Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wypowiedzi trenerów po meczu Gieksa - Stal

Wypowiedzi trenerów po meczu Gieksa - Stal

GKS Katowice zremisował przed własną publicznością ze Stalą Stalowa Wola 1:1. Gospodarze do remisu doprowadzili w 94. minucie. - Mogliśmy wygrać, ale strzał życia w ostatniej minucie meczu oddał Adrian Napierała - powiedział po sobotnich zawodach szkoleniowiec Stalówki Janusz Białek.

Janusz Białek (trener Stali Stalowa Wola): Szkoda, że nie udało się wygrać ...


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/03/20/dopisalo-nam-troche-szczescia-komentarze-trenerow-po-meczu-g/

Komentarze (20)

Stalówek | 2010-03-21 08:25

zobaczcie sobie na stronie Gieksiarzy jak w ostatniej akcji Napierala fauluje Naszego obronce...przechwytu je pilke i...

Bartek9412 | 2010-03-21 08:38

Gol nie powinien być uznany, był tam ewidentny faul no ale cóż takich mamy w Polsce sędziów

Ramzes | 2010-03-21 09:23

moze nie na temat ale patrzcie co wygaduje ta parówa Krawiec!!! szok!!!! odpuscic sezon??? to sie w glowie nie miesci,Judasz zasrany

''Były piłkarz „Stalówki̶ 1; radzi ...
Zdaniem Tadeusza Krawca rokowania na to, że Stal Stalowa Wola utrzyma się w pierwszej lidze w tym sezonie są słabe. Według niego piłkarze „Stalówki̶ 1; powinni w tym sezonie odpuścić i zacząć przygotowywać się i budować silny zgrany zespół na kolejny sezon piłkarski.

36 – letni piłkarz dostał wypowiedzenie z klubu w przerwie zimowej. Nie wrócił ponownie na boisko. Postanowił trenować piłkarzy z Annopolu, który gra w pierwszej lidze. Krawiec postawił sobie teraz za cel wyprowadzenie swojej nowej drużyny w rundzie wiosennej do lubelskiej klasy okręgowej. Rozpatruje możliwość, że zagra z zawodnikami Annopolu, jednak,jak twierdzi, obecny, młody skład jest w stanie sam osiągnąć naprawdę duży sukces.'''

Zuch | 2010-03-21 11:02

Jeśli nie mozna wygrać meczu to trzeba go zremisować. Dobry i punkt. Teraz 3 z GKP i bedziemy dalej w grze.

Bogus | 2010-03-21 12:20

Wszyscy na Gorzow !

Heja | 2010-03-21 12:35

MÓWILEM I BEDE NADAL MOWIL !!!

STAWIAJMY NA WYCHOWANKÓW !!!
KAZDY WYCHOWANEK BEDZIE ZAPIEPRZAL ZA KLUB A INNI MAJA TO WDUPIE ..

» http://www.foto.gieksiarze.pl/displa.....

..TAK PRZEZYWA PORAZKE WYCHOWANEK!!!!

Daro15 | 2010-03-21 12:38

heja ! racja ...

A`gugu | 2010-03-21 12:59

ale krystek okno wy%^$ał!!!!

19mlody38 | 2010-03-21 13:19

i tak dobrze ze zdobyli 1pkt bo takie pewnie bylo załozenie bo w katowicach jest ciezki trener i jak przypominam sobie to tam jeszcze nie wygralismy!

Kopiko | 2010-03-21 13:20

bramka dla gks nie powinna byc uznana tam nasz zawodnik chyba myszka jest ewidentnie faulowany przez Napierale ktory go pcha w plecy dokldanie to widac na filmiku cos kolo 2 minuty i 50sekundy , ale brawo chlopaki za walke z takim oslabionym zespolem a jednak mozna ! » http://www.youtube.com/watch?v=u6IedwfmpY4

19ssw38 | 2010-03-21 13:38

to było wczoraj, wszyscy spotykamy sie w sobote na H15 !!

Spawn | 2010-03-21 14:44

No nie wieże, i niech mi ktoś powie że zawodnik gksu który strzelił gola najpierw nie sfałlował naszego zawodnika to jest nie normalny. Gdzie był sedzia przeciez to jest ewidetna pomyłka sedziego a na pewno bocznego.K..wy złodzieje jak sedziujecie to jest nie do przyjecia. ONLY STALÓWKA

Iksss | 2010-03-21 14:47

Rachunek jest prosty .
Bezwarunkowo trzeba wygrac wszystkie 7 meczy u siebie to daje 21 pkt i przywiezc przynajmniej 4 ptk z wyjazdów ( najprawdop. z Lublina i BielskaB. ) .
Wtedy mielibysmy 36 ptk co mozliwe ze dałoby utrzymanie. Inna wersja to nasze najwyzsze miejsce spadkowe i miejsce Motoru tuz nad nami - wtedy mozna liczyc na degradacje Motoru za korupcje i ratunek dla nas.

Tak wiec piłkarze - grac i wygrywac !!! a z takimi "Tadkami Krawcami" co chca juz odpuscic od razu sie pożegnać

Forever stal | 2010-03-21 18:04

jest szansa ze sie utrzymamy ale tak jak kolega wyzej napial wszystkie 7meczy u siebie musza wygrac i z lublinem podbeskidzien sandecja walczyc na wyjazdach, z górnikiem i lks walczyc conajmniej o 1 ptk , bo u siebie gramy z ekipami nie z pierwszej 4 tylko z zespolami w naszym zasiegu :) dlatego wszyscy w sobote na mecz i pomozmy naszym piłkarzom:)

Twój tata | 2010-03-21 18:39

Ludzie złoci! Stal w tym sezonie na 21 meczy wygrała 1(czyt. JEDEN) i myślicie że nagle zaczną wszystko wygrywać bo niespodziewanie zremisowali na wyjeździe

Helmut | 2010-03-21 18:40

To i tak że w 95 minucie GKS strzelił bramkę bo gdyby dalej tak Stalówka skutecznie się broniła to spotkanie zapewne trwało by do tej pory :) Cóż, brak słów na to co robią sędziowie...

Jacek1449 | 2010-03-21 18:58

zgadzam sie HELMUT w całej tresci

Iksss | 2010-03-21 19:29

dlatego nasza tez w tym rola aby ich u siebie maksymalnie mobilizowac !!! a na wyjazdach liczyc na cud i taktyke 1-8-1-1
Kazdy bedzie widział na zywo komu zależy na losie Stali i kto zapieprza a kto gra tylko aby sobie pograc

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 041 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 211 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 44 964 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 17 529 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.035