Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja zawodnikow "Stali" Stalowa Wola!!!

Prezentacja zawodnikow

Prezentacja odbędzie się 8 marca-poniedzialek o godzinie 18( nie będzie czekania na spóźnialskich) w Miejskim Domu Kultury. W związku z miejscem [MDK] prosimy wszystkich o zachowanie zdrowego rozsądku aby nie narazić organizatorów na nieprzyjemności. Wystarczająco dużo w naszym mieście jest nieprzychylnych głosów wobec piłki i jej kibiców, więc pokażmy że stać nas na dobrą , kulturalną zabawę.W zwiazku  ztym obowiazywal bedzie bezwzgledny zakaz picia alkoholu oraz palenia-czegokolwiek[papierosy,ognie sztuczne,race itp,itd odpadaja].Wszyscy razem zadbajmy o przestrzeganie tego.

Zaproszeni zostali przedstawiciele lokalnych władz i sponsorów więc zadbajmy o wysoka frekwencje i stwórzmy razem wspaniałą atmosferę. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji -w tym dla kobiet. Będzie pokaz filmików,występ  zespołu tanecznego i koncert zespołu rockowego oraz ...Przyjdz i przekonaj sie sam!!!

Dla kobiet i dzieci do lat 10 (za okazaniem legitymacji ) wstęp za darmo!!!

Dla pozostalych bilety są już do nabycia w kasach MDK-u w cenie 5 zł !
Zachecamy do nabycia biletow wczesniej by uniknac ewentualnych kolejek i spoznien.

Mobilizacja na osiedlach i wstawiamy sie w duuuzej liczbie.Bedzie to doskonala okazja to proby dopingu!!

Najwazniejsze informacje:

PONIEDZIALEK- 8 MARCA  , GODZINA 18 !!!

MIEJSKI DOM KULTURY [ KINO "WRZOS"],

WSTEP  5 PLN !!!

SKSSW serdecznie zaprasza wszystkich Sympatykow" Stalowki"!!!

Apelujemy jednoczesnie o zachowanie "ladu i skladu"!!!

Komentarze (26)

Zatorze | 2010-03-2 23:52

Jest to dla nas wszystkich wielki sprawdzian przed władzami miasta aby pokazać im że to miasto żyje piłką interesuje się nią i chce jej w jak najlepszym wydaniu...

Mcr. | 2010-03-3 02:43

Na tej smutnej uroczystości nie zabraknie napewno Prezydenta Szlęzaka a ilu nas będzie ?

Jack1938 | 2010-03-3 08:02

Mcr jesteś w jakimś dołku psychicznym ? Pytam ponieważ nie rozumiem Twoich słów .

Stefan | 2010-03-3 09:32

W sobotę zwycięstwo z Kszo, a w poniedziałek na prezentacji będzie feta :-)
Oby tylko grajkowie nasi zagrali z pełnym zaangażowanie w Ostrowcu.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Bzc1938 | 2010-03-3 11:00

Niech się wszystkie osiedla i FC mobilizują. Pokażmy wszystkim, że jest nas dużo. Dawać wszystkim znać!

Tomasz | 2010-03-3 11:50

odebedzie sie ten sparing ??? jesli tak to o ktorej godzinie ??

-stal- | 2010-03-3 12:22

Odbędzie się. Godzina 15.30

Harry1938 | 2010-03-3 13:00

z kim ten sparing i gdzie ??

Jacek1449 | 2010-03-3 13:08

do kolegi wyzej Sparing odbedzie sie o godz 15:30 na bocznym boisku -z juniorami stalówki :::))) bd sie działo

Aleksander | 2010-03-3 16:08

Kiedy wlasciwie jest mecz stalowki w Ostrowcu???Na stronc juz od 3 miesiecy podaja ze w niedziele 7 marca!!!A w innych mediach ze w sobote 6!!!To w koncu kiedy!!!!!Prosze o info...

Wyjechany | 2010-03-3 16:21

Aleksander masz jak na dłoni date,godzine,z kim w tabelce"Następny mecz"

Suawek | 2010-03-3 18:10

Stal Stalowa Wola - 2 - 0 - Stal Stalowa Wola (juniorzy)
Do połowy było 0:0.

Darqs_nisko | 2010-03-3 19:14

Obydwie bramki dla Stalówki strzelil Abel Salami

Stalowiak1938 | 2010-03-3 20:04

Mobilizacja na prezentacje!!! szykuje sie fajna zabawa!! kto przyjdzie ten nie pozałuje jest duzo niespodzianek!! pozdrawiam i do zobaczenia na prezentacji!!!

Slim1938 | 2010-03-3 21:28

Slim1938 | 2010-03-3 21:29

» http://www.90minut.pl/news/117/news1..... no i o Czpaku który podpisał nowy kontrakt

Lubelak | 2010-03-3 22:12

A tak to wyglądało u Motorynek:
» http://www.motorlublin.com/forum/vie.....

Zatorze | 2010-03-4 00:13

musi być nas na prawdę bardzo bardzo dużo niech nas usłyszy całe miasto które trzeba pobudzić z zimowego snu i przygotować do nadchodzącego sezonu :)

Adam | 2010-03-4 06:49

wreszcie pseudo kibiców i lansiarzy nie będzie na meczach Stalówki bo podobno jak gramy z Wisła będą mieli mega ważną ustawke na ultrasonline. Z Spartą Szydłowo ponoc.

Stalowiak1938 | 2010-03-4 08:54

» http://www.youtube.com/watch?v=lgNH2.....

Hej w naszej Stalowej gdzie kominy w herbie są
jest taka drużyna która w pierwszej lidze gra
Heja hej Stalowo ukochany klubie nasz
Heja hej Stalowo ty kibiców wiernych masz!

Stara piosenka z troche zmienionym tekstem!! uczyć sie na prezentacje

Koko | 2010-03-4 09:02

do Adam to prawda ma być ustawka na ultrasonline ze Spartą ale ja wole być na meczu niż siedzieć przed komputerem

Aleksander | 2010-03-4 10:49

JA mam wiesci ze Stalowka gra w sobote 6 marca o godz 17!!!!!!!DLACZEGO NA STRONCE JEST CALY CZAS ZE W NIEDZIELE 7 MARCA?????

Adrian | 2010-03-4 12:38

zebys sie pytal

Marcin93 | 2010-03-4 19:27

Stalex | 2010-03-5 16:13

Stalowiak1938 odpuść z tymi nowymi tekstami, bo jak już ktoś napisał to nie próba dopingu tylko poważna impreza i pasuje żeby wszystko poszło jak najlepiej. I tak nikt się tego nie nauczy, więc nie siejmy zamieszania którego jest i tak dużo przy organizacji tej imprezy.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (778)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 11 749 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 709 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 32 514 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 388 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.03653