Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing : Górnik Łęczna 5-1 Stal Stalowa Wola.

Sparing : Górnik Łęczna 5-1 Stal Stalowa Wola.

W ostatnim sparingowym spotkaniu tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali wysoko w Łęcznej z miejscowym Górnikiem 5:1.

Jedynego gola dla podopiecznych Janusza Białka uzyskał w 85 minucie spotkania Krystian Lebioda. Bramki dla Górnika strzelili : Prejuce Nakoulma 23, Janusz Surdykowski 40, Grzegorz Szymanek 50, Dawid Sołdecki 80. Ostatniego gola zdobył samobójczym strzałem obrońca Stali, Daniel Treściński.

 

W drużynie Stalówki zagrał Cezary Czpak który najprawdopodobnie w rundzie wiosennej będzie występował w zielono-czarych barwach. W sparingu nie wystąpił Longinusa Uwakwe który doznał urazu we wcześniejszym sparingu ze Stalą Poniatowa. Jednak ma być on gotowy na pierwsze spotkanie ligowe z KSZO, które odędzie sie już za tydzień, 6 marca.

 

Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak - Grzegorz Bronowicki, Wallace, Piotr Karwan, Krzysztof Radwański - Bartłomiej Niedziela (46 Piotr Bronowicki), Veljko Nikitović (60 Radosław Bartoszewicz), Adrian Bartkowiak (60 Rafał Niżnik), Sławomir Nazaruk (60 Dawid Sołdecki) - Prejuce Nakoulma (46 Grzegorz Szymanek), Janusz Surdykowski.
 

Stal Stalowa Wola: Stanisław Wierzgacz (46 Paweł Zarzycki) - Mariusz Myszka, Daniel Treściński, Jacek Maciorowski, Krystian Lebioda - Jurij Mychalczuk (46 Piotr Gilar), Sebastian Łętocha (46 Cezary Czpak), Krzysztof Trela (46 Kamil Gęśla), Iwan Łytwyniuk - Paweł Wasilewski, Abel Salami (75 Łukasz Stręciwilk).

 

źródło : własne / 90minut.pl

Komentarze (18)

Koko | 2010-02-27 15:11

fajnie że grał Czpak ale widziałem transfery w 1 lidze i podobno Motor Lublin chce go » http://www.90minut.pl/transfery.php?..... ;)

Matek | 2010-02-27 15:28

Niech idzie do motoru amator i tyle 2 gole strzelil i mysli ze jest gwiazda szok niechcial grac to niech ma troche honoru i niech nie gra.

Cristo82 | 2010-02-27 15:47

Niezły wynik z Górnikiem;) Wiem, że to tylko sparing ale mimo wszystko.... Tragedia, takich wyników nie powinno byc nawet w towarzyskich.

Zkstal | 2010-02-27 16:14

matek śmieszny jesteś, z tego co ja wiem to gdyby nie Czpak stalówka by miała nie 10 pkt a max 6.

5:1 co tu dużo mówić wynik odzwierciedlający skład jakim drużyna dysponuje, i prawdopodobnie wyniki jakie będą w tym sezonie.

Cóż ogrywać już juniorów na II lige lub na okręgówke

Aleksander | 2010-02-27 16:39

Ciekawe czy dyrektor sportowy Stalowki wie o wyniku,bo zapewne jest w drodze do Koszalina!!!Zgadzam sie z poprzednikiem,nieste ty w tej rundzie bedziemy dostarczycielem punktow,zreszta tak jak na jesieni....smutne to ale prawdziwe

Koko | 2010-02-27 16:46

co będzie to będzie ale trzeba wierzyć w utrzymanie :)

Stal zks | 2010-02-27 17:50

a co z Henrym Uwakwe ?

Ramzes | 2010-02-27 18:25

Petycja przeciwko paradzie pederastów w Warszawie pod nazwą Europride 2010!!!
Kto chce niech przeczyta i jesli nie zgadzasz sie z propagowaniem dewiacji na ulicach naszych miast podpisz. lupie komentarze pedalskich przydupasow niepotrzebne!
» http://stopeuropride2010.wikidot.com/

-stal- | 2010-02-27 18:38

Do kolegi wyżej. Henry grał dzisiaj w meczu juniorów, strzelił zresztą ładną bramkę z rzutu wolnego. Z tego co słyszałem to nie dostał pozwolenia na prace, przez co nie może podpisać kontraktu i występować w drużynie seniorów. Prawdopodobnie jednak będzie grał w juniorach. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Jak ktoś będzie miał pewne info to niech napisze.

Stalowiak82 | 2010-02-27 19:59

H Uwakwe neistety nie bedzie mogl zagrac w pierwszym zespole Stalowki , mozliwe ze bedzie gral w druzynie juniorow ,Pzpn nie wyrazil zgody na gre Henrego na tym poziomie rozgrywkowym z powodu jego wieku , nie ma chlopak jeszcze 18 lat wiec nie moze wystepowac info pewne tyle w tym temacie.

Dzidek | 2010-02-28 08:51

Do Robert99- wyślij mi email rp-73@o2.pl to dowiesz sie wiecej. Pozdro

Zielak69 | 2010-02-28 10:04

Do Stalowiak82:
Jak się ma skończone 16 lat to można grać nawet w Ekstraklasie. Np. Bodzio W. debiutował w niej mając 16 lat i 8 miesięcy.

Mystery69 | 2010-02-28 10:16

No to już za tydzień inauguracja rundy wiosennej. Spodziewałem się troszkę lepszych wzmocnień ale cóż trzeba grać tymi kogo się ma. Wg mnie pierwsza jedenatska powinna byc nastepujaca:
Staszek Wierzgacz -
Krystek Lebioda - Macior - Jarek - Tresciu -
Iwan Łytwyniuk - Krzysiek Trela - Jurij Mychalczuk - Kamil Gęśla -
Abel Salami - Wasyl
Czyli skład bardzo ofensywny. W bramce Staszek, który miejmy nadzieje nie bedzie robil bledow. Obrona doswiadczona jest bardzo. Pomod ciekawa. Oby Ukrainiec szybko i dobrze się wkomponował w sklad. liczymy na dużo asyst Krzyśka i na troszkę szybszą grę. Jurij i Kamilek widze w pomocy zaraz za napastnikami. powinni dogrywac dużo fajnych piłek do Wasyla i Abela. Miejmy nadzieje ze Abelowi będzie się chciało grac i to grac najlepiej jak tylko potrafi. Wasyl zawodnik z dobrym zastawieniem z niezłym strzałeł z dystansu. Cóż kadra jest jaka jest. Widziałbym jescze jedno wzmocnienie w obronie i dwóch pomocników nowych: defensywnego zamiast kontuzjowanego Uwakwe, który jak dla mnie był najlepszym zawodnikiem Stali oraz dobrego skrzydłowego, który ciągnąłby grę do przodu. Pewnie już nie będzie transferów w Stali, bo zarząd już skreślił tą druzynę. Dlatego ci którzy są w kadrze muszą poprostu w każdym meczu mega zapier.... Na wsparcie kibiców mogą liczyć w każdym meczu, zresztą jak zawsze. Mamy 10 punktów. Wg mnie do utrzymania wystarczy zdobyc na koniec 38-40 punktów. Czyli z 28 musimy wywalczyć poprostu. Gdzie ich szukać? Podstawa do mecze u siebie. 7 meczyków. Wisłę, GKP, Flotę, MKS, Znicz, Łęczną i Wartę trzeba poprostu ograbić z punktów. oby było to 1 zero w każdym z nich. Nie ważny już styl trzeba to wygrać i już. Do tego trzeba coś ugrać na wyjazdach. Trzeba powalczyć w OStrowcu o X, na Bukowej wywalczyć remis, w Bielsku X, w Nowym Sączu remisik i pozostaje wygrać na Lubelszczyźnie. Przy takim układzie pozostaniemy w 1 lidze. Czego sobie i wszystkim kibicom Stali Stalowa Wola życzę na koniec sezonu. Pozdrawiam

Matek | 2010-02-28 11:36

Stach - Szymiczek, Macior, Teresa, Lebioda - Trela, Uwakwe, Litwiniuk, Gilu - Gęśla, Abel - mam nadzieje ze Abel i Krystek zaczną cos grać bo teraz są ceiniami z poprzedniego sezonu

Stalowiak82 | 2010-02-28 11:44

DO ..Zielak69..
.... owszem ze mozna grac jak sie ma 16 -LAT ale za zgoda rodzicow !
A Henrego Rodzicow tu nie ma , wiec jest wykluczony z rozgrywek na tym poziomie do czerwca bo wtedy skaczy 18-nastke Tyle w temacie Pozdro.

Jack1938 | 2010-03-1 17:27

KARNETY , daty i godziny do zapamiętania .
SPRZEDAŻ KARNETÓW WIOSNA 2010 ;
-03.03 środa Restauracja SŁONECZKO od 18tej do 19tej
-08.03 poniedziałek MDK prezentacja od 17tej
-codziennie w kasie klubu ZKS STAL !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 285 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 930 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 25 101 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 6 150 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03148