Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis z GKS Katowice 1:1

Remis z GKS Katowice 1:1

20 marca 2010, 17:00 - Katowice (stadion GKS-u)

GKS Katowice 1-1 Stal Stalowa Wola

Adrian Napierała 90 - Krystian Lebioda 33



GKS: Jacek Gorczyca - Mateusz Sroka, Jakub Dziółka, Adrian Napierała, Łukasz Uszalewski - Kamil Cholerzyński, Gabriel Nowak (60 Łukasz Wijas), Tomasz Hołota, Piotr Plewnia - Paweł Buśkiewicz (68 Michał Nowak), Bartłomiej Dudzic (82 Remigiusz Malicki).

Stal: Paweł Zarzycki - Piotr Szymiczek, Daniel Treściński, Mariusz Myszka, Krystian Lebioda - Iwan Łytwyniuk, Jaromir Wieprzęć (13 Cezary Czpak), Krzysztof Trela, Piotr Gilar - Abel Salami, Paweł Wasilewski.



żółte kartki: Dziółka, Cholerzyński, Michał Nowak - Myszka, Wasilewski, Lebioda.

sędziował: Marcin Słupiński (Sieradz).
widzów: 5000.


źródło: własne / SportSlaski.pl / Echo Dnia

Komentarze (10)

Kumar | 2010-03-20 21:19

Kolejne spotkanie i kolejna porcja wiadomości do skasowania,. Jeśli macie zamiar dodać komentarz typu h..j, k..wa, ja pier.. le , piszcie go do kolegów na naszej klasie bo ta strona to nie miejsce na wasze gorzkie żale. Wiadomo bramka w samej końcówce, ale chyba remis przed spotkaniem balibyśmy w ciemno chociaż wiadomo jak potrzebne są nam teraz punkty. Nie dość ze bramka w 94 minucie to jeszcze 20 minut trzeba spędzić na kasowaniu waszych przemyśleń pomeczowych! Kibice sukcesu.

Dantes | 2010-03-20 21:51

Najlepiej skasuj dodawanie komentarzy i bedzie spokoj, po co sie katujesz ? albo ogólnodostepna dyskusja albo brak.

Kumar | 2010-03-20 21:59

Nie pisałem że dobrym wyjściem jest blokowanie komentarzy, tylko trzymanie ich na jakimś poziomie. Skoro oficjalna strona klubu jest uzupełniana raz na tydzień a stalowka.pl to kilka tysięcy wejść dziennie to znaczy że naprawdę dużo osób ją czyta nie tylko kibiców, ale i ludzie z UM, sponsorzy [ mali i mniejsi ] itp itd, a jak was czytają to pewnie się załamują bardziej niż tym wynikiem. Szkoda pisać newsy typu "Komentarz lek na całe zło" jak tego jeden z drugim i tak nie zrozumie.

Kumar | 2010-03-20 22:16

Jeszcze dodam, że piłka nożna, klub to nie tylko granie w 1 lidze. Są spadki, awanse. Są chwile gorsze i lepsze. Najważniejsze jest to żeby być z klubem na dobre i na złe. A jany których z nicków nie chce tu wymieniać mieniącymi się znawcami piłki, piszą komentarze jakby był koniec świata bo z GKS Katowice 1:1 zremisowali. Popatrz jeden z drugim gdzie są kluby z bogatsza historią niż nasza, kluby z większych miejscowości. Świerzy przykład Hetman Zamość - tam też nie znalazły się pieniądze i klub się posypał. A to gdzie my jesteśmy teraz to nie sukces, a cud. Powinniśmy mimo gorszych czasów być z zespołem, a ci krzykacze najwięksi pewnie kart społem nie odebrali o karnetach nie mówiąc. Przy kolejnym meczu będzie podobnie jeśli chodzi o komentarze to posypią się bany na stronie, a za zdjęcie trzeba będzie wpłacić kasę na konto SKSSW. Także może się nad następnymi wpisami zastanowicie bo niektórzy już nie mają takiej możliwości.

Zasada | 2010-03-20 23:05

Raz się jest na wozie a raz pod wozem. Trudno jest remis i z tego trzeba się cieszyć.

Durddy | 2010-03-21 08:37

Strasznego macie pecha , ale nastęony mecz musi być zwycięstwo POZDROWIENIA Z RZESZOWA Trzymajcie się !

Zatorze | 2010-03-21 11:47

Kumar dobry wpis jeśli nie mamy awansować do Ekstraklasy to albo można się utrzymać albo spaść a jeśli spadniemy to można znowu awansować na tym polega piłka nożna. I to jest w tym fajne że można przeżyć tyle emocji szczęścia radości czy smutku.
Co do piłkarzy pewnie też czytają tą stronę i powiem tyle dużo ludzi po Was jedzie, ale macie jaja że dalej ciągniecie tą grę ja jestem z Wami i Dziękuje za remis i jakąkolwiek walkę do końca!

Sakiro | 2010-03-21 12:10

głupia strata bramki ale co poradzić, nie straciłem wiary w Was chłopaki. W meczu z GKP muszą być 3pkt

Staloweczka1938 | 2010-03-21 19:02

JESLI WIARA CZYNI CUDA JA WIERZE ZE SIE UDA!
ja wierze że stalowka sie utrzyma!
bo ci pilkarze maja ambicje i chec do walki
przyklad z katowicami mieli jaja i mogli wygrac ale tylko remis niestety
a stalowka nawet jesli spadnie to ja dalej bede chodzil na mecze i dopingowal moja druzyne nawet jesli by w A klasie mieli grac BO Fanatyzm do tego klubu to nasza chora religia!!!
bo jestem temu klubowi wierny az po grob!

TYLKO STALOWKA NAJLEPSZA DRUZYNA JEST!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 41 079 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 909 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 280 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 13 629 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03719