Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis z GKS Katowice 1:1

Remis z GKS Katowice 1:1

20 marca 2010, 17:00 - Katowice (stadion GKS-u)

GKS Katowice 1-1 Stal Stalowa Wola

Adrian Napierała 90 - Krystian Lebioda 33



GKS: Jacek Gorczyca - Mateusz Sroka, Jakub Dziółka, Adrian Napierała, Łukasz Uszalewski - Kamil Cholerzyński, Gabriel Nowak (60 Łukasz Wijas), Tomasz Hołota, Piotr Plewnia - Paweł Buśkiewicz (68 Michał Nowak), Bartłomiej Dudzic (82 Remigiusz Malicki).

Stal: Paweł Zarzycki - Piotr Szymiczek, Daniel Treściński, Mariusz Myszka, Krystian Lebioda - Iwan Łytwyniuk, Jaromir Wieprzęć (13 Cezary Czpak), Krzysztof Trela, Piotr Gilar - Abel Salami, Paweł Wasilewski.



żółte kartki: Dziółka, Cholerzyński, Michał Nowak - Myszka, Wasilewski, Lebioda.

sędziował: Marcin Słupiński (Sieradz).
widzów: 5000.


źródło: własne / SportSlaski.pl / Echo Dnia

Komentarze (10)

Kumar | 2010-03-20 21:19

Kolejne spotkanie i kolejna porcja wiadomości do skasowania,. Jeśli macie zamiar dodać komentarz typu h..j, k..wa, ja pier.. le , piszcie go do kolegów na naszej klasie bo ta strona to nie miejsce na wasze gorzkie żale. Wiadomo bramka w samej końcówce, ale chyba remis przed spotkaniem balibyśmy w ciemno chociaż wiadomo jak potrzebne są nam teraz punkty. Nie dość ze bramka w 94 minucie to jeszcze 20 minut trzeba spędzić na kasowaniu waszych przemyśleń pomeczowych! Kibice sukcesu.

Dantes | 2010-03-20 21:51

Najlepiej skasuj dodawanie komentarzy i bedzie spokoj, po co sie katujesz ? albo ogólnodostepna dyskusja albo brak.

Kumar | 2010-03-20 21:59

Nie pisałem że dobrym wyjściem jest blokowanie komentarzy, tylko trzymanie ich na jakimś poziomie. Skoro oficjalna strona klubu jest uzupełniana raz na tydzień a stalowka.pl to kilka tysięcy wejść dziennie to znaczy że naprawdę dużo osób ją czyta nie tylko kibiców, ale i ludzie z UM, sponsorzy [ mali i mniejsi ] itp itd, a jak was czytają to pewnie się załamują bardziej niż tym wynikiem. Szkoda pisać newsy typu "Komentarz lek na całe zło" jak tego jeden z drugim i tak nie zrozumie.

Kumar | 2010-03-20 22:16

Jeszcze dodam, że piłka nożna, klub to nie tylko granie w 1 lidze. Są spadki, awanse. Są chwile gorsze i lepsze. Najważniejsze jest to żeby być z klubem na dobre i na złe. A jany których z nicków nie chce tu wymieniać mieniącymi się znawcami piłki, piszą komentarze jakby był koniec świata bo z GKS Katowice 1:1 zremisowali. Popatrz jeden z drugim gdzie są kluby z bogatsza historią niż nasza, kluby z większych miejscowości. Świerzy przykład Hetman Zamość - tam też nie znalazły się pieniądze i klub się posypał. A to gdzie my jesteśmy teraz to nie sukces, a cud. Powinniśmy mimo gorszych czasów być z zespołem, a ci krzykacze najwięksi pewnie kart społem nie odebrali o karnetach nie mówiąc. Przy kolejnym meczu będzie podobnie jeśli chodzi o komentarze to posypią się bany na stronie, a za zdjęcie trzeba będzie wpłacić kasę na konto SKSSW. Także może się nad następnymi wpisami zastanowicie bo niektórzy już nie mają takiej możliwości.

Zasada | 2010-03-20 23:05

Raz się jest na wozie a raz pod wozem. Trudno jest remis i z tego trzeba się cieszyć.

Durddy | 2010-03-21 08:37

Strasznego macie pecha , ale nastęony mecz musi być zwycięstwo POZDROWIENIA Z RZESZOWA Trzymajcie się !

Zatorze | 2010-03-21 11:47

Kumar dobry wpis jeśli nie mamy awansować do Ekstraklasy to albo można się utrzymać albo spaść a jeśli spadniemy to można znowu awansować na tym polega piłka nożna. I to jest w tym fajne że można przeżyć tyle emocji szczęścia radości czy smutku.
Co do piłkarzy pewnie też czytają tą stronę i powiem tyle dużo ludzi po Was jedzie, ale macie jaja że dalej ciągniecie tą grę ja jestem z Wami i Dziękuje za remis i jakąkolwiek walkę do końca!

Sakiro | 2010-03-21 12:10

głupia strata bramki ale co poradzić, nie straciłem wiary w Was chłopaki. W meczu z GKP muszą być 3pkt

Staloweczka1938 | 2010-03-21 19:02

JESLI WIARA CZYNI CUDA JA WIERZE ZE SIE UDA!
ja wierze że stalowka sie utrzyma!
bo ci pilkarze maja ambicje i chec do walki
przyklad z katowicami mieli jaja i mogli wygrac ale tylko remis niestety
a stalowka nawet jesli spadnie to ja dalej bede chodzil na mecze i dopingowal moja druzyne nawet jesli by w A klasie mieli grac BO Fanatyzm do tego klubu to nasza chora religia!!!
bo jestem temu klubowi wierny az po grob!

TYLKO STALOWKA NAJLEPSZA DRUZYNA JEST!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 115 850 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 022 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 23 237 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 483 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.06155