Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PREZENTACJA PIŁKARZY JUŻ DZIŚ!!!

PREZENTACJA PIŁKARZY JUŻ DZIŚ!!!

Przypominamy wszystkim kibicom o dzisiejszej prezentacji piłkarzy Stali Stalowa Wola. 
Pokażmy, że mimo ciężkiej sytuacji w jakiej znalazł się nasz Klub jesteśmy z nim na dobre i złe!
Prezentacja będzie doskonałą okazją aby zaprezentować wszystkim niedowiarkom nasze przywiązanie do zielono - czarnych barw!
Mobilizacja na Osiedlach i widzimy się wszyscy o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury. Dziś będzie tam  tylko zieleń i czerń!

Wstep wolny dla Pan i dzieci do lat 10.

Pozostali 5 PLN !!!

Podczas imprezy do nabycia:Karnety -100 PLN,
                                              Karty Spolem -darmoszka,
                                               akcesoria kibica.
APELUJEMY O LICZNA FREKWENCJE I ODPOWIEDNIE ZACHOWANIE !!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

Z OKAZJI "DNIA KOBIET" WSZSTKIEGO CO NAJ ...NAJ... DLA ZIELONO CZARNYCH FANATYCZEK!!!


P.S ZYCZENIA ROWNIEZ DLA WSZYSTKICH FANOW SIARKI I TYCH KTORZY NAS NIE LUBIA ALE SIE NAS BOJA!

Komentarze (18)

Edek38 | 2010-03-8 14:17

wniosek z filmiku: u Nas tez bywalo podobnie,choc nie tak"bogato".
-na duza liczbe mlyna nas stac,co nie raz pokazalismy,ale to zalezy od wszystkich Kibicow,
-o rowne i glosne spiewanie,dobra zabawe musza dbac wszyscy Kibice,
-Odpowiednia oprawa na wysokim poziomie wymaga zaangazowania wiekszej lilosci ludzi,wytezonej pracy, finansow.Jest do zrobienia.
-GKS tez ma dlugi sektor i nie przeszkadza im to w spiewie.
-zbyt wielu jest wymagajacych ,zbyt malo robiacych.
U nas zamiast spiewac,to zwiesza sie kopare, slucha sie jak spiewaja przeciwnicy i to ich sie chwali ,ze sa glosniejsi i rowno krzycza.A na smieszny koniec, teksty w stylu,ze ludzie sa zmeczeni po kilku piosenkach.Moze powinni wiecej jesc??

Ot taka mentalnosci.heh

Wszyscy na prezentacje, i dobrej zabawy zycze.

Jacek1449 | 2010-03-8 14:25

Janusz Białek (trener Stali): Wydaje mi się, że mecz był wyrównany. Obie drużyny stanęły na wysokości zadania, mimo braków wynikających z przerwy zimowej i ciężkiego okresu przygotowawczego. Do tej feralnej minuty, kiedy straciliśmy bramkę przebieg spotkania nie wróżył żadnej ze stron jakiegoś rozstrzygnięcia. Obawiałem się tego momentu, w którym ewentualnie stracimy gola. Uczulałem zawodników i starałem się utrzymywać u nich jakąś gotowość. Niestety, błąd całego bloku defensywnego i strata bramki w ostatnich minutach pierwszej połowy spowodowały, że gospodarzom nerwy troszkę puściły, zaczęli grać swobodniej, a my popełniliśmy kolejny błąd, gdyż w zasadzie ratując aut podaliśmy piłkę przeciwnikowi. Gospodarze skorzystali z takiego prezentu, skończyło się 2:0 dla KSZO i patrząc z mojej pozycji, gdyby był to wynik 1:0, to byłby on bardziej do przełknięcia. Wprawdzie może nie mieliśmy jakiejś klarownej sytuacji, ale z zamieszania pod bramką KSZO to jedno trafienie mogliśmy zdobyć. Szkoda naszej ciężkiej pracy, bo u nas wynik określa wszystko, a tutaj na inaugurację musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Gratuluję zespołowi gospodarzy zwycięstwa.

Stal\'prb | 2010-03-8 16:24

wie ktos moze czy beda sprzydawane dzis bilety w kasach na prezentacje? z gory dzieki za odpowiedz

19~~stal~~38 | 2010-03-8 16:33

Oczywiście ze beda sprzedawane :)

Wszyscy o 18 !!

I Sie Bawimy.

Z a p r a s z a m y .

California | 2010-03-8 17:49

» http://www.youtube.com/watch?v=fySgSvJDMVE

KSZO-STALOWKA
a tutaj doping kibicow z Ostrowca :)

Jacek1449 | 2010-03-8 19:41

Prezentacja palce lizać a doping jeszcze lepszy :P szacun ---Stalówka południa panem jest -NIGDY NIE SPADNIE STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE -

Forever stal | 2010-03-8 20:00

mam prosbe moglby ktos mi w skrócie napisac o prezentacji bo nie moglem niestety byc na spotkaniu ..:( :) zgóry dziekuje :)

Społem | 2010-03-8 20:05

Brawo Stawarzyszenie Kibiców!!!!!
Takiej prezentacji zespołu nie powstydziłby się największe zespoły polskiej ligi. Wszystko wypadło bardzo okazale, a brygada zielono-czarna pokazała wielkość swojego kibicowania i przywiązania do Stalówki.

P!otrek | 2010-03-8 20:46

Również proszę o bogate sprawozdanie, ponieważ nie jestem obecny w Stalowej.

Spotters | 2010-03-8 21:26

Chylę czoła przed SKKSW to co zrobili to nie 1 liga, ale ekstraklasa. Panowie brawo!!!!

Liber | 2010-03-8 22:09

Macie jakieś filmiki dopingu z prezentacji , jeśli tak to wklejajcie !! - z góry dzięki

Tommy_lee | 2010-03-8 22:10

Szkoda ze frekfencja nie dopisała...

Bzc1938 | 2010-03-8 22:28

Prezentacja bardzo fajna. Frekwencja co prawda mogła być większa ale i tak nie było źle. Zwłaszcza, że to była pierwsza prezentacja organizowana przez SKSSW. Wielkie brawa dla organizatorów. Teraz wszyscy idziemy w sobotę na mecz z Wisłą Płock!

POŁUDNIA PANEM JEST!

19~~stal~~38 | 2010-03-8 22:36

Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
Seeercee Ciii Oddamyyy Cieeebiee Uwielbiaaaamyy
Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
S T A L Ó W K A !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (427) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 429 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 5 178 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 13 478 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 60 737 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.03892