Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing : Górnik Łęczna 5-1 Stal Stalowa Wola.

Sparing : Górnik Łęczna 5-1 Stal Stalowa Wola.

W ostatnim sparingowym spotkaniu tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali wysoko w Łęcznej z miejscowym Górnikiem 5:1.

Jedynego gola dla podopiecznych Janusza Białka uzyskał w 85 minucie spotkania Krystian Lebioda. Bramki dla Górnika strzelili : Prejuce Nakoulma 23, Janusz Surdykowski 40, Grzegorz Szymanek 50, Dawid Sołdecki 80. Ostatniego gola zdobył samobójczym strzałem obrońca Stali, Daniel Treściński.

 

W drużynie Stalówki zagrał Cezary Czpak który najprawdopodobnie w rundzie wiosennej będzie występował w zielono-czarych barwach. W sparingu nie wystąpił Longinusa Uwakwe który doznał urazu we wcześniejszym sparingu ze Stalą Poniatowa. Jednak ma być on gotowy na pierwsze spotkanie ligowe z KSZO, które odędzie sie już za tydzień, 6 marca.

 

Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak - Grzegorz Bronowicki, Wallace, Piotr Karwan, Krzysztof Radwański - Bartłomiej Niedziela (46 Piotr Bronowicki), Veljko Nikitović (60 Radosław Bartoszewicz), Adrian Bartkowiak (60 Rafał Niżnik), Sławomir Nazaruk (60 Dawid Sołdecki) - Prejuce Nakoulma (46 Grzegorz Szymanek), Janusz Surdykowski.
 

Stal Stalowa Wola: Stanisław Wierzgacz (46 Paweł Zarzycki) - Mariusz Myszka, Daniel Treściński, Jacek Maciorowski, Krystian Lebioda - Jurij Mychalczuk (46 Piotr Gilar), Sebastian Łętocha (46 Cezary Czpak), Krzysztof Trela (46 Kamil Gęśla), Iwan Łytwyniuk - Paweł Wasilewski, Abel Salami (75 Łukasz Stręciwilk).

 

źródło : własne / 90minut.pl

Komentarze (18)

Koko | 2010-02-27 15:11

fajnie że grał Czpak ale widziałem transfery w 1 lidze i podobno Motor Lublin chce go » http://www.90minut.pl/transfery.php?..... ;)

Matek | 2010-02-27 15:28

Niech idzie do motoru amator i tyle 2 gole strzelil i mysli ze jest gwiazda szok niechcial grac to niech ma troche honoru i niech nie gra.

Cristo82 | 2010-02-27 15:47

Niezły wynik z Górnikiem;) Wiem, że to tylko sparing ale mimo wszystko.... Tragedia, takich wyników nie powinno byc nawet w towarzyskich.

Zkstal | 2010-02-27 16:14

matek śmieszny jesteś, z tego co ja wiem to gdyby nie Czpak stalówka by miała nie 10 pkt a max 6.

5:1 co tu dużo mówić wynik odzwierciedlający skład jakim drużyna dysponuje, i prawdopodobnie wyniki jakie będą w tym sezonie.

Cóż ogrywać już juniorów na II lige lub na okręgówke

Aleksander | 2010-02-27 16:39

Ciekawe czy dyrektor sportowy Stalowki wie o wyniku,bo zapewne jest w drodze do Koszalina!!!Zgadzam sie z poprzednikiem,nieste ty w tej rundzie bedziemy dostarczycielem punktow,zreszta tak jak na jesieni....smutne to ale prawdziwe

Koko | 2010-02-27 16:46

co będzie to będzie ale trzeba wierzyć w utrzymanie :)

Stal zks | 2010-02-27 17:50

a co z Henrym Uwakwe ?

Ramzes | 2010-02-27 18:25

Petycja przeciwko paradzie pederastów w Warszawie pod nazwą Europride 2010!!!
Kto chce niech przeczyta i jesli nie zgadzasz sie z propagowaniem dewiacji na ulicach naszych miast podpisz. lupie komentarze pedalskich przydupasow niepotrzebne!
» http://stopeuropride2010.wikidot.com/

-stal- | 2010-02-27 18:38

Do kolegi wyżej. Henry grał dzisiaj w meczu juniorów, strzelił zresztą ładną bramkę z rzutu wolnego. Z tego co słyszałem to nie dostał pozwolenia na prace, przez co nie może podpisać kontraktu i występować w drużynie seniorów. Prawdopodobnie jednak będzie grał w juniorach. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Jak ktoś będzie miał pewne info to niech napisze.

Stalowiak82 | 2010-02-27 19:59

H Uwakwe neistety nie bedzie mogl zagrac w pierwszym zespole Stalowki , mozliwe ze bedzie gral w druzynie juniorow ,Pzpn nie wyrazil zgody na gre Henrego na tym poziomie rozgrywkowym z powodu jego wieku , nie ma chlopak jeszcze 18 lat wiec nie moze wystepowac info pewne tyle w tym temacie.

Dzidek | 2010-02-28 08:51

Do Robert99- wyślij mi email rp-73@o2.pl to dowiesz sie wiecej. Pozdro

Zielak69 | 2010-02-28 10:04

Do Stalowiak82:
Jak się ma skończone 16 lat to można grać nawet w Ekstraklasie. Np. Bodzio W. debiutował w niej mając 16 lat i 8 miesięcy.

Mystery69 | 2010-02-28 10:16

No to już za tydzień inauguracja rundy wiosennej. Spodziewałem się troszkę lepszych wzmocnień ale cóż trzeba grać tymi kogo się ma. Wg mnie pierwsza jedenatska powinna byc nastepujaca:
Staszek Wierzgacz -
Krystek Lebioda - Macior - Jarek - Tresciu -
Iwan Łytwyniuk - Krzysiek Trela - Jurij Mychalczuk - Kamil Gęśla -
Abel Salami - Wasyl
Czyli skład bardzo ofensywny. W bramce Staszek, który miejmy nadzieje nie bedzie robil bledow. Obrona doswiadczona jest bardzo. Pomod ciekawa. Oby Ukrainiec szybko i dobrze się wkomponował w sklad. liczymy na dużo asyst Krzyśka i na troszkę szybszą grę. Jurij i Kamilek widze w pomocy zaraz za napastnikami. powinni dogrywac dużo fajnych piłek do Wasyla i Abela. Miejmy nadzieje ze Abelowi będzie się chciało grac i to grac najlepiej jak tylko potrafi. Wasyl zawodnik z dobrym zastawieniem z niezłym strzałeł z dystansu. Cóż kadra jest jaka jest. Widziałbym jescze jedno wzmocnienie w obronie i dwóch pomocników nowych: defensywnego zamiast kontuzjowanego Uwakwe, który jak dla mnie był najlepszym zawodnikiem Stali oraz dobrego skrzydłowego, który ciągnąłby grę do przodu. Pewnie już nie będzie transferów w Stali, bo zarząd już skreślił tą druzynę. Dlatego ci którzy są w kadrze muszą poprostu w każdym meczu mega zapier.... Na wsparcie kibiców mogą liczyć w każdym meczu, zresztą jak zawsze. Mamy 10 punktów. Wg mnie do utrzymania wystarczy zdobyc na koniec 38-40 punktów. Czyli z 28 musimy wywalczyć poprostu. Gdzie ich szukać? Podstawa do mecze u siebie. 7 meczyków. Wisłę, GKP, Flotę, MKS, Znicz, Łęczną i Wartę trzeba poprostu ograbić z punktów. oby było to 1 zero w każdym z nich. Nie ważny już styl trzeba to wygrać i już. Do tego trzeba coś ugrać na wyjazdach. Trzeba powalczyć w OStrowcu o X, na Bukowej wywalczyć remis, w Bielsku X, w Nowym Sączu remisik i pozostaje wygrać na Lubelszczyźnie. Przy takim układzie pozostaniemy w 1 lidze. Czego sobie i wszystkim kibicom Stali Stalowa Wola życzę na koniec sezonu. Pozdrawiam

Matek | 2010-02-28 11:36

Stach - Szymiczek, Macior, Teresa, Lebioda - Trela, Uwakwe, Litwiniuk, Gilu - Gęśla, Abel - mam nadzieje ze Abel i Krystek zaczną cos grać bo teraz są ceiniami z poprzedniego sezonu

Stalowiak82 | 2010-02-28 11:44

DO ..Zielak69..
.... owszem ze mozna grac jak sie ma 16 -LAT ale za zgoda rodzicow !
A Henrego Rodzicow tu nie ma , wiec jest wykluczony z rozgrywek na tym poziomie do czerwca bo wtedy skaczy 18-nastke Tyle w temacie Pozdro.

Jack1938 | 2010-03-1 17:27

KARNETY , daty i godziny do zapamiętania .
SPRZEDAŻ KARNETÓW WIOSNA 2010 ;
-03.03 środa Restauracja SŁONECZKO od 18tej do 19tej
-08.03 poniedziałek MDK prezentacja od 17tej
-codziennie w kasie klubu ZKS STAL !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 32 286 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 450 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 22 545 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 564 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04661