "zimny prysznic" - wytknęli nam błędy i bardzo dobrze. Unia to są w znacznej części nasi wychowankowie bodajże z Brzezińskim jako trenerem, czyli tam grają "stalowowolską piłkę" (jeżeli takowa istnieje :D).
Chcieli się przede wszystkim pokazać i udowodnić że nasze władze źle zrobiły pozbywając się ich w przeszłości.

Mystery69 | 2010-02-19 23:46

Daro mimo wszystko, że ten terminarz nie będzie naszym sprzymierzeńcem. Wszyscy będą grali pod siebie, tak żeby spuscić Stalówkę i Motor. Jack fajnie, że mi podpowiedziałeś że Cecherz już nie pracuje bo myślałem, że dalej jest 1 trenerem hehe pzdr

Edek38 | 2010-02-20 08:13

Mastery69, bez Twoich wywodow i podniecania sie spadkiem te komentarze dadza sobie rade.
Jak juz spusciles grajkow, to zejdz ze sceny i nie zasmiecaj strony.
Ciebie to jeszcze cos podnieca poza bezmyslnym klepaniem w klawiature??
Tak miales/masz racje racje:Trener byl zly,zawodnicy byli zli,teraz sa gorsi i nie ma sensu chodzic na mecze.
To bylo juz pisane przez kilka miesiecy ,kilkaset razy.Wiec zabieraj sie ze strony kibicowsiej ze swoimi nowosciami i zgarnij po drodze Tobie podobnych.
Bez pozdrowien dla takich..."kibicow" [ ??]

Helmut | 2010-02-20 09:31

Edek, szkoda nawet komentować takich bredni, więc jeśli ktoś pisze takie pierdoły to nie odpisujmy bo jeszcze bardziej się będzie podniecał i zaśmiecał to forum...
Niestety zdarzają się tacy co chodzą na wszystkie mecze Stali...przed monitor (zapewne korzystając z relacji live na sportowefakty) i jednocześnie są najmądrzejsi - ten zły, tamten do dupy, tego trzeba wyrzucić...
Otóż... Nic nie możemy powiedzieć o piłkarzach sprowadzonych przez trenera dopóki nie zagrają w meczach o stawkę. Może się okazać że są wzmocnieniem a to że nie są znani w Polsce naprawdę nic nie znaczy. Mieliśmy już w kadrze doświadczonych piłkarzy - Kmiecika, Łagiewke, Olszewskiego, Stachowiaka etc...i co z nich wyszło, wiemy doskonale, prócz tego że brali kase.
Cieszę się że trener Białek stawia na młodych bo dziadków i obieżyświatów nam naprawdę nie potrzeba.
Kolejna kwestia: może się zdarzyć że (odpukać!!!) Stalówka nie utrzyma się w lidze, może tak być że nie wygra wszystkich meczy aaa może i będzie przegrywać bo taki jest sport - jestem kibicem Stali, którą mam w sercu i nawet jak spadnie, nawet jak będzie przegrywać - ja będę chodził na mecze i dopingował drużynę i nikomu nie powiem - to dziadostwo, nie ma sensu iść - bo to jest profanacja a tacy kibice to nie kibice.
Dlatego cieszmy się że mamy Stalówkę i chodźmy na mecze bez względu na wszystko! Ja wiem że prawdziwym kibicom nawet nie trzeba o tym mówić ale pisze do dzieci neostrady, napinaczy internetowych i tych ćmoków co czekają na to gdy Stal przegra mecz by od razu pisać swoje durne komentarze.

Aleksander | 2010-02-20 11:15

Ale graja chlopaki jak z nut....NIestety NIE MA WZMOCNIEN,nie bedzia zaplecza ekstraklasy w naszym miescie,smutne ale prawdziwe

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm

Stal Stalowa Wola             Chełmianka Chełm
2022-08-20, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola

Unia Tarnów             Stal Stalowa Wola

0 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 3 3-0-0 9
2 Wieczysta Kraków 3 2-1-0 7
3 Avia Świdnik 3 2-1-0 7
4 Stal Stalowa Wola 3 2-0-1 6
5 Orlęta Radzyń Podlaski 3 2-0-1 6
6 Sokół Sieniawa 3 2-0-1 6
7 Podlasie Biała Podlaska 3 1-2-0 5
8 Korona II Kielce 3 1-2-0 5
9 Podhale Nowy Targ 3 1-1-1 4
10 KS Wiązownica 3 1-0-2 3
11 KSZO Ostrowiec Św 3 1-0-2 3
12 Czarni Połaniec 3 1-0-2 3
13 Wisłoka Dębica 3 1-0-2 3
14 Unia Tarnów 3 1-0-2 3
15 Lublinianka Lublin 3 1-0-2 3
16 ŁKS Łagów 3 0-2-1 2
17 Chełmianka Chełm 3 0-1-2 1
18 Wisła Sandomierz 3 0-0-3 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3381) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1385) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (661)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 40 131 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 64 452 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 27 053 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 25 495 razy
Osób Online: 52 / Czas gen. strony: 0.01495