Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Heko Czermno 0:3 (0:0)

Stal Stalowa Wola - Heko Czermno 0:3 (0:0)

Który to ten Piechna? - kibice w Stalowej Woli jeszcze przed meczem pokazywali sobie palcami lidera wśród najlepszych strzelców trzeciej ligi. Mieli przeczucie, bo snajper z Czermna należał do głównych bohaterów spotkania, które on i jego koledzy wygrali zasłużenie, udowadniając przy okazji, że tabela jednak nie kłamie...
W Stalowej Woli po niedawnej porażce z Kolporterem Koroną Kielce zaczął się niepokój i liczenie punktów. Coś, co wydawało się zupełnie niemożliwe, stało się faktem - "Stalówka" nie może być pewna ligowego bytu w trzeciej lidze. Tego nie pamiętają najstarsi kibice, nic więc dziwnego, że mecz z Heko był traktowany jako kluczowy w dalszej batalii o utrzymanie. Na ulgowe traktowanie przez gości nie było jednak co liczyć. Rewelacyjny beniaminek z Czermna też miał swoje priorytety. Dzięki punktom zarobionym walkowerem z Hetmanem Zamość, za grę nieuprawnionych zawodników rywala, Heko wysforowało się na drugie miejsce w tabeli, oznaczające prawo gry w barażach o drugą ligę. Takiej szansy piłkarze z małej miejscowości na trasie Końskie - Radomsko nie zamierzali marnować. W Stalowej Woli to oni zaatakowali i oni zebrali tego efekty. Chociaż kto wie jak potoczyłaby się cała historia, gdyby nie dwa rzuty karne...
"Na dzień dobry" Jakub Grzegorzewski strzelił ostro zza pola karnego obok bramki, a Piechna trafił w boczną siatkę. I wszystko stało się jasne. To goście od razu przejęli inicjatywę, "stalowcy" starali się tylko dotrzymywać im kroku. Do przerwy było 0:0, bo w Heko zawodziła skuteczność. Choć pięknie z dystansu uderzył Cezary Stefańczyk, główkował Paweł Zawistowski, a w 39 minucie czermnianie mieli superokazję, bo strzelali na bramkę Stali z... pięciu metrów. Sytuacja była bardzo kontrowersyjna. Sędzia z Katowic uznał, że do bramkarza gospodarzy, Tomasza Wietechy piłkę podawał obrońca Paweł Oczkowski. Podaniem nie można było tego jednak na pewno nazwać, bo młody piłkarz Stali po prostu "machnął się", chcąc wykopać futbolówkę przed siebie. Z decyzjami arbitra jak wiadomo się nie dyskutuje i w ten sposób mieliśmy rzut wolny pośredni z pola karnego, a w stalowowolskiej bramce ustawiło się... jedenastu piłkarzy broniących do niej dostępu. Zbigniew Wojtaszek uderzył piłkę z całych sił, ale Tomasz Wietecha interweniował wspaniale, odbijając ją przed siebie. To samo zresztą czyniąc za moment po dobitce Pawła Zawistowskiego. Ten ostatni imponował na boisku nie tylko wyróżniającymi się żółtymi butami, ale pograł sobie jedynie 45 minut, bo doznał kontuzji.
Wśród gospodarzy raczej trudno było szukać wyróżniających się postaci. "Stalowcy" po prostu walczyli o to, by nie stracić bramki i szukali szczęścia w kontratakach. Defensywa jeszcze do przerwy spełniała swoje zadanie, choć Tomasz Warczachowski miał mnóstwo kłopotów z pilnowanym przez siebie Piechną. W razie czego potrafił nawet na niego... wskoczyć i powalić na murawę. W ataku miejscowi też mieli kilka okazji. Główkowali wysocy Marek Drozd i Damian Sałek, z ostrego kąta szczęścia próbował Artur Kochańczyk, z rzutu wolnego ostro strzelał Daniel Radawiec. W tak zwanym międzyczasie przy linii bocznej Michał Rogala dwukrotnie... zmieniał buty.
- Deszcz pada, a ty wziąłeś jakieś "wynalazki" - złościł się na swojego piłkarza trener Bogusław Szopa. Szkoleniowiec, który objął schedę po Czesławie Paliku, cały czas nerwowo pokrzykiwał na swój zespół, a wtórował mu jeden z jego... piłkarzy, Marcin Wróbel. Obrońca Stali "wisiał" za żółte kartki i próbował pomóc swoim kolegom przynajmniej zza linii bocznej. Więcej spokoju zachowywał trener Heko, Andrzej Dec, ale i jego czasami ponosiło. - Rany, ale ten gościu młody - dziwili się tylko kibice... Trener Heko ma bowiem 30 lat.
W 62 minucie padł pierwszy gol, który wcale paść nie musiał. W polu karnym szarżował Grzegorzewski, piłka już prawie wychodziła poza linię końcową i... puściły nerwy Tomaszowi Wietesze, który rękami podciął nogi napastnika Heko. Na trybunach wszyscy złapali się za głowy, a do wykonywania rzutu karnego podszedł nie kto inny, tylko Grzegorz Piechna. Wykorzystał go "bez mrugnięcia okiem" i goście cieszyli się z upragnionej bramki. W tym momencie wydawało się, że ze "stalowców" ujdzie już cała para i rywale będą rządzić na boisku niepodzielnie. I przez kwadrans rzeczywiście tak było. Sam na sam przed Wietechą byli Piechna i Krzysztof Trela. I spokojnie mogli podwyższyć rezultat, ale zabrakło im dokładności i skończyło się na "pudłach". Mogło się to zemścić na Heko, bo w 77 minucie gospodarze przeprowadzili piękną akcję. Z lewej strony idealnie dośrodkował Paweł Cieślikowski, a w polu karnym do główki najwyżej wyskoczył Drozd. Strzelił jak należy, kibice już poderwali się ze swoich miejsc i... piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką.
- Gdyby to wpadło, mecz skończyłby się na 1:1 - przekonywali potem piłkarze "Stalówki". Zamiast tego zrobiło się 0:3. W 83 minucie sędzia znowu podyktował rzut karny, znowu za faul Wietechy na piłkarzu Heko, którym był tym razem Krzysztof Trela. O ostatniej bramce nie ma co mówić, załamani gospodarze przestali już uważać na defensywę i Trela do siatki trafił z najbliższej odległości. W ten sposób Heko przedłużyło swoje szanse na baraże, a Stali po tej porażce zaczął już na dobre zaglądać w twarz strach.
Kibice po gwizdku sędziego zaczęli spekulacje na temat możliwych ligowych scenariuszy, tymczasem prezes Stali, Bronisław Żak bez ceregieli mówił o tym, co myśli o postawie zespołu.
- Piłkarze są po to, by grać i za to biorą wcale niemałe pieniądze. Ja za nikogo nie wejdę na boisko. Nie interesuje mnie to, że nasi stracili gole z rzutów karnych, bo mogli grać tak, żeby to oni je wykonywali, a nie rywale. To są dorośli ludzie i odpowiadają za swoje czyny. Znowu nie potrafili wygrać...
0:1 Grzegorz Piechna 62 z karnego, 0:2 Jakub Grzegorzewski 83 z karnego, 0:3 Krzysztof Trela 88.
Stal: Wietecha 5 - Oczkowski 4, Drabik 5, Warczachowski 4 - Rogala 4, Sałek 4 (70 Skiba), Drozd 5, Kanarski 4, Cieślikowski 5 - Kochańczyk 2 (54 Dziuba 2), Radawiec 5.
Heko: Łukiewicz 6 - Stefańczyk 6, Łęgowiak 6, Matuszczyk 3 (46 Walenciak 3) - Zawistowski 3 (46 Dworzyński 3), Wojtaszek 6, Kościukiewicz 6, Zimoch 7 (84 Heinrich nie klas.), Trela 7 - Piechna 8, Grzegorzewski 7.
Żółte kartki: Rogala, Oczkowski, Wietecha, Kanarski (S), Łęgowiak, Stefańczyk, Kościukiewicz (H). Sędziował M. Żak z Katowic. Widzów - 600.

źródło: Echo Dnia

Komentarze (29)

~korona | 2004-05-31 15:46

był karny ????????

~ | 2004-05-31 15:47

heeeeeeeeeeee

~koloo | 2004-05-31 17:11

nie umia grac
tak sie osmieszyc
pozsro dla kiboli

~CHzNS | 2004-05-31 19:53

DO WSZYTKICH KIBICÓW!!!!!!!
Zwracam sie z prosbą do wszystkich kibiców o to, abysmy juz nie jechali na naszych piłkarzy ze nie potrafia grac itp. Darujmy ten sezon! utrzymamy sie i w przyszłym sezonie nie startujemy juz z pozycji faworyta rozgrywek i moze wtedy uda sie chłopakom wywalczyc awans!!!! Życze im tego z całego serca!!!!
Pozdro''

~kibic3 | 2004-06-1 09:51

do poprzednika. jestes niezle pojebany. a gdzie czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie i na dobre i na zle. co z ciebie za kibic.watpie czy ty wogole chodzisz na mecze u siebie a co dopiero mowisz o wyjazdach

~CHzNS | 2004-06-1 10:00

do kibi3!!!! Nie wiem o co masz do mnie pretsensje' ale piszesz cos ze strasznie głupiego!!! jak nie zrozumiałes co napisałem to tego nie komentuj, bo chyba wyraznie pisze z e prosze zeby juz nie kląc i jechac na piłkarzy tylko ten sezon juz odpuscic!!!! To chyba tez sie pokrywa z tym co napisałes ze na dobre i złe!!! a z resztą co bede sie rozwodził nad pisaniem moze z 13- latkiem!!!! pozdro''

~kibic3 | 2004-06-1 15:10

do ChzNS. masz racje nie zrozumialem cie. sorki. a co do wieku to jeastem troszke starszy niz ci sie wydaje. pozdro

~kibic2 | 2004-06-1 19:08

Zajrzyjcie anty fani Koruptora Kielce :
www.90minut.pl/news.php?id=152985

~On_nO | 2004-06-2 14:59

OSTATNIE 2 KOLEJKI :
Wisła II Kraków - Stal Stalowa Wola
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Wieliczka
Pogoń Staszów - Resovia
Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin - Polonia Przemyśl
i :
Polonia Przemyśl - Hutnik Kraków
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Motor Lublin
Proszowianka Proszowice - Siarka Tarnobrzeg
Górnik Wieliczka - Pogoń Staszów
Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz
więc jeżeli STALÓWKA przegra w krakowie z Wisła II i przegra z Sandencja lub remis a Siarka wygra 2 swoje mecze to STAL 4 liga !!
9. Sandecja Nowy Sącz 28 35 8 11 9 30-31 6 5 3 17-12 2 6 6 13-19
10. Stal Stalowa Wola 28 34 9 7 12 27-34 6 5 3 17-13 3 2 9 10-21
11. Pogoń Staszów 28 34 9 7 12 40-41 6 2 6 26-22 3 5 6 14-19
12. Polonia Przemyśl 28 34 8 10 10 40-42 5 6 3 26-21 3 4 7 14-21 13. Siarka Tarnobrzeg 28 30 8 6 14 23-39 4 4 6 12-16 4 2 8 11-23
14. Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 29 8 5 15 26-43 7 2 5 20-19 1 3 10 6-24
15. Resovia 28 27 8 3 17 27-46 6 3 5 13-10 2 0 12 14-36
16. Proszowianka Proszowice 28 18 5 3 20 19-47 5 1 8 14-21 0 2 12 5-26

~VICTORIA | 2004-06-2 18:04

Co ciekawego chciałeś kibic2 pokazać na stronie www.90minut.pl?Czyżby odpowiedż smutasowi-realiście przekazana przez 2LIGĘ? 100% racji.

~CHzNS | 2004-06-3 10:24

Ej nie gadajcie głupot! bo nigdy nie spadnie nasza STALÓWKA do 4 ilgi!!!!! A jak ktos bierze taka opcje pod uwage to nie jest godny nazywac siebie kibicem stalówki!!!!!! Pozdro';'

~20 mln ;-( | 2004-06-3 14:11

Oto szczęśliwe liczby warte ponad 20 milionów złotych!!!
Rekord pobity!!!

Warszawa, 3 czerwca. To się nazywa szczęście! Gracz, który w kolekturze 1/55
w Warszawie przy ul. Sardyńskiej róg Bonifacego zawarł 3 zakłady metodą na "chybił trafił", płacąc jedynie 3,75 złotych - trafił jedną jedyną "szóstkę" podczas wczorajszego losowania Dużego Lotka. Szczęśliwy zakład zawarty został 31 maja po południu i jest wart 20 119 858 złotych. Tym samym pobity został dotychczasowy rekord w tej grze, który od 30 listopada 2002 r. należał do gracza z Krakowa, a było to 10 689 439 złotych.

Kolektury w całym kraju, szczególnie wczoraj przeżywały prawdziwe oblężenie.
W zakładach Dużego Lotka na dzień 2 czerwca zawarto 65 521 049 zakładów na 12 500 000 kuponach (średnia cena kuponu 5,24 złotych + 25 % ustawowej dopłaty).

Rekordowe natężenie liczby grających nastąpiło w godzinach popołudniowych w środę 2 czerwca. W godzinach 16-17 i 18-19 sprzedaż zakładów Dużego Lotka przekroczyła rekordową ilość tj. 5,1 mln zakładów na godzinę w ponad 10 tysiącach kolektur Totalizatora.
Ponadto stwierdzono:

964 piątki płatne po 5 097, 50 złotych
55 267 czwórek płatne po 132, 20 złotych
1 070 794 trójek płatne po 10,00 złotych

~tomeks | 2004-06-3 14:46

Jeden Osiem L w Stalowej Woli 9.06.2004r w hali MOSiR.Bilet 18PLN
]:->

~Robert~~ | 2004-06-3 15:43

~W niedziele na stadionie Stali odebędzie się mecz Stali II Stalwoa Wola ze Zrywem Dzwikowiec.
Stal zajmuje 2 pozycje, natomiast Zryw 1. Różnica to bramki, obie druzyny mają 64 punkty. !!! Obecność obowiązkowa, godz 17 !

~Cyc-u | 2004-06-3 15:46

czy na rezerwy trzeba kupowac jakies bilety ? a jesli tak to po ile ?

~XXX | 2004-06-3 19:57

JAKIE REZERWY ?TO wy MACIE REZERWY?CO TE PAŁY GRAŁY W 3 LIDZE NADAJE SIĘ DO CYRKU CHYBA ŚWIRUJECIE Z TYMI REZERWAMI JAK SPADNIECIE CO SIE NIEBAWEM STANIE TO BĘDZIE GRAŁA SSW1 ZE SSW rezerwy NIEZŁE WAŁY GOLASY SZYKUJECIE

~likier | 2004-06-3 21:25

odezwal sie XXX. NARA!!

~Robert | 2004-06-3 22:17

Na rezerwy nie trzeba biletow warto pojsc na meczyk

~kibic2 | 2004-06-4 09:33

Stalówka musi wygrać ze Zrywem to bedzie 4 liga i 3 w Stalowej, weźcie trochę 1 składu do rezerw Radara, Wietechę i Warczachowskiego !

~Robert | 2004-06-4 12:14

MEcz ze Zrywem jest o godz. 16.00 !!!!
Obecność obowiązkowa, Stal jak wygra ma sznase na 4 lige !! Beda ciekawsze mecze !!

Godz 16, Hutnicza 15, Niedziela 6 czerwca!!

~Robert | 2004-06-4 12:14

Wejscie za darmo!!

~KIbic | 2004-06-4 13:22

Ej no co jest ...tacy napinacze jak xxx mieli dostawac bany ...a tutaj wpisuja sie dalej i wyklinaja nasza kochana STALÓWKE ...admin lub pawel dawajcie im bany to nie beda cwaniakowac ...bo przed kompem to kazdy madry ...gorzej z rzeczywistoscia ...NIGDY NIE SPADNIE ...STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE ...Rezerwy do 4 ligi !!

~ | 2004-06-4 13:59

Rezerwy stali nie mogą wejść do czwartej ligi ponieważ pierwsza stal gra w trzeciej lidze a przepisy mówią że róznica między pierwszą drużyną a rezerwami musi dzielić minimóm dwie ligi. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Pozdrawiam.

~Cyc-u | 2004-06-4 14:41

Hmm mi się wydaje że rezerwy moga awansowac. W sezonie 2001/02 Gdy pierwsza Stal grała w III lidze to nasze rezerwy pogrywały sobie własnie w lidze IV.

~kibic | 2004-06-4 15:40

stalowka jest anemiczna kibolowi kibicow mamy zajebistych a pilkarzy anemicznych

~~~ | 2004-06-4 16:02

w jaki dzien jest mecz ze zrywem????

~~~ | 2004-06-4 16:05

a i o ktorej godz bo niektorzy pisza ze o 16 a inni ze o 17 FORZA STAL II!!

~Robert | 2004-06-4 21:48

Mecz jest w Niedziele o 16 na 100% mam informacje !!

~gripes | 2004-06-5 18:44

moze ale tylko teoretycznie. nie finansowo, bo klub nie ma za wiele kasy a przeciez w 4 lidze trzeba juz na niektóre mecze najmować ochrone, na sprzedaz biletó tez nie nie moznaby liczyc... więc z tego awansu to byłyby same minusy. jak dla mnie to jutro wygra zryw 1:0.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1812) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1109) » Vielitz44 (1087)
» Filip kacper k. (950) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 208 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 38 384 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 049 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 42 013 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.02729