Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Wreszcie!!! Już w najbliższą sobotę nasza Stalówka zagra pierwszy mecz rewanżowej rundy sezonu 2009/2010 na swoim terenie. Przeciwnikiem będzie Wisła Płock, a spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15:00.

Nie trzeba chyba nikogo zapraszać na to spotkanie, bo wiadomo jak potrzebni jesteśmy teraz naszemu Klubowi. Kto został już fanem Realu lub Barceony niech zostanie w domu, z resztą widzimy się przy ulicy Hutniczej!!

Barwy OBOWIĄZKOWE !!!

Komentarze (17)

Marco | 2010-03-9 16:51

Krótko , zwięźle i na temat więc do zobaczenia w sobotę i jedziemy z dopingiem :)

Ps. Cecherz znów zmienił klub -> » http://www.90minut.pl/news/117/news1.....

Zuch | 2010-03-9 16:59

Nie liczy sie odległość (mam do przejechania ponad 250 km), ale wiara w jakże ważne zwycięstwo. W sobotę muszą być 3 pkt.

Sakiro | 2010-03-9 17:12

Wielka mobilizacja! z tego co wiem to z Płocka trochę osób przyjedzie

Esende | 2010-03-9 17:29

co się tak czepiliście tego Realu i Barcelony kibicuje Blancos już ponad 10 lat ( nigdy nie byłem na meczu, oglądam w tv :) jak by się ktoś miał zaraz przysadzić :) ) i w niczym mi to nie przeszkadza w chodzeniu na H15 i w wyjazdach. Pozdrawiam ZKS !

Stalówka 1938 | 2010-03-9 17:41

duzo osob w młynie i głosny doping !!

Lubelak | 2010-03-9 19:17

nie rozumiem tego ale do Realu czy Barcelony. Przecież w SW są kibice Barcy jeżdżący na mecze i Stalówki i Barcelony. Ani to poziom z polską kopaną ani godzian nie ta. mecz Realu i FCB jest w niedzielę, wiec nie koliduje.

Karpaciarz | 2010-03-9 19:17

mam pytanie ... jakie ceny biletów na sektory ? Z góry dzięki :))

Sakiro | 2010-03-9 19:30

młyn- 10zł
krzesełka- 15zł
kryta- 20zł

Zyga | 2010-03-9 20:21

Slaba jakosc ale jak na razie to nie ma nic lepszego» http://www.youtube.com/watch?v=TTeGyMtX6fc

Forever stal | 2010-03-9 20:25

w sobote wszyscy na mecz !!!!!! pokażmy ze zalezy nam na stalówce . Ona nigdy nie spadnie !!!! utrzyma sie :)

Bzc1938 | 2010-03-9 20:31

Jest to najciekawszy mecz pod względem kibicowskim na Hutniczej w rundzie wiosennej, dlatego MOBILIZACJA na osiedlach i w FC. Obecność obowiązkowa! Ubieramy zielone lub czarne kurteczki, bluzy, koszulki i bierzemy zielono-czarne szale!

Scotty | 2010-03-9 20:42

jeżeli w dalszym ciągu nie będzie żadnego konkretnego nagrania z prezentacji, to postaram się w piątek skleić troche swojego materiału i wrzucić na yt. Korzystając z okazjii, dzięki chłopaki za pochwały, staram sie jak tylko mogę.
Apropo zapowiedzi, przykro mi ale nie dam rady raczej już zrobić żadnej do końca tego sezonu ponieważ w tej chwili mam bardzo mało czasu. Nadrobię w nastepnym bez względu na to gdzie wylądujemy choć wierze że zostaniemy w 1 lidze
Do usłyszenia!

Koko | 2010-03-9 20:48

fajny filmik to co było na prezentacji to mizga a jeszcze większy doping ma być w Sobote więc to będzie nasz dzień więc wszyscy w Sobote godz 15:00 i jazda wspomóżmy ich dopingiem :)

Darekstalowka | 2010-03-9 21:23

Wybiera sie ktos z Krakowa w sobote rano na ten mecz autem ?? jeżeli tak prosiłbym o kontakt pw na forum taki sam nick.

Ad_stalowka | 2010-03-10 10:27

Co ma do tego Real i Barcelona? zwlaszcza jak ich mecz jest w niedziele i nie koliguje.Widac ze pisal to jakis mlodzian co o swiatowej pilce nie ma zadnego pojecia.Miejmy nadzieje ze w koncu nastapi jakies przelamanie, nie maja nic do stracenia,zwlaszcza ze Wisla Plock to sasiad w tabeli i z kim bedizemyw ygrywac jak nie z takimi rywalami? Zeby miec jeszcze jakies szanse to trzeba koniecznie wygrywac z dolem tabeli i liczyc na korzystne wyniki innych, przydala by sie taka seria zwyciestw.. pytanie tylko czy stac tych grajkow.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 65 419 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 16 394 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 300 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 994 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.04245