Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sobotni mecz z Wisła Płock przełożony

Sobotni mecz z Wisła Płock przełożony

Z powodu obfitych opadów śniegu mecz Stal Stalowa Wola - Wisła Płock zostanie rozegrany w innym terminie. Niestety przyszło nam czekać kolejne tygodnie na pierwszy mecz rewanżowej rundy na własnym stadionie.

Więcej informacji wkrótce.

Komentarze (13)

Dolny | 2010-03-12 12:19

..na szczeście :D

Dolny | 2010-03-12 12:21

bo w taką piździawice mało osób by przyszło

Biggie | 2010-03-12 12:41

przełożą na jakąś środę a wtedy też więcej nie przyjdzie

Johnyy | 2010-03-12 14:07

Dolny jesli myslisz ze to nam na dobre wyjdzie to ejstes w bledzie:)

Mlynarek | 2010-03-12 14:21

Z jednej strony dla nas to dobrze, jutro kilku zawodników z powodu kontuzji nie mogłoby grać z powodu kontuzji. Pożyjemy zobaczymy

Darqs_nisko | 2010-03-12 14:24

na pewno nie wyjdzie na dobre zmiana terminu zawodnikom!!!Po wygranym meczu u siebie z Wisłą Płock ( na co każdy z nas liczy) może chłopaki by sie odbudowali może zaskoczyła by w nich jakas iskierka nadziei a tak to trzeba bedzie znów grac mecz wyjazdowyyy i oby tylko z jakim zapasem punktowym.
Pozdrowienia :]

Johnyy | 2010-03-12 14:57

zarzad nie ma nic wsoplnego z boiskem
boiskiem opiekuje sie mosir

najpierw pomysl potem pisz:)

**** | 2010-03-13 10:05

Wg. mnie bedziemy musieli częsciej organizowac konkursy dla strzelcow zwycięskiej bramy.. np.300 zl i moze wtedy bardziej ich zmobilizujemy.. szkoda ze musimy sie posuwac juz do takich srodkow ale ja innego sposobu nie widze... wszyscy na Wisle !!!

**** | 2010-03-13 18:50

Tragos30 tu ni chodzi o stadion bo flota sandecja i kilka innych klubow tez nie ma sie czym chwalic... tu chodzi o to ze zarzad juz od dawna sobie olewal i powoli sie staczalismy az do teraz i jestesmy juz na dnie.. bo jak by wczesniej cos probowali dzialac to moze by wpadl jakis pilkarz , sponsor itp.. ale nie to nie ...

Lubelak | 2010-03-13 19:24

Mystery69
Motor nie liczac kilku grajków: Białek, np. to ma skąłd zdecydowanie gorszy pd naszeg. organizacja jest tam jeszcze gorsza choć trochę drgnęlo dzięki zmianom w Zarzadzie.
Co do Baniaka, to bierze on 20.000 na rekę, większośc kasy obecnej na grajków (rozliczenie za tamten sezon plus nadrobienie zaległości) to kredyty (wzięte przez prywatne osoby) i kasa prywatnych osób. Reszta to kasa z miasta. To wystaczy im na kilka miechów. potem będzie dramat, przynajmniej nic nie zapowiada polepszenia a wręcz odwrotnie. Zresztą to są problemy Motoru nie nasze.
My mamy kupę własnych, bo zmian w klubie nie widać....

Stalex | 2010-03-13 19:55

Tragos30!
Mniemam że to Twój wiek w nicku upoważnia Cię do podawania się za znawcę piłki. Może nim i jesteś ale zapominasz o tym że na grajków trzeba mieć pieniądze. Kontrakty zawodników za Łacha odbijają się czkawką właśnie dziś! Ok.1,5 mln długu który sam się nie zrobił.
Co do wyników Łacha przy takim składzie to mocno bym się zastanowił, bo o utrzymanie walczyliśmy do końca, a parę meczów też ewidentnie mu nie wyszło. Nie wspomnnę o zatrudnianiu graczy którzy nie zagrali ani minuty, nie daniu szansy młodym zawodnikom, albo choćby o słynnym Kmieciku który zawitał do nas "po znajomości", nie grał nic a dobrą kasę wziął......
Nie licytujmy się więc, jak było, a jak jes,t bo powtarzam jescze raz: KASA JEST PUSTA!!!
Widzę że wątpisz w pomysły SKSSW z kartami Społem i karnetami, więc skoro się tak znasz geniuszu - to powiedz skąd wziąść tą brakującą kasę????
Z tego co piszesz to wnioskuję że lepiej wątpić we wszystko i nic nie robić. Żenada! Nawet tak trudna sytuacjia nie zwalnia nas z bycia z tą drużyną na ddobre i na złe.
Wierzę że doczekamy się jescze lepszych czasów dla Stalówki, ale napewno nie jęcząć, wątpiąc i nie robiąc nic. Samo nic się nie zrobi.....
Pozdrawiam

Bzc1938 | 2010-03-14 13:38

W rundzie wiosennej jedziemy tylko do Nowego Sącza, Szczecina i Lublina. Na te mecze wejdziemy na 100% więc zaliczmy te wyjazdy w konkretnych liczbach, a szczególnie wyjazd na Pogoń, bo na Motor i Sandecję jest nie daleko i na pewno nas tam będzie dużo.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola             Skra Częstochowa
2019-03-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Leândro 84 (k)     
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 25 14-5-6 47
2 Widzew Łódź 24 12-9-3 45
3 Olimpia Grudziądz 25 13-4-8 43
4 GKS Bełchatów 25 11-10-4 43
5 Elana Toruń 25 10-11-4 41
6 Górnik Łęczna 25 10-8-7 38
7 Stal Stalowa Wola 25 11-4-10 37
8 Resovia Rzeszów 24 9-7-8 34
9 Znicz Pruszków 25 9-7-9 34
10 Skra Częstochowa 25 9-5-11 32
11 Pogoń Siedlce 25 8-7-10 31
12 Błękitni Stargard Szcz. 25 8-4-13 28
13 Ruch Chorzów 25 6-9-10 27
14 Gryf Wejherowo 25 7-6-12 27
15 Rozwój Katowice 25 6-8-11 26
16 Siarka Tarnobrzeg 24 7-4-13 25
17 ROW 1964 Rybnik 24 4-11-9 23
18 Olimpia Elbląg 23 5-7-11 22

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 263 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 413 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 25 568 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 567 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04786