Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wypowiedzi trenerów po meczu Gieksa - Stal

Wypowiedzi trenerów po meczu Gieksa - Stal

GKS Katowice zremisował przed własną publicznością ze Stalą Stalowa Wola 1:1. Gospodarze do remisu doprowadzili w 94. minucie. - Mogliśmy wygrać, ale strzał życia w ostatniej minucie meczu oddał Adrian Napierała - powiedział po sobotnich zawodach szkoleniowiec Stalówki Janusz Białek.

Janusz Białek (trener Stali Stalowa Wola): Szkoda, że nie udało się wygrać ...


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/03/20/dopisalo-nam-troche-szczescia-komentarze-trenerow-po-meczu-g/

Komentarze (20)

Stalówek | 2010-03-21 08:25

zobaczcie sobie na stronie Gieksiarzy jak w ostatniej akcji Napierala fauluje Naszego obronce...przechwytu je pilke i...

Bartek9412 | 2010-03-21 08:38

Gol nie powinien być uznany, był tam ewidentny faul no ale cóż takich mamy w Polsce sędziów

Ramzes | 2010-03-21 09:23

moze nie na temat ale patrzcie co wygaduje ta parówa Krawiec!!! szok!!!! odpuscic sezon??? to sie w glowie nie miesci,Judasz zasrany

''Były piłkarz „Stalówki̶ 1; radzi ...
Zdaniem Tadeusza Krawca rokowania na to, że Stal Stalowa Wola utrzyma się w pierwszej lidze w tym sezonie są słabe. Według niego piłkarze „Stalówki̶ 1; powinni w tym sezonie odpuścić i zacząć przygotowywać się i budować silny zgrany zespół na kolejny sezon piłkarski.

36 – letni piłkarz dostał wypowiedzenie z klubu w przerwie zimowej. Nie wrócił ponownie na boisko. Postanowił trenować piłkarzy z Annopolu, który gra w pierwszej lidze. Krawiec postawił sobie teraz za cel wyprowadzenie swojej nowej drużyny w rundzie wiosennej do lubelskiej klasy okręgowej. Rozpatruje możliwość, że zagra z zawodnikami Annopolu, jednak,jak twierdzi, obecny, młody skład jest w stanie sam osiągnąć naprawdę duży sukces.'''

Zuch | 2010-03-21 11:02

Jeśli nie mozna wygrać meczu to trzeba go zremisować. Dobry i punkt. Teraz 3 z GKP i bedziemy dalej w grze.

Bogus | 2010-03-21 12:20

Wszyscy na Gorzow !

Heja | 2010-03-21 12:35

MÓWILEM I BEDE NADAL MOWIL !!!

STAWIAJMY NA WYCHOWANKÓW !!!
KAZDY WYCHOWANEK BEDZIE ZAPIEPRZAL ZA KLUB A INNI MAJA TO WDUPIE ..

» http://www.foto.gieksiarze.pl/displa.....

..TAK PRZEZYWA PORAZKE WYCHOWANEK!!!!

Daro15 | 2010-03-21 12:38

heja ! racja ...

A`gugu | 2010-03-21 12:59

ale krystek okno wy%^$ał!!!!

19mlody38 | 2010-03-21 13:19

i tak dobrze ze zdobyli 1pkt bo takie pewnie bylo załozenie bo w katowicach jest ciezki trener i jak przypominam sobie to tam jeszcze nie wygralismy!

Kopiko | 2010-03-21 13:20

bramka dla gks nie powinna byc uznana tam nasz zawodnik chyba myszka jest ewidentnie faulowany przez Napierale ktory go pcha w plecy dokldanie to widac na filmiku cos kolo 2 minuty i 50sekundy , ale brawo chlopaki za walke z takim oslabionym zespolem a jednak mozna ! » http://www.youtube.com/watch?v=u6IedwfmpY4

19ssw38 | 2010-03-21 13:38

to było wczoraj, wszyscy spotykamy sie w sobote na H15 !!

Spawn | 2010-03-21 14:44

No nie wieże, i niech mi ktoś powie że zawodnik gksu który strzelił gola najpierw nie sfałlował naszego zawodnika to jest nie normalny. Gdzie był sedzia przeciez to jest ewidetna pomyłka sedziego a na pewno bocznego.K..wy złodzieje jak sedziujecie to jest nie do przyjecia. ONLY STALÓWKA

Iksss | 2010-03-21 14:47

Rachunek jest prosty .
Bezwarunkowo trzeba wygrac wszystkie 7 meczy u siebie to daje 21 pkt i przywiezc przynajmniej 4 ptk z wyjazdów ( najprawdop. z Lublina i BielskaB. ) .
Wtedy mielibysmy 36 ptk co mozliwe ze dałoby utrzymanie. Inna wersja to nasze najwyzsze miejsce spadkowe i miejsce Motoru tuz nad nami - wtedy mozna liczyc na degradacje Motoru za korupcje i ratunek dla nas.

Tak wiec piłkarze - grac i wygrywac !!! a z takimi "Tadkami Krawcami" co chca juz odpuscic od razu sie pożegnać

Forever stal | 2010-03-21 18:04

jest szansa ze sie utrzymamy ale tak jak kolega wyzej napial wszystkie 7meczy u siebie musza wygrac i z lublinem podbeskidzien sandecja walczyc na wyjazdach, z górnikiem i lks walczyc conajmniej o 1 ptk , bo u siebie gramy z ekipami nie z pierwszej 4 tylko z zespolami w naszym zasiegu :) dlatego wszyscy w sobote na mecz i pomozmy naszym piłkarzom:)

Twój tata | 2010-03-21 18:39

Ludzie złoci! Stal w tym sezonie na 21 meczy wygrała 1(czyt. JEDEN) i myślicie że nagle zaczną wszystko wygrywać bo niespodziewanie zremisowali na wyjeździe

Helmut | 2010-03-21 18:40

To i tak że w 95 minucie GKS strzelił bramkę bo gdyby dalej tak Stalówka skutecznie się broniła to spotkanie zapewne trwało by do tej pory :) Cóż, brak słów na to co robią sędziowie...

Jacek1449 | 2010-03-21 18:58

zgadzam sie HELMUT w całej tresci

Iksss | 2010-03-21 19:29

dlatego nasza tez w tym rola aby ich u siebie maksymalnie mobilizowac !!! a na wyjazdach liczyc na cud i taktyke 1-8-1-1
Kazdy bedzie widział na zywo komu zależy na losie Stali i kto zapieprza a kto gra tylko aby sobie pograc

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 727 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 36 355 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 22 840 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 58 995 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01341