Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka gotowa na KSZO.

Stalówka gotowa na KSZO.

Kibice piłkarscy bardzo długo czekali na wznowienie rozgrywek. Już w najbliższy weekend dojdzie do pierwszych po przerwie zimowej spotkań o ligowe punkty. Bardzo ciekawie zapowiadają się hutnicze derby, które zostaną rozegrane w Ostrowcu Świętokrzyskim.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Stali Stalowa Wola borykają się z problemami finansowo-organizacyjnymi. Obie ekipy już w sobotę zmierzą się w bezpośrednim pojedynku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dla obu zespołów będzie to bardzo ważny mecz. Gospodarze muszą spokojnie gromadzić punkty, które będą im potrzebne do utrzymania. Z kolei Stalowcy tych oczek potrzebują na gwałt. W ligowej tabeli KSZO i Stal dzieli różnica aż 15 punktów. To bardzo dużo, zważając na to jak krótka jest runda rewanżowa, gdyż dwa spotkania z wiosny zostały już rozegrane jesienią.

Jeśli powtórzyłaby się sytuacja z lat poprzednich, to do utrzymania zespołowi z Ostrowca Świętokrzyskiego potrzebnych będzie około 8-10 oczek. Sobotnia wygrana znacznie przybliży drużynę KSZO do bezpiecznego miejsca na koniec sezonu. Z kolei zielono-czarni bez względu na wszystko muszą z wyjazdów przywozić chociaż jeden punkt. - Jeśli nie można wygrać na obcym terenie, to należy chociażby zremisować - stwierdził w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl obrońca Stalówki Daniel Treściński.

Na potyczkę z KSZO zielono-czarni udadzą się praktycznie w pełnym składzie. Zabraknie jedynie kontuzjowanego Marka Drozda. - Na spotkanie do Ostrowca Świętokrzyskiego udadzą się z nami zapewne Piotr Szymiczek i Longinus Uwakwe, ale jeszcze nie wiemy czy będą do naszej dyspozycji, gdyż zmagają się z drobnymi urazami. Pozostali są gotowi do gry - dodaje opiekun jedynego przedstawiciela Podkarpacia na zapleczu ekstraklasy Janusz Białek. Stal na zawody z KSZO pojedzie wzmocniona o Cezarego Czpaka, który w ostatnich dniach zdecydował się wrócić do Stalowej Woli i przedłużyć umowę z klubem z ulicy Hutniczej.

W środę Stalowcy rozegrali ostatni mecz sparingowy przed startem ligi na wiosnę. Pierwsza drużyna Stali wygrała po dwóch golach Abela Salami z zespołem juniorów. W hutniczym mieście mają nadzieję, że po przyjściu Kamila Gęśli konkurencja w ataku podniesie się, a co za tym idzie każdy z napastników będzie musiał włożyć jeszcze więcej pracy niż wcześniej, dzięki czemu Stalówka może zacznie strzelać więcej goli, które w konsekwencji będą dawały komplet punktów w poszczególnych konfrontacjach.

Sportowefakty/

Komentarze (16)

Marcin93 | 2010-03-4 19:27

Sesu20 | 2010-03-5 08:44

Nigdy Nie Spadnie!! STALÓWKA Nigdy nie Spadnie!!

Daniel26 | 2010-03-5 09:15

Szkoda że niema wyjazdu:(

Marcin93 | 2010-03-5 10:39

Jp88 | 2010-03-5 15:24

Cytat z Echa: Na pewno jesteśmy lepszym zespołem i uważam, że potwierdzimy to na boisku. Będzie trudno, ale myślę, że wygramy 3:0, a gorącym dopingiem pomogą nam nasi kibice – mówi Krystian Kanarski, kapitan KSZO i były zawodnik stalowowolskiej drużyny.
Coś strasznie pewny siebie jest Kanar.
» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

Jack | 2010-03-5 16:10

Ludzie ogarnijcie się ! Prezentacja to nie próba dopingu. Będą na tej imprezie goście i nie pasuje się uczyć nowych piosenek tylko zaśpiewac to co najlepiej wychodzi. O czym wy piszecie. Dajcie spokój Bo do prezentacji zostało 3 dni a tu kombinacje z nowymi tekstami.paranoja. Nikt się nie nauczy i wyjdzie lipa.

Stalowiak10 | 2010-03-5 16:17

Musze na ten mecz jehac jak nie autobusem to swoim autem bo ja zawsze tam gdzie nasza stal gra hej hej hej STAL

Slim1938 | 2010-03-5 17:53

Przedsiębiorstwo budowlane Molter dołączyło do grona sponsorów sekcji piłki nożnej Resovii. To dziesiąty duży darczyńca piłkarzy "pasiaków". Budżet rzeszowskiego drugoligowca wynosi około 1,2 mln zł.

Koko | 2010-03-5 18:47

w Resovi mają sponsora bo zarządzają w niej dobrzy i kąpetentni ludzie:)

Edek38 | 2010-03-5 18:48

Panie i Panowie.Na forum sa odpowiednie TEMATY ,typu:poprawa dopingu, przyspiewki itp,itd.Uprzejmie prosze tam przeniesc swoje propozycje i dyskusje.
Podobnie maja sie sprawy linkow do gier ,kupna /sprzedawania czegos.
Nie zasmiecajcie komentarzy tego typu postami.
Rozumiem,ze to "pierwsz strona " i najbardziej "poczytna", najlatwiej wiec zaistniec tutaj ale trzeba sie troszke wysilic i korzystac rowniez z FORUM.
W miare mozliwosci zbedne posty beda wiec kasowane a autorow prosi sie o wpisywanie wiadomosci w odpowiednich dzialach.
dziekuje!

Rocky\"stal\"one78 | 2010-03-6 10:48

....mysle ze Staloweczka dzis wywiezie punkcik z Ostrowca,chociaz cichutko licze na komplet punkcików.......a Kanarskiemu cos sie strony o wynik pomyliły 0:3 chyba chcial powiedziec :) pozdro dal kumatych!!!!

Adm.t. | 2010-03-6 12:25

dziś urodziny obchodzi były już bramkarz Stalówki - Tomek Wietecha. Wszystkiego dobrego!!

Koko | 2010-03-6 13:27

właśnie piłkarze są w drodze do Ostrowca :)

Januszowski2 | 2010-03-6 15:10

TOMEK. Wszystkiego Najlepszego.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 10 162 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 13 381 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 62 144 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 55 000 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.01321