Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Wreszcie!!! Już w najbliższą sobotę nasza Stalówka zagra pierwszy mecz rewanżowej rundy sezonu 2009/2010 na swoim terenie. Przeciwnikiem będzie Wisła Płock, a spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15:00.

Nie trzeba chyba nikogo zapraszać na to spotkanie, bo wiadomo jak potrzebni jesteśmy teraz naszemu Klubowi. Kto został już fanem Realu lub Barceony niech zostanie w domu, z resztą widzimy się przy ulicy Hutniczej!!

Barwy OBOWIĄZKOWE !!!

Komentarze (17)

Marco | 2010-03-9 16:51

Krótko , zwięźle i na temat więc do zobaczenia w sobotę i jedziemy z dopingiem :)

Ps. Cecherz znów zmienił klub -> » http://www.90minut.pl/news/117/news1.....

Zuch | 2010-03-9 16:59

Nie liczy sie odległość (mam do przejechania ponad 250 km), ale wiara w jakże ważne zwycięstwo. W sobotę muszą być 3 pkt.

Sakiro | 2010-03-9 17:12

Wielka mobilizacja! z tego co wiem to z Płocka trochę osób przyjedzie

Esende | 2010-03-9 17:29

co się tak czepiliście tego Realu i Barcelony kibicuje Blancos już ponad 10 lat ( nigdy nie byłem na meczu, oglądam w tv :) jak by się ktoś miał zaraz przysadzić :) ) i w niczym mi to nie przeszkadza w chodzeniu na H15 i w wyjazdach. Pozdrawiam ZKS !

Stalówka 1938 | 2010-03-9 17:41

duzo osob w młynie i głosny doping !!

Lubelak | 2010-03-9 19:17

nie rozumiem tego ale do Realu czy Barcelony. Przecież w SW są kibice Barcy jeżdżący na mecze i Stalówki i Barcelony. Ani to poziom z polską kopaną ani godzian nie ta. mecz Realu i FCB jest w niedzielę, wiec nie koliduje.

Karpaciarz | 2010-03-9 19:17

mam pytanie ... jakie ceny biletów na sektory ? Z góry dzięki :))

Sakiro | 2010-03-9 19:30

młyn- 10zł
krzesełka- 15zł
kryta- 20zł

Zyga | 2010-03-9 20:21

Slaba jakosc ale jak na razie to nie ma nic lepszego» http://www.youtube.com/watch?v=TTeGyMtX6fc

Forever stal | 2010-03-9 20:25

w sobote wszyscy na mecz !!!!!! pokażmy ze zalezy nam na stalówce . Ona nigdy nie spadnie !!!! utrzyma sie :)

Bzc1938 | 2010-03-9 20:31

Jest to najciekawszy mecz pod względem kibicowskim na Hutniczej w rundzie wiosennej, dlatego MOBILIZACJA na osiedlach i w FC. Obecność obowiązkowa! Ubieramy zielone lub czarne kurteczki, bluzy, koszulki i bierzemy zielono-czarne szale!

Scotty | 2010-03-9 20:42

jeżeli w dalszym ciągu nie będzie żadnego konkretnego nagrania z prezentacji, to postaram się w piątek skleić troche swojego materiału i wrzucić na yt. Korzystając z okazjii, dzięki chłopaki za pochwały, staram sie jak tylko mogę.
Apropo zapowiedzi, przykro mi ale nie dam rady raczej już zrobić żadnej do końca tego sezonu ponieważ w tej chwili mam bardzo mało czasu. Nadrobię w nastepnym bez względu na to gdzie wylądujemy choć wierze że zostaniemy w 1 lidze
Do usłyszenia!

Koko | 2010-03-9 20:48

fajny filmik to co było na prezentacji to mizga a jeszcze większy doping ma być w Sobote więc to będzie nasz dzień więc wszyscy w Sobote godz 15:00 i jazda wspomóżmy ich dopingiem :)

Darekstalowka | 2010-03-9 21:23

Wybiera sie ktos z Krakowa w sobote rano na ten mecz autem ?? jeżeli tak prosiłbym o kontakt pw na forum taki sam nick.

Ad_stalowka | 2010-03-10 10:27

Co ma do tego Real i Barcelona? zwlaszcza jak ich mecz jest w niedziele i nie koliguje.Widac ze pisal to jakis mlodzian co o swiatowej pilce nie ma zadnego pojecia.Miejmy nadzieje ze w koncu nastapi jakies przelamanie, nie maja nic do stracenia,zwlaszcza ze Wisla Plock to sasiad w tabeli i z kim bedizemyw ygrywac jak nie z takimi rywalami? Zeby miec jeszcze jakies szanse to trzeba koniecznie wygrywac z dolem tabeli i liczyc na korzystne wyniki innych, przydala by sie taka seria zwyciestw.. pytanie tylko czy stac tych grajkow.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 886 razy
STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 37 404 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 844 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 23 826 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.0487