Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja zespolu .

Prezentacja zespolu .

Pragniemy poinformowac o "Prezentacji" zawodnikow ,ktorzy w nadchodzacej rundzie wiosennej beda reprezentowac Zakladowy Klub Sportowy "Stal" w rozgrywkach o mistrzostwo pierwszej ligi.

Impreza odbedzie sie 8 marca-poniedzialek, godzina 18 w Miejskim Domu Kultury.

Patronat medialny :" Sztafeta " i telewizja kablowa Stella.

Organizatorem imprezy jest SKSSW.


Wszyscy mamy w pamieci prezentacje,ktora odbyla sie w hali sportowej i wypadla bardzo okazale.
Jako Kibice zadbajmy o wysoka frekwencje i wspaniala atmosfere podczas tej imprezy .

Liczymy na zinteresowanie i pomoc calego srodowiska Sympatykow "Stalowki"!

Wiecej informacji juz niebawem.


 

Komentarze (21)

Tom435 | 2010-02-23 20:04

PODWIJAM KIECE I LECE

Bad boy 1938 | 2010-02-23 21:35

kiedy resovia gra z hetmanem i czy bedzie organizowany wyjazd

duzo osob by pojechalo na mecz z resovia do zamoscia :)

Slim1938 | 2010-02-23 21:45

mecz Hetmana z Resovią tak jak reszta meczy 2 ligi zostały przełożone na 14 kwietnia i zamiast liga ruszać 6-7 marca rusza 14 marca ! Pozdro

Zatorze | 2010-02-23 22:27

Co do Prezentacji zespołu Stali Stalowa Wola. Miejsc siedzących jest 700. A już na tygodniu może pójść 200 miejsc na balkonie. Więc zostanie tylko 500. do tego odejdzie cały pierwszy rząd dla Vip-ów (sponsorzy, trener, maser, piłkarze, zaproszeni goście, do tego ponad 30 osób które będą pomagać, całe Skssw). Szykuje się naprawdę dobra zabawa. No i będzie niespodzianka. Frekwencja oczywiście musi być duża bo można też stać. Jeśli chodzi o organizatorów, to od nas prosimy tylko o kulturalne zachowanie się. Zakaz picia alkoholu na prezentacji. Pozdrawiam.

Marco | 2010-02-23 22:34

Do tego co napisał Zatorze dorzucę tez że dobrze by było gdyby osoby będące na prezentacji nie paliły papierosów itp. bo w takich miejscach nie trudno o pożar... :)
Ps. A że to dzień kobiet to brać chłopaki że sobą kobiety niech zobaczą jak Stalówka się bawi :)

Volzerex | 2010-02-23 22:57

Wszystko okej ;) a co do Slim: liga rusza 13 marca, na inauguracje rundy Sovia gra wyjazdowe spotkanie z Olimpią w Elblągu ;)

Stefan | 2010-02-23 23:19

Super, że będzie prezentacja, ale można mieć małe zastrzeżenie co do terminu. Jak wyżej zostało podane jest 8 marca i nie każdy będzie miał możliwość przyjść. No, ale kto ma Stalówkę w sercu, to na pewno pojawi się na tej prezentacji. Oby nie było problemów z tą całą imprezą jak poprzednio, gdzie pan Duszyński dopatrzył się jakiś nieprawidłowości. No, ale że prezentacja ma odbyć się w MDK to będzie wszystko git.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Zikic | 2010-02-24 08:43

Oczywiscie spiewy i dobra zabawa beda czy bedzie atmosfera jak w teatrze? :)

Zikic | 2010-02-24 08:49

» http://www.youtube.com/watch?v=vqo_rqMc8NA

eMDeK troche mniejszy ale mozna sie pobawic :D

Bogus | 2010-02-24 12:14

Trzeba zapelnic sale ;)

Harry1938 | 2010-02-24 12:54

za darmo jest wejsście na tą prezentacje
z góry dzięki

Ramzes | 2010-02-24 13:08

Swietna wiadomosc;)
Ponawiam pytanie kolegi wyzej, mianowicie co z wejsciowkami? gdzie je mozna zdobyc no i jak beda za darmo to cczy nie warto by bylo zaplacic za wejscie przyslowiowa zlotowke?(oczywiscie przyslowiawa,bo moze byc to i 5 i 10 zl) chodzi o to ze zawsze jakis grosz by wpadl.pozdrawiam

Edek38 | 2010-02-24 13:08

Niestety ciezko w tych czasach dostac cos za dramo.Jest napisane wyraznie,ze wiecej informacji ukaze sie niebawem.

Stalex | 2010-02-24 14:19

Cena biletu bedzie prawdopodobnie 3 zł , sprzedaż biletów w kasach MDK. Sprawy są w trakcie załatwiania, więcej informacji wkrótce.
Pozdrawiam

Stalex | 2010-02-24 17:39

Bilety na PREZENTACJĘ do nabycia w
kasach MDK-u od poniedziałku w cenie 5 zł!!!

Koko | 2010-02-24 19:02

czy kasa z biletów idzie na jakiś konkretny cel ??

Jack | 2010-02-24 19:49

O! Filozof-Ekonomista!J escze do prezentacji hoho a już się martwimy na co idzie kasa z prezentacji.
A MOŻE ZASTANOWIŁBYŚ SIĘ NAD KOSZTAMI TAKIEJ PREZENTACJI!!Nad pracą którą ludzie muszą wykonać? Za trudne......
Chciałoby się powiedzieć że kasa idzie na przepicie przynajmniej miałbyś co roztrząsać ale to krzywdzące dla osób które organizują tą przezentację!!!

Koko1938 | 2010-02-27 11:33

Koko1938 | 2010-02-27 14:56

Koko1938 | 2010-02-27 21:39

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 394 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 665 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 741 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 294 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04642