Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja zawodnikow "Stali" Stalowa Wola!!!

Prezentacja zawodnikow

Prezentacja odbędzie się 8 marca-poniedzialek o godzinie 18( nie będzie czekania na spóźnialskich) w Miejskim Domu Kultury. W związku z miejscem [MDK] prosimy wszystkich o zachowanie zdrowego rozsądku aby nie narazić organizatorów na nieprzyjemności. Wystarczająco dużo w naszym mieście jest nieprzychylnych głosów wobec piłki i jej kibiców, więc pokażmy że stać nas na dobrą , kulturalną zabawę.W zwiazku  ztym obowiazywal bedzie bezwzgledny zakaz picia alkoholu oraz palenia-czegokolwiek[papierosy,ognie sztuczne,race itp,itd odpadaja].Wszyscy razem zadbajmy o przestrzeganie tego.

Zaproszeni zostali przedstawiciele lokalnych władz i sponsorów więc zadbajmy o wysoka frekwencje i stwórzmy razem wspaniałą atmosferę. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji -w tym dla kobiet. Będzie pokaz filmików,występ  zespołu tanecznego i koncert zespołu rockowego oraz ...Przyjdz i przekonaj sie sam!!!

Dla kobiet i dzieci do lat 10 (za okazaniem legitymacji ) wstęp za darmo!!!

Dla pozostalych bilety są już do nabycia w kasach MDK-u w cenie 5 zł !
Zachecamy do nabycia biletow wczesniej by uniknac ewentualnych kolejek i spoznien.

Mobilizacja na osiedlach i wstawiamy sie w duuuzej liczbie.Bedzie to doskonala okazja to proby dopingu!!

Najwazniejsze informacje:

PONIEDZIALEK- 8 MARCA  , GODZINA 18 !!!

MIEJSKI DOM KULTURY [ KINO "WRZOS"],

WSTEP  5 PLN !!!

SKSSW serdecznie zaprasza wszystkich Sympatykow" Stalowki"!!!

Apelujemy jednoczesnie o zachowanie "ladu i skladu"!!!

Komentarze (26)

Zatorze | 2010-03-2 23:52

Jest to dla nas wszystkich wielki sprawdzian przed władzami miasta aby pokazać im że to miasto żyje piłką interesuje się nią i chce jej w jak najlepszym wydaniu...

Mcr. | 2010-03-3 02:43

Na tej smutnej uroczystości nie zabraknie napewno Prezydenta Szlęzaka a ilu nas będzie ?

Jack1938 | 2010-03-3 08:02

Mcr jesteś w jakimś dołku psychicznym ? Pytam ponieważ nie rozumiem Twoich słów .

Stefan | 2010-03-3 09:32

W sobotę zwycięstwo z Kszo, a w poniedziałek na prezentacji będzie feta :-)
Oby tylko grajkowie nasi zagrali z pełnym zaangażowanie w Ostrowcu.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Bzc1938 | 2010-03-3 11:00

Niech się wszystkie osiedla i FC mobilizują. Pokażmy wszystkim, że jest nas dużo. Dawać wszystkim znać!

Tomasz | 2010-03-3 11:50

odebedzie sie ten sparing ??? jesli tak to o ktorej godzinie ??

-stal- | 2010-03-3 12:22

Odbędzie się. Godzina 15.30

Harry1938 | 2010-03-3 13:00

z kim ten sparing i gdzie ??

Jacek1449 | 2010-03-3 13:08

do kolegi wyzej Sparing odbedzie sie o godz 15:30 na bocznym boisku -z juniorami stalówki :::))) bd sie działo

Aleksander | 2010-03-3 16:08

Kiedy wlasciwie jest mecz stalowki w Ostrowcu???Na stronc juz od 3 miesiecy podaja ze w niedziele 7 marca!!!A w innych mediach ze w sobote 6!!!To w koncu kiedy!!!!!Prosze o info...

Wyjechany | 2010-03-3 16:21

Aleksander masz jak na dłoni date,godzine,z kim w tabelce"Następny mecz"

Suawek | 2010-03-3 18:10

Stal Stalowa Wola - 2 - 0 - Stal Stalowa Wola (juniorzy)
Do połowy było 0:0.

Darqs_nisko | 2010-03-3 19:14

Obydwie bramki dla Stalówki strzelil Abel Salami

Stalowiak1938 | 2010-03-3 20:04

Mobilizacja na prezentacje!!! szykuje sie fajna zabawa!! kto przyjdzie ten nie pozałuje jest duzo niespodzianek!! pozdrawiam i do zobaczenia na prezentacji!!!

Slim1938 | 2010-03-3 21:28

Slim1938 | 2010-03-3 21:29

» http://www.90minut.pl/news/117/news1..... no i o Czpaku który podpisał nowy kontrakt

Lubelak | 2010-03-3 22:12

A tak to wyglądało u Motorynek:
» http://www.motorlublin.com/forum/vie.....

Zatorze | 2010-03-4 00:13

musi być nas na prawdę bardzo bardzo dużo niech nas usłyszy całe miasto które trzeba pobudzić z zimowego snu i przygotować do nadchodzącego sezonu :)

Adam | 2010-03-4 06:49

wreszcie pseudo kibiców i lansiarzy nie będzie na meczach Stalówki bo podobno jak gramy z Wisła będą mieli mega ważną ustawke na ultrasonline. Z Spartą Szydłowo ponoc.

Stalowiak1938 | 2010-03-4 08:54

» http://www.youtube.com/watch?v=lgNH2.....

Hej w naszej Stalowej gdzie kominy w herbie są
jest taka drużyna która w pierwszej lidze gra
Heja hej Stalowo ukochany klubie nasz
Heja hej Stalowo ty kibiców wiernych masz!

Stara piosenka z troche zmienionym tekstem!! uczyć sie na prezentacje

Koko | 2010-03-4 09:02

do Adam to prawda ma być ustawka na ultrasonline ze Spartą ale ja wole być na meczu niż siedzieć przed komputerem

Aleksander | 2010-03-4 10:49

JA mam wiesci ze Stalowka gra w sobote 6 marca o godz 17!!!!!!!DLACZEGO NA STRONCE JEST CALY CZAS ZE W NIEDZIELE 7 MARCA?????

Adrian | 2010-03-4 12:38

zebys sie pytal

Marcin93 | 2010-03-4 19:27

Stalex | 2010-03-5 16:13

Stalowiak1938 odpuść z tymi nowymi tekstami, bo jak już ktoś napisał to nie próba dopingu tylko poważna impreza i pasuje żeby wszystko poszło jak najlepiej. I tak nikt się tego nie nauczy, więc nie siejmy zamieszania którego jest i tak dużo przy organizacji tej imprezy.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 585 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 16 205 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 002 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 268 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03508