Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Wreszcie!!! Już w najbliższą sobotę nasza Stalówka zagra pierwszy mecz rewanżowej rundy sezonu 2009/2010 na swoim terenie. Przeciwnikiem będzie Wisła Płock, a spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15:00.

Nie trzeba chyba nikogo zapraszać na to spotkanie, bo wiadomo jak potrzebni jesteśmy teraz naszemu Klubowi. Kto został już fanem Realu lub Barceony niech zostanie w domu, z resztą widzimy się przy ulicy Hutniczej!!

Barwy OBOWIĄZKOWE !!!

Komentarze (17)

Marco | 2010-03-9 16:51

Krótko , zwięźle i na temat więc do zobaczenia w sobotę i jedziemy z dopingiem :)

Ps. Cecherz znów zmienił klub -> » http://www.90minut.pl/news/117/news1.....

Zuch | 2010-03-9 16:59

Nie liczy sie odległość (mam do przejechania ponad 250 km), ale wiara w jakże ważne zwycięstwo. W sobotę muszą być 3 pkt.

Sakiro | 2010-03-9 17:12

Wielka mobilizacja! z tego co wiem to z Płocka trochę osób przyjedzie

Esende | 2010-03-9 17:29

co się tak czepiliście tego Realu i Barcelony kibicuje Blancos już ponad 10 lat ( nigdy nie byłem na meczu, oglądam w tv :) jak by się ktoś miał zaraz przysadzić :) ) i w niczym mi to nie przeszkadza w chodzeniu na H15 i w wyjazdach. Pozdrawiam ZKS !

Stalówka 1938 | 2010-03-9 17:41

duzo osob w młynie i głosny doping !!

Lubelak | 2010-03-9 19:17

nie rozumiem tego ale do Realu czy Barcelony. Przecież w SW są kibice Barcy jeżdżący na mecze i Stalówki i Barcelony. Ani to poziom z polską kopaną ani godzian nie ta. mecz Realu i FCB jest w niedzielę, wiec nie koliduje.

Karpaciarz | 2010-03-9 19:17

mam pytanie ... jakie ceny biletów na sektory ? Z góry dzięki :))

Sakiro | 2010-03-9 19:30

młyn- 10zł
krzesełka- 15zł
kryta- 20zł

Zyga | 2010-03-9 20:21

Slaba jakosc ale jak na razie to nie ma nic lepszego» http://www.youtube.com/watch?v=TTeGyMtX6fc

Forever stal | 2010-03-9 20:25

w sobote wszyscy na mecz !!!!!! pokażmy ze zalezy nam na stalówce . Ona nigdy nie spadnie !!!! utrzyma sie :)

Bzc1938 | 2010-03-9 20:31

Jest to najciekawszy mecz pod względem kibicowskim na Hutniczej w rundzie wiosennej, dlatego MOBILIZACJA na osiedlach i w FC. Obecność obowiązkowa! Ubieramy zielone lub czarne kurteczki, bluzy, koszulki i bierzemy zielono-czarne szale!

Scotty | 2010-03-9 20:42

jeżeli w dalszym ciągu nie będzie żadnego konkretnego nagrania z prezentacji, to postaram się w piątek skleić troche swojego materiału i wrzucić na yt. Korzystając z okazjii, dzięki chłopaki za pochwały, staram sie jak tylko mogę.
Apropo zapowiedzi, przykro mi ale nie dam rady raczej już zrobić żadnej do końca tego sezonu ponieważ w tej chwili mam bardzo mało czasu. Nadrobię w nastepnym bez względu na to gdzie wylądujemy choć wierze że zostaniemy w 1 lidze
Do usłyszenia!

Koko | 2010-03-9 20:48

fajny filmik to co było na prezentacji to mizga a jeszcze większy doping ma być w Sobote więc to będzie nasz dzień więc wszyscy w Sobote godz 15:00 i jazda wspomóżmy ich dopingiem :)

Darekstalowka | 2010-03-9 21:23

Wybiera sie ktos z Krakowa w sobote rano na ten mecz autem ?? jeżeli tak prosiłbym o kontakt pw na forum taki sam nick.

Ad_stalowka | 2010-03-10 10:27

Co ma do tego Real i Barcelona? zwlaszcza jak ich mecz jest w niedziele i nie koliguje.Widac ze pisal to jakis mlodzian co o swiatowej pilce nie ma zadnego pojecia.Miejmy nadzieje ze w koncu nastapi jakies przelamanie, nie maja nic do stracenia,zwlaszcza ze Wisla Plock to sasiad w tabeli i z kim bedizemyw ygrywac jak nie z takimi rywalami? Zeby miec jeszcze jakies szanse to trzeba koniecznie wygrywac z dolem tabeli i liczyc na korzystne wyniki innych, przydala by sie taka seria zwyciestw.. pytanie tylko czy stac tych grajkow.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 13 4-4-5 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
17 Olimpia Elbląg 13 3-1-9 10
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1242) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (361)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 874 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 760 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 057 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 101 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.04123