Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja zespolu .

Prezentacja zespolu .

Pragniemy poinformowac o "Prezentacji" zawodnikow ,ktorzy w nadchodzacej rundzie wiosennej beda reprezentowac Zakladowy Klub Sportowy "Stal" w rozgrywkach o mistrzostwo pierwszej ligi.

Impreza odbedzie sie 8 marca-poniedzialek, godzina 18 w Miejskim Domu Kultury.

Patronat medialny :" Sztafeta " i telewizja kablowa Stella.

Organizatorem imprezy jest SKSSW.


Wszyscy mamy w pamieci prezentacje,ktora odbyla sie w hali sportowej i wypadla bardzo okazale.
Jako Kibice zadbajmy o wysoka frekwencje i wspaniala atmosfere podczas tej imprezy .

Liczymy na zinteresowanie i pomoc calego srodowiska Sympatykow "Stalowki"!

Wiecej informacji juz niebawem.


 

Komentarze (21)

Tom435 | 2010-02-23 20:04

PODWIJAM KIECE I LECE

Bad boy 1938 | 2010-02-23 21:35

kiedy resovia gra z hetmanem i czy bedzie organizowany wyjazd

duzo osob by pojechalo na mecz z resovia do zamoscia :)

Slim1938 | 2010-02-23 21:45

mecz Hetmana z Resovią tak jak reszta meczy 2 ligi zostały przełożone na 14 kwietnia i zamiast liga ruszać 6-7 marca rusza 14 marca ! Pozdro

Zatorze | 2010-02-23 22:27

Co do Prezentacji zespołu Stali Stalowa Wola. Miejsc siedzących jest 700. A już na tygodniu może pójść 200 miejsc na balkonie. Więc zostanie tylko 500. do tego odejdzie cały pierwszy rząd dla Vip-ów (sponsorzy, trener, maser, piłkarze, zaproszeni goście, do tego ponad 30 osób które będą pomagać, całe Skssw). Szykuje się naprawdę dobra zabawa. No i będzie niespodzianka. Frekwencja oczywiście musi być duża bo można też stać. Jeśli chodzi o organizatorów, to od nas prosimy tylko o kulturalne zachowanie się. Zakaz picia alkoholu na prezentacji. Pozdrawiam.

Marco | 2010-02-23 22:34

Do tego co napisał Zatorze dorzucę tez że dobrze by było gdyby osoby będące na prezentacji nie paliły papierosów itp. bo w takich miejscach nie trudno o pożar... :)
Ps. A że to dzień kobiet to brać chłopaki że sobą kobiety niech zobaczą jak Stalówka się bawi :)

Volzerex | 2010-02-23 22:57

Wszystko okej ;) a co do Slim: liga rusza 13 marca, na inauguracje rundy Sovia gra wyjazdowe spotkanie z Olimpią w Elblągu ;)

Stefan | 2010-02-23 23:19

Super, że będzie prezentacja, ale można mieć małe zastrzeżenie co do terminu. Jak wyżej zostało podane jest 8 marca i nie każdy będzie miał możliwość przyjść. No, ale kto ma Stalówkę w sercu, to na pewno pojawi się na tej prezentacji. Oby nie było problemów z tą całą imprezą jak poprzednio, gdzie pan Duszyński dopatrzył się jakiś nieprawidłowości. No, ale że prezentacja ma odbyć się w MDK to będzie wszystko git.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Zikic | 2010-02-24 08:43

Oczywiscie spiewy i dobra zabawa beda czy bedzie atmosfera jak w teatrze? :)

Zikic | 2010-02-24 08:49

» http://www.youtube.com/watch?v=vqo_rqMc8NA

eMDeK troche mniejszy ale mozna sie pobawic :D

Bogus | 2010-02-24 12:14

Trzeba zapelnic sale ;)

Harry1938 | 2010-02-24 12:54

za darmo jest wejsście na tą prezentacje
z góry dzięki

Ramzes | 2010-02-24 13:08

Swietna wiadomosc;)
Ponawiam pytanie kolegi wyzej, mianowicie co z wejsciowkami? gdzie je mozna zdobyc no i jak beda za darmo to cczy nie warto by bylo zaplacic za wejscie przyslowiowa zlotowke?(oczywiscie przyslowiawa,bo moze byc to i 5 i 10 zl) chodzi o to ze zawsze jakis grosz by wpadl.pozdrawiam

Edek38 | 2010-02-24 13:08

Niestety ciezko w tych czasach dostac cos za dramo.Jest napisane wyraznie,ze wiecej informacji ukaze sie niebawem.

Stalex | 2010-02-24 14:19

Cena biletu bedzie prawdopodobnie 3 zł , sprzedaż biletów w kasach MDK. Sprawy są w trakcie załatwiania, więcej informacji wkrótce.
Pozdrawiam

Stalex | 2010-02-24 17:39

Bilety na PREZENTACJĘ do nabycia w
kasach MDK-u od poniedziałku w cenie 5 zł!!!

Koko | 2010-02-24 19:02

czy kasa z biletów idzie na jakiś konkretny cel ??

Jack | 2010-02-24 19:49

O! Filozof-Ekonomista!J escze do prezentacji hoho a już się martwimy na co idzie kasa z prezentacji.
A MOŻE ZASTANOWIŁBYŚ SIĘ NAD KOSZTAMI TAKIEJ PREZENTACJI!!Nad pracą którą ludzie muszą wykonać? Za trudne......
Chciałoby się powiedzieć że kasa idzie na przepicie przynajmniej miałbyś co roztrząsać ale to krzywdzące dla osób które organizują tą przezentację!!!

Koko1938 | 2010-02-27 11:33

Koko1938 | 2010-02-27 14:56

Koko1938 | 2010-02-27 21:39

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 413 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 405 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 532 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 594 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03981