Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sobotni mecz z Wisła Płock przełożony

Sobotni mecz z Wisła Płock przełożony

Z powodu obfitych opadów śniegu mecz Stal Stalowa Wola - Wisła Płock zostanie rozegrany w innym terminie. Niestety przyszło nam czekać kolejne tygodnie na pierwszy mecz rewanżowej rundy na własnym stadionie.

Więcej informacji wkrótce.

Komentarze (13)

Dolny | 2010-03-12 12:19

..na szczeście :D

Dolny | 2010-03-12 12:21

bo w taką piździawice mało osób by przyszło

Biggie | 2010-03-12 12:41

przełożą na jakąś środę a wtedy też więcej nie przyjdzie

Johnyy | 2010-03-12 14:07

Dolny jesli myslisz ze to nam na dobre wyjdzie to ejstes w bledzie:)

Mlynarek | 2010-03-12 14:21

Z jednej strony dla nas to dobrze, jutro kilku zawodników z powodu kontuzji nie mogłoby grać z powodu kontuzji. Pożyjemy zobaczymy

Darqs_nisko | 2010-03-12 14:24

na pewno nie wyjdzie na dobre zmiana terminu zawodnikom!!!Po wygranym meczu u siebie z Wisłą Płock ( na co każdy z nas liczy) może chłopaki by sie odbudowali może zaskoczyła by w nich jakas iskierka nadziei a tak to trzeba bedzie znów grac mecz wyjazdowyyy i oby tylko z jakim zapasem punktowym.
Pozdrowienia :]

Johnyy | 2010-03-12 14:57

zarzad nie ma nic wsoplnego z boiskem
boiskiem opiekuje sie mosir

najpierw pomysl potem pisz:)

**** | 2010-03-13 10:05

Wg. mnie bedziemy musieli częsciej organizowac konkursy dla strzelcow zwycięskiej bramy.. np.300 zl i moze wtedy bardziej ich zmobilizujemy.. szkoda ze musimy sie posuwac juz do takich srodkow ale ja innego sposobu nie widze... wszyscy na Wisle !!!

**** | 2010-03-13 18:50

Tragos30 tu ni chodzi o stadion bo flota sandecja i kilka innych klubow tez nie ma sie czym chwalic... tu chodzi o to ze zarzad juz od dawna sobie olewal i powoli sie staczalismy az do teraz i jestesmy juz na dnie.. bo jak by wczesniej cos probowali dzialac to moze by wpadl jakis pilkarz , sponsor itp.. ale nie to nie ...

Lubelak | 2010-03-13 19:24

Mystery69
Motor nie liczac kilku grajków: Białek, np. to ma skąłd zdecydowanie gorszy pd naszeg. organizacja jest tam jeszcze gorsza choć trochę drgnęlo dzięki zmianom w Zarzadzie.
Co do Baniaka, to bierze on 20.000 na rekę, większośc kasy obecnej na grajków (rozliczenie za tamten sezon plus nadrobienie zaległości) to kredyty (wzięte przez prywatne osoby) i kasa prywatnych osób. Reszta to kasa z miasta. To wystaczy im na kilka miechów. potem będzie dramat, przynajmniej nic nie zapowiada polepszenia a wręcz odwrotnie. Zresztą to są problemy Motoru nie nasze.
My mamy kupę własnych, bo zmian w klubie nie widać....

Stalex | 2010-03-13 19:55

Tragos30!
Mniemam że to Twój wiek w nicku upoważnia Cię do podawania się za znawcę piłki. Może nim i jesteś ale zapominasz o tym że na grajków trzeba mieć pieniądze. Kontrakty zawodników za Łacha odbijają się czkawką właśnie dziś! Ok.1,5 mln długu który sam się nie zrobił.
Co do wyników Łacha przy takim składzie to mocno bym się zastanowił, bo o utrzymanie walczyliśmy do końca, a parę meczów też ewidentnie mu nie wyszło. Nie wspomnnę o zatrudnianiu graczy którzy nie zagrali ani minuty, nie daniu szansy młodym zawodnikom, albo choćby o słynnym Kmieciku który zawitał do nas "po znajomości", nie grał nic a dobrą kasę wziął......
Nie licytujmy się więc, jak było, a jak jes,t bo powtarzam jescze raz: KASA JEST PUSTA!!!
Widzę że wątpisz w pomysły SKSSW z kartami Społem i karnetami, więc skoro się tak znasz geniuszu - to powiedz skąd wziąść tą brakującą kasę????
Z tego co piszesz to wnioskuję że lepiej wątpić we wszystko i nic nie robić. Żenada! Nawet tak trudna sytuacjia nie zwalnia nas z bycia z tą drużyną na ddobre i na złe.
Wierzę że doczekamy się jescze lepszych czasów dla Stalówki, ale napewno nie jęcząć, wątpiąc i nie robiąc nic. Samo nic się nie zrobi.....
Pozdrawiam

Bzc1938 | 2010-03-14 13:38

W rundzie wiosennej jedziemy tylko do Nowego Sącza, Szczecina i Lublina. Na te mecze wejdziemy na 100% więc zaliczmy te wyjazdy w konkretnych liczbach, a szczególnie wyjazd na Pogoń, bo na Motor i Sandecję jest nie daleko i na pewno nas tam będzie dużo.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 470 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 45 005 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 859 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 643 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04189