Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Komu (nie)zależy na piłce w naszym mieście?

Komu (nie)zależy na piłce w naszym mieście?

Zdewastowana płyta na miejskim stadionie - miłośnicy sportu są oburzeni. A wszystkiemu winna ... pogoda. Murawa została uszkodzona poprzez odśnieżanie boiska ładowarką kołową.
 

Jest to celowe działanie osób lub osoby bardzo wrogo nastawionej do Stalowowolskiej piłki nożnej. Boisko jest po prostu zryte a na jakimś 25 metrze jest wyorana duża dziura - denerwuje się nasz czytelnik.

Osoby, które do tego doprowadziły powinny poczuć się do odpowiedzialności!

Zdjęcia "murawy" : http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=17450

Komentarze (16)

Suawek | 2010-03-2 00:29

Teraz jeszcze krowy tam wpuścić, a później zdetonować jakąś bombę i będzie idealnie.

Rysiek120891 | 2010-03-2 00:45

Jak tak mozna!!! no i ciekawe czy teraz doprowadza ta murawe do meczu z Wisła!!!

Prb1938 | 2010-03-2 06:08

Stefan | 2010-03-2 07:22

To chyba wiadomo kto się zajmował odśnieżaniem płyty głównej boiska. Złapać go za bety i niech teraz działa, aby doprowadzić ją do normalnej używalności. Nie dość że mamy lipny stadion to jeszcze murawa zryta przez dziki.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Tarara | 2010-03-2 07:24

Do sprzedania mam bilety na mecz Polska Bułgaria , mecz jest w srode cena biletu 40zl . Biletow mam kilka info 8600656

Felipe77 | 2010-03-2 08:00

to jest precyzyjnie dopracowana akcja ze wzgledu na to ze nasza druzyna dobrze czuje sie na takich boiskach bo nawet na prostym nie potrafi wymienic dwoch celnych podan murawa zostala specjalnie przygotowana pod zespoły gosci grajace techniczna pilke co ma nam dac utrzymanie:)

Jack1938 | 2010-03-2 09:07

Płyta główna właśnie jest wałowana więc będzie jak trzeba . Kołujcie kasę na karnety . Oni są od wałowania a my od wsparcia poprzez zakup KARNETÓW !!!

Śledz | 2010-03-2 09:53

TYM SK*RWYSYN8M NALEŻY SIĘ ŁOMOT. TĘPE CH*JE !!!!

Mcr. | 2010-03-2 10:22

Śledz przeczytaj ze zrozumieniem wpis - Jack1938 - i poco ta napinka ?

Uno21 | 2010-03-2 13:29

MAM PYTANIE CZY KTOŚ WIE JAK WYGLĄDA SPRAWA ODNOŚNIE BUDOWY STADIONU??????? BO MIAŁA RUSZYĆ WE WRZEŚNIU PÓŹNIEJ W MARCU I NADAL NIC NIE WIDAĆ ANI NIE SŁYCHAĆ!!!!!!!!!!

Aleksander | 2010-03-2 14:30

Prawdopodobnie,budow a stadionu odwlecze sie w blizej nieokreslona przyszlosc,stanie sie tak jesli Stalowka spadnie z zaplecza ekstraklasy.Po co komu piekny stadion jak na mecze 3 ligowe pol amatorskie bedzie przychodzic garstka kibicow.Wlodarze klubu juz mysla o budowie nowej hali dla koszykarzy poniewaz ta ktora jest NIE SPELNIA wymogow licencyjnych

Jacek1449 | 2010-03-2 17:00

* CZY TEN SPARING W SRODE O GODZ 15:30 Z JUNIORAMI JEST PEWNY I DOPIETY BO CHCE SIE WYBRAC I NIEWIEM CZY PRAWDA :::ppp


Stalex | 2010-03-2 17:11

Aleksander! czy Stal będzie w ekstraklasie, czy w II lidze Ci co zechcą karnety kupią. Więc nie mąć wody bo idea jest szczytna, a kolega nie porywnywał nas tylko chciał uzmysłowić nam co to jest zaangażowanie!!!
Nikt nie wymaga od nas 3000 sprzedanych karnetów, ale kilkaset do tysiąca by pasowało.... no chyba że kibicowanie niektórych ogranicza się do netu.
W której jesteś grupie odpowiedz sobie SAM.
Pozdrawiam

-stal- | 2010-03-2 17:41

Sparing jest pewny

Stalowiak10 | 2010-03-2 19:42

Najlepsze boisko w polsce . Wszyscy nam tego zazdroszcza

Quick1986 | 2010-03-2 21:49

Przepraszam ze wyskakuje z takim pytaniem,ale jestem ciągle w delegacjach i nie jestem w temacie. Co z wyjazdem na KSZO? Ewentualnie dlaczego taka cisza? dzięki za odp

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 30 520 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 779 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 149 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 564 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03932