Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Szukamy osoby/osób do tworzenia zapowiedzi meczowych

Szukamy osoby/osób do tworzenia zapowiedzi meczowych

Dzięki współpracy SKSSW z firmą PMB-LED, możemy oglądać zapowiedzi na mecze, prezentacje itp. na ekranach LED w naszym mieście. Jest to bardzo skuteczna promocja zarówno Klubu jak i spotkań piłkarskich naszej Stalówki.

Niestety redakcja strony stalowka.pl nie ma czasu i doświadczenia w przygotowywaniu takich prezentacji. Scooty który ma w swoim dorobku kilka takich filmów też nie jest w stanie tworzyć takich prezentacji co tydzień. Szkoda więc, skoro mamy możliwość wyświetlania zapowiedzi meczowych na telebimach nie korzystać z tego.

W związku z tym szukamy osób które wezmą to na swoje barki i będą mogły z korzyścią dla nas wszystkich takie krótkie filmiki przygotowywać.

Więcej informacji pod nr gg: 12280518.
Liczymy na zainteresowanie !!!

Komentarze (40)

Mmaniak | 2010-03-15 00:51

Super pomysl, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

Zatorze | 2010-03-15 10:42

Szukam starych zdjęć Stalówki, z lat 1980-1999 Chętnych do pomocy proszę o przesłanie zdjęć na adres stal_zemsty14@o2.pl
Dla chętnych i pomocnych z góry dzięki...

Staloweczka1938 | 2010-03-16 10:32

Jest moze Wyjazd Na GiEksE?

Biggie | 2010-03-16 10:57

nie ma, stadion zamkniety

Staloweczka1938 | 2010-03-16 11:39

SZKODA !!!!

Suawek | 2010-03-16 12:04

Stadion GKS zamknięty jest dla wszystkich czy tylko dla kibiców gości?

P!otrek | 2010-03-16 12:27

Na forum GieKSy trwają przygotowania kibicowskie przed meczem, więc chyba stadion otwarty. Suawek, odezwij się na forum do mnie albo do Cyc-a.

Johny | 2010-03-16 14:14

tak myślę, że zostało jeszcze kilkanaście tygodni radości z piłki w Stalowej Woli. Niedługo nie będzie sensu robić jakiekolwiek prezentacje, zapowiedzi, mobilizacje...bo nie będzie kogo prezentować i na kogo się mobilizować... Tutaj nikogo nie obchodzi piłka!
Żaden sponsor nie przyjdzie, bo jakby miał ktoś w to wejść, to piłkarze pozyskaliby sponsora wtedy, kiedy był za Łacha prawdziwy szał i moda na piłkę, a na stadionie siedziało 5-6 tyś. osób. Poza tym zobaczcie na układ personalny w klubie - nikt z tymi ludźmi nie będzie pracował i im powierzał swoich pieniędzy. Jedyną szansą (marną) jest spółka akcyjna, która podobno ma powstać w maju - Nie zobaczę, nie uwierzę!. A co się tyczy stadionu, to zapewne znajdzie się tysiąc powodów, dla których środki pieniężne zabezpieczone pod budowę nowego obiektu, znajdą inne zastosowanie. W końcu w mieście brakuje kasy na wiele innych rzeczy... Tak więć ze stadionem się też pewnie pożegnamy. W mediach cisza zupełna na ten temat, a przecież pierwsze prace miały rozpocząć się w marcu!!!!
Potem powiedzą, że na II ligę i tak nie potrzeba lepszego obiektu....
Tak, że - cieszmy się z tego co mamy, bo mamy to już niedługo........
Z kibicowskim pozdrowieniem

Spotters | 2010-03-16 14:14

Na stadionie GKS Katowice niestety jest zamknięty sektor gości.

Zatorze | 2010-03-16 14:29

Ale się Johny wyżaliłeś ja już jeżdze 17 czy 18 lat na Stalówkę i jakoś nie przejmuje się tym czy będą grali w 2 czy 3 lub nawet A klasie. Mogą nawet wcale nie grać i może nie być drużyny a i tak będę dalej tkwił w tym co robię. Mówisz nie ma sensu robić prezentacji piłkarzy i całej reszty masz racje nie ma sensu robić tego dla takich kibiców jak TY. Ja żebym miał jezdzić jak jak kiedyś w 6 10 lub 20 będę to robił bo to jest moje całe życie i to jest mój sens w życiu żeby pracować dwa razy mocniej wtedy gdy tacy jak Ty odwracają się plecami

MAM już dość waszych żalów i smutków bo to się robi żałosne...

Rysiek120891 | 2010-03-16 15:17

Popieram w 100% Zatorze.

Biggie | 2010-03-16 18:00

Zatorze, riposta palce lizac, oby to przymknelo dziob coniektorym kibicom sukcesu

Marconi1938 | 2010-03-16 18:15

Choc czasami denerwuje mnie twoje gadanie 'Zatorze' to tym razem masz racje i trafiles w samo sedno sprawy! Definicja wierności!

Paker220890 | 2010-03-16 19:43

Niewazne jak gra i w ktorej lidze bendzie nasza staloweczka ale wiemy jedno wierni az po grob! Hej Stal pozdrawiam.

Mati1938 | 2010-03-16 19:58

Popieram Pakera. Pozdrawiam wiernych kibiców którzy wierzą w Stalówkę!!!!!!!!

Adam | 2010-03-16 20:03

paker zamiast pakować w mięśnie napakuj coś do mózgu bo pisze się będzie, a nie bendzie.

Matek | 2010-03-16 20:06

Przepraszam czy ktos wie na jakim etapie sa prace budowlane nowego stadionu i gdzie on powstaje?

Johny | 2010-03-16 20:41

Widzę kolego Zatorze, że w szkole z \"czytania ze zrozumieniem\" miałeś pałę ! Trudno, Twój problem... Ale nie wiem skąd Twoje wnioski i czemu sądzisz, że jestem kibicem sukcesu i jak Stal spadnie, to ja się od razu wycofam i odwrócę.
Tak, dla Twojej informacji: mam cztery dychy na karku, dwójkę dzieci i na mecze jeździłem wtedy, gdy ty jeszcze z dziadziem na stadion przychodziłeś w piłkę pokopać.
Napisałem o tym, co powyżej, bo normalnie mnie wk...., to co robią z moim klubem - i tyle! A co do prezentacji, to uważam, że każdy prawdziwy kibic wie kiedy i z kim jest mecz i nic dodatkowego nie musi go bardziej namawiać na pójście na mecz.
Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam!

Adam | 2010-03-16 21:36

do wyżej

Tato to Ty?

Stalex | 2010-03-16 22:03

Johny.
Mam wrażenie że Zatorze przeczytał tekst ze zrozumieniem , ewentualnie Ty masz problem z wyartykułowaniem myśli.
Piszesz:"...Niedł ugo nie będzie sensu robić jakiekolwiek prezentacje, zapowiedzi, mobilizacje..." To są Twoje słowa.
Więc ja się pytam ; Nie będzie sensu bo co bo się liga zmieni? Bo Stalówka przestanie Ci się podobać? A może wogóle nic nie robić bo nie jesteśmy w ekstraklasie? Kiedy jest sens coś robić a kiedy nie?
Zastanów się zanim coś napiszesz. Dla niektórych, choćby dla Zatorza ,Stalówka i to co wokół niej, bez względu na ligę i okoliczności jest wartością samą w sobie....Nie wiem czy wiesz o czym wogóle mówię, choć ze względu na Twój rzekomy wiek powinieneś....
Polecam jescze raz przeczytanie tekstu Zatorza tym razem ze zrozumieniem :)
Pozdrawiam

Zatorze | 2010-03-16 22:11

Ja Ci powiem tyle jedynki nie miałem z czytania ale mam na tyle jaja ze pracuje nad tym żeby coś zrobić z niczego chociaż dla wielu nie ma to sensu. Ty masz już tyle lat na karku ale nie chce Ci przypominać że to takie stare osoby jak Ty zabierały szaliki, kasę i inne rzeczy.

Zatorze | 2010-03-16 22:12

Gdzie wtedy byłeś ? miałeś jaja żeby temu zaprzestać jak swój swojego okradał? Bo z tego co pamiętam takie były z wami wyjazdy na mecze wróg mnie nie skroił tylko stara gwardia jest się czym chwalić.

Zatorze | 2010-03-16 22:14

I ile masz wyjazdów? bo z tego co pamiętam to marnie wyglądały liczby z tamtych czasów, a że pisze książkę na ten temat to wiem i nie ma się czym chwalić bo jakoś mało kto opowiada gdzie był albo tak ściemnia że temat lat 80 jest na prawdę mało ciekawy nie mów mi tu o Knurowie Poznaniu czy Łodzi.

Zatorze | 2010-03-16 22:14

Zresztą jak chcesz to Zatorze to p. Kudel wiec możesz podbić i pogadać. Ja mam jaja i potrafię się przyznać do tego kim jestem i nie jestem anonimowy tak jak reszta która chowa się za nickami lub rodziną. I nie licytuj się z wyjazdami bo szkoda gadać. Masz racje w piłkę grałem z dziadkiem. A Ty co robiłeś ? Dla twojej wiadomości tez mam rodzinę. Również Cię pozdrawiam. W moim poście chodzi tylko o jedno żal mi że każdy tylko narzeka i marudzi a nikt nawet nie przyłoży ręki do tego czym jest ciężka praca w odbudowie tego syfu.
Adam jeśli jesteś taki mądry to zapraszam do SKSSW

Zatorze | 2010-03-16 22:16

oczywiście bez nerwów haha

Adam | 2010-03-16 22:47

spoko jak skończe 16 lat za miesiąc to chętnie się zapisze :))

Zatorze | 2010-03-16 22:49

Czego 16 ja Cię już teraz zapraszam służę pomocą! To w Was młodych jest przyszłość. Pozdrawiam

Adam | 2010-03-16 22:54

2. Małoletni poniżej 16 roku życia nie mogą być przyjmowani do Stowarzyszenia. Osoby
w wieku od 16 do 18 lat, którzy mają ograniczoną zdolność do czynności prawnych, mogą należeć do Stowarzyszenia i korzystać z czynnego i biernego prawa wyborczego, z tym że
w składzie Zarządu Stowarzyszenia większość muszą stanowić osoby o pełnej zdolności do czynności prawnych.

Zatorze | 2010-03-16 22:58

SKSSW to duża grupa ludzi która ze sobą współpracuje od Ultrasów, zwykłych szalikowców i tym podobnych więc myślę że by się znalazło miejsce i dla Ciebie chociaż brakuje Ci tych paru miesięcy lub dni. I nie musisz działać na papierach liczą się chęci. Zresztą wiesz o co chodzi.

Adam | 2010-03-16 23:01

Napisz na pw. Speichler . to się dogadamy.

Omegas | 2010-03-17 08:30

widze ze wy jestescie wytrwali bo ja chodze na mecze juz 5 lat na wyjazdach to z 4-5x na sezon jestem ale jak widze ze na 20meczy widzew ma 47pnkt a my na 20 tylko 10 to niemam slow by cos pisac watpie w to ze sie wzbijemy a co do innych to tez wierze w to ze (kiedys sie wzbijemy)

Jack1938 | 2010-03-17 11:41

Do Johny i innych . Z wywodami dotyczącymi nowego stadionu radzę zaczekać . Do końca marca powinien być zakończony projekt . Dajcie na luz z pisaniem że , miał być już dawno itd. Stadion to nie to samo co wybudowanie altanki na działkach jest to bardzo duża inwestycja obejmująca zupełnie nowe ciągi wodociągów , kanalizacji , wymiennikowni , zasilania energetycznego itd itd . Nie miejsce by to wszystko teraz tutaj opisywać . My mamy swoje zadania do wykonania ; KARNETY i teraz proszę się popatrzeć na siebie co zrobiłem w tej sprawie . Pytam na co czekacie ? na co ? Jakoś w innych klubach potrafią a wcale zarobki np. w Łodzi nie są wyższe niż u nas . Widzew - kibice kupili karnety na kwotę około 700tyś i jest zasilenie klubu , jest . ŁKS sprzedanych ponad 1500karnetów a sprzedaż odbywała się gdy nie było pewne czy przystąpią do rozgrywek . I tak wygląda realne wsparcie . Bicie piany oczerniając kogo się tylko da nie pomaga nikomu . A i jeszcze jedno . Wg mnie nie jest to dobre miejsce do licytowania się ilością wyjazdów . Wyprzedzając pytanie czy ja kiedykolwiek byłem na wyjeździe odpowiem że, zdarzyło mi się być . Ogarnijcie się z KARNETAMI . Pozdrawiam

Zatorze | 2010-03-17 13:46

Ja już kiedyś pisałem jeśli się utrzymać lub spaść z ligi to z klasą panowie a wiem że Nas wszystkich stać na to żeby pokazać innym że Stalówka to nie tylko klub ale i bardzo dobrzy kibice. Pozdrawiam. Johny myślę że warto kiedyś pogadać na realu bo najważniejsze to się dogadać i wspólnie obrać jakiś kierunek co dalej... Pozdro dla Ciebie

Johny | 2010-03-17 13:57

Hej Zatorze - dokładnie. Komp to nie to samo, tymbardziej, że wszystkim nam jeden cel przyświeca i to samo nas wkurza. Masz bardzo wiele racji i szanuję ludzi z poglądami. Myślę, że rozmowa przy piwie byłaby ciekawa, bo i Ty mi, i ja Tobie mógłbym wiele ciekawego powiedzieć. Pewne rzeczy nie powinny być pisane...... Pozdrawiam!

Staloweczka1938 | 2010-03-17 15:41

Kiedy jest nastepne Spotkanie SKSSW?

Stalex | 2010-03-17 17:42

Johny. Teraz bez ściemy pasuje przeprosć Zatorze za nieumiejętność czytania ze zrozumieniem i pały w szkole i przyznać się że trochę się zagalopowałeś....:)
Wychodzi na to że to jednak Zatorze miał rację: że zawsze warto walczyć i być wiernym ideałom i zasadom....
Nie wykręcaj się więc piwem i pogaduszkami bo wystarczy tylko " magiczne" słowo i przyznanie się do błędu.
Błędy popełniamy wszyscy i to żaden wstyd, tylko ten co nic nie robi, nie myli się...
Bravo Zatorze za determinację w uświadamianiu niedowiarków....:)
Pozdrawiam

Zatorze | 2010-03-17 23:51

Myślę że jednak ja też popełniam błędy i to jest właśnie ta świadomość że nieraz warto się przyznać do tego a przeprosiny? wolę piwo i żebyś Johny poopowiadał trochę historii do książki żeby to utrwalić na papierze Pozdrawiam

Heja | 2010-03-18 12:12

TO JEST SMIESZNE ZEBY CZLOWIEK NIEMOGL OGLADNAC PREZENTACJI PILKARZY STALOWKI , ANI ZDJEC NIEMA NA NECIE ANI FILMIKOW. /EMIGRANT

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (778)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 889 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 345 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 264 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 524 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.03932