Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Wreszcie!!! Już w najbliższą sobotę nasza Stalówka zagra pierwszy mecz rewanżowej rundy sezonu 2009/2010 na swoim terenie. Przeciwnikiem będzie Wisła Płock, a spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15:00.

Nie trzeba chyba nikogo zapraszać na to spotkanie, bo wiadomo jak potrzebni jesteśmy teraz naszemu Klubowi. Kto został już fanem Realu lub Barceony niech zostanie w domu, z resztą widzimy się przy ulicy Hutniczej!!

Barwy OBOWIĄZKOWE !!!

Komentarze (17)

Marco | 2010-03-9 16:51

Krótko , zwięźle i na temat więc do zobaczenia w sobotę i jedziemy z dopingiem :)

Ps. Cecherz znów zmienił klub -> » http://www.90minut.pl/news/117/news1.....

Zuch | 2010-03-9 16:59

Nie liczy sie odległość (mam do przejechania ponad 250 km), ale wiara w jakże ważne zwycięstwo. W sobotę muszą być 3 pkt.

Sakiro | 2010-03-9 17:12

Wielka mobilizacja! z tego co wiem to z Płocka trochę osób przyjedzie

Esende | 2010-03-9 17:29

co się tak czepiliście tego Realu i Barcelony kibicuje Blancos już ponad 10 lat ( nigdy nie byłem na meczu, oglądam w tv :) jak by się ktoś miał zaraz przysadzić :) ) i w niczym mi to nie przeszkadza w chodzeniu na H15 i w wyjazdach. Pozdrawiam ZKS !

Stalówka 1938 | 2010-03-9 17:41

duzo osob w młynie i głosny doping !!

Lubelak | 2010-03-9 19:17

nie rozumiem tego ale do Realu czy Barcelony. Przecież w SW są kibice Barcy jeżdżący na mecze i Stalówki i Barcelony. Ani to poziom z polską kopaną ani godzian nie ta. mecz Realu i FCB jest w niedzielę, wiec nie koliduje.

Karpaciarz | 2010-03-9 19:17

mam pytanie ... jakie ceny biletów na sektory ? Z góry dzięki :))

Sakiro | 2010-03-9 19:30

młyn- 10zł
krzesełka- 15zł
kryta- 20zł

Zyga | 2010-03-9 20:21

Slaba jakosc ale jak na razie to nie ma nic lepszego» http://www.youtube.com/watch?v=TTeGyMtX6fc

Forever stal | 2010-03-9 20:25

w sobote wszyscy na mecz !!!!!! pokażmy ze zalezy nam na stalówce . Ona nigdy nie spadnie !!!! utrzyma sie :)

Bzc1938 | 2010-03-9 20:31

Jest to najciekawszy mecz pod względem kibicowskim na Hutniczej w rundzie wiosennej, dlatego MOBILIZACJA na osiedlach i w FC. Obecność obowiązkowa! Ubieramy zielone lub czarne kurteczki, bluzy, koszulki i bierzemy zielono-czarne szale!

Scotty | 2010-03-9 20:42

jeżeli w dalszym ciągu nie będzie żadnego konkretnego nagrania z prezentacji, to postaram się w piątek skleić troche swojego materiału i wrzucić na yt. Korzystając z okazjii, dzięki chłopaki za pochwały, staram sie jak tylko mogę.
Apropo zapowiedzi, przykro mi ale nie dam rady raczej już zrobić żadnej do końca tego sezonu ponieważ w tej chwili mam bardzo mało czasu. Nadrobię w nastepnym bez względu na to gdzie wylądujemy choć wierze że zostaniemy w 1 lidze
Do usłyszenia!

Koko | 2010-03-9 20:48

fajny filmik to co było na prezentacji to mizga a jeszcze większy doping ma być w Sobote więc to będzie nasz dzień więc wszyscy w Sobote godz 15:00 i jazda wspomóżmy ich dopingiem :)

Darekstalowka | 2010-03-9 21:23

Wybiera sie ktos z Krakowa w sobote rano na ten mecz autem ?? jeżeli tak prosiłbym o kontakt pw na forum taki sam nick.

Ad_stalowka | 2010-03-10 10:27

Co ma do tego Real i Barcelona? zwlaszcza jak ich mecz jest w niedziele i nie koliguje.Widac ze pisal to jakis mlodzian co o swiatowej pilce nie ma zadnego pojecia.Miejmy nadzieje ze w koncu nastapi jakies przelamanie, nie maja nic do stracenia,zwlaszcza ze Wisla Plock to sasiad w tabeli i z kim bedizemyw ygrywac jak nie z takimi rywalami? Zeby miec jeszcze jakies szanse to trzeba koniecznie wygrywac z dolem tabeli i liczyc na korzystne wyniki innych, przydala by sie taka seria zwyciestw.. pytanie tylko czy stac tych grajkow.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 17 793 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 2 247 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 242 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 108 701 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04565