Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola 2-0 Stal Poniatowa.

Stal Stalowa Wola 2-0 Stal Poniatowa.

W kolejnym swoim sparingowym spotkaniu piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali swoją imienniczkę z Poniatowej 2-0. Na codzień zespół Stali Poniatowa występuje w III lidze lubelsko-podkarpackiej.

Pierwszą z bramek w 31 minucie spotkania po podaniu Łukasza Stręciwilka strzelił Paweł Wasilewski. Wynik po przerwie podwyższył wychowanek Stalówki a występujący ostatnio w Wiśle Płock - Kamil Gęśla.

 

Podopieczni Janusza Białka wystąpili w składzie :

Stal Stalowa Wola: Stanisław Wierzgacz - Mariusz Myszka, Jacek Maciorowski, Jaromir Wieprzęć, Krystian Lebioda - Jurij Mychalczuk, Iwan Łytwyniuk, Longinus Ifeanyi Uwakwe, Piotr Gilar - Kamil Gęśla, Paweł Wasilewski. Grali także: Krzysztof Trela, Daniel Treściński, Łukasz Stręciwilk, Abel Salami, Paweł Zarzycki.

 

 

Komentarze (36)

Rysiek120891 | 2010-02-24 15:26

a jest jakies video z tego sparingu?

Alleluja | 2010-02-24 15:46

mariusz myszka jest probowany na prawej obronie?

Damiano9 | 2010-02-24 16:10

a co sie dzieje z Szymiczkiem? Ostatnio chyba narzekal ze brakuje im gry na trawie a teraz patrzac na sklad nie ma jego nazwiska kontuzje zlapal czy co? I co sie dzieje z tym 3 ukraincem co byl testowany przed runda jesienna na obronie chyba. Z tego co mi sie wydaje to podpisal wtedy kontrak razem z Jurijem
Bez Napinki

Suawek | 2010-02-24 16:37

Ten Ukrainiec to Mykoła Hreszta. Też się zastanawiałem co z nim się dzieje, bo w prasie pisano że kontrakt podpisał w lipcu, a na boisku czy ławce go ani razu nie widziałem.

Tommy_lee | 2010-02-24 17:51

wiadomo dlaczego nie grał ten Łętocha?

Biggie | 2010-02-24 17:52

a ten Getinger postanowil zostac w mielcu?

Lubelak | 2010-02-24 17:58

Szkoda tylko, że prawdopodobnie Uwakwe nie zobaczymy w następnych miesiącach....

Aleksander | 2010-02-24 19:22

Dlaczego,przez kilka miesiecy nie zobaczymy UWAKWE???co sie stalo,wiesz cos to napisz konkretnie

Lubelak | 2010-02-24 19:37

Na razie trwają badania a raczej czeka się na wyniki badań wykonanych w Lublinie.

Alleluja | 2010-02-24 20:27

kontuzja Uwakwe bardzo poważna , sprawdzone info !:(

i w ten oto sposob stracilismy najwiekszego walczaka w zespole

Lubelak | 2010-02-25 09:35

o sparingu:
Z najsilniejszym rywalem zmierzyła się drużyna z Poniatowej. "Żółto-niebiescy 221; przegrali ze Stalą Stalowa Wola 0:2, ale wielkiej różnicy w poziomie obu drużyn nie było widać.

Gracze Andrzeja Orzeszka w samej końcówce zdobyli nawet kontaktowego gola za sprawą Tomasza Jasika, ale arbiter go nie uznał.

– Przegraliśmy, jednak jestem zadowolony z tego, co zobaczyłem. Jesteśmy na innym etapie przygotowań niż rywale, a dodatkowo mieliśmy kilka niezłych sytuacji. W pierwszej połowie setki zmarnowali Jasik i Kaczmarek, a w drugiej dobrą sytuację miał jeszcze Majchrowski – mówi trener Orzeszek.

za: dziennikwschodni.pl

Stefan | 2010-02-25 10:05

Kolejny raz się potwierdza, że nie warto grać z wsiami sparingów. Tam kolesie nie myślą co robią, tylko wchodzą ostro w nogi przeciwnika. Przecież to był tylko sparing, więc należało spokojnie grać. A tak dzięki temu sparingowi straciliśmy dobrego grajka.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Stal 1938 | 2010-02-25 11:23

siema mam pytanie czy ktos z was bedzie zamawial ze strony
» http://skleptmk.pl/ bo jak cos to tez bym zamowil i koszt przesylki byla by na pol bo mi sie samemu nieoplaca zamawiac

Jacek1449 | 2010-02-25 14:04

Pod znakiem zapytania stoi w środowym sparingu występ Piotra Szymiczka, który ma kłopoty z pachwiną, z mięśniami brzucha ma problemy Marek Drozd. ---ODPOWIEDZ

P!otrek | 2010-02-25 14:32

Dziś 55 urodziny obchodzi Eugeniusz Cebrat. STO LAT !

Pokal | 2010-02-25 14:33

Gienek -Sto lat!!!!!!!!!!!!!!1

Edek38 | 2010-02-25 21:39

Potrzebny jest kontakt do kolegi SCOTTY ,ktory robil zapowiedzi.
Moze byc na pw, edek1938.

Pilne !!!

Zatorze | 2010-02-25 21:45

Jak się mogę skontaktować z Ramzesem i Okulickiego ? w razie gdybyście to przeczytali czekam na jakieś namiary stal_zemsty14@o2.pl

Zatorze | 2010-02-25 21:45

Jak się mogę skontaktować z Ramzesem i Okulickiego ? w razie gdybyście to przeczytali czekam na jakieś namiary stal_zemsty14@o2.pl

Ramzes | 2010-02-26 08:47

Zatorze wyslalem Ci maila

Cisse | 2010-02-26 09:57

Z Wisla Plock gramy o godz 14 czy 15?

Koko | 2010-02-26 10:57

a czy bilety nadal są w takiej samej cenie czy coś podnieśli ??

Koko | 2010-02-26 11:11

do Cisse mecz w Wisłą Płock jest o 15:00

Frentic | 2010-02-26 15:51

Z tym 1% podatku to nie jest do końca tak, że wystarczy wpisać nr KRS, bo trzeba również podać dla kogo ta kwota jest przeznaczona. I tu pojawia się moje pytanie: co tam trzeba wpisać? Nazwy klubu nie można, więc co tam ma się znaleźć? Nazwa stowarzyszenia?

Cyc-u | 2010-02-26 16:21

KRS:0000054758 nazwa organizacji: Zakładowy Klub Sportowy Stal przy Hucie Stalowa Wola SA, Stalowa Wola.

Panowie poprawcie to na plakacie:)

Stalówka 1938 | 2010-02-26 18:12

siema ;] przydało by sie zeby sporo osob wstawiło sie w młynie w pierwszym meczu u siebie :) przydał by sie głosny doping ;p pozdr

Peters | 2010-02-26 19:11

Kolego "Stalówka 1938", proponuje wstawic sie przed meczem zeby zwawiej kibicowac wlasnie podczas meczu.

Harry1938 | 2010-02-27 09:43

kiedy następny sparing o której godzinie i gdzie?/

Koko1938 | 2010-02-27 11:33

Robert99 | 2010-02-27 11:59

Witam mam pytanie gdzie mógłbym złożyć deklaracje członkowską skssw oraz wpłacić składkę proszę o odpowiedź .

Cdn.... | 2010-02-27 12:22

Zlikwidowac bzdurny mlyn .Mlyn jesli juz tak chcecie to nazywac powinien byc na calym stadionie.Smiesznie to wyglada kiedy na przestrzeni 50 m 2 jest szal a dalej puchy i cisza.

Damiano9 | 2010-02-27 12:32

tez tak myslalem ze mlyn mozna by zrobic na krzeselkach ale z 2 strony to pewnie nie wypali poniewaz bedzie blisko przyjezdnych chociaz w tej rundzie nie bedzie zbyt wielu to mozna by bylo na krzeselkach sprobowac ze 2 razy. 2 zlote to nie jest tak duzo zeby dolozyc do 10

Edek38 | 2010-02-27 13:17

Nie kombinujcie panowie.
Skupcie sie jak narazie na aktualnych tematach.
Karnety,
Prezentacja,
Karty Spolem,
1 % z podatku na Klub.
Na dyskusje o meczu z Plockiem bedzie jeszcze czas.

Robert99 | 2010-02-27 14:10

Może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie, co z tym skssw czy tam można się wogule się zapisać?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 116 718 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 140 495 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 37 073 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 27 734 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01263