Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Komu (nie)zależy na piłce w naszym mieście?

Komu (nie)zależy na piłce w naszym mieście?

Zdewastowana płyta na miejskim stadionie - miłośnicy sportu są oburzeni. A wszystkiemu winna ... pogoda. Murawa została uszkodzona poprzez odśnieżanie boiska ładowarką kołową.
 

Jest to celowe działanie osób lub osoby bardzo wrogo nastawionej do Stalowowolskiej piłki nożnej. Boisko jest po prostu zryte a na jakimś 25 metrze jest wyorana duża dziura - denerwuje się nasz czytelnik.

Osoby, które do tego doprowadziły powinny poczuć się do odpowiedzialności!

Zdjęcia "murawy" : http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=17450

Komentarze (16)

Suawek | 2010-03-2 00:29

Teraz jeszcze krowy tam wpuścić, a później zdetonować jakąś bombę i będzie idealnie.

Rysiek120891 | 2010-03-2 00:45

Jak tak mozna!!! no i ciekawe czy teraz doprowadza ta murawe do meczu z Wisła!!!

Prb1938 | 2010-03-2 06:08

Stefan | 2010-03-2 07:22

To chyba wiadomo kto się zajmował odśnieżaniem płyty głównej boiska. Złapać go za bety i niech teraz działa, aby doprowadzić ją do normalnej używalności. Nie dość że mamy lipny stadion to jeszcze murawa zryta przez dziki.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Tarara | 2010-03-2 07:24

Do sprzedania mam bilety na mecz Polska Bułgaria , mecz jest w srode cena biletu 40zl . Biletow mam kilka info 8600656

Felipe77 | 2010-03-2 08:00

to jest precyzyjnie dopracowana akcja ze wzgledu na to ze nasza druzyna dobrze czuje sie na takich boiskach bo nawet na prostym nie potrafi wymienic dwoch celnych podan murawa zostala specjalnie przygotowana pod zespoły gosci grajace techniczna pilke co ma nam dac utrzymanie:)

Jack1938 | 2010-03-2 09:07

Płyta główna właśnie jest wałowana więc będzie jak trzeba . Kołujcie kasę na karnety . Oni są od wałowania a my od wsparcia poprzez zakup KARNETÓW !!!

Śledz | 2010-03-2 09:53

TYM SK*RWYSYN8M NALEŻY SIĘ ŁOMOT. TĘPE CH*JE !!!!

Mcr. | 2010-03-2 10:22

Śledz przeczytaj ze zrozumieniem wpis - Jack1938 - i poco ta napinka ?

Uno21 | 2010-03-2 13:29

MAM PYTANIE CZY KTOŚ WIE JAK WYGLĄDA SPRAWA ODNOŚNIE BUDOWY STADIONU??????? BO MIAŁA RUSZYĆ WE WRZEŚNIU PÓŹNIEJ W MARCU I NADAL NIC NIE WIDAĆ ANI NIE SŁYCHAĆ!!!!!!!!!!

Aleksander | 2010-03-2 14:30

Prawdopodobnie,budow a stadionu odwlecze sie w blizej nieokreslona przyszlosc,stanie sie tak jesli Stalowka spadnie z zaplecza ekstraklasy.Po co komu piekny stadion jak na mecze 3 ligowe pol amatorskie bedzie przychodzic garstka kibicow.Wlodarze klubu juz mysla o budowie nowej hali dla koszykarzy poniewaz ta ktora jest NIE SPELNIA wymogow licencyjnych

Jacek1449 | 2010-03-2 17:00

* CZY TEN SPARING W SRODE O GODZ 15:30 Z JUNIORAMI JEST PEWNY I DOPIETY BO CHCE SIE WYBRAC I NIEWIEM CZY PRAWDA :::ppp


Stalex | 2010-03-2 17:11

Aleksander! czy Stal będzie w ekstraklasie, czy w II lidze Ci co zechcą karnety kupią. Więc nie mąć wody bo idea jest szczytna, a kolega nie porywnywał nas tylko chciał uzmysłowić nam co to jest zaangażowanie!!!
Nikt nie wymaga od nas 3000 sprzedanych karnetów, ale kilkaset do tysiąca by pasowało.... no chyba że kibicowanie niektórych ogranicza się do netu.
W której jesteś grupie odpowiedz sobie SAM.
Pozdrawiam

-stal- | 2010-03-2 17:41

Sparing jest pewny

Stalowiak10 | 2010-03-2 19:42

Najlepsze boisko w polsce . Wszyscy nam tego zazdroszcza

Quick1986 | 2010-03-2 21:49

Przepraszam ze wyskakuje z takim pytaniem,ale jestem ciągle w delegacjach i nie jestem w temacie. Co z wyjazdem na KSZO? Ewentualnie dlaczego taka cisza? dzięki za odp

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 20 139 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 37 070 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 61 561 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 203 157 razy
Osób Online: 69 / Czas gen. strony: 0.01429