Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja zawodnikow "Stali" Stalowa Wola!!!

Prezentacja zawodnikow

Prezentacja odbędzie się 8 marca-poniedzialek o godzinie 18( nie będzie czekania na spóźnialskich) w Miejskim Domu Kultury. W związku z miejscem [MDK] prosimy wszystkich o zachowanie zdrowego rozsądku aby nie narazić organizatorów na nieprzyjemności. Wystarczająco dużo w naszym mieście jest nieprzychylnych głosów wobec piłki i jej kibiców, więc pokażmy że stać nas na dobrą , kulturalną zabawę.W zwiazku  ztym obowiazywal bedzie bezwzgledny zakaz picia alkoholu oraz palenia-czegokolwiek[papierosy,ognie sztuczne,race itp,itd odpadaja].Wszyscy razem zadbajmy o przestrzeganie tego.

Zaproszeni zostali przedstawiciele lokalnych władz i sponsorów więc zadbajmy o wysoka frekwencje i stwórzmy razem wspaniałą atmosferę. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji -w tym dla kobiet. Będzie pokaz filmików,występ  zespołu tanecznego i koncert zespołu rockowego oraz ...Przyjdz i przekonaj sie sam!!!

Dla kobiet i dzieci do lat 10 (za okazaniem legitymacji ) wstęp za darmo!!!

Dla pozostalych bilety są już do nabycia w kasach MDK-u w cenie 5 zł !
Zachecamy do nabycia biletow wczesniej by uniknac ewentualnych kolejek i spoznien.

Mobilizacja na osiedlach i wstawiamy sie w duuuzej liczbie.Bedzie to doskonala okazja to proby dopingu!!

Najwazniejsze informacje:

PONIEDZIALEK- 8 MARCA  , GODZINA 18 !!!

MIEJSKI DOM KULTURY [ KINO "WRZOS"],

WSTEP  5 PLN !!!

SKSSW serdecznie zaprasza wszystkich Sympatykow" Stalowki"!!!

Apelujemy jednoczesnie o zachowanie "ladu i skladu"!!!

Komentarze (26)

Zatorze | 2010-03-2 23:52

Jest to dla nas wszystkich wielki sprawdzian przed władzami miasta aby pokazać im że to miasto żyje piłką interesuje się nią i chce jej w jak najlepszym wydaniu...

Mcr. | 2010-03-3 02:43

Na tej smutnej uroczystości nie zabraknie napewno Prezydenta Szlęzaka a ilu nas będzie ?

Jack1938 | 2010-03-3 08:02

Mcr jesteś w jakimś dołku psychicznym ? Pytam ponieważ nie rozumiem Twoich słów .

Stefan | 2010-03-3 09:32

W sobotę zwycięstwo z Kszo, a w poniedziałek na prezentacji będzie feta :-)
Oby tylko grajkowie nasi zagrali z pełnym zaangażowanie w Ostrowcu.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Bzc1938 | 2010-03-3 11:00

Niech się wszystkie osiedla i FC mobilizują. Pokażmy wszystkim, że jest nas dużo. Dawać wszystkim znać!

Tomasz | 2010-03-3 11:50

odebedzie sie ten sparing ??? jesli tak to o ktorej godzinie ??

-stal- | 2010-03-3 12:22

Odbędzie się. Godzina 15.30

Harry1938 | 2010-03-3 13:00

z kim ten sparing i gdzie ??

Jacek1449 | 2010-03-3 13:08

do kolegi wyzej Sparing odbedzie sie o godz 15:30 na bocznym boisku -z juniorami stalówki :::))) bd sie działo

Aleksander | 2010-03-3 16:08

Kiedy wlasciwie jest mecz stalowki w Ostrowcu???Na stronc juz od 3 miesiecy podaja ze w niedziele 7 marca!!!A w innych mediach ze w sobote 6!!!To w koncu kiedy!!!!!Prosze o info...

Wyjechany | 2010-03-3 16:21

Aleksander masz jak na dłoni date,godzine,z kim w tabelce"Następny mecz"

Suawek | 2010-03-3 18:10

Stal Stalowa Wola - 2 - 0 - Stal Stalowa Wola (juniorzy)
Do połowy było 0:0.

Darqs_nisko | 2010-03-3 19:14

Obydwie bramki dla Stalówki strzelil Abel Salami

Stalowiak1938 | 2010-03-3 20:04

Mobilizacja na prezentacje!!! szykuje sie fajna zabawa!! kto przyjdzie ten nie pozałuje jest duzo niespodzianek!! pozdrawiam i do zobaczenia na prezentacji!!!

Slim1938 | 2010-03-3 21:28

Slim1938 | 2010-03-3 21:29

» http://www.90minut.pl/news/117/news1..... no i o Czpaku który podpisał nowy kontrakt

Lubelak | 2010-03-3 22:12

A tak to wyglądało u Motorynek:
» http://www.motorlublin.com/forum/vie.....

Zatorze | 2010-03-4 00:13

musi być nas na prawdę bardzo bardzo dużo niech nas usłyszy całe miasto które trzeba pobudzić z zimowego snu i przygotować do nadchodzącego sezonu :)

Adam | 2010-03-4 06:49

wreszcie pseudo kibiców i lansiarzy nie będzie na meczach Stalówki bo podobno jak gramy z Wisła będą mieli mega ważną ustawke na ultrasonline. Z Spartą Szydłowo ponoc.

Stalowiak1938 | 2010-03-4 08:54

» http://www.youtube.com/watch?v=lgNH2.....

Hej w naszej Stalowej gdzie kominy w herbie są
jest taka drużyna która w pierwszej lidze gra
Heja hej Stalowo ukochany klubie nasz
Heja hej Stalowo ty kibiców wiernych masz!

Stara piosenka z troche zmienionym tekstem!! uczyć sie na prezentacje

Koko | 2010-03-4 09:02

do Adam to prawda ma być ustawka na ultrasonline ze Spartą ale ja wole być na meczu niż siedzieć przed komputerem

Aleksander | 2010-03-4 10:49

JA mam wiesci ze Stalowka gra w sobote 6 marca o godz 17!!!!!!!DLACZEGO NA STRONCE JEST CALY CZAS ZE W NIEDZIELE 7 MARCA?????

Adrian | 2010-03-4 12:38

zebys sie pytal

Marcin93 | 2010-03-4 19:27

Stalex | 2010-03-5 16:13

Stalowiak1938 odpuść z tymi nowymi tekstami, bo jak już ktoś napisał to nie próba dopingu tylko poważna impreza i pasuje żeby wszystko poszło jak najlepiej. I tak nikt się tego nie nauczy, więc nie siejmy zamieszania którego jest i tak dużo przy organizacji tej imprezy.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 181 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 268 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 156 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 951 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.06116