Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PREZENTACJA PIŁKARZY JUŻ DZIŚ!!!

PREZENTACJA PIŁKARZY JUŻ DZIŚ!!!

Przypominamy wszystkim kibicom o dzisiejszej prezentacji piłkarzy Stali Stalowa Wola. 
Pokażmy, że mimo ciężkiej sytuacji w jakiej znalazł się nasz Klub jesteśmy z nim na dobre i złe!
Prezentacja będzie doskonałą okazją aby zaprezentować wszystkim niedowiarkom nasze przywiązanie do zielono - czarnych barw!
Mobilizacja na Osiedlach i widzimy się wszyscy o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury. Dziś będzie tam  tylko zieleń i czerń!

Wstep wolny dla Pan i dzieci do lat 10.

Pozostali 5 PLN !!!

Podczas imprezy do nabycia:Karnety -100 PLN,
                                              Karty Spolem -darmoszka,
                                               akcesoria kibica.
APELUJEMY O LICZNA FREKWENCJE I ODPOWIEDNIE ZACHOWANIE !!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

Z OKAZJI "DNIA KOBIET" WSZSTKIEGO CO NAJ ...NAJ... DLA ZIELONO CZARNYCH FANATYCZEK!!!


P.S ZYCZENIA ROWNIEZ DLA WSZYSTKICH FANOW SIARKI I TYCH KTORZY NAS NIE LUBIA ALE SIE NAS BOJA!

Komentarze (18)

Edek38 | 2010-03-8 14:17

wniosek z filmiku: u Nas tez bywalo podobnie,choc nie tak"bogato".
-na duza liczbe mlyna nas stac,co nie raz pokazalismy,ale to zalezy od wszystkich Kibicow,
-o rowne i glosne spiewanie,dobra zabawe musza dbac wszyscy Kibice,
-Odpowiednia oprawa na wysokim poziomie wymaga zaangazowania wiekszej lilosci ludzi,wytezonej pracy, finansow.Jest do zrobienia.
-GKS tez ma dlugi sektor i nie przeszkadza im to w spiewie.
-zbyt wielu jest wymagajacych ,zbyt malo robiacych.
U nas zamiast spiewac,to zwiesza sie kopare, slucha sie jak spiewaja przeciwnicy i to ich sie chwali ,ze sa glosniejsi i rowno krzycza.A na smieszny koniec, teksty w stylu,ze ludzie sa zmeczeni po kilku piosenkach.Moze powinni wiecej jesc??

Ot taka mentalnosci.heh

Wszyscy na prezentacje, i dobrej zabawy zycze.

Jacek1449 | 2010-03-8 14:25

Janusz Białek (trener Stali): Wydaje mi się, że mecz był wyrównany. Obie drużyny stanęły na wysokości zadania, mimo braków wynikających z przerwy zimowej i ciężkiego okresu przygotowawczego. Do tej feralnej minuty, kiedy straciliśmy bramkę przebieg spotkania nie wróżył żadnej ze stron jakiegoś rozstrzygnięcia. Obawiałem się tego momentu, w którym ewentualnie stracimy gola. Uczulałem zawodników i starałem się utrzymywać u nich jakąś gotowość. Niestety, błąd całego bloku defensywnego i strata bramki w ostatnich minutach pierwszej połowy spowodowały, że gospodarzom nerwy troszkę puściły, zaczęli grać swobodniej, a my popełniliśmy kolejny błąd, gdyż w zasadzie ratując aut podaliśmy piłkę przeciwnikowi. Gospodarze skorzystali z takiego prezentu, skończyło się 2:0 dla KSZO i patrząc z mojej pozycji, gdyby był to wynik 1:0, to byłby on bardziej do przełknięcia. Wprawdzie może nie mieliśmy jakiejś klarownej sytuacji, ale z zamieszania pod bramką KSZO to jedno trafienie mogliśmy zdobyć. Szkoda naszej ciężkiej pracy, bo u nas wynik określa wszystko, a tutaj na inaugurację musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Gratuluję zespołowi gospodarzy zwycięstwa.

Stal\'prb | 2010-03-8 16:24

wie ktos moze czy beda sprzydawane dzis bilety w kasach na prezentacje? z gory dzieki za odpowiedz

19~~stal~~38 | 2010-03-8 16:33

Oczywiście ze beda sprzedawane :)

Wszyscy o 18 !!

I Sie Bawimy.

Z a p r a s z a m y .

California | 2010-03-8 17:49

» http://www.youtube.com/watch?v=fySgSvJDMVE

KSZO-STALOWKA
a tutaj doping kibicow z Ostrowca :)

Jacek1449 | 2010-03-8 19:41

Prezentacja palce lizać a doping jeszcze lepszy :P szacun ---Stalówka południa panem jest -NIGDY NIE SPADNIE STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE -

Forever stal | 2010-03-8 20:00

mam prosbe moglby ktos mi w skrócie napisac o prezentacji bo nie moglem niestety byc na spotkaniu ..:( :) zgóry dziekuje :)

Społem | 2010-03-8 20:05

Brawo Stawarzyszenie Kibiców!!!!!
Takiej prezentacji zespołu nie powstydziłby się największe zespoły polskiej ligi. Wszystko wypadło bardzo okazale, a brygada zielono-czarna pokazała wielkość swojego kibicowania i przywiązania do Stalówki.

P!otrek | 2010-03-8 20:46

Również proszę o bogate sprawozdanie, ponieważ nie jestem obecny w Stalowej.

Spotters | 2010-03-8 21:26

Chylę czoła przed SKKSW to co zrobili to nie 1 liga, ale ekstraklasa. Panowie brawo!!!!

Liber | 2010-03-8 22:09

Macie jakieś filmiki dopingu z prezentacji , jeśli tak to wklejajcie !! - z góry dzięki

Tommy_lee | 2010-03-8 22:10

Szkoda ze frekfencja nie dopisała...

Bzc1938 | 2010-03-8 22:28

Prezentacja bardzo fajna. Frekwencja co prawda mogła być większa ale i tak nie było źle. Zwłaszcza, że to była pierwsza prezentacja organizowana przez SKSSW. Wielkie brawa dla organizatorów. Teraz wszyscy idziemy w sobotę na mecz z Wisłą Płock!

POŁUDNIA PANEM JEST!

19~~stal~~38 | 2010-03-8 22:36

Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
Seeercee Ciii Oddamyyy Cieeebiee Uwielbiaaaamyy
Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
S T A L Ó W K A !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 29 764 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 9 930 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 9 969 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 180 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.0402