Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PREZENTACJA PIŁKARZY JUŻ DZIŚ!!!

PREZENTACJA PIŁKARZY JUŻ DZIŚ!!!

Przypominamy wszystkim kibicom o dzisiejszej prezentacji piłkarzy Stali Stalowa Wola. 
Pokażmy, że mimo ciężkiej sytuacji w jakiej znalazł się nasz Klub jesteśmy z nim na dobre i złe!
Prezentacja będzie doskonałą okazją aby zaprezentować wszystkim niedowiarkom nasze przywiązanie do zielono - czarnych barw!
Mobilizacja na Osiedlach i widzimy się wszyscy o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury. Dziś będzie tam  tylko zieleń i czerń!

Wstep wolny dla Pan i dzieci do lat 10.

Pozostali 5 PLN !!!

Podczas imprezy do nabycia:Karnety -100 PLN,
                                              Karty Spolem -darmoszka,
                                               akcesoria kibica.
APELUJEMY O LICZNA FREKWENCJE I ODPOWIEDNIE ZACHOWANIE !!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

Z OKAZJI "DNIA KOBIET" WSZSTKIEGO CO NAJ ...NAJ... DLA ZIELONO CZARNYCH FANATYCZEK!!!


P.S ZYCZENIA ROWNIEZ DLA WSZYSTKICH FANOW SIARKI I TYCH KTORZY NAS NIE LUBIA ALE SIE NAS BOJA!

Komentarze (18)

Edek38 | 2010-03-8 14:17

wniosek z filmiku: u Nas tez bywalo podobnie,choc nie tak"bogato".
-na duza liczbe mlyna nas stac,co nie raz pokazalismy,ale to zalezy od wszystkich Kibicow,
-o rowne i glosne spiewanie,dobra zabawe musza dbac wszyscy Kibice,
-Odpowiednia oprawa na wysokim poziomie wymaga zaangazowania wiekszej lilosci ludzi,wytezonej pracy, finansow.Jest do zrobienia.
-GKS tez ma dlugi sektor i nie przeszkadza im to w spiewie.
-zbyt wielu jest wymagajacych ,zbyt malo robiacych.
U nas zamiast spiewac,to zwiesza sie kopare, slucha sie jak spiewaja przeciwnicy i to ich sie chwali ,ze sa glosniejsi i rowno krzycza.A na smieszny koniec, teksty w stylu,ze ludzie sa zmeczeni po kilku piosenkach.Moze powinni wiecej jesc??

Ot taka mentalnosci.heh

Wszyscy na prezentacje, i dobrej zabawy zycze.

Jacek1449 | 2010-03-8 14:25

Janusz Białek (trener Stali): Wydaje mi się, że mecz był wyrównany. Obie drużyny stanęły na wysokości zadania, mimo braków wynikających z przerwy zimowej i ciężkiego okresu przygotowawczego. Do tej feralnej minuty, kiedy straciliśmy bramkę przebieg spotkania nie wróżył żadnej ze stron jakiegoś rozstrzygnięcia. Obawiałem się tego momentu, w którym ewentualnie stracimy gola. Uczulałem zawodników i starałem się utrzymywać u nich jakąś gotowość. Niestety, błąd całego bloku defensywnego i strata bramki w ostatnich minutach pierwszej połowy spowodowały, że gospodarzom nerwy troszkę puściły, zaczęli grać swobodniej, a my popełniliśmy kolejny błąd, gdyż w zasadzie ratując aut podaliśmy piłkę przeciwnikowi. Gospodarze skorzystali z takiego prezentu, skończyło się 2:0 dla KSZO i patrząc z mojej pozycji, gdyby był to wynik 1:0, to byłby on bardziej do przełknięcia. Wprawdzie może nie mieliśmy jakiejś klarownej sytuacji, ale z zamieszania pod bramką KSZO to jedno trafienie mogliśmy zdobyć. Szkoda naszej ciężkiej pracy, bo u nas wynik określa wszystko, a tutaj na inaugurację musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Gratuluję zespołowi gospodarzy zwycięstwa.

Stal\'prb | 2010-03-8 16:24

wie ktos moze czy beda sprzydawane dzis bilety w kasach na prezentacje? z gory dzieki za odpowiedz

19~~stal~~38 | 2010-03-8 16:33

Oczywiście ze beda sprzedawane :)

Wszyscy o 18 !!

I Sie Bawimy.

Z a p r a s z a m y .

California | 2010-03-8 17:49

» http://www.youtube.com/watch?v=fySgSvJDMVE

KSZO-STALOWKA
a tutaj doping kibicow z Ostrowca :)

Jacek1449 | 2010-03-8 19:41

Prezentacja palce lizać a doping jeszcze lepszy :P szacun ---Stalówka południa panem jest -NIGDY NIE SPADNIE STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE -

Forever stal | 2010-03-8 20:00

mam prosbe moglby ktos mi w skrócie napisac o prezentacji bo nie moglem niestety byc na spotkaniu ..:( :) zgóry dziekuje :)

Społem | 2010-03-8 20:05

Brawo Stawarzyszenie Kibiców!!!!!
Takiej prezentacji zespołu nie powstydziłby się największe zespoły polskiej ligi. Wszystko wypadło bardzo okazale, a brygada zielono-czarna pokazała wielkość swojego kibicowania i przywiązania do Stalówki.

P!otrek | 2010-03-8 20:46

Również proszę o bogate sprawozdanie, ponieważ nie jestem obecny w Stalowej.

Spotters | 2010-03-8 21:26

Chylę czoła przed SKKSW to co zrobili to nie 1 liga, ale ekstraklasa. Panowie brawo!!!!

Liber | 2010-03-8 22:09

Macie jakieś filmiki dopingu z prezentacji , jeśli tak to wklejajcie !! - z góry dzięki

Tommy_lee | 2010-03-8 22:10

Szkoda ze frekfencja nie dopisała...

Bzc1938 | 2010-03-8 22:28

Prezentacja bardzo fajna. Frekwencja co prawda mogła być większa ale i tak nie było źle. Zwłaszcza, że to była pierwsza prezentacja organizowana przez SKSSW. Wielkie brawa dla organizatorów. Teraz wszyscy idziemy w sobotę na mecz z Wisłą Płock!

POŁUDNIA PANEM JEST!

19~~stal~~38 | 2010-03-8 22:36

Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
Seeercee Ciii Oddamyyy Cieeebiee Uwielbiaaaamyy
Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
S T A L Ó W K A !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3233) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 27 551 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 965 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 269 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 543 razy
Osób Online: 45 / Czas gen. strony: 0.01511