Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PREZENTACJA PIŁKARZY JUŻ DZIŚ!!!

PREZENTACJA PIŁKARZY JUŻ DZIŚ!!!

Przypominamy wszystkim kibicom o dzisiejszej prezentacji piłkarzy Stali Stalowa Wola. 
Pokażmy, że mimo ciężkiej sytuacji w jakiej znalazł się nasz Klub jesteśmy z nim na dobre i złe!
Prezentacja będzie doskonałą okazją aby zaprezentować wszystkim niedowiarkom nasze przywiązanie do zielono - czarnych barw!
Mobilizacja na Osiedlach i widzimy się wszyscy o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury. Dziś będzie tam  tylko zieleń i czerń!

Wstep wolny dla Pan i dzieci do lat 10.

Pozostali 5 PLN !!!

Podczas imprezy do nabycia:Karnety -100 PLN,
                                              Karty Spolem -darmoszka,
                                               akcesoria kibica.
APELUJEMY O LICZNA FREKWENCJE I ODPOWIEDNIE ZACHOWANIE !!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

Z OKAZJI "DNIA KOBIET" WSZSTKIEGO CO NAJ ...NAJ... DLA ZIELONO CZARNYCH FANATYCZEK!!!


P.S ZYCZENIA ROWNIEZ DLA WSZYSTKICH FANOW SIARKI I TYCH KTORZY NAS NIE LUBIA ALE SIE NAS BOJA!

Komentarze (18)

Edek38 | 2010-03-8 14:17

wniosek z filmiku: u Nas tez bywalo podobnie,choc nie tak"bogato".
-na duza liczbe mlyna nas stac,co nie raz pokazalismy,ale to zalezy od wszystkich Kibicow,
-o rowne i glosne spiewanie,dobra zabawe musza dbac wszyscy Kibice,
-Odpowiednia oprawa na wysokim poziomie wymaga zaangazowania wiekszej lilosci ludzi,wytezonej pracy, finansow.Jest do zrobienia.
-GKS tez ma dlugi sektor i nie przeszkadza im to w spiewie.
-zbyt wielu jest wymagajacych ,zbyt malo robiacych.
U nas zamiast spiewac,to zwiesza sie kopare, slucha sie jak spiewaja przeciwnicy i to ich sie chwali ,ze sa glosniejsi i rowno krzycza.A na smieszny koniec, teksty w stylu,ze ludzie sa zmeczeni po kilku piosenkach.Moze powinni wiecej jesc??

Ot taka mentalnosci.heh

Wszyscy na prezentacje, i dobrej zabawy zycze.

Jacek1449 | 2010-03-8 14:25

Janusz Białek (trener Stali): Wydaje mi się, że mecz był wyrównany. Obie drużyny stanęły na wysokości zadania, mimo braków wynikających z przerwy zimowej i ciężkiego okresu przygotowawczego. Do tej feralnej minuty, kiedy straciliśmy bramkę przebieg spotkania nie wróżył żadnej ze stron jakiegoś rozstrzygnięcia. Obawiałem się tego momentu, w którym ewentualnie stracimy gola. Uczulałem zawodników i starałem się utrzymywać u nich jakąś gotowość. Niestety, błąd całego bloku defensywnego i strata bramki w ostatnich minutach pierwszej połowy spowodowały, że gospodarzom nerwy troszkę puściły, zaczęli grać swobodniej, a my popełniliśmy kolejny błąd, gdyż w zasadzie ratując aut podaliśmy piłkę przeciwnikowi. Gospodarze skorzystali z takiego prezentu, skończyło się 2:0 dla KSZO i patrząc z mojej pozycji, gdyby był to wynik 1:0, to byłby on bardziej do przełknięcia. Wprawdzie może nie mieliśmy jakiejś klarownej sytuacji, ale z zamieszania pod bramką KSZO to jedno trafienie mogliśmy zdobyć. Szkoda naszej ciężkiej pracy, bo u nas wynik określa wszystko, a tutaj na inaugurację musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Gratuluję zespołowi gospodarzy zwycięstwa.

Stal\'prb | 2010-03-8 16:24

wie ktos moze czy beda sprzydawane dzis bilety w kasach na prezentacje? z gory dzieki za odpowiedz

19~~stal~~38 | 2010-03-8 16:33

Oczywiście ze beda sprzedawane :)

Wszyscy o 18 !!

I Sie Bawimy.

Z a p r a s z a m y .

California | 2010-03-8 17:49

» http://www.youtube.com/watch?v=fySgSvJDMVE

KSZO-STALOWKA
a tutaj doping kibicow z Ostrowca :)

Jacek1449 | 2010-03-8 19:41

Prezentacja palce lizać a doping jeszcze lepszy :P szacun ---Stalówka południa panem jest -NIGDY NIE SPADNIE STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE -

Forever stal | 2010-03-8 20:00

mam prosbe moglby ktos mi w skrócie napisac o prezentacji bo nie moglem niestety byc na spotkaniu ..:( :) zgóry dziekuje :)

Społem | 2010-03-8 20:05

Brawo Stawarzyszenie Kibiców!!!!!
Takiej prezentacji zespołu nie powstydziłby się największe zespoły polskiej ligi. Wszystko wypadło bardzo okazale, a brygada zielono-czarna pokazała wielkość swojego kibicowania i przywiązania do Stalówki.

P!otrek | 2010-03-8 20:46

Również proszę o bogate sprawozdanie, ponieważ nie jestem obecny w Stalowej.

Spotters | 2010-03-8 21:26

Chylę czoła przed SKKSW to co zrobili to nie 1 liga, ale ekstraklasa. Panowie brawo!!!!

Liber | 2010-03-8 22:09

Macie jakieś filmiki dopingu z prezentacji , jeśli tak to wklejajcie !! - z góry dzięki

Tommy_lee | 2010-03-8 22:10

Szkoda ze frekfencja nie dopisała...

Bzc1938 | 2010-03-8 22:28

Prezentacja bardzo fajna. Frekwencja co prawda mogła być większa ale i tak nie było źle. Zwłaszcza, że to była pierwsza prezentacja organizowana przez SKSSW. Wielkie brawa dla organizatorów. Teraz wszyscy idziemy w sobotę na mecz z Wisłą Płock!

POŁUDNIA PANEM JEST!

19~~stal~~38 | 2010-03-8 22:36

Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
Seeercee Ciii Oddamyyy Cieeebiee Uwielbiaaaamyy
Myyyy Kochamyyyy Naszaaaa Staaaaall
S T A L Ó W K A !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 11 247 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 559 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 512 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 32 989 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03545